PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با یک و نیم بودجه انتخاب بین ایکس پی اس یا یه مدل از سونی؟

MortezaPro
11-01-2009, 11:50
سلام. خسته نباشید

با یک و ششصد بودجه میخوام یه نوت بوک درست و حسابی (در حد خودش!!) بگیرم. تو تاپیکهای دیگه که بیشتر دوستان ایکس پی اس پیشنهاد داده بودن. میخوام بدونم با همون مشخصات ایکس پی اس، وایو چی میشه گرفت؟ و آیا اصلا پیشنهاد میدین یا نه.

ممنون

Mig33
11-01-2009, 19:18
Dell Latitude E6500

bineshan
11-01-2009, 23:23
من هم همون xps رو پیشنهاد میکنم

MortezaPro
12-01-2009, 10:39
مدلی از وایو رو معرفی نمیکنید که تو این رنج قیمت باشه با همین مشخصات؟

hooraman
12-01-2009, 16:12
دوست عزيز من هم مثل شما خيلي در اين مورد تحقيق كردم ولي بالاخره فهميدم كه هيچي (اكس پي اس نميشه البته با اين بودجه)
و اين كه شما با اين بودجه همچين كنفيگي عين 1530پيدا نمي كني از اين گذشته خدمات پس از فروش هست من به اين نتيجه رسيدم دل و اچ پي در ايران عين پيكان مي مونن قطا تشون خيلي راحت پيدا ميشه مخصوصا باتري از من مي شنوي همين گزينه 1530بهترينه و با گارانتي زيگوارت هم بگير با هار د500 و به اين حرف ها هم توجه نكن كه زياد داغ ميشه يا نمي دونم بلو-ري نداره اگه تو ايران هستي حالا حالاها خيلي مونده تا بلو-ري جا بيوفته و در ضمن اگر كسي گفت اكس پي اس داغ مي كنه فقط يك جواب مي مونه كه بدي اون هم پلاستيك زودتر گرما رو جذب مي كنه يا فلز همين چون تمام پنل كي بورد 1530فلزي هست و دقيقا عمل هيت سينك رو انجام ميده البته زياد هم داغ نمي شه و در مورد صداي هاردش بگم من تا حالا 4يا5 تا دور و برم هر روز ديدم صداي اضافه اي نشنيدم و تازه يكي از همكار هاي من روزي يك ساعت هم داخل ماشين داره باهاش كار مي كنه و الان 5ماهه كه هيچ بلايي به سرش نيومده
و فقط كيف فومي يادت نره اين مطلب كه ضربه به لپ تاب نخوره خيلي مهمه

MortezaPro
13-01-2009, 09:28
دستتون درد نکنه. ممنون از راهنماییتون. من ایکس پی ایکس رو انتخاب کردم. ولی چون وزنش برام مهمه 1330 رو انتخاب کردم.

بازم ممنون از راهنماییهاتون