PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايا اين مشكل هست يا نه؟

worldm
10-01-2009, 16:54
سلام من بعد از باز كردن كامپيوترم براي تميز كرذن قطعات ويا گردگيري بعداز اينكه برق رو زدم بايد چندبار دكمه پاورو بزنم ويا چندلحظه تا1دقيقه وايستم عد سيستم روشن بشه هيچ مشكل ديگه اي هم ندارم ايا اين عادي هست يا پاورم خرابه كه عوض كنم؟

sonic63
10-01-2009, 19:05
این مورد معمولا برای من هم پیش میاد که فکر نکنم مشکل خاصی باشه. گاهی اوقات که سیستمی رو برای تعمیر پیشم میارن وقتی اون رو به برق وصل می کنم بادی چندین بار دکمه کیس رو فشار بدم تا روشن بشه و بعید می دونم مورد خاصی باشه.

worldm
11-01-2009, 06:36
اميدوارم همينطوري باشه هيچ مشكل ديگه اي ندارم

zeus7610
28-01-2009, 18:48
این نکته ای است که کاربران حرفه ای الکترونیک برای تست پاور استفاده می کنند. پاور شما ضعیف شده و به مادربورد فشار می آورد. بهتره که به فکر تعویض آن باشید. (دلیلش هم اینه که خازنهای پاور دیگه قدرت قبلو ندارن

khofashshab
01-04-2009, 23:15
سلام من بعد از باز كردن كامپيوترم براي تميز كرذن قطعات ويا گردگيري بعداز اينكه برق رو زدم بايد چندبار دكمه پاورو بزنم ويا چندلحظه تا1دقيقه وايستم عد سيستم روشن بشه هيچ مشكل ديگه اي هم ندارم ايا اين عادي هست يا پاورم خرابه كه عوض كنم؟

سلام عزيزم عيدت مبارك
ودر باره ي سوالت اين مشكل مربوط به پاور سيستمت مي شه كهاگر اون رو عوض نكني باعث مشكل براي قطعات ديگر سيستمت مي شه:10: