PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین فیلم برداری دی وی دی پاناسوننیک

موسی.ن
10-01-2009, 15:33
درخواست نرم افزارخواندن دیسک دی وی دی فاینالیز نشده

huti_421
10-01-2009, 16:20
تا اونجایی که من اطلاع دارم و سوابق این بحث رو یادم هست راهی وجود نداشت و باید دی وی دی رو ببندید یا به اصطلاح فاینالایز کنید !!!

F@$hist
10-01-2009, 16:27
درست متوجه منظور تاپیک نشدم بنابراین اگه اطلاعات غلط دادم شرمنده !!

ببنید اگه اشتباه نکنم منظور شما اون دوربین هایی هست که فیلم خود رو روی یک سری دیسک خاص کپی می کنند (اصولا هم دو رو هستن !) و فاینالز هم نمی کنن ! که یکی از آشنا های ما هم داشت !!

فکر می کنم این بستگی به نوع دی وی دی رام شما داره !

همین قدر می تونم به شما بگم که دی وی دی بنده که suzuki 18x هست نتونست بخونه ولی یه مدل از LG بود که به راحتی تونست دیسکت رو بخونه .....

فکر کنم به انجمن زیر مراجعه کنید و تاپیک بزنید به نتایج قابل قبولی برسید !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

huti_421
10-01-2009, 17:25
فاینالایز در واقع بستن دی وی دی و آماده به پخش شدن و غیر قابل ضبط شدن اون دی وی دی هست

بعد از اینکه مدت زمان ضبط یک دی وی دی برای دوربین به اتمام میرسه ، دوربین اون دی وی دی رو میبنده و برای پخش درون دستگاه ها آماده میشه !!!!

البته راه حل دستی هم برای بستن دی وی دی ها ی دوربین هست !!!

F@$hist
10-01-2009, 18:17
فاینالایز در واقع بستن دی وی دی و آماده به پخش شدن و غیر قابل ضبط شدن اون دی وی دی هست

بعد از اینکه مدت زمان ضبط یک دی وی دی برای دوربین به اتمام میرسه ، دوربین اون دی وی دی رو میبنده و برای پخش درون دستگاه ها آماده میشه !!!!

البته راه حل دستی هم برای بستن دی وی دی ها ی دوربین هست !!!
...
خب در اصل وقتی اون رو می بنده یعنی دیگه نمیشه به حالت قبلی برگردوند ؟؟ در حالی که در این جور دوربین ها به راحتی میشه تا 100 ها بار روی یک دی وی دی فیلم گرفت (در مورد این که چند بار میشه و یا این که تا چه تعدادی کیفیت حفظ میشه نمی دونم !)
فکر می کنم این دی وی دی ها یه نوع خاص هستن که بدون فاینالیزه شدن فیلم رو به دستگاه پخش می کرد ... !
در ضمن اینم بگم که این دی وی دی که می گم rewrite نیست !(چون اگه ریرایت باشه تقریبا فقط کافیه چند دفعه ازش استفاده بشه و دیگه کیفیت رو نداشته باشه !) تقریبا یه نوع دیسک دیگه هست ! اسمش رو هم یادم نیست !
--------
به هر حال توصیه می کنم که با مدل های دیگه ی دستگاه های دی وی دی هم این مورد رو چک کنید ! مخصوصا LG !

huti_421
10-01-2009, 18:31
...
خب در اصل وقتی اون رو می بنده یعنی دیگه نمیشه به حالت قبلی برگردوند ؟؟ در حالی که در این جور دوربین ها به راحتی میشه تا 100 ها بار روی یک دی وی دی فیلم گرفت (در مورد این که چند بار میشه و یا این که تا چه تعدادی کیفیت حفظ میشه نمی دونم !)
فکر می کنم این دی وی دی ها یه نوع خاص هستن که بدون فاینالیزه شدن فیلم رو به دستگاه پخش می کرد ... !
در ضمن اینم بگم که این دی وی دی که می گم rewrite نیست !(چون اگه ریرایت باشه تقریبا فقط کافیه چند دفعه ازش استفاده بشه و دیگه کیفیت رو نداشته باشه !) تقریبا یه نوع دیسک دیگه هست ! اسمش رو هم یادم نیست !
--------
به هر حال توصیه می کنم که با مدل های دیگه ی دستگاه های دی وی دی هم این مورد رو چک کنید ! مخصوصا lg !

در صورتی که فاینالایز نشده باشن مثل اینکه میشه چند بار ضبط کرد !!!

ولی وقتی فاینالایز شدن دی وی دی بسته میشه و قابل تغییر نیست !!!

F@$hist
10-01-2009, 22:40
در صورتی که فاینالایز نشده باشن مثل اینکه میشه چند بار ضبط کرد !!!

ولی وقتی فاینالایز شدن دی وی دی بسته میشه و قابل تغییر نیست !!!
خب درسته پس !
این Lg که گفتم می تونه این طور دی وی دی ها رو بخونه ! (البته اینم اضافه کنم که این طور دوربین ها اصولا usb دارن ... و از طریق usb مورد استفاده قرار می گیرند !)