PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : hal.dll

Nakh0d4
10-01-2009, 11:52
معمولا وقتی میام سیستمو خاموش کنم به یه مشکلی می خورم اکثرا تو shutdown کردن سیستم هنگ میکنه یا هایبرنیت نمیشه:2:
یه نفر بهم گفت چون هاردت بیش از 3 پارتیشن داره برا همون مشکل داره
من امدم با partition magic درایومو merge کنم وسطش سیستم هنگ کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
مجیبور شدم ریست کنم لپ تاپو وقتی سیستم امد بالا این erorr داد
Windows could not start because the following file is missing or corrupt:
<Windows root>\system32\hal.dll.
Please re-install a copy of the above file

یه ویندوز دیگه داشتم hal اونو ریختم براش درست نشد

expand d:\i386\hal.dl_ c:\windows\system32\hal.dll
راه بالا رو رفتم فایده نداشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

bootcfg \rebuild کردم بازم فایده نداشت

مجبور شدم دوباره xp نصب کنم
حالا کسی میدونه چجوری باید درستش کنم؟؟؟؟

درضمن درایو e که داشتم با f ادغام می کردم الان تو my computer نیست
اطلاعاتش مهم بود چجوریe برشگردونم!!!

REGISTERED USER
11-01-2009, 01:11
برای مشکل اول : هیچ ربطی به پارتیشن نداره ... سیستم ات سنگین بوده ... باید پارتیشن C که سیستم عامل توش نصب هست رو یکبار disl cleanup می کردی و اگر درست نمی شد ، ریکاوری یا نصب مجدد ویندوز می کردی ... به هر حال مشکل از اشکالات نرم افزاری است

مشکل دوم ، پارتیشن مجیک قدیمی شده و زیاد کاربردی نیست ... اگر هنگ کرده وسط merging ، خدا به پارتیشن هات رحم کنه... احتمالا اگر توی my computer نیست ، از بین رفته و به صورت unallocated در اومده

نسخه paragon hdd manager بوتیبل یا نسخه ویندوز رو بگیر و سعی کن به پارتیشن وارد بشی ... اگر نتونستی که هیچ ... فرمت تنها راه هست !

فکر نمی کنم نرم افزار ریکاوری این نرم افزار بتونه اطلاعات lost شده رو برگردونه ... اما تستش بی فایده نیست

موفق باشید

Nakh0d4
11-01-2009, 02:26
ممنون ازت فعلا که باید برم امتحانامو بدم برگشتم میرم دنبالش فقط یه درایوم پاک شده که اونم امیدوارم درست شه
در ضمن فرمت اون درایو زده PqRP
و وقتی partition magic اجرا می کنی می زنه می خوای recovery کنم یا نه؟؟؟ از این طریق بر می گرده؟؟

REGISTERED USER
11-01-2009, 02:39
احتمال داره ... روی 50 - 50 حساب کن

Nakh0d4
15-01-2009, 01:05
با getdataback تونستم 34 gb برگردونم