PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Eat Lead: The Return of Matt Hazard

Aseman e ghermez 2
10-01-2009, 11:42
با سلام یه بازی جدید به نام EatLead
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی EatLead اوایل سال 2009 قرار بو برای دو کنسول ps3 و xbox 360 عرضه بشه (ولی خبری نیست)
مشخسات:
ژانر:اکشن مدرن
سوم شخص
ریلز:2009
کنسول:ps3 و xbox 360
داستان بازی:
داستان بازی بر اساس یکی از قهرمان خیالی دهه 80 امریکا یعنی matt hazard ساخته شده است.
کابوی قهرمان خیالی که مقداری طنز نیز چاشنی حرکاتش است برگشته تا سد زامبی ها و مافیا ها و ادم کشان را از سر راه بردارد.
شخصیتmatt hazard:
matth azard در این بازی شخصیتی است که به این راحتی ها مغلوب دشمنانش نمیشود وبا چابکی و فرزی و غیر متعارف تکرار نبر خیر و شر را به نمایش میگذارد بدون انکه حرف یا ایده و چشم انداز جدیدی پیش روی بازیکن ها قرار دهد
Screen shots:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستم کاور گیری:
همان سیستم gow خودمان:46:
.:بازی منتشر شده و از گیم اسپات نمره 6.0 رو گرفته:.
:40:منبع :خودم و مجله بازی های رایانهای:40:

Aseman e ghermez 2
10-01-2009, 12:47
این هم تریلری که از گیم اسپات گرفتم:11:
1:52
1:Matt Hazzard returns!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Hi-Res H.264 MP4
26.2MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Lo-Res MPEG
22.2MB

Lo-Res IPOD / PSP
5.8MB

Aseman e ghermez 2
12-03-2009, 15:48
بازی منتشر شده و از گیم اسپات نمره 6.0 رو گرفته
از مدیرا خواهشمندم تاپیک رو انتقال بدن

resident_evil
12-03-2009, 23:19
بازي خيلي به نظر من جالبه !!!
گرافيكش كه خيلي خوبه ...
مبارزه ها هم جالب كار شده !!!!
شما با CowBoy ها , زامبي ها , سربازان روسي و .... در محيط هاي مختلف به مبارزه ميپردازين !!!
در كل به دوستان توصيه ميشه اين بازي !!!

779
13-03-2009, 12:03
البته بازی ای که گیم اسپات بهش نمره ی 6 بده فکر نمی کنم خوب باشه!!!!!!
چون اگه یک بازیه بد بیفته توی بازی های خوب اونا رو هم بد میکنه!
نکه خیلی وقته بازیه مسخره نکرده بودم اگه اینم مثل Shell Sock بشه دیگه.....

resident_evil
13-03-2009, 14:38
شمام كه همتون به نمره GameSpot كار دارين بابا !!!
اگه اينجوري باشين سالي 4 5 تا بازي ميتونين بازي كنين !!!

779
13-03-2009, 19:49
شمام كه همتون به نمره GameSpot كار دارين بابا !!!
اگه اينجوري باشين سالي 4 5 تا بازي ميتونين بازي كنين !!!

نه اینطوری نیست!!!!!!!
وقتی گیم اسپات نمره ی گند 6 رو بده IGN هم خیلی بده 6.5 هست Gametrailers هم میده فوقه فوقش 7 که اصلا اینطوری نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اما وقتی 8 بده میتونی یک جا پیدا کنی که به بازی 9 داده شده!!!!!!!!!!
به نظر من گیم اسپات و IGN بهترین نمره گزاری رو میکنن!!!!!!!!

Alireza.M67
14-03-2009, 22:39
نه اینطوری نیست!!!!!!!
وقتی گیم اسپات نمره ی گند 6 رو بده IGN هم خیلی بده 6.5 هست Gametrailers هم میده فوقه فوقش 7 که اصلا اینطوری نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اما وقتی 8 بده میتونی یک جا پیدا کنی که به بازی 9 داده شده!!!!!!!!!!
به نظر من گیم اسپات و IGN بهترین نمره گزاری رو میکنن!!!!!!!!

اتفاقا من پشیزی برای نمره های Gamespot ارزش قائل نیستم .
چون به همه چیز بازی از جمله داستان و گرافیک و ... نمره میده اما به مهمترین چیز که تنوع در بازی و خسته کننده نبودن اونه نمره نمیده .

vip367
21-03-2009, 00:04
What an absolutely crazy year it was! But you look brilliant as always as Naruto Cosplay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),maybe Naruto Costumes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) oh yeah well thanks 4 telling me that, of cause, i should share my interesting Naruto Cosplay Costumes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) cosplay wigs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])