PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت صدا رو از دوومی باز کرده گزاشته رو اولی!

amin_rogh
19-01-2006, 19:59
دوستان سلام
يکی از دوستان من 2 تا کامپيوتر داره که از يکی به عنوان لوازم يدکی اون يکی استفاده ميکنه!کارت صدا رو از دوومی باز کرده گزاشته رو اولی!البته روی کارت صداهه هيچگونه مشخصاتی نداشته.کامپيوتر ازش ميپرسه که چی نصب کردی؟ولی دوست من ( و البته من هم!) جوابی نداره که بهش بده! حالا اون چکار کنه؟منهم کلی پز این فروم رو دادم.ما را روسفيد کنيد.
ممنون.امين

amd>intel
20-01-2006, 01:05
واضحتر توضيح بديد؟

amin_rogh
20-01-2006, 17:49
باز هم سلام
اون کمپيتری که دوسته من داره ازش استفاده ميکنه کارت صدا نداشت.از روی 1 دستگاه ديگه که کار نميکنه يک کارت صدا باز کرده ( که مارکش و يا مشخصاتش معلوم نيست که چيه)و او ن کارتو روی کامپيوتر خودش وصل کرده.بعد که دستگاه رو رشن کرد؛يک پيام گرفت که کامپيوتر 1 هارد ور جديد دريافت کرده.و دستگاه از او ميخواد که این هاردور جديد رو بهش معرفی کنه.سوال اینجاست که حالا بايد چکار کنه؟
فکر ميکنم چيزو يک چيز ديگه هم هست. درايو ها هم از کار افتادن يعنی که وقتی يک سی دی ميگزاره توی درايو تمام اطلاعات روی مانيتور نمايش داده ميشه ولی يک پيام هم روی صفحه مياد که هارد ور ريسپانس ايبل نيست! و يا اینکه هارد وير اويلبل نيست. در صورتی که اگر رسپنسبل و يا اوايل ابل نيست پس چطور اطلاعات رو روی صفحه نمايش ميده¿
ی رو از قلم ننداختم!1
1- the system can not find the filespecified
2-can not play back the audio stream.no audio hardware is available
,or the hardware is not responding
این دو تا پيامی است که اوّلی رو سی دی درايو و دوّمی را سی دی رايتر ميده
راستی 1 نکته ديگه هم هست. کارت توسط دستگاه به اسم opti 16 audio شناخته ميشه ولی نصب نميشه!

ebilove
27-01-2006, 02:48
با سلام

نوع سيدي كه توي دستگاه ميزاريد رو نگفتيد

چيپ رو برام بخونيد
تعدادفيش هاي روي كارت صدا
وجنس اونا و رنگشون هم مهمه طلايي يا نقرهاي

هر چيزي كه روي كارت نوشته رو بهم بگين شايد بتونم كمك كنم

بدرود

amd>intel
27-01-2006, 04:08
كارت شما ايزا هست تو ايكس پي شناخته نميشه و اسمش همون اپتي هست يا 931 يا 933 هست درايورش هست ولي خيلي كم گير مياد پيشنهاد من اينه يه ساند pci كه تو ايكس پي شناخته بشه بخره مثل ساند زولتريكس
و اون ارور هم مال نصب نبودن درايور كارت صدا است

amin_rogh
27-01-2006, 16:58
سلام
از تمام دوستان که خيلی هم پر محبت اند تشکر ميکنم.

--------------------------------------------------------------------------------
Last edited by amin_rogh : امروز at 02:23 PM.