PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام تا 2 ماه دیگه لپ تاپ بگیرم کمکم می کنید؟

sarmast65_ata
09-01-2009, 18:25
با سلام به بچه های گل p30

می خوام تا 2 ماه دیگه لپ تاپ بگیرم فقط مشگل اینجاست که نمی دونم چی انتخاب کنم.
دیروز دوست خوبم Raminop the great بهم پیشنهاد Hp Dv4-1135 رو کردن ولی وقتی مشخصات این دستگاه رو دیدم زیاد خوشم نیومد از نظر قیافه جالبه ولی مقدار رم و .... زیاد جالب نبود.

من تا یک میلیون ، یک و صد می تونم پول بدم یه چیزه خوب می خوام انتخاب کنم نمی دونم چی باید انتخاب کنم زیاد با سونی حال نمی کنم حالا نمی دونم نظرم درسته یا نه.
هفته پیش رفته بودم پاساژ پایتخت یک کاغذ تبلیغاتی گرفتم که وقتی خوندم از مدل DELL 1525 خیلی خوشم اومده چون هم 4G رم داره هم CPU 2.4 GHZ داره و کارت گرافیکشم 1.5G هست فقط نوشته ساخت مجارستان نمی دونم اصل مارک DELL کجایی هستش و باید کجایی باشه تا اصل باشه؟
از دوستان می خوام که یه پیشنهاد خوب بهم بکنن با دلایل خودشون و اگه مشخصات دستگاه با قیمت رو هم دارن ممنونم میشم که بهم بگن.

اینم اون مدلی که میگم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بازم ار همه شما ممنونم:10:

sarmast65_ata
12-01-2009, 18:02
یعنی یک نفرم نیست راهنماییم کنه؟

delphidark
13-01-2009, 14:52
با سلام به بچه های گل p30

می خوام تا 2 ماه دیگه لپ تاپ بگیرم فقط مشگل اینجاست که نمی دونم چی انتخاب کنم.
دیروز دوست خوبم Raminop the great بهم پیشنهاد Hp Dv4-1135 رو کردن ولی وقتی مشخصات این دستگاه رو دیدم زیاد خوشم نیومد از نظر قیافه جالبه ولی مقدار رم و .... زیاد جالب نبود.

من تا یک میلیون ، یک و صد می تونم پول بدم یه چیزه خوب می خوام انتخاب کنم نمی دونم چی باید انتخاب کنم زیاد با سونی حال نمی کنم حالا نمی دونم نظرم درسته یا نه.
هفته پیش رفته بودم پاساژ پایتخت یک کاغذ تبلیغاتی گرفتم که وقتی خوندم از مدل DELL 1525 خیلی خوشم اومده چون هم 4G رم داره هم CPU 2.4 GHZ داره و کارت گرافیکشم 1.5G هست فقط نوشته ساخت مجارستان نمی دونم اصل مارک DELL کجایی هستش و باید کجایی باشه تا اصل باشه؟
از دوستان می خوام که یه پیشنهاد خوب بهم بکنن با دلایل خودشون و اگه مشخصات دستگاه با قیمت رو هم دارن ممنونم میشم که بهم بگن.

اینم اون مدلی که میگم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بازم ار همه شما ممنونم:10:

سلام دوست عزیز
برای خرید لپ تاپ تا قیمت 1300_1400 برند دل و اچ پی خیلی به هم نزدیکند اما برای خرید لپ تاپ 1تا 1100 فقط سراغ دل بروید

1525 بد نیست اما 1510 مدل L خیلی بهتره
پردازنده 2.2 با کش 2
رم 3 گیگ
گرافیک 8400 که تا 1.5 گیگ هم share میشه
دل در لهستان اتریش و مجارستان وچین اسمبل میشه اما معمولا قطعات داخلی همه ساخت یک کشورند.