PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد لینک قرار دادن صدا در وب لاگ

صادقی
19-01-2006, 17:18
سلام دوستان
من لینکی را که باعث پخش صدا در وب لاگ می شود را از انجمنی دریافت کردم و فایلی را هم آپلود کردم ولی وقتی این لینک را در ویرایش قالب می گذارم عین آن لینک را نشان می دهد به نظر شما مشکل از کجاست
من لینک را در پایین قرار می دهم تا اگر در نوشتار آن اشتباهی بود مرا در جریان قرار دهید چون من برنامه نویسی نمی دانم.
<bgsound src="music url" loop=-1>
که البته وقتی آن را کپی می کنم به این شکل می شود
<bgsound src="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" loop=-1>
با تشکر

sa3er
19-01-2006, 19:01
سلام؛

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن لينكي كه شما ميديد بايد از نوع direct باشه نه به صورت redirect
يعني مثلا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم فايلها هم بايد طوری در نظر بگيريد که کاربران مودم دايال آپ هم قادر به شنيدن موسيقی شما پس از چند ثانيه باشند. در بيشتر موارد از فرمت mid بعلت حجم پايين به اين منظور استفاده می شود. هر چند می توان با استفاده از تکنولوژی streaming شرکت real حرکتهايی کرد که کمتر استفاده ميشه.

فعلا؛

صادقی
19-01-2006, 23:38
ساسر جان سلام
از راهنماییات ممنونم
میشه بفرمایی توی کدوم سایت می تونم فایلی از نوع دایرکت ایجاد کرد
با تشکر

sa3er
19-01-2006, 23:58
سلام
برای يافتن جواب سوالتون لطفا به اين تاپيک مراجعه کنيد:

يکيش:

صادقی
20-01-2006, 17:31
ساسر جان یک دنیا ممنون
من قبلاً این تایپیک رو دیده بودم ولی کسی ننوشته بود که اینهمه هاست مجانی هر کدوم به چه دردی می خوره

صادقی
20-01-2006, 17:46
ساسر جان این سایتی رو که معرفی کردی که پولیه تازه دمین می ده نه جایی برای آپلود
راستی اگر دعوتنامه پرشین گیگ داشته به من هم بده
خدا به این بچه های تایپیک"دعوتنامه پرشین گیگ"خیر بده یک ماه هست که ایمیلم رو دادم ولی چیزی نفرستادن

sa3er
20-01-2006, 22:09
سلام
بله ظاهرا فعلا يوزر جديد نمي پذيرند
We are not accepting sub-domain accounts at this time

پرشين گيگ فعلا به كسي دعوتنامه نمي ده. به عبارتي اينم مثل بالايي فعلا يوزر جديد نمي پذيره.

تابعد.

صادقی
20-01-2006, 22:28
ساسر جان سلام
پس حالا شما چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟
و اینکه این پسوندmidرو چه نرم افزاری تولید می کنه

سارا
23-01-2006, 12:02
سلام
ميان صحبتايه شما
منم ميخام يه فايل موزيك رو وبلاگم بذارم (‌آهنگي از سايت سرزمين دات اورگ ) حجمش تقريبا ميشه گفت كه تا چند ثانيه باز شه چيكار كنم
راستي يه چيز ديگه من وقتي اين كد را تو قالبم اعمال ميكنم تمام نوشته هاي وبلاگم برداشته ميشه
ميشه راهنماييم كنيد كه بايد چيكار كنم و بايد كجايه قالب بذارم كه اين مشكل پيش نياد
با توجه به اينكه من يا سره هر هدي قرار ميدم يا اسكريپتها
با تشكر

گلريز
10-06-2006, 20:25
سلام دوستان
من لینکی را که باعث پخش صدا در وب لاگ می شود را از انجمنی دریافت کردم و فایلی را هم آپلود کردم ولی وقتی این لینک را در ویرایش قالب می گذارم عین آن لینک را نشان می دهد به نظر شما مشکل از کجاست
من لینک را در پایین قرار می دهم تا اگر در نوشتار آن اشتباهی بود مرا در جریان قرار دهید چون من برنامه نویسی نمی دانم.
<bgsound src="music url" loop=-1>
که البته وقتی آن را کپی می کنم به این شکل می شود
<bgsound src="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" loop=-1>
با تشکر
<" "=bgsound src>