PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به معرفي نرم افزار در اوركلاك رم

mohammadrezams
09-01-2009, 12:09
سلام . من رمم 512 هست . من هم گرافيك و هم سي پي يو رو با نرم افزار اوركلاك كردم . الان ميخوام رم رو هم اوركلاك كنم اما من زياد با مادربورد بلد نيستم كار بكنم و براي همين براي همينم نرم افزار نياز دارم.هرچقدر گشتم هيچ چي پيدا نكردم . اگه ميشه يه نرم افزار براي اوركلاك رم معرفي كنين . اينم مشخصات رم منه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kourosh_sos
09-01-2009, 13:10
سلام . من رمم 512 هست . من هم گرافيك و هم سي پي يو رو با نرم افزار اوركلاك كردم . الان ميخوام رم رو هم اوركلاك كنم اما من زياد با مادربورد بلد نيستم كار بكنم و براي همين براي همينم نرم افزار نياز دارم.هرچقدر گشتم هيچ چي پيدا نكردم . اگه ميشه يه نرم افزار براي اوركلاك رم معرفي كنين . اينم مشخصات رم منه :

سلام
دوست عزيز ميشه ازتون خواهش کنم بنده رو براي اورکلاک کردن گرافيک و سي پي يو راهنمايي کنيد چون من از اين کار هيچي نميدونم ممنون ميشم برنامه هاي مورد نياز به همراه آموزش رو براي بنده قرار بدين به هر کي گفتم جوابمو نميده ممنون ميشم شما يادم بدين

marcus1999
10-01-2009, 07:48

در جواب شما میتونم اینو بگم که اگر درست اور کرده باشین رم هم همواره با اور سی پی یو شما اور میشه !

و دیگه هم نیازی به اور رم نیست

ولی خوب نکته که هست بر حسب نوع رم میزان اور کردن هر رم با رم دیگه فرق میکنه و شما بید همینطور که

اور میکنید به چیپ های رم خود ولتاژ ه برسونید !

فراموش نشه بهترین راه اور بایوس مادربره ! و با برنامه به اون صورت پیشنهاد نمیشه

mohammadrezams
10-01-2009, 09:38
سلام
دوست عزيز ميشه ازتون خواهش کنم بنده رو براي اورکلاک کردن گرافيک و سي پي يو راهنمايي کنيد چون من از اين کار هيچي نميدونم ممنون ميشم برنامه هاي مورد نياز به همراه آموزش رو براي بنده قرار بدين به هر کي گفتم جوابمو نميده ممنون ميشم شما يادم بدين
برای اور کلاک گرافیک باید از RivaTuner استفاده کنید . توی گوگل سرچ کنید پیدا میشه . کارشم به این صورته :
برنامه رو نصب میکنید بعد یه چیزی به مدت چند دقیقه رندر میشه بعد پنجره برنامه میاد . توی قسمت Driver settings این برنامه یه دکمه به اسم Customize هست روی اون کلیک میکنید بعد اونی رو که عکس کارت گرافیک داره می زنید
بعد توی پنجره باز شده اولین گزینه که اولش Enable نوشته رو فعال میکنید بعد یه کادر میاد از شما میخواد سیستم رو ریبوت کنید پس از روشن شدن دوباره سیستم همین قسمت برید میبینید فرکانس ها فعاله بعد میتونید اورکلاک رو زیاد کنید فقط نباید از اون نقطه ریز ها بیشتر بره بعد کلید Test رو بزنید اگه تست با موفقیت انجام شد بعد توی قسمت Startup settings از اون پنجره یه گزینه هست که اول نوشته Apply اون رو فعال میکنید و تنظیمات رو سیو میکنید این تنظیمات منه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای اورکلاک سی پی یو هم از EasyTune5 باید استفاده کنید که کارش خیلی آسونه فقط دو تا متغیر یکی به سمت بالا یکی پایین داره که بالا میبریدش بعد کلید Go رو میزنید سی پی یو اور میشه .

kourosh_sos
10-01-2009, 22:32
با سلام
دوست عزيز ممنون که درخواست بنده رو رد نکرديد انشاءالله بتونم جبران کنم فقط يه چندتا سوال من سيستمم يکم قديمي هستش فقط ميخواستم بدونم تا چه ميزان ميتونم اورکلاک کنم رم من 256 هستش سي پي يو پنتيوم 4 1.8 هستش حالا اون برنامه که براي رم معرفي کرديد اون بالاش دو تا اهرم داره بايد اونارو روي چند قرار بدم بدش چيکار کنم که تنظيمات سيو بشه و برنامه دوم که براي سي پي يو هستش رو روي چه حدي قرار بدم و سوال بدي که دارم اينه که اگر ما عمليات اورکلاک رو انجام داديم بعد ها با تعويض ويندوز يا در آوردن اون قطعه از سر جاش اون اورکلاک که انجام داديم ميپره و بصورت قبل اورکلاک در مياد يا نه براي هميشه باقي ميمونه؟

johnsilver
14-02-2009, 17:08
:41:استاداي محترم كسي تا حالا اوركلاك نكرده اين سي پي يي رو؟e8400اگه كردين ممنون ميشم به منم ياد بدين من كه تو اين مطالب چيزي در موردش پيدا نكردم

Kianoosh
18-02-2009, 14:39
البرز عزیز این 8400 رو تا 3400 اور کرده.مشکلت کجاست؟!مادربرد و رمت چیه؟پاور؟