PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ===> حل مشکلات Disk Write Protected فقط در این تاپیک <===

صفحه ها : [1] 2 3

picher_s
08-01-2009, 12:57
سلام.
می خواهیم تو این تاپیک مشکلات Disk Write Protected مربوط به فلش دیسک ها رو بررسی کنیم.

هشدار :
نوع تقلبی فلش های SILICON POWER, TRANSCEND در بازار زیاد شده!!! هنگامی که از برنامه های onlineRecovery ,PS2232 Formatter.exe استفاده می کنید با پیام فلش (UDF) یافت نشد مواجه میشوید.

رفعه مشکل Transcend,TakeMS :
تو سایت transcend یه برنامه برای این مشکل و مشکلات دیگه فلش های transcend گذاشتن.
اینم برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط باید on line باشی.
به مسیر زیر رفته
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و شماره سریاله فلشت(517229 ) رو وارد کن بعد Go رو بزن و مراحل ذکر شده در مسیر زیر رو دنبال کن.

1- فلش رو به سیستم وصل کنید 2- برنامه OnLineRecovery.exe که دونلود کردید رو اجرا (برای اینکه بخواهی درایوت تعمیر بشه و داده هات پاک نشن گزینه 2 و برای پاک شدن و تعمیر شدن گزینه 1 رو اتنخاب بعد Start رو بزن ) و دکمه Start رو بزنید.
3- اگه گزینه 1رو انتخاب کرده باشید پنجره Confirm باز میشه که برای پاک شدن اطلاعات باید دکمه START رو بزنید.

* اگر سریال خواست ،سریال نوشته شده روی فلشتون رو وارد کنید.
(اینم لینکه اموزش)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یه برنامه utility دیگه برای transcend که نیاز به on Line بودن نداره!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدورام بکارتون بیاد.
اینم یه نرم افزاره دیگه برای این فلشها با امکانه 2 پارتیشن کردن و فرمت کردن آونها که Ali2067 معرفی کردن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4- اکنون صبر کنید تا با host ارتباط برقرار شود. 5- بعد از اتمام کار فلشتون رو از سیستم جدا کنید و دوباره بزنید. خوده Pqi میگه باید از Dr.UFD استفاده کنی.

توجه : بچه ها امروز (1388/09/29) يه نكته مهم فهميدم! مشتري فلشي آورده بود كه با JetFlash Recovery Tool درست نشد!! اما با OnLineRecovery‌درست شد!!

برای PQI

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

براي HP

برای KingMax
به مسیر زیر برید و متناسب با فلشتون برنامه Utilityَ رو دون کنید و اجرا منید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای Super Talent
به قسمت USB DRIVES ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید و از اونجا SMI Disk Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دونلود نمایید.

برای twinmos
شما برید به مسیره زیر(سایته شرکت سازنده فلشتون) و نوعه کول دیسکتون رو پیدا کنید بعد برنامه Utility مناسبش
(Application Software)رو دون کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمثلا اگر فلشتون U2X-U4X هست شما باید برنامه زیر رو دون کنید

براي SILICON POWER

Utility_Zip.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برگرفته از سايته

اینم برای Patriot که دوستم آنتی معرفی کرد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای Apacer

برید به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و نرمافزاره Utilityش رو دون کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینم لینکه چند برنامه دیگه برای فلش ها از دریا کامپیوتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشکله من:
یکی از دوستام یه کول دیسک نو KingStone 8Gig خریده،بعد از ریختن 2 تا فیلم روش پیغام میده Disk Write Protected !:41:
اشکال از ویندوزم نیست. یعنی هیچ ربطی به رجیستری ویندوز نداره.
دکمه قفل سخت افزاری هم نداره!

با تشکر از کمک دوستمون آنتی.:31:
موفق و پیروز باشید.

picher_s
09-01-2009, 10:55
--------------------
--------------------

hoax3r
09-01-2009, 11:45
سلام
اینجا رو ببیند فکر میکنم در مورد مشکل شما هم بحث شده

شاد باشید

picher_s
09-01-2009, 12:03
گفتم که عزیز هیچ ربطی به رجیستری نداره!!!!
همه اینارو قبلا خودم از اینترنت گرفته بودم و تستیده بودم!!!
حتی chkdsk /f هم برام کاری نکرده!!!!
کمککککککککککککککککککککککک ک...

mojtaba_sa
09-01-2009, 14:10
سلام
اگه راه حلي پيدا كردي به منم بگو . ممنونتم

hoax3r
09-01-2009, 18:21
گفتم که عزیز هیچ ربطی به رجیستری نداره!!!!
همه اینارو قبلا خودم از اینترنت گرفته بودم و تستیده بودم!!!
حتی chkdsk /f هم برام کاری نکرده!!!!
کمککککککککککککککککککککککک ک...

شرمنده حواسم به این موضوع که گفتین نبود
به هر حال اگه چیزی پیدا کردم براتون میزارم

picher_s
09-01-2009, 18:23
من منتظر راه حلم ....

sia0368
09-01-2009, 21:00
فرمتم نمیشه؟

avecina.ir
09-01-2009, 21:24
سلامم... خوب گوش کن ببین چی میگم! منم یک هارد اکسترنال دارم که چون ویروسی شده بودش بعد از منتقل کردن یه چن تا فایل دیگه نتونستم اطلاعات بریزم توش.اگه کاسپر نصب داشتی باشی توی این دردسرا یخورده سهم داره.بحثش پیچیدست!
معمولن اگه آنتی ویروست کاسپر باشه و نتونه کاملن نسخه های جدید ویروس مخصوص فلشها یعنی Autorun.inf ره پاک کنه از این بدبختیا پیش میاد..... که واسه هارد اکسترنال من پیش اومده بود!

خلاصه کنم.....اول فلش و سیستمت ره با یک آنتی ویروس خوب و آپدیت مخصوصن توصیه میکنم Nod32 باشه خوب اسکن کن.
بعد که سیستمت ره اسکن کردی و از نبودن ویروس خاطرت جمع جمع شد برو توی Properties و سربرگ Security مربوط به فایلها و پوشه هایی که میخوای منتقل کنی و همینطور سکیوریتی خود فلشت و تنظیم دسترسی ها ره درست اعمال کن مشکلت حل میشه.
امیدوارم طرز فعال کردن سربرگSecurity را بلد باشی چون پیش فرض غیر فعاله........

mojtaba_sa
10-01-2009, 00:45
سلام
نه متاسفانه اين سربرگ چطوري فعال ميشه ؟ توضيح بده . مرسي
يا علي

mojtaba_sa
10-01-2009, 00:47
فرمتم نمیشه؟
نه دوست عزيز هر كاري كه مي خواي بكني ميگه ديسك فرمت شده . حالا اين دوستمون يه راه حل پيدا كرده كه اميد واريم كامل توضيح بده و مشكل من و چند تا از دوستام حل بشه و يه دنيا ممنونشيم.

extreme2006gh
10-01-2009, 00:57
سلامم... خوب گوش کن ببین چی میگم! منم یک هارد اکسترنال دارم که چون ویروسی شده بودش بعد از منتقل کردن یه چن تا فایل دیگه نتونستم اطلاعات بریزم توش.اگه کاسپر نصب داشتی باشی توی این دردسرا یخورده سهم داره.بحثش پیچیدست!
معمولن اگه آنتی ویروست کاسپر باشه و نتونه کاملن نسخه های جدید ویروس مخصوص فلشها یعنی autorun.inf ره پاک کنه از این بدبختیا پیش میاد..... که واسه هارد اکسترنال من پیش اومده بود!

خلاصه کنم.....اول فلش و سیستمت ره با یک آنتی ویروس خوب و آپدیت مخصوصن توصیه میکنم nod32 باشه خوب اسکن کن.
بعد که سیستمت ره اسکن کردی و از نبودن ویروس خاطرت جمع جمع شد برو توی properties و سربرگ security مربوط به فایلها و پوشه هایی که میخوای منتقل کنی و همینطور سکیوریتی خود فلشت و تنظیم دسترسی ها ره درست اعمال کن مشکلت حل میشه.
امیدوارم طرز فعال کردن سربرگsecurity را بلد باشی چون پیش فرض غیر فعاله........

فکر نمیکننم به کسپر ربطی داشته باشه . میشه یکم دقیقتر بگید ما هم بدونیم ؟

avecina.ir
10-01-2009, 13:38
سلاممم...

حاجی جون این به فکر ربط نداره به تجربه ربط داره!
اینه ببین خلاصه گفته شده...پست شماره ی 6

سلام
نه متاسفانه اين سربرگ چطوري فعال ميشه ؟ توضيح بده . مرسي
يا علي
والا عزیزجان یه جستجویی بزن دیگه...... تووووی چند خط اول پستی که لینکش ره میدم توضیح مختصری داده که چطوری سربرگ سکیوریتی ره فعال کنی......دیگه تنظیم دسترسی ها را خواهشن خودت برو بگرد......چون جزو ضروریاته کار با ویندوزه و صد بار بحث شده.....

extreme2006gh
10-01-2009, 14:09
سلاممم...

حاجی جون این به فکر ربط نداره به تجربه ربط داره!
اینه ببین خلاصه گفته شده...پست شماره ی 6

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوالا عزیزجان یه جستجویی بزن دیگه...... تووووی چند خط اول پستی که لینکش ره میدم توضیح مختصری داده که چطوری سربرگ سکیوریتی ره فعال کنی......دیگه تنظیم دسترسی ها را خواهشن خودت برو بگرد......چون جزو ضروریاته کار با ویندوزه و صد بار بحث شده.....

عزیزم فکر من هم از تجربه ام سرچشمه میگیره .
اونجا هم من چیزی ندیدم فقط تجربیات خودتون رو بیان کردید که گفتید دلیل اش هم از کسپر هست ولی به نظر من نباید بخاطر یه مشکل اینطوری که شما باهاش مواجه شدید کسپر رو زیر سوال برد و کلا بگیم که کسپر اینطوری هست

avecina.ir
10-01-2009, 19:07
عزیزم فکر من هم از تجربه ام سرچشمه میگیره .
اونجا هم من چیزی ندیدم فقط تجربیات خودتون رو بیان کردید که گفتید دلیل اش هم از کسپر هست ولی به نظر من نباید بخاطر یه مشکل اینطوری که شما باهاش مواجه شدید کسپر رو زیر سوال برد و کلا بگیم که کسپر اینطوری هست
سلامم.... ببین عزیز جان توووی زمینه ی ویروسکشها باید سعی کنین کاملن بیطرفی خودتون را حفظ کنین.چون اینبرمیگرده به امنیت سیستم.نه بنده آقای نود32 هستم نه شما اقای کاسپرسکی.شما چقدر با ویروس بولتن آشنا هستین؟؟ بزرگترین مرجع آزمون تخصصی ویروسکشها توی دنیا هستش.توی آخرین نتایجی که اعلام کرده G DATA 2009 قویترین آنتی ویروس هستش.تاپیکش ره خودم زدم برو ببین

کلن تعصب را بذار کنار.متاسفانه در این مشکل نقش کاسپرسکی کاملن روشنه.ضمنن کاسپرسکی رتبه ی خوبی هم توی این آزمون تخصصی نیاورده.
چون بحث داره منحرف میشه خواستی ادامه ی بحث را داشته باشی یا بیا توی پروفایلم یا بیا توی این تاپیکی که آدرس دادم.این تاپیک بمونه واسه رفع مشکل این داداش

extreme2006gh
11-01-2009, 01:09
سلامم.... ببین عزیز جان توووی زمینه ی ویروسکشها باید سعی کنین کاملن بیطرفی خودتون را حفظ کنین.چون اینبرمیگرده به امنیت سیستم.نه بنده آقای نود32 هستم نه شما اقای کاسپرسکی.شما چقدر با ویروس بولتن آشنا هستین؟؟ بزرگترین مرجع آزمون تخصصی ویروسکشها توی دنیا هستش.توی آخرین نتایجی که اعلام کرده G DATA 2009 قویترین آنتی ویروس هستش.تاپیکش ره خودم زدم برو ببین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلن تعصب را بذار کنار.متاسفانه در این مشکل نقش کاسپرسکی کاملن روشنه.ضمنن کاسپرسکی رتبه ی خوبی هم توی این آزمون تخصصی نیاورده.
چون بحث داره منحرف میشه خواستی ادامه ی بحث را داشته باشی یا بیا توی پروفایلم یا بیا توی این تاپیکی که آدرس دادم.این تاپیک بمونه واسه رفع مشکل این داداش

بله بنده آقای کسپر اسکای نیستم ولی شما ظاهرا آقای نود 32 هستید. اینطور که دارید از nod 32 طرفداری میکنید .شما دارید یک تجربه شخصی رو که فقط خودتون داشتید و معلوم نیست تعمیم به کل میدید .

حالا من واقعا نمیدونم که چطوری نقش منفی کسپر تو این مشکل مشخصه تو اون ادرس هایی هم که دادید چیزی در این مورد نبود لطفا اگر امکانش هست و میدونید بگید چطوری کسپر این مشکلات رو ایجاد میکنه تا ما هم بدونیم و به اطلاعاتمون هم اضافه بشه ؟

MichaelQwerty
11-01-2009, 06:50
ممکن به رجیستری ربط داشته باشه
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\StorageDevicePolicies
ببین در این مسیر مقداری به این اسم هست writeProtect مقدارش را تبدیل به 0 کن

picher_s
11-01-2009, 17:49
عزیزان من نه Nod32 دارم نه Kasper من trendMicro دارم.روی این سیستمی که این اتفاق روش افتاد officeScan از trendMicro بود!
قبلا هم گفته بودم که رو چندین سیستم تست کردن هیچ ربطی به رجیستری نداره و کامپیوتر و ویندوز نداره!!!
تمام برنامه های اینترنت هم تست کردم نشد!!!
رو بعضی از سیستم ها تا می زنمش کلا سیستم هنگ می کنه!!!

avecina.ir
11-01-2009, 18:09
بله بنده آقای کسپر اسکای نیستم ولی شما ظاهرا آقای نود 32 هستید. اینطور که دارید از nod 32 طرفداری میکنید .شما دارید یک تجربه شخصی رو که فقط خودتون داشتید و معلوم نیست تعمیم به کل میدید .

حالا من واقعا نمیدونم که چطوری نقش منفی کسپر تو این مشکل مشخصه تو اون ادرس هایی هم که دادید چیزی در این مورد نبود لطفا اگر امکانش هست و میدونید بگید چطوری کسپر این مشکلات رو ایجاد میکنه تا ما هم بدونیم و به اطلاعاتمون هم اضافه بشه ؟
عزیزجان بحث را منحرف نکن.شما توووی این تاپیک هیچ راه حلی بلد نبودی به این دوستمون ارائه کنی بلکه همش کارت این بوده که به نظرات دیگران بپرررری.متاسفم واسه ت و عملکردت در اینجا ره به ادمین سایت گزارش میدم تا باهت برخود قانونی شه....

extreme2006gh
12-01-2009, 02:36
عزیزجان بحث را منحرف نکن.شما توووی این تاپیک هیچ راه حلی بلد نبودی به این دوستمون ارائه کنی بلکه همش کارت این بوده که به نظرات دیگران بپرررری.متاسفم واسه ت و عملکردت در اینجا ره به ادمین سایت گزارش میدم تا باهت برخود قانونی شه....

من هم موافقم که بحث نباید منحرف بشه ولی با اطلاعات غلطی که شما دارید به دوستان میدید بحث رو داری منحرف میکنی .
درمورد بلد نبودن هم اولا اینکه من تو اولین پستم تو این تاپیک گفتم که چیزی بلد نیستم (پست12) و گفتم که راهنمایی بفرمایید ولی شما با یه سری جوابهای بی منطق و لینکهای نامربوط بحث رو کاملا پیچوندی . حالا اگه شما جنبه انتقاد نداری و اینقدر زود موضع گیری میکنی من چکار کنم؟

ثانیا خیلی از ما چیزای زیادی بلد نیستیم و اینجا هم فروم هست یعنی جای بحث و تبادل نظر و اشتراک اطلاعات و یادگیری و اگر هم به نظر کسی به قول شما پریدیم ( که اینطور نبوده) به این دلیله که بتونیم به نتیجه برسیم و راهنمایی ای برای دوستان باشه . و اینطور نباشه که هر کسی بیاد و بخواد به راحتی با یه تجربه نامشخص شخصی کسپر اسکای یا نود و یا . . . هر چیز دیگه رو زیر سوال ببره .

من تجربه شخصی و استدلال شخصی و نظر شما رو نفی نمیکنم هر کسی آزاده هر جور میخواد فکر کنه و تجربه شخصی شما هم محترم هست ولی بحث اینجاست که نباید براحتی یه شرکت و کمپانی معروف رو زیر سوال برد و ذهن افراد دیگه رو منحرف کرد مگر اینکه دلیل منطقی بیارید.

شما میتونی گزارش خودت رو به ادمین بدی . فکر نمیکنم بر خلاف قوانین عمل کرده باشم .

MichaelQwerty
12-01-2009, 06:58
مشکل از فلشت هست
احتمالا سخت افزاریه

Mahrud
12-01-2009, 11:52
سلام

مقدار کلید زیر را در رجیستری به 0 تغییر بده.

موفق باشید

picher_s
12-01-2009, 13:26
عزیزان 100با: رو بعضی از سیستمها ، سیستم هنگ می کنه!!!!
رو بعضی دیگه کول دیسکه راحت باز میشه.
پس سخت افزاری هم نیست!!!!
گفته بودم مال رجیستری هم نیست.

saegheh67
12-01-2009, 13:43
UsbWriteProtect این برنامه را امتحان کن بین مشکلت را حل میکنه

picher_s
12-01-2009, 13:57
کردم گفتم که همه رو امتحان کردم.
جان مادرتون یه چیز جدید تر بگید.

mojtaba_sa
12-01-2009, 15:38
سلام
من یه فلش و یه مموری موبایل دارم که به این وضعیت دچار شده به قول دوستمون نه ربطی به رجیستری داره و نه مشکل سخت افزاریه . امروز که دیگه داغ کرده بودم با اینکه کلی برنامه رو موبایلم داشتم دیگه گفتم فرمتش کنم و از طریق خود موبایل فرمت شد ...!!! مموری رو در آوردم و از طریق کامپیوتر هم فرمت شد ..!! بازش کردم یه فایل که از قبل کپی گرفته بودم ریختم دیدم راحت ریخت بدون هیچ پیغامی ، رفتم یه سری دیگه فایل بریزم اینبار که پست کردم اون پیغام لعنتی دوباره ظاهر شد با نود 32 کاسپر و آویرا و avg هم اسکن کردم هیچی نیست که نیست . یه رم موبایل دیگه داشتم که ازش استفاده نمیکردم اونو زدم به سیستم اونم به همین درد دچار شد ...
من سر در نمیارم ولی فکر کنم یه ویروس فضایی باشه ...!!!

mojtaba_sa
12-01-2009, 15:50
در حین اینکه داشتم این پست رو میزدم آنتی ویروس AVG یه ویروس تو مموری گوشیم پیدا کرد ولی نمیتونه پاکش کنه ،یه فایل به نام keygan.exe ولی بهش نمیخوره مالی باشه ، نمیدونم شایدم باشه تو سیستمم که چیزی پیدا نکرد ...!!!

mojtaba_sa
12-01-2009, 21:59
سلام
از پست قبلي تا حالا دارم با انواع آنتي ويروسا چك ميكنم چيزي پيدا نكرد .فقط دمش گرم اين آنتي ويروس avg 2008 اپديتش كنين سيستم رو يه بار اسكن كنين دوباره كلي ويروس كه به اگزه ها چسبيده دوباره قيد همه چيزو زدم همه رو پاك كردم فلش و مموري هم اسكن كردم توي اونا هم يه چند تايي پيدا كرد و در كمال تعجب همه رو پاك كرد در صورتي كه با آنتي ويروساي قبلي شناسايي ميكرد ولي پاك نميكرد ، همه رو پاك كردم و از شر اين ديسك محافظت شده خلاص شدم .
آقا فقط چارش همين آنتي ويروسه و بس avg( البته تجربه هست و نه ..... دعوامون نشه )
ما مخلص همه هم هستيم .
يا علي

Mahrud
13-01-2009, 08:45
سلام

من این مشکلو داشتم و همه ی کارا رو هم کرده بودم تا اینکه اون کد رجیستری رو صفر کردم و موفق شدم. البته میتونید هم کلا اون کد رو حذ فش کنید ... اگر هم می گید که سیستم هنگ می کنه توی یه نوت پد عبارات زیر رو تایپ کنید و به نام reg.* سیوش کنید و بعد اجراش کنید:

ممکنه توی بعضی سیستم ها لازم باشه بین بضی از حروف کد بالا فاصلهی اضافی بگذاریم (که از اثرات ویروس کظم غیظ هست)
می دونم که توی بعضی از سیستم ها این کلید 1 هست ولی دیسکشون مشکلی نداره ولی باور کنید اگر عوضش کنید درست میشه چون این از اثرات ویروس هایی مانند کظم غیظ هست. وتا وقتی این دوتا عامل (ویروس و آن عبارت) باهم باشن د دیسک شما WriteProtect هست.
و السلام

picher_s
13-01-2009, 18:12
Mahrud ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان مشکل من اینی که میگی نیست واقا ممنون از لطفت... قبلا تستیده بودم.

picher_s
13-01-2009, 18:13
مجتبی جان تو کول دیسک من فقط یه فیلم هست و دیگر هیچ!!!!! بازم ممنون.

mojtaba_sa
14-01-2009, 00:26
منم كه گفتم مموري گوشيم رو فرمت كرده بودم ولي نميدونم كجاش قايم شده بود ...!!
اين آنتي ويروسي كه گفتم رو امتحان كرديavg ؟؟ مشكل منو كه حل كرد انشاالله مشكل تو رو هم حل كنه ميدونم چي ميكشي از دست اين پيغام .
يا علي

avecina.ir
19-01-2009, 21:29
اینم یه مورد دیگه که این نقیصه ی ویروس کش کاسپر را گزارش کرده که درایو ویروسی را رایت پروتکت میکنه

قابل توجه بعضیا!!

picher_s
23-01-2009, 20:22
عزیزان این کولدیسک بازم درست نشد.
کمککککککککک....

avecina.ir
23-01-2009, 21:19
عزیزان این کولدیسک بازم درست نشد.
کمککککککککک....
این برنامه ره امتحان کردی؟؟ Thumbscrew
اینجا توضیح داده چکار میکنه و لینکشم گذاشته

picher_s
23-01-2009, 21:39
Avecina جان اینجور که از لینکه بر میاد تو رجیستری کلیدی رو تغییر میده !
باشه امشب میتستم.
با تشکر از لطفتون.

nix
29-01-2009, 01:30
مشکلی مشابه مشکل picher_s
یکی از دوستان یک Usb Flash Memory اورد که همچین مشکلی داشت.
این مموری بعد از اتصال به پورت , چیزی را در خودش نشون نمیده , یعنی خالی.
ازproperties که نگاه می کنم فضای ان بجز 2MB کاملا پر نشون میده...
مشکل اینجاست که هیچ فایلی را نمیشه روی مموری کپی زد و عملا غیر قابل استفاده شده... نه در خودش محتوایی را نشون میده و نه میشه چیزی روی اون ریخت !
حتی از live linux استفاده کردم که احتمال وجود ویروس های ویندوزی را کم کنم و اما اونجا هم مشکل برقرار بود.
این مموری حتی format نمیشه و checkdisk هم جواب نمیده :
error:windows was unable to complete the format

picher_s
29-01-2009, 07:10
عزیز احتمال زیاد مموری شما Transcendه که سوخته.
بفرستش گارانتی.
آقایون من هنوز مشکل دارم.کمک....

فرشادفرشاد
21-02-2009, 02:30
حل مشکل رایت پروتکت ( write protect ) فلش مموری یا همان کول دیسک:46:
دوستان عزیز می توانید برنامه زیر را دانلود کرده و آنرا اجرا کنید تا برنامه بصورت اتوماتیک فلش شما را شناخته و در کمترین زمان آنرا فرمت کند تا ویروس های آن پاک شود و بتوانید دوباره از فلش خود استفاده کنید.

picher_s
21-02-2009, 20:34
دوستان عزیز می توانید برنامه زیر را دانلود کرده و آنرا اجرا کنید تا برنامه بصورت اتوماتیک فلش شما را شناخته و در کمترین زمان آنرا فرمت کند تا ویروس های آن پاک شود و بتوانید دوباره از فلش خود استفاده کنید.

سلام دوست عزیز.
ممنون از راهنماییت.
جواب نداد.

BLACK-BLACK
24-02-2009, 17:47
سلام

من این مشکلو داشتم و همه ی کارا رو هم کرده بودم تا اینکه اون کد رجیستری رو صفر کردم و موفق شدم. البته میتونید هم کلا اون کد رو حذ فش کنید ... اگر هم می گید که سیستم هنگ می کنه توی یه نوت پد عبارات زیر رو تایپ کنید و به نام reg.* سیوش کنید و بعد اجراش کنید:

ممکنه توی بعضی سیستم ها لازم باشه بین بضی از حروف کد بالا فاصلهی اضافی بگذاریم (که از اثرات ویروس کظم غیظ هست)
می دونم که توی بعضی از سیستم ها این کلید 1 هست ولی دیسکشون مشکلی نداره ولی باور کنید اگر عوضش کنید درست میشه چون این از اثرات ویروس هایی مانند کظم غیظ هست. وتا وقتی این دوتا عامل (ویروس و آن عبارت) باهم باشن د دیسک شما writeprotect هست.
و السلام

دوست عزیز برای من اون پوشه به کلی مجود نداره!مثل اینکه ویروس پاکش کرده شایدم به خاطر ویندوزمه که 64 بیته؟

masoud17
23-03-2009, 09:03
با سلام
سال نومبارك
من سيستمم الان هيچ موردي نداره اما وقتي كه فلش و گوشي موبايلم را به كامپيوتر وصل ميكنم و جدا ميكنميه چند تا فايل توي تسك منيجر نمايش ميده كه اسمشون اينا ieupdate,iexplorer,delec.exe,clc32,csrcss,dnrmgr32
حالا ميخواستم بدونم اينا چيه و چطوري ميتونم از شرشون راحت شم
در ضمن كامپيوترم خاموشميكنم و دوباره روشن ميكنم بازم همون جوري تازه بعضي وقتا تعدادشون زياد ترم ميشه
لطفا بگيد چطور از شر اينا راحت بشم آخه سرعت كامپيوتر را خيلي پايين آورده

hnejati65eng
23-03-2009, 13:45
این برنامه هم کار نمیکنه.لطفا قبل از اینکه آدرس بدی قبلش خودت امتحانش کن....

mpa.2000
07-04-2009, 14:59
این هم کار نداد

morteza.m2n
16-04-2009, 02:22
نمیشه نمیشه درست نمیشه !!!!!!!

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآاا

اصابمو خورد کرده !!:(

picher_s
16-04-2009, 06:46
سلام
اول استغفرالله میدونی اگه برادرانه سایبره سپاه این پستتو ببینن چه کار میکنن؟!! p30worldمون هم میشه مثله...!:41:

رفیق این همه راهه حل بازم جواب نداد؟
رو یه سیستمه دیگه چکش هم کردی؟
مدل flashت چیه؟
موفق باشید.

morteza.m2n
16-04-2009, 18:06
سلام
اول استغفرالله میدونی اگه برادرانه سایبره سپاه این پستتو ببینن چه کار میکنن؟!! p30worldمون هم میشه مثله...!:41:

رفیق این همه راهه حل بازم جواب نداد؟
رو یه سیستمه دیگه چکش هم کردی؟
مدل flashت چیه؟
موفق باشید.

:46:

نه بابا همش الکیه

من که نتونستم درستش کنم شما راه حل داری بسم الله بگو ....

مدل فلش من Transcend:8gig

پشتشم این اعدادو نوشته: 517229 4376

همین دیروز اینطوری شد :41:

اصلا دیدی فلشی که اینطوری شده درست بشه؟؟

morteza.m2n
17-04-2009, 23:37
چی شد پس؟؟؟

avecina.ir
18-04-2009, 01:20
سلامم..
چی شد پس؟؟؟میگم انگار که اون پستت مفقود شده..... ها؟
من که نفهمیدم درد فلشت چیه! دقیقن دوباره بنویس شاید کمکی رسید:46:

picher_s
18-04-2009, 07:32
:46:
نه بابا همش الکیه
من که نتونستم درستش کنم شما راه حل داری بسم الله بگو ....
مدل فلش من Transcend:8gig
پشتشم این اعدادو نوشته: 517229 4376
هین دیروز اینطوری شد :41:
اصلا دیدی فلشی که اینطوری شده درست بشه؟؟
سلام رفیق.
تو سایت transcend یه برنامه برای این مشکل و مشکلات دیگه فلش های transcend گذاشتن.
اینم برنامه
به مسیر زیر رفته
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و شماره سریاله فلشت(517229 ) رو وارد کن بعد Go رو بزن و مراحل ذکر شده در مسیر زیر رو دنبال کن.
1- فلش رو به سیستم وصل کنید
2- برنامه OnLineRecovery.exe که دونلود کردید رو اجرا (برای اینکه بخواهی درایوت تعمیر بشه و داده هات پاک نشن گزینه 2 و برای پاک شدن و تعمیر شدن گزینه 1 رو اتنخاب بعد Start رو بزن ) و دکمه Start رو بزنید.
3- اگه گزینه 1رو انتخاب کرده باشید پنجره Confirm باز میشه که برای پاک شدن اطلاعات باید دکمه START رو بزنید.
4- اکنون صبر کنید تا با host ارتباط برقرار شود.
5- بعد از اتمام کار فلشتون رو از سیستم جدا کنید و دوباره بزنید.
(اینم لینکه اموزش)
اینم یه برنامه utility دیگه برای transcend که نیاز به on Line بودن نداره!

موفق و پیروز باشید.:31:

morteza.m2n
18-04-2009, 18:44
سلام رفیق.
اینم برنامه
به مسیر زیر رفته
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و شماره سریاله فلشت(517229 ) رو وارد کن بعد go رو بزن و مراحل ذکر شده در مسیر زیر رو دنبال کن.
2- برنامه onlinerecovery.exe که دونلود کردید رو اجرا (برای اینکه بخواهی درایوت تعمیر بشه و داده هات پاک نشن گزینه 2 و برای پاک شدن و تعمیر شدن گزینه 1 رو اتنخاب بعد start رو بزن ) و دکمه start رو بزنید.
3- اگه گزینه 1رو انتخاب کرده باشید پنجره confirm باز میشه که برای پاک شدن اطلاعات باید دکمه start رو بزنید.
(اینم لینکه اموزش)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق و پیروز باشید.:31:

دستت طلا :* :46:

اصلا فکر نمیکردم درست بشه:18:

مرسی مرسی :xx :11::11:

:40::40::40::40:

amir_toos
22-04-2009, 13:34
سلام دوستان
دوست من picher دعوای درد تو پیش منه حالا می خواهی یا نه؟
این مشکل با نرم افزار حل نمیشه بلکه چیزی می خواهد که من دارم.
اون کول دیسک تو sdبود؟

اگر کسی می خواهید مشکلش حل بشه بگین تا راهنمیی تون کنم (100%)تضمینی

سلامم..

جناب آقا.... اینجا اکثر کسانیکه پست میدن افراد متخصصی هستن که شما باید در حضورشون....
اعضای این فروم واسه ی در اختیار گذاشتن و share کردن تجربیات و اطلاعاتشون نه بر کسی منت میذارن و نه درخواست چیزی میکنن.
شما هم قبل از هر چیزی لازمه ابتدا قدری با قواعد حاکم بر محیطهای تخصصی مجازی((فروم)) بیشتر اشنا شین.... بعد اگه ضرورتی دیدین پست بدین....

نه خیر این جوری که شما فرمودید نیست. بنده گفتم راه حلی دارم 100%جواب می ده. اما حرفی از در خواستی یا چیزی نکردم

حتما باز هم راه حلتون اینه که ویندوز عوض کنیم
نه .
من گفتم این مشکل نرم افزاری نیست

حالا اگر دوستان اجازه بدن من میگم.اما بدون هیچ منتی یا در خواست پولی که این دوست من میگه یا بدون هیچ گونه عوض کردن ویندوز.
حالا چی بازهم نظرتون در مورد من بده؟؟؟؟

حالا به غیر از اینا کول دیسک شما sdهست یا نه؟؟

حالا بگم یا نه؟

000000000000

اگر کول دیسک اس دی دارید یک تبدیلی است که آن را مانند فلش می کند و کول دیسک در انتهای آن قرار می گیر و سر دیگر آن به یو اس بی متصل می گردد.
من این تبدیل رو گرفتم و مشکلthe disk is protectedمن حل شد البته بگم سیستم من قبل از هر کاری پاکسازی کردم(از نظر ویروسی)و به راحتی توانستم کپی یا حذف کنم اسم این تبدیل:card reaader/writer/micro simدر داخل بازار های بزرگ لوازم جانبی می تونین بخرین من 1500تومان از مشهد- سعدی خریدم

avecina.ir
22-04-2009, 19:49
سلامم..
سلام دوستان
دوست من picher دعوای درد تو پیش منه حالا می خواهی یا نه؟
این مشکل با نرم افزار حل نمیشه بلکه چیزی می خواهد که من دارم.
اون کول دیسک تو sdبود؟

جناب آقا.... اینجا اکثر کسانیکه پست میدن افراد متخصصی هستن که شما باید در حضورشون....
اعضای این فروم واسه ی در اختیار گذاشتن و Share کردن تجربیات و اطلاعاتشون نه بر کسی منت میذارن و نه درخواست چیزی میکنن.
شما هم قبل از هر چیزی لازمه ابتدا قدری با قواعد حاکم بر محیطهای تخصصی مجازی((فروم)) بیشتر اشنا شین.... بعد اگه ضرورتی دیدین پست بدین....

آنتی
22-04-2009, 22:25
حتما باز هم راه حلتون اینه که ویندوز عوض کنیم

avecina.ir
23-04-2009, 17:21
000000000000
آره خودشه فقط حیف شد که دیر گفتی
ده خوب چرا اسپم میفرستی؟؟ نکته ی آموزنده ای توی چنته داری رو کن دیگه

Kharg Island
24-04-2009, 22:07

فرشاد دستت درد نکنه.
عاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااالییییییییی یییییییییی بود.
انشاءلله هرچی از خدا بخوای بهت بده.:10:

picher_s
25-04-2009, 06:17
اگر کول دیسک اس دی دارید یک تبدیلی است که آن را مانند فلش می کند و کول دیسک در انتهای آن قرار می گیر و سر دیگر آن به یو اس بی متصل می گردد.
من این تبدیل رو گرفتم و مشکلthe disk is protectedمن حل شد البته بگم سیستم من قبل از هر کاری پاکسازی کردم(از نظر ویروسی)و به راحتی توانستم کپی یا حذف کنم اسم این تبدیل:card reaader/writer/micro simدر داخل بازار های بزرگ لوازم جانبی می تونین بخرین من 1500تومان از مشهد- سعدی خریدم

سلام

همه تعمیراتی های مبایل چنین دستگاهی رو دارن.

علاوه بر این اونا یه فرمت کن سخت افزاری هم دارن!!!

تستیدم!

میفکرم باید دوستم یکی دیگه بخره.

موفق باشید.

saaeed1
29-04-2009, 18:32
سلام من یه فلش 8gig دارم که چند وقته write protect شده نه میشه چیزی ازش حذف کرد نه میشه چیزی روش ریخت فرمت هم نمی شه وقتی به کامپیوتر وصلش می کنم یه پیام با عنوان smss.exe می ده توش می گه که فلش write protect
شده در ضمن اکثر آنتی ویروس های 2009 مثل کاسپر و nod32 و... رو هم امتحان کردم.
یه ویروس به اسم phk1f.cmd رو پیدا می کنن ولی چون فلش write protect شده نمی تونن حذفش کنن.
در ضمن اطللاعات خاصی هم روش ندارم اگه راهی باشه که بتونم فرمتش کنم این کارو می کنم.

picher_s
29-04-2009, 20:52
سلام من یه فلش 8gig دارم که چند وقته write protect شده نه میشه چیزی ازش حذف کرد نه میشه چیزی روش ریخت فرمت هم نمی شه وقتی به کامپیوتر وصلش می کنم یه پیام با عنوان smss.exe می ده توش می گه که فلش write protect
شده در ضمن اکثر آنتی ویروس های 2009 مثل کاسپر و nod32 و... رو هم امتحان کردم.
یه ویروس به اسم phk1f.cmd رو پیدا می کنن ولی چون فلش write protect شده نمی تونن حذفش کنن.
در ضمن اطللاعات خاصی هم روش ندارم اگه راهی باشه که بتونم فرمتش کنم این کارو می کنم.

سلام

دوستان چندید برنامه معرفی کردن مگه به کارتون نیومدند؟

کارخونه فلشتون چیه؟

تعمیراتی های مبایل یه وسیله فرمت کن سخت افزاری دارن.

موفق باشید.

vahid58
01-05-2009, 09:34
سلام دوستان
اين راه حل هاي شما هيچ كدام بطور كلي و جامع جواب نمي ده. من يك مغازه دارم كه روزي 10 تا فلشو بايد به كامپيوتر وصل كنم دنبال يك راه حل كامل براي اين مشكلم مي گردم.
من هم آنتي ويروس كسپر هم نود32 نصب كردم ولي مشكلم حل نشد.در ضمن اين مشكل فقط روي سيستم خودم هست چون با يك سيستم ديگه چك كردم مشكلي نداشتم.

picher_s
02-05-2009, 06:18
سلام دوستان
اين راه حل هاي شما هيچ كدام بطور كلي و جامع جواب نمي ده. من يك مغازه دارم كه روزي 10 تا فلشو بايد به كامپيوتر وصل كنم دنبال يك راه حل كامل براي اين مشكلم مي گردم.
من هم آنتي ويروس كسپر هم نود32 نصب كردم ولي مشكلم حل نشد.در ضمن اين مشكل فقط روي سيستم خودم هست چون با يك سيستم ديگه چك كردم مشكلي نداشتم.

سلام
شما که این جور سیستمی داری چرا از DeepFreez استفاده نمیکنید؟!

vahid58
02-05-2009, 10:09
سلام
شما که این جور سیستمی داری چرا از DeepFreez استفاده نمیکنید؟!
خيلي ممنون
ولي من نمي دونم deepFeez چيه و چي كار مي كنه و از كجا مي شه تهيهش كرد
در ضمن من 3 تا سيستم دارم كه بهم شبكه هستند
بازم از بابت راهنمايي شما ممنونم

avecina.ir
02-05-2009, 14:50
سلامم..
بنظر من اینجور فلشها را روی یه سیستمی که آنتی ویروس نداره هم تست بزن ببین بازم رایت پروتکت میشن؟؟

خيلي ممنون
ولي من نمي دونم deepFeez چيه و چي كار مي كنه و از كجا مي شه تهيهش كرد
در ضمن من 3 تا سيستم دارم كه بهم شبكه هستند
بازم از بابت راهنمايي شما ممنونم
منظورشون Deep Freez هستش که اگه یه جستجویی داخل انجمن دانلود نرم افزار بزنی گیرت میادش.این برنامه مثل یگ System Restor کاملن بینظیر عمل میکنه و با هر بار ریستارت شدن سیستم را مثل زمانی میکنه که واسش Restor Point معرفی کردی....حتی اگه 1000 تا ویروس هم بریزی روی سیستمت و ویندوزت را غون کنی و....... وقتی ریستارت کنی دوباره همه چی میبینی مرتبه!

vahid58
02-05-2009, 16:23
سلامم..
بنظر من اینجور فلشها را روی یه سیستمی که آنتی ویروس نداره هم تست بزن ببین بازم رایت پروتکت میشن؟؟

منظورشون Deep Freez هستش که اگه یه جستجویی داخل انجمن دانلود نرم افزار بزنی گیرت میادش.این برنامه مثل یگ System Restor کاملن بینظیر عمل میکنه و با هر بار ریستارت شدن سیستم را مثل زمانی میکنه که واسش Restor Point معرفی کردی....حتی اگه 1000 تا ویروس هم بریزی روی سیستمت و ویندوزت را غون کنی و....... وقتی ریستارت کنی دوباره همه چی میبینی مرتبه!
دوباره سلام
آنتي ويروس يكي از سيستم ها رو پاك كردم ولي مشكل بر طرف نشد.در ضمن قبلاً بعد از نصب آنتي ويروسم اين مشكل ايجاد نشد.
الان مشكل من برطرف كردن اين مشكل و وقتي اين مشكل حل شد حتماً از راهنمايي دوستان در ضمينه استفاده از Deep Freez استفاده مي كنم.
دوستان لطفاً يجوري مشكل منو حل كنيد چون خيلي اذيتم مي كنه.بخاطر راهنمايي همه دوستان بسيار ممنونم.

avecina.ir
02-05-2009, 19:34
دوباره سلام
آنتي ويروس يكي از سيستم ها رو پاك كردم ولي مشكل بر طرف نشد.در ضمن قبلاً بعد از نصب آنتي ويروسم اين مشكل ايجاد نشد.
الان مشكل من برطرف كردن اين مشكل و وقتي اين مشكل حل شد حتماً از راهنمايي دوستان در ضمينه استفاده از deep freez استفاده مي كنم.
دوستان لطفاً يجوري مشكل منو حل كنيد چون خيلي اذيتم مي كنه.بخاطر راهنمايي همه دوستان بسيار ممنونم.
نه ببین
من گفتم روی ویندوزی که آنتی ویروس نصب نکردین هم تست کنین نه ویندوزی که انتی ویرویش را پاک کردین
حالا فرقش چیه؟؟
یجا شاید همین تاپیک بود..... بحث میکردیم که گاهی رایت پروتکت شدن برمیگرده به تغییراتی که توی رجیستری ایجاد شده
اگه در این رایت پروتکت شدن فلش شما آنتی ویروس هم نقش داشته باشه اگه ویروس کش را پاک هم بکنی اوون تغییرات داخل رجیستری حذف نمیشن.... میگم یه ویندوز جدید ترجیحن xp یا پایینتر از xp بریز بدون هیچ ویروس کشی و تست بزن خبرش را بده

feridoon
02-05-2009, 20:22
سلام دوستان
یه مشکلی هم برا من پیش اومده
من یه flash memory 8 gig از شرکت pqi دارم. usb 2 هم هست.
وقتی ای فلش رو میندازم رو سیستم تقریبا 10 ثانیه طول میکشه تا خودش محتویات داخل فلش رو open کنه و نشون بده.
چند ساعت پیش این فلش رو انداختم رو کامپیوتر و چون فایلی که قرار بود بزنم روش خیلی کوچیک بود دیگه منتظر اون 10 ثانیه نشدم و خودم از my computer فلش رو باز کردم و فایل رو روش کپی کردم و safly remove رو زدم
همینکه اینو زدم یه پیغام خطا داد و منم زیاد بهش توجه نکردم و فلش رو در آوردم.
الان که میخوام فلش رو بندازم رو کامپیوتر ، اسمشو میاره ولی وقتی روش کلیک میکنم که باز بشه میگه:
please insert a disk into drive k
بنظر شما اشکال کار از کجاس؟ سوخته؟ یا راه حل نرم افزاری داره؟
البته نمیدونم سوالمو جای مناسبی مطرح کردم یا نه .
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

feridoon
02-05-2009, 21:30
دوباره سلام دوستان
من مشکلمو با این برنامه حل کردم

vahid58
04-05-2009, 01:04
نه ببین
من گفتم روی ویندوزی که آنتی ویروس نصب نکردین هم تست کنین نه ویندوزی که انتی ویرویش را پاک کردین
حالا فرقش چیه؟؟
یجا شاید همین تاپیک بود..... بحث میکردیم که گاهی رایت پروتکت شدن برمیگرده به تغییراتی که توی رجیستری ایجاد شده
اگه در این رایت پروتکت شدن فلش شما آنتی ویروس هم نقش داشته باشه اگه ویروس کش را پاک هم بکنی اوون تغییرات داخل رجیستری حذف نمیشن.... میگم یه ویندوز جدید ترجیحن xp یا پایینتر از xp بریز بدون هیچ ویروس کشی و تست بزن خبرش را بده

سلام حرفه اي
من فلشمو روي يك سيستم ديگه امتحان كردم مشكلي نداشت فقط روي سيستمهاي خودم مشكل داره
ولي اين جوري كه متوجه شدم راه حل كلي براي اين مشكل وجود نداره درسته؟؟؟؟
بازم بخاطره راهنمايي شما و بقيه حرفه اي ها خيلي ممنونم

amir_toos
04-05-2009, 18:13
با سلام
به نظر من دوستان هر نوع فلش یا حافظه ای که در دست دارند اگر مشکلی مثلwrite protectedپیش آمد سری به سایت سازنده بزنن چون خودشون برای این مشکل ها مکمل هایی گذاشته اند.

vahid58
05-05-2009, 09:08
با سلام
به نظر من دوستان هر نوع فلش یا حافظه ای که در دست دارند اگر مشکلی مثلwrite protectedپیش آمد سری به سایت سازنده بزنن چون خودشون برای این مشکل ها مکمل هایی گذاشته اند.
دم همه دوستان گرم. تو اين همه كار درست يكي نبود كه مشكل ما رو حل كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ ؟

i_bi50
19-05-2009, 05:50
دورود
دست گلت درد نکنه کار من را درست کردی
من به بقیه هم پیشنهاد می کنم روشی را که گفتی یه بار دیگه انجام بدن با این تفاوت که وقتی فلش را به کامپیوتر وصل می کنند properties را باز کنند بعد داخل ورچسب hardware برن و از لیس فلش خود را پیدا کنند و properties را بزنند از پنجره ای که باز میشه وارد قسمت polices بشن و گزینه quice removal را انتخاب کنند (البته من این کار را روی فلش transcend امتحان کردم ) بعد تمام پنجره ها را ok کنند و خارج بشن و از نرم افزار استفاده کنن:10:

آنتی
26-05-2009, 15:37
سلام
این تاپیک رفته بود صفحه دوم
چون مطالب کاربردی وبا ارزشی داره پست دادم تا بیاد صفحه اول
پیشاپیش معذرت

adel28
31-05-2009, 21:14
فش من Twinmos هست.
کسی راهی یا برنامه ای برای بطرف کردن مشکل Disk Write Protected نداره؟!؟

picher_s
01-06-2009, 06:28
فش من Twinmos هست.
کسی راهی یا برنامه ای برای بطرف کردن مشکل Disk Write Protected نداره؟!؟

سلام

شما برید به مسیره زیر(سایته شرکت سازنده فلشتون) و نوعه کول دیسکتون رو پیدا کنید بعد برنامه Utility مناسبش

مثلا اگر فلشتون U2X-U4X هست شما باید برنامه زیر رو دون کنید

farzad_mese2005
06-07-2009, 03:28
دوباره سلام دوستان
من مشکلمو با این برنامه حل کردم

اهورامزدا دلت را شاد کند که شادم کردی:11::40::11::11::40::11::40::11::40::11::4 0:

sed01
16-07-2009, 22:29
خیلی جالب و ممنون ! به این می گن آموزش , بچه های ویستا ! برنامه رو با کلیک راست Run As Administrator باز کنید !

mohsen140
26-07-2009, 18:43
خيلي خيلي ممنون- دغدغه‌ي چند روزه‌ي من حل شد. خدا يك در دنيا صد در آخرت بهت بده جوون!

extreme2006gh
07-08-2009, 23:47
باسلام خدمت دوستان
یه فلش دارم که وقتی میخوام فرمت کنم این پیغام رو میده :
The disk is write protected
و نمیتونم که فرمتش کنم
به نظر تون سوخته ؟

باید چکار کنم ؟

ne555
08-08-2009, 00:09
از نرم افزار autorun virus remover استفاده می کنی؟
اگه جوابت مثبته توی این نرم افزار در قسمت tools تیک رو بردار:

picher_s
08-08-2009, 10:21
باسلام خدمت دوستان
یه فلش دارم که وقتی میخوام فرمت کنم این پیغام رو میده :
The disk is write protected
و نمیتونم که فرمتش کنم
به نظر تون سوخته ؟

باید چکار کنم ؟

سلام

از نرم افزار autorun virus remover استفاده می کنی؟
اگه جوابت مثبته توی این نرم افزار در قسمت tools تیک رو بردار:
اگر از رجیستری نبود، باید متناسب با Flashet برید تو سایته کارخونه و برنامه utilityش رو دون کنی و اجرا کنی.

که برای توین موس و ترانسند قبلا بحث شده.

موفق باشید.

shasusa
13-08-2009, 13:20
سلام.
می خواهیم تو این تاپیک مشکلات Disk Write Protected مربوط به فلش دیسک ها رو بررسی کنیم.

رفعه مشکل Transcend:
اینم برنامه
به مسیر زیر رفته
2- برنامه OnLineRecovery.exe که دونلود کردید رو اجرا (برای اینکه بخواهی درایوت تعمیر بشه و داده هات پاک نشن گزینه 2 و برای پاک شدن و تعمیر شدن گزینه 1 رو اتنخاب بعد Start رو بزن ) و دکمه Start رو بزنید.
(اینم لینکه اموزش)
اینم یه برنامه utility دیگه برای transcend که نیاز به on Line بودن نداره!

امیدورام بکارتون بیاد.

مشکله من:
یکی از دوستام یه کول دیسک نو KingStone 8Gig خریده،بعد از ریختن 2 تا فیلم روش پیغام میده Disk Write Protected !:41:

موفق و پیروز باشید.

کاملا کار میکنه . من خ.دم از هیچ را دیگه ای جواب نگرفتم. فقط یک نکته ای داره .
اونجا که سریال رو می پرسه نباید اون سریال پشت فلش رو بهش داد.بلکه باید همین (517229 ) را وارد کنید . موفق باشید

cheraghali68
21-08-2009, 12:53
مشتي دمت گرم ديگه داشتم نا اميد مي شدم . واقعا دستت درد نكنه :11: كار من كه راه افتاد .

K-Mojtaba
22-08-2009, 16:57
دوست عزيز
آيا مشكلت حل شد ؟
من هم همين مشكل را داشتم اما وقتي پاسخ دوستان را خواندم ديدم كه هركدومشون راهي دادن يكي با نرم افزار USB Write Protected ، يكي از راه رجيستري ، ...
من هم از همه راه ها رفتم اما مشكلم حل نشد !!!!
صبر كن نرو راه حلشو مي خوام بگم:
من اول با اون نرم افزار رفتم ديدم كه آف نيست اما وقتي آفش كردم درست نشد و بعد .......
از راه رجيستري (راه زير)رفتم
ولي به جاي اينكه مقدارشو 0 بدم آنرا 1 كردم
و مشكلم درست شد الان راحت دارم استفاده ميكنم !!!!!!!!!!!!!!
بدرود:20:

picher_s
22-08-2009, 18:16
دوست عزيز
آيا مشكلت حل شد ؟
من هم همين مشكل را داشتم اما وقتي پاسخ دوستان را خواندم ديدم كه هركدومشون راهي دادن يكي با نرم افزار USB Write Protected ، يكي از راه رجيستري ، ...
من هم از همه راه ها رفتم اما مشكلم حل نشد !!!!
صبر كن نرو راه حلشو مي خوام بگم:
من اول با اون نرم افزار رفتم ديدم كه آف نيست اما وقتي آفش كردم درست نشد و بعد .......
از راه رجيستري (راه زير)رفتم

ولي به جاي اينكه مقدارشو 0 بدم آنرا 1 كردم
و مشكلم درست شد الان راحت دارم استفاده ميكنم !!!!!!!!!!!!!!
بدرود:20:
سلام

خوش آمدی.

آین راه حل هم قبلا در موردش نرم افزار معرفی شده.

با تشکر از کمکتون.

موفق باشید.

reza_312000
24-08-2009, 14:35
سلام یک فلش kingston data traveler 32gb خریدم برنامه میریزم روش وقتی فلش رو در میارم یک بار دیگه میزنم حجم برنامه است ولی فایلا نیست

saman3230
24-08-2009, 14:44
سلام یک فلش kingston data traveler 32gb خریدم برنامه میریزم روش وقتی فلش رو در میارم یک بار دیگه میزنم حجم برنامه است ولی فایلا نیست

دوست گلم به احتمال زیاد کامپیوتر شما ویروس داره لطفا فلش رو فرمت کنید

سپس با یه آنتی ویروس به روز مثل AVG کل کامپیوتر چک کند ببنید بازم این مشکل هست یا نه ؟

reza_312000
24-08-2009, 15:22

سپس با یه آنتی ویروس به روز مثل AVG کل کامپیوتر چک کند ببنید بازم این مشکل هست یا نه ؟

سلام فرمت کردم با یک انتی ویروس هم چک کردم یک فلش دیگه اوردم رو کامپیوتر جواب داد اما مال من فقط حجم نشون میده

reza_312000
24-08-2009, 15:28

سلام فرمت کردم با یک انتی ویروس هم چک کردم یک فلش دیگه اوردم رو کامپیوتر جواب داد اما مال من فقط حجم نشون میده

picher_s
24-08-2009, 17:07
آقایون این ویروس نیست!!!!

شما یه CHKDSK letter: /f تو Run بزن درست میشه.

که letter نامه درایوتونه مثلا c یا D یا...

موفق باشید.

tornado
25-08-2009, 11:05
پس از 2 روز جستجو در سايت‌هاي خارجي و ايراني و امتحان كردن روش‌ها و نرم افزارهاي مختلف بالاخره با استفاده از نرم افزار زير توانستم مشكل رو حل كرد لازم به ذكر است كه حتي نرم افزار ارائه شده توسط شركت سازنده فلش نيز نتوانسته بود مشكل را حل كند.

با تشكر ويژه از آقا فريدون

مشخصات فلش مموري من:
مارك Transcend
ظرفيت 16 گيگ
نوع JF V10

نوع مشكل:
پيغام خطاي رايت پروتكت
اين مشكل در هنگام كپي كردن تعدادي فايل تصويري(عكس) ايجاد شد.
فايل‌هاي موجود در فلش قابل رويت و استفاده بودند.
هيچگونه تغييري در فايل‌ها نمي‌توانستم ايجاد كنم حتي فلش قابليت فرمت شدن نيز نداشت.
در محيط داس فرمت انجام مي‌گرديد ولي پس از ورود به ويندوز هيچ تغييري در فلش مشاهده نمي‌شد حتي فايل‌ها نيز پاك نمي‌شدند.

اميدوارم مشكل دوستان ديگر نيز با استفاده از اين برنامه حل شود

siroos_300
26-08-2009, 04:29
پس از 2 روز جستجو در سايت‌هاي خارجي و ايراني و امتحان كردن روش‌ها و نرم افزارهاي مختلف بالاخره با استفاده از نرم افزار زير توانستم مشكل رو حل كرد لازم به ذكر است كه حتي نرم افزار ارائه شده توسط شركت سازنده فلش نيز نتوانسته بود مشكل را حل كند.

با تشكر ويژه از آقا فريدون

مشخصات فلش مموري من:
مارك Transcend
ظرفيت 16 گيگ
نوع JF V10

نوع مشكل:
پيغام خطاي رايت پروتكت
اين مشكل در هنگام كپي كردن تعدادي فايل تصويري(عكس) ايجاد شد.
فايل‌هاي موجود در فلش قابل رويت و استفاده بودند.
هيچگونه تغييري در فايل‌ها نمي‌توانستم ايجاد كنم حتي فلش قابليت فرمت شدن نيز نداشت.
در محيط داس فرمت انجام مي‌گرديد ولي پس از ورود به ويندوز هيچ تغييري در فلش مشاهده نمي‌شد حتي فايل‌ها نيز پاك نمي‌شدند.

اميدوارم مشكل دوستان ديگر نيز با استفاده از اين برنامه حل شود

سلام !!
من دقیقا مشخصات فلشم شبیه مال شماست ولی در اخرین مرحل وقتی 100% تمام میشه erorr < recovery failed میگیره خیلی اعصابم ریخته بهم چی کار کنم؟!!

siroos_300
26-08-2009, 04:57
آقا درســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــت شد !!!!! مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــسی!!
فلش رو remove کردم دوباره جا زدم بعد دوباره نرم افزار رو اجرا کردم فرمت رو کامــــل انجـــــــام داد!! واقعا دمت گرم!!

tekno2006
27-08-2009, 04:20
با سلام خدمت دوستان
من تقریبا نا امید شده بودم چون بعد یکهفته تمام راهها برای فرمت فلش 16 گیگابایتی تراسنت امتحان کرده بودم تا اینکه همین آنلاین ریکاوری به داد من رسید فکر نمی کردم به همین راحتی درست بشه
من از همه تون که بهم کمک کردین یک دنیا ممنونم

adel000
04-09-2009, 11:47
به نام خدا
سلام دوستان
برای رفع این مشکل (write protected) باید بر روی my computer کلیک راست کنید و از تب hardware دکمه device manager را کلیک کنید و از لیست flash خود را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک راست کنید و گزینه uninestal را کلیک کنید و بعد از چند ثانیه پیغامی می آید که شما باید ok را بزنید تا کامپیوتر شما resetشود. سپس بر روی درایو فلش دابل کلیک کنید از شما خواسته می شود که باید درایوتان را فرمت کنید این کار را بکنید.ان شا الله که درست میشود.

hajhossssein
05-09-2009, 11:30
سایز فلش رو که انتخاب می کنم ارور میده

ali2067
06-09-2009, 23:05
سایز فلش رو که انتخاب می کنم ارور میده

من هم دقیقا همین مشکل را داشتم

ولی توسط این برنامه مشکلم بر طرف شد:

با دانلود این برنامه دیگه نیازی نیست به سایت رسمی برید و سریال و مدل و ... وارد کنید تا نرم افزار m format را با توجه به مدله فلشتانبه شما بدهد!
مستقیما از لینک بالا نرم افزار را دانلود کنید، برنامه را باز کنید و روی format کلیک کنید د ر پنجره ی باز شده full format را انتخاب کنیدو Start کنید و منتظر بمانید تا عملیات پایان یابد....
سپس پیغامی با این عنوان میدهد "فلش را دوباره متصل کنید" ، این کار انجام دهید.
اگر در Properties ظرفیت فلشتان کمتر از ظرفیت حقیقش بود دوباره با خود ویندوز فلش را فول فرمت کنید!

در ضمن فلش من JF V60 8GB
از برند transcend

راستی این سایت روسی مختص نرم افزار کول دیسک و... است

iman_95
08-09-2009, 21:27
سلام احوال مهندس خودمون چطوره؟
آقا این فرومتون که مارو تحویل نمی گیره!
میگه هنوز جوجه ای!

picher_s
09-09-2009, 22:04
سلام احوال مهندس خودمون چطوره؟
آقا این فرومتون که مارو تحویل نمی گیره!
میگه هنوز جوجه ای!

سلام

خوش اومدی به این فروم. کسی اینجوری نمیفکره! همه با هم رفیقیم.:46:

اینجا جای خوبیه. بهتره همین اول زمینه فعالیتت رو انتخاب کنی.

با آرزوی موفقیت برای شما.

m_s_r_08
15-09-2009, 13:16
اقایون گرامی منم یه سیلیکون پاور 8 دارم مشکل writeProtect داره از تمام راههای گفته شده رفتم ولی نشد یه چیزی بگین که مشکل منو حل کنه...................... مر30

saeed774
15-09-2009, 14:29
اقایون گرامی منم یه سیلیکون پاور 8 دارم مشکل writeProtect داره از تمام راههای گفته شده رفتم ولی نشد یه چیزی بگین که مشکل منو حل کنه...................... مر30

شما به لينك زير برو و برنامه رو دان كن و از Rescue Tools اون استفاده كن :

elyas_bamaram
17-09-2009, 16:43

سلام همگی خسته نباشید:11:
همه ی روشهای قبلی رو تست کردم از همه ی نرم افزارها هم استفاده کردم
دست رو قرآن گذاشته که آقا فرمت نمیشم،قبلا وقتی فلشو داخل usb میکردم بعد چند دقیقه هنگ ،محتویاتشو میاورد و همونجا هنگ میکرد،هروقت هم میخواستم فرمت کنم (با همه ی نرم افزارها و روشهای گفته شده) این error رو میداد THE DISK IS WRITE PROTECTED
من این روش هم دنبال کردم ولی جواب نداد:41::41::41: نرمافزارو دانلود میکنم اجراش میکنم بعد یه صفحه ی وبی باز میشه و تو یه پنجره کوچیک نوشته میشه NOT FOUND (فلش داخل USB و آنلاین)

حالا هم که وقتی properties رو میزنم اینطوری نشون میده
بازم هنگام فرمت همون ERROR رو میده...:18:
میخوام بدونم که بالا خره سوخته از جانش راحت شدیم یا راه حلی داره؟
اینم باید بگم که همچنان LED(چراغ فلش) همچنان چشمک میزنه...:2:

مدل فلش====> SILICON POWER 4GIG

elyas_bamaram
17-09-2009, 20:09
آقا مشکل از ویندوز بود
با یه ویندوز دیگه براحتی format شد:8:

saeed774
17-09-2009, 21:53
آقا مشکل از ویندوز بود
با یه ویندوز دیگه براحتی format شد:8:

ويندوز عوض كردين يا با يك سيستم ديگه ؟

farzad_mese2005
17-09-2009, 23:14
من هم دقیقا همین مشکل را داشتم

ولی توسط این برنامه مشکلم بر طرف شد:

با دانلود این برنامه دیگه نیازی نیست به سایت رسمی برید و سریال و مدل و ... وارد کنید تا نرم افزار m format را با توجه به مدله فلشتانبه شما بدهد!
مستقیما از لینک بالا نرم افزار را دانلود کنید، برنامه را باز کنید و روی format کلیک کنید د ر پنجره ی باز شده full format را انتخاب کنیدو Start کنید و منتظر بمانید تا عملیات پایان یابد....
سپس پیغامی با این عنوان میدهد "فلش را دوباره متصل کنید" ، این کار انجام دهید.
اگر در Properties ظرفیت فلشتان کمتر از ظرفیت حقیقش بود دوباره با خود ویندوز فلش را فول فرمت کنید!

در ضمن فلش من JF V60 8GB
از برند transcend

راستی این سایت روسی مختص نرم افزار کول دیسک و... است

افرین عالی بود.

adel28
17-09-2009, 23:41
یه فلش Transcend 8GB-JF V10 دارم که فرمت نمیشه: (عکس زیر)

با راهنمایی پست اول با برنامه OnLineRecovery هم نتونستم درستش کنم.
پیغام Size Error میده: (عکس زیر)

با برنامه mFormat هم که یکی از دوستان معرفی کردند هم به جواب نرسیدم.
کلا غیر فعال هست: (عکس زیر)

کسی راهی دیگه ای میشناسه؟
راهنمایی بفرمائید.

farzad_mese2005
18-09-2009, 04:33
اقا عادل من تمام سایتهای فارسی را زیر و رو کردم و در این مورد کلی تحقیق کردم ولی تابحال یکی دوتا سایت بوده که به دردم خورده و روشهای معرفی شده اونها جواب داده.شما این تاپیک و تاپیکی که لینکش رو برات میگزارم رو مطالعه و روشهای اونها رو تست کن بلکه به جواب برسی.

usa1983
18-09-2009, 14:22
دوستان سلام من هم با این مشکل Disk Write Protected !! دسته پنجه نرم کردم مدل کول دیسک 1گیگ pqi
اگر استادن خوب p30world کسی هست کمک کنه ممنون میشیم که جواب سوالم رو بگیرم

picher_s
19-09-2009, 22:57
دوستان سلام من هم با این مشکل Disk Write Protected !! دسته پنجه نرم کردم مدل کول دیسک 1گیگ pqi
اگر استادن خوب p30world کسی هست کمک کنه ممنون میشیم که جواب سوالم رو بگیرم

سلام

خوش آمدی.

خوده Pqi میگه باید از Dr.UFD استفاده کنی.

موفق باشید.

adel28
20-09-2009, 22:23
دوستان کسی راهی پیشنهاد نمیکنه؟
یعنی کارش تمومه و بندازم دور؟

picher_s
20-09-2009, 23:33
دوستان کسی راهی پیشنهاد نمیکنه؟
یعنی کارش تمومه و بندازم دور؟

سلام

Transcend که 3 با تعویض داره!

ننداز دور.

من خودم وقتی نتونستم کاری کنم براش فرستادم گارانتی اونا هم یه نو برام فرستادم.

موفق باشید.:31:

pianist1362
24-09-2009, 15:57
داداش خیلی ایول داری دستت درد نکنه خیلی حال دادی مرسی

mat_matio
25-09-2009, 11:52
من مشكلم اينه:
مي خوام فايل از روي هارد كپي كنم در فلش اين پيغام و مي ده.
اگر نرم افزاري داريد لطفا راهنمائي كنيد.
حتي نمي تونم فلشمو فرمت كنم.:20:

adel28
25-09-2009, 12:43
من مشكلم اينه:
مي خوام فايل از روي هارد كپي كنم در فلش اين پيغام و مي ده.
اگر نرم افزاري داريد لطفا راهنمائي كنيد.
حتي نمي تونم فلشمو فرمت كنم.:20:

مدل فلش تون چیه؟
پستهای قبلی رو مطالعه فرمودید؟

mahdi1535
27-09-2009, 18:49
من يه فالش ديسك 4 گيگ كه ماركش نا معلوم هست دارم كه وقتي به سيستم ميزنم يه فايل به شكل زير توش ذرست ميشه و هر دفعه هم يه حجمي از نشون ميده و هر فايلي هم كه روش كپي ميكنم بعد پاك ميشه

saeed774
27-09-2009, 21:47
من يه فالش ديسك 4 گيگ كه ماركش نا معلوم هست دارم كه وقتي به سيستم ميزنم يه فايل به شكل زير توش ذرست ميشه و هر دفعه هم يه حجمي از نشون ميده و هر فايلي هم كه روش كپي ميكنم بعد پاك ميشه

فلش رو با برنامه هایی که تو پست های قبلی معرفی شده فرمت کنین. این فایلا فقط با اون برنامه ها فرمت میشه .

roksana.t
28-09-2009, 14:40
فلش من کینگ استون مشکل wiite protect داره همه راهها رو امتحان کردم فورمت نمیشه،وقتی میخوام توی disk management فورمتش کنم یک علامت قفل کنارش نشون میده!! تورو خدا کمکم کنید.

mahdi1535
28-09-2009, 16:56
فلش رو با برنامه هایی که تو پست های قبلی معرفی شده فرمت کنین. این فایلا فقط با اون برنامه ها فرمت میشه .

با تمامي اونها تست كردم ولي نميشه . بعضي از اونها اصلا ميگه فلاش به سيستم متصل نيست و بعضي از اونها هم نمي تونه فرمت كنه

saeed774
28-09-2009, 20:35
تو cmd فرمت زیرو هم امتحان کنین :
L:\format /u

samandsarir86
30-09-2009, 11:46
دوستان عزیر بهترن راهی که برای حل مشکل رایت پروتکد داریم این است که از منوی استارت run را اجراکرده سپس تایپ می کنیم regedit بعد به مسیر زیر می رویم

در این قسمت فایلی به نام write protec را حذف می کنیم. با تشکر

تشکر تشکر تشکر ایجاد انگیزه می کنه:10::11:

picher_s
30-09-2009, 18:04
دوستان عزیر بهترن راهی که برای حل مشکل رایت پروتکد داریم این است که از منوی استارت run را اجراکرده سپس تایپ می کنیم regedit بعد به مسیر زیر می رویم

در این قسمت فایلی به نام write protec را حذف می کنیم. با تشکر

تشکر تشکر تشکر ایجاد انگیزه می کنه:10::11:

سلام

اول خوش اومدي.

دوم عزيز قبلا روي اين بحث شده و براش نرم افزار ارائه شده.

موفق باشيد.

AliYeh20
01-10-2009, 10:54
سلام
بهترين آنتي ويروس تو بازار چيه ؟ راهنماييم كنيد.

مرسي

picher_s
01-10-2009, 19:23
سلام
بهترين آنتي ويروس تو بازار چيه ؟ راهنماييم كنيد.

مرسي

سلام

خيلي خوش امدي به انجمن.

متاسفانه جاي اشتباهي اين سوال رو مطرح كرديد .

بريد به بخش نرم افزارهاي امنيتي دوستم majid20‌جواب شما رو قبلا داده.

اينم براي اينكه دلت نشكنه:31: Avira‌بهترين بود.

موفق باشيد.

AliYeh20
01-10-2009, 19:33
با تشكر از راهنمايي شما.

linkinkurd
07-10-2009, 12:38
با سلام.
من صفحات این تاپیک رو خوندم.
کاش فلش منم transcend بود. اما متاسفانه فلش من مارک پدرومادر داری نداره. یعنی یه شرکت ایرانیه رفته چین سفارش داده و براش زدن. اما وقتی فلش رو میزنم به سیستم عنوان "SMI USB DRIVE" رو براش میزنه. گارانتی هم نداره.

حجم: 8گیگ
مشکل: write protect و فرمت نشدن. اصلا توی دیسک هم نمیره و میگه اول باید فرمت کنی.

لطفا چند راه حل معرفی کنید.
رجیستری سیستم هم اون دستور StorageDevice رو اصلا نداره!
اون نرم افزار 133 کیلوبایتی هم اصلا هیچ usb driveی پیدا نمیکنه تا فیکس کنه.

amironline
11-10-2009, 10:45
فلش ديشك منم pqi يك گيگ هست
من Dr.UFDv1.0.2.19 رو امتحان كردم ولي مشكلم حل نشد

picher_s
11-10-2009, 19:59
فلش ديشك منم pqi يك گيگ هست
من Dr.UFDv1.0.2.19 رو امتحان كردم ولي مشكلم حل نشد

چه پیامی میده؟!

GodMaster
20-10-2009, 18:55
سلام من فلش كينگ استون 32 گرفتم وقتي به سيستم وصل ميكنم مشكلي نداره توش فايل رو ميريزم و كاملا داخلش ميره و تا وقتي به سيستم وصله مشكلي پيش نمياد اما وقتي از سيستم ميكنم و دوباره وصل مي كنم ديگه هيچ چيزي نشون نميده انگار فلش خاليه اما حجم فلش اشغال شده مشكل از ويروس هم نيست و بافلش هاي ديگه هم اين مشكل رو ندارم اگه پيشنهادي داريد مطرح كنيد لطفا
اگه نرم افزار خوده كينكستون واسه فرمت كردن هم داريد لينك رو بزاريد شايد كار ساز باشه
ممنون

ss_star
31-10-2009, 01:04

دوست عزیز این فایل ویروسیه
اینم مدرک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ee55ecd4e79dc5-1252604481

mamadjavad
01-11-2009, 02:35
سلام من فلش كينگ استون 32 گرفتم وقتي به سيستم وصل ميكنم مشكلي نداره توش فايل رو ميريزم و كاملا داخلش ميره و تا وقتي به سيستم وصله مشكلي پيش نمياد اما وقتي از سيستم ميكنم و دوباره وصل مي كنم ديگه هيچ چيزي نشون نميده انگار فلش خاليه اما حجم فلش اشغال شده مشكل از ويروس هم نيست و بافلش هاي ديگه هم اين مشكل رو ندارم اگه پيشنهادي داريد مطرح كنيد لطفا
اگه نرم افزار خوده كينكستون واسه فرمت كردن هم داريد لينك رو بزاريد شايد كار ساز باشه
ممنون

من هم دقیقا مارک کینگستون 32 گیگ گرفتم و همین مشکل شما رو دارم. هر کاری که کردم درست نمیشه. یکی میگه نیم سوزه یکی میگه مشکل نرم افزاریه. من هم بدجور توش موندم. بدبختانه گارانتی هم نداره. اگه راهی پیدا کردم خبر می دم.

picher_s
01-11-2009, 07:47
من هم دقیقا مارک کینگستون 32 گیگ گرفتم و همین مشکل شما رو دارم. هر کاری که کردم درست نمیشه. یکی میگه نیم سوزه یکی میگه مشکل نرم افزاریه. من هم بدجور توش موندم. بدبختانه گارانتی هم نداره. اگه راهی پیدا کردم خبر می دم.

KingSton نرم افزاره جدا گانهای ارایه نکرده!!

بهتره همون نرم افزار های پست 1 رو تست کنید.

mamadjavad
01-11-2009, 12:39
KingSton نرم افزاره جدا گانهای ارایه نکرده!!

بهتره همون نرم افزار های پست 1 رو تست کنید.

جالبه که من دو تا فلش دارم . یکیش که کینگستون 32 گیگه اطلاعات توش میره ولی بعد از اتصال مجدد باقی نمی مونه. یه 4 گیگ ترنسند دارم که از دیشب رایت پروتکت شده.
اون نرم افزارها هیچ کدوم جواب نداد. هیچ کدوم. حتی نرم افزارهای سایت ترنسند هم جواب ندادند و خودشون هم پیام خطا می دن.هنوز موقع فرمت پیام write protect می ده. فکر کنم بهتره ببرم واسه گارانتی.
شاید همه برنامه هاتون رو امتحان کردم. شاید از شانس بد منه. شاید هم ... :31: دهنش گ.. شده اینجوری:18:

mamadjavad
01-11-2009, 12:42
من تو سایتهای خارجی گشتم . یه برنامه جالب تو سایت زیر پیدا کردم.

الان که فلشم نمیشه واردش شد و میگه باید فرمت بشه و به خاطر رایت پروتکشن فرمت هم نمیشه. با برنامه ای که سایت زیر داده می تونم فایل های داخلش رو فقط ببینم!
این سایت یه برنامه هم برای فرمت کردن داده که اون هم تو فرمت کردن فلش ترنسند 4 گیگ من درجا زد. :41:

picher_s
01-11-2009, 20:35
یکیش که کینگستون 32 گیگه اطلاعات توش میره ولی بعد از اتصال مجدد باقی نمی مونه

اگه kingstonت رو راه انداختی حتما بخبر.

RezaTaghizadeh
04-11-2009, 22:52
سلام خدمت همه اساتید.

خوب اول با دستور format /x و یا format /v فلاش رو فرمت کن ببین آیا فایده ای داره یا نه؟ اگه نه که با استفاده از برنامه 1.1 Flash Memory Toolkit فلاش خودت رو Full Erase کن ، ان شاء الله که درست می شه.

picher_s
05-11-2009, 07:44
سلام خدمت همه اساتید.

خوب اول با دستور format /xو یا format /v فلاش رو فرمت کن ببین آیا فایده ای داره یا نه؟ اگه نه که با استفاده از برنامه 1.1 Flash Memory Toolkit فلاش خودت رو Full Erase کن ، ان شاء الله که درست می شه.

سلام

رفیق اگه خونده بودی پست ها رو میدونستی که فایده ای نداره!!!

خصوصا اون Format ها.

با تشکر.

Benygh
05-11-2009, 13:49
من امروز یک فلش دستم اومده TWINMOS MOBILE DISK X2 ولی توی سایتش من نرم افزارش رو پیدا نمیکنم ...
مشکل این اینه که فرمت نمیشه و توش فایل های با نام ( . ) ایجاد شده که همه 2 گیگ حجم دارند . یعنی کلا 300 گیگ ... فلش هم 4 گیگه و سریالش U4AMD0927 / U15MMG-R

GodMaster
05-11-2009, 16:17
نرم افزار هايي كه قبلا معرفي كردين هم تست كردم جواب نميده
ديگه چيزي به فكرم نميرسه
شما چيزي به ذحنتون نميرسه؟

picher_s
05-11-2009, 20:57
من امروز یک فلش دستم اومده TWINMOS MOBILE DISK X2 ولی توی سایتش من نرم افزارش رو پیدا نمیکنم ...
مشکل این اینه که فرمت نمیشه و توش فایل های با نام ( . ) ایجاد شده که همه 2 گیگ حجم دارند . یعنی کلا 300 گیگ ... فلش هم 4 گیگه و سریالش U4AMD0927 / U15MMG-R

سلام
رفیق تو تاپیک اول به مسیر زیر اشاره شده

همیشه بیا این ورا D::46:

eshg_66e
05-11-2009, 23:31
آقا دستت طلا مشکلم حل شد.
برنامه را بگیرد بصورت rar هست واردش بشید یک Rar دیگه هست آن را باز کنید و بزارید فلش را فرمت کنه اگر پیغام خطا هم داد چند لحظه ای صبر کنید تا کارش تموم بشه بعد پیغام Success میده کار فرمت انجام شده اما فلش را باز نمیکنه حال از طریق خود ویندوز فلش را با فرمت Fat 32 فرمت کنید دیگه همه چیز اکی هست .
حالا برید یک برنامه جهت محافظت از فلشتون روش نصب کنید که براتون دیگه مشکلی پیش نیاد.
مسیر را دوباره براتون میزارم

EBISINGLE
07-11-2009, 00:58
با سلام
در داخل بعضی از فلش مموری ها نرم افزاری به صورت مخفی وجود داره که در تاریخ معینی فعال میشه و مموری رو قفل میکنه و به صورت write protected در میاره در نتیجه امکان کپی کردن هیچ فایلی روی مموری وجود نداره و حتی اگر توی مموری ویروسی هم وجود داشته باشه انتی ویروسها اونو میشناسن اما نمیتونن پاکش کنن. اگر به صورتی بتونی این برنامه رو پیدا کنی و غیر فعالش کنی شاید نتیجه بگیری.
موفق باشی.

picher_s
07-11-2009, 07:32
با سلام
در داخل بعضی از فلش مموری ها نرم افزاری به صورت مخفی وجود داره که در تاریخ معینی فعال میشه و مموری رو قفل میکنه و به صورت write protected در میاره در نتیجه امکان کپی کردن هیچ فایلی روی مموری وجود نداره و حتی اگر توی مموری ویروسی هم وجود داشته باشه انتی ویروسها اونو میشناسن اما نمیتونن پاکش کنن. اگر به صورتی بتونی این برنامه رو پیدا کنی و غیر فعالش کنی شاید نتیجه بگیری.
موفق باشی.

ممنون میشم مثال بزنید و نمونه ای ازش رو بزارید برای بررسی.

tichismor
29-11-2009, 16:45
سلام
روش های تاپیک زیر رو امتحان کنید .

من یکم گیجی ویجی رفتم میشه بگید دقیقا من کدوم راه رو باید امتحان کنم مشکلمم اینه

سلام بر دوستان عزیز

آقایون من چند روز پیش از یکی از دوستام یه فلش 32 گه می گفت خرابه گرفتم ببینم مشکلش چیه
اینم مشکلش

وقتی از توی مای کامپیوتر پروپرتیس می گیرم ظرفیت پر رو می زنه 21 گیگ ولی وقتی فلش رو باز می کنی و سلکت آل می کنی و بعد پروپرتیس رو میگیری میزنه 4 گیگ

بعدشم که اصلا اصلاعات داخلش باز نمی شه

فرمت کردم دوباره اطلاعات ریختم توش این بار هم اطلاعات وقتی روش کلیک می کردی اجرا نمی شد ولی زمانی که فلش رو تازه می زدم و با اتوپلی خود سیستم با هر برنامه ای اجرا می کردم آهنگها اجرا میشد

به نظرتون مشکلش از کجاست ؟

بعدا دوستم گفت نصف فلش هایی که وارد کردن این مشکل رو داره و بیشتر کسایی که خریدن حالا پس آوردن

picher_s
30-11-2009, 10:31
من یکم گیجی ویجی رفتم میشه بگید دقیقا من کدوم راه رو باید امتحان کنم مشکلمم اینه

سلام بر دوستان عزیز

آقایون من چند روز پیش از یکی از دوستام یه فلش 32 گه می گفت خرابه گرفتم ببینم مشکلش چیه
اینم مشکلش

وقتی از توی مای کامپیوتر پروپرتیس می گیرم ظرفیت پر رو می زنه 21 گیگ ولی وقتی فلش رو باز می کنی و سلکت آل می کنی و بعد پروپرتیس رو میگیری میزنه 4 گیگ

بعدشم که اصلا اصلاعات داخلش باز نمی شه

فرمت کردم دوباره اطلاعات ریختم توش این بار هم اطلاعات وقتی روش کلیک می کردی اجرا نمی شد ولی زمانی که فلش رو تازه می زدم و با اتوپلی خود سیستم با هر برنامه ای اجرا می کردم آهنگها اجرا میشد

به نظرتون مشکلش از کجاست ؟

بعدا دوستم گفت نصف فلش هایی که وارد کردن این مشکل رو داره و بیشتر کسایی که خریدن حالا پس آوردن

سلام

این همه گفتید اما نوعه فلشتون رو نگفتید.

باید متناسب با فلش دنبال نرم افزاره Utilityش بگردید.

موفق باشید.

tichismor
30-11-2009, 16:48
این همه گفتید اما نوعه فلشتون رو نگفتید.[/COLOR]]

datatraveleer kingston

اگه میشه دقیقا بگید بایدچیکار کنم خیلی ممنون میشم
پای کلی ضرر در میونه

picher_s
30-11-2009, 20:17
رفيق اگه همون پست 1 رو نيگاه بندازي ميبيني مشكل من هم همينه و هنوز براي اين لامصب برنامه اي هيشكي پيدا نكرده!!!

شرمنده.

tichismor
30-11-2009, 20:48
من بابام مکانیکه داشتم بهش میگفتم گفت توی خودرو هم همچین مشکلی پیش میاد بهش میگن اگزوز فلو ورو
مشکل سخت افزاریه

حالا شاید اینجا هم مشکل سخت افزاری باشه یه مشکلی داشته باشه که نشه حلش کرد

Squall Leonhart
01-12-2009, 20:10
رفيق اگه همون پست 1 رو نيگاه بندازي ميبيني مشكل من هم همينه و هنوز براي اين لامصب برنامه اي هيشكي پيدا نكرده!!!

شرمنده.

فولدر آپشنت فعال هست؟ اگه فعال هست فايل هاي هيدن رو ظاهر كن. تيك هر دو تا هايد پروتكتد و هايد ايكشنشن رو هم بردار. بعد برو توي فلش ببين فايل اجرايي مشكوك توش نيست. مخصوصا ببين يه پوشه هيدن به نام ريسايكلر هست يا نه؟ اگه هست برو توش ببين فايل اجرايي مشكوك توش هست يا نه.

پست اولت رو من نفهميدم رفع اشكال هست يا سوال يا هر دوتاش!؟

picher_s
01-12-2009, 20:30
فولدر آپشنت فعال هست؟ اگه فعال هست فايل هاي هيدن رو ظاهر كن. تيك هر دو تا هايد پروتكتد و هايد ايكشنشن رو هم بردار. بعد برو توي فلش ببين فايل اجرايي مشكوك توش نيست. مخصوصا ببين يه پوشه هيدن به نام ريسايكلر هست يا نه؟ اگه هست برو توش ببين فايل اجرايي مشكوك توش هست يا نه.

رفعه اشكال.

آخرش سوال.

samira065
04-12-2009, 12:27
سلام.
یک نفر لطفا به من بگه چیکار کنم
من یه فلش 32 گیگ گرفته بودم
بعد روز اول اومدم چند تا آهنگ کپی کردم توش منتها از 200 تا آهنگ 100 تاش میرفت و باقیش رو نمی برد
همش نصفه نصفه میبرد با اینکه کلی جا داشت

بعد برداشتم فرمتش کردم و گذاشتمش روNTFS
از اون به بعد دیگه نمی خوندش
هر دفعه میذارمش میگه باید فرمت کنی
فرمت رو هم که میزنم میگه windows unable to complete .... یه همچین چیزی
خلاصه که نمیشه
حالا چیکارش کنم؟

Squall Leonhart
04-12-2009, 13:36
سلام.
یک نفر لطفا به من بگه چیکار کنم
من یه فلش 32 گیگ گرفته بودم
بعد روز اول اومدم چند تا آهنگ کپی کردم توش منتها از 200 تا آهنگ 100 تاش میرفت و باقیش رو نمی برد
همش نصفه نصفه میبرد با اینکه کلی جا داشت

بعد برداشتم فرمتش کردم و گذاشتمش روNTFS
از اون به بعد دیگه نمی خوندش
هر دفعه میذارمش میگه باید فرمت کنی
فرمت رو هم که میزنم میگه windows unable to complete .... یه همچین چیزی
خلاصه که نمیشه
حالا چیکارش کنم؟

به نظر من يا ويروس افتاده روش يا اينكه كلا مرخص شده! ببر روي يه كامپيوتر ديگه كه مطمئن هستي Kaspersky آپديت شده و Autorun Virus Remover v2.3 روش نصب هست، يه امتحاني بكن.

samira065
04-12-2009, 13:49
از دوستانی که کمک کردن ممنون ..!

خودم درستش کردم با این برنامه

leila_t
05-12-2009, 20:02
خیلی خیلی ممنون picher جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من این مشکل رو با فلش silicon داشتم که با استفاده از نرم افزاری که تو پست اول گذاشتی مشکلم حل شد دستت طلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila_t
05-12-2009, 22:15
دوباره مشکل داره با اون برنامه فرمت میشه اما وقتی از کامپیوتر جداش میکنم و دوباره وصل میکنم مثل قبل میشه یعنی حجمش پر نشون داده میشه و هیچ فایلی نمیتونم توش بریزم پیغام میده که حجمش کافی نیست چیکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

picher_s
06-12-2009, 10:54
دوباره مشکل داره با اون برنامه فرمت میشه اما وقتی از کامپیوتر جداش میکنم و دوباره وصل میکنم مثل قبل میشه یعنی حجمش پر نشون داده میشه و هیچ فایلی نمیتونم توش بریزم پیغام میده که حجمش کافی نیست چیکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

خواهش میکنم.

اول خوش امد میگم اومدت به این فروم رو.

بعضی مواقع میتونه مشکل سخت افزاری باشه! اگر با اون برنامه درست شد و روی چند تا سیستم تست کردید و

همین مشکل رو داشت، پس سخت افزاریه. چون منم دقیقا همین مشکل رو با یه دونه Sony دارم.:18:

موفق و پیروز باشید.:31:

sog_eros
08-12-2009, 10:51
من از تمام اطلاعات و نرم افزار استفاده کردم. اما این بهترین نتیجه ای بود که گرفتم: Device Media Is Write-Protected!
اطلاعاتِ روش به نوبت و به طور عجیبی پاک شد تا حدی ریکاوری کردم و بعد برای ریکاوری بهتر فرمتش کردم.
به نحو عالی داشت تموم می شد که یه دفه وسط ریکاوری هنگ کرد و بعد دیگه حتی وارد درایو نتونستم بشم: Please insert disk!
خواهش می کنم کمک کنید اطلاعات بسیار مهمی روش داشتم.
مدلش Light Wave هست.
:40:

sog_eros
08-12-2009, 21:38
دنبال یه فلش عالی برای این اطلاعات مهم می گشتم و بالاخره اینو خریدم که قیمتشم واضح از بقیه بیشتر بود. اینم عکس و مشخصاتش: (بخدا اگه کمک کنین هرجور بخواین جبران می کنم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 478.gif

LightWave Flash Disk LW-310, 4.00 GB

Need a quality USB Flash Drive? This original Lightwave LW-310 series USB flash drive is rugged and totally reliable. It's also sleek in design and a flash drive you will proudly take with you. Get storage capacities of 1GB, 2GB, 4GB or 8GB, depending on your need. With the Light Wave USB flash disk, you can take a lot of relevant files with you, even when you travel or between office and home.

Now you can buy the original Light Wave USB flash drives and enjoy the one-year manufacturer's warranty that we offer. What's more, you get:

<LI style="MARGIN-BOTTOM: 3px">
True plug & play application - no installation drivers - and supports hot swap.
USB 2.0 Interface with high speed.
Data Retention Up to 10 Years.
Disk partition and encryption.
Bootable Disk.
Low-level formatting.
Utility program for password security
Moisture proof, anti shock.

Beautiful leader cover.

picher_s
09-12-2009, 08:06
دنبال یه فلش عالی برای این اطلاعات مهم می گشتم و بالاخره اینو خریدم که قیمتشم واضح از بقیه بیشتر بود. اینم عکس و مشخصاتش: (بخدا اگه کمک کنین هرجور بخواین جبران می کنم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 478.gif

LightWave Flash Disk LW-310, 4.00 GB
Need a quality USB Flash Drive? This original Lightwave LW-310 series USB flash drive is rugged and totally reliable. It's also sleek in design and a flash drive you will proudly take with you. Get storage capacities of 1GB, 2GB, 4GB or 8GB, depending on your need. With the Light Wave USB flash disk, you can take a lot of relevant files with you, even when you travel or between office and home.

Now you can buy the original Light Wave USB flash drives and enjoy the one-year manufacturer's warranty that we offer. What's more, you get:

True plug & play application - no installation drivers - and supports hot swap.

USB 2.0 Interface with high speed.

Data Retention Up to 10 Years.

Disk partition and encryption.

Bootable Disk.

Low-level formatting.

Utility program for password security

Moisture proof, anti shock.

Beautiful leader cover.

درود

رفيق اين سايتشه كه باز نميشه!!

شما بايد دنباله Low-level formatting بگرديد!

اگه Cd همراش بود همه اينو رو داشت!!

چيزي يافت نكردم.:41:

موفق باشيد.

sog_eros
09-12-2009, 08:23
ممنون که گشتی. نه عزیزم سی دی همراش نبود. فقط یه نرم افزاره سکیوریتی توش بود و توی هارد کپی کرده بودم اما دیگه اون هم نمی تونه فرمتش کنه.
:40:

sog_eros
12-12-2009, 07:51
واسه من باز شد اما چیز قابل توجهی توش نیست. ایمیل کنتاکت سایت هم که اصلا فعال نیست.
در قسمت پروداکت تنها تعریفی که واسه این نوع مموری گذاشتن فقط یک عکس بزرگه!
بازم ممنون از کمکت.

picher_s
12-12-2009, 08:55
واسه من باز شد اما چیز قابل توجهی توش نیست. ایمیل کنتاکت سایت هم که اصلا فعال نیست.
در قسمت پروداکت تنها تعریفی که واسه این نوع مموری گذاشتن فقط یک عکس بزرگه!
بازم ممنون از کمکت.

خواهش میکم.

ببین اینجور مواقع باید بری به قسمت دونلود و برنامه متناسب با فلشت رو دون کنی.

که من آدرس رو الان اصلاح کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این لینک باز نمیشه. نه خوده سایت.

amin_1982
15-12-2009, 00:15
سلام
من یه فلش super talent دارم که هر کاری میکنم نمیتونم هیچ فایلی رو از توش پاک کنم یا کلا فرمتش کنم!!!!!
مشکل دیگه ای نداره! هم فایلا رو کپی میکنه! و نشون هم میده!
با nod32 هم اسکن کردم! چیزی نشون نداد!

پیام زیر رو میده:
error deleting file or folder
remove the write-protection or use another disk

یا
cannot delete the disk is write-protection

راه حلی وجود داره ؟!!!!

picher_s
15-12-2009, 20:25
سلام
من یه فلش super talent دارم که هر کاری میکنم نمیتونم هیچ فایلی رو از توش پاک کنم یا کلا فرمتش کنم!!!!!
مشکل دیگه ای نداره! هم فایلا رو کپی میکنه! و نشون هم میده!
با nod32 هم اسکن کردم! چیزی نشون نداد!

پیام زیر رو میده:

یا
cannot delete the disk is write-protection

راه حلی وجود داره ؟!!!!

Super Talent و KingMax هم به پست 1 اضافه گردیدند.

موفق باشید.

A.lord
17-12-2009, 16:47
:11:با سلام خدمت دوستان
من یک فلش دیسکslicon powerکه حجمش 4گیگ هستش دارم. متاسفانه همین مشکل write protectedرو داره وفرمت نمیشه
همچنین ویروس کشم نیز ویروس پیدا می کنه ولی نمیتونه حذفش کنه اگه میشه خیلی سریع منو راهنمایی کنید .

سایت بالایی هم رفتم ولی گزینه ای برای داونلود پیدا نکردم:13:

A.lord
17-12-2009, 16:48
با سلام خدمت دوستان
من یک فلش دیسکslicon powerکه حجمش 4گیگ هستش دارم. متاسفانه همین مشکل write protectedرو داره وفرمت نمیشه
همچنین ویروس کشم نیز ویروس پیدا می کنه ولی نمیتونه حذفش کنه اگه میشه خیلی سریع منو راهنمایی کنید .

سایت بالایی هم رفتم ولی گزینه ای برای داونلود پیدا نکردم

picher_s
19-12-2009, 10:21
درود

رفیق این لینکم گذاشتم اگه توجه کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]Utility_Zip.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]Utility_Zip.rar)

موفق باشی.

davoud_ram
22-12-2009, 01:00
سلام به همه
اینقدر نرم افزاربرای رفع این مشکل دانلود کردم دیونه شدم یکی یک نرم افزاری که کار کرده ومی دونه جواب می ده معرفی کنه
با تشکر

M A X I M U M
22-12-2009, 01:40
برو به پست اول و اونجا بسته به نوع كول ديسكت نرم افزارت رو انتخاب و دانلود كن

.:SMS:.
25-12-2009, 15:27
اصلا چرا یه فلش write protect میشه؟
چیکار کنم که اینطوری نشه؟

AliYeh20
26-12-2009, 12:04
بعضي مواقع بخاطر دستكاري ويروس تو رجيستريه.

maabade_sokoot
29-12-2009, 10:41
سلام
بسيار پست عالي و مفيدي بود .
من كه مشكلم حل شد .
از همگي سپاسگزارم

sajad Ali
30-12-2009, 14:33
من هم مشکل Write protected رو دارم
نوع فلشم
Toshiba 8G
تقریبا با تمام نرم افزار هایی که معرفی شده تا الان امتجان کردم ولی باز..
به غیر از Dr.UFDv1.0.2.19
که لینکش مشکل داره

picher_s
30-12-2009, 17:23
من هم مشکل Write protected رو دارم
نوع فلشم

تقریبا با تمام نرم افزار هایی که معرفی شده تا الان امتجان کردم ولی باز..
به غیر از Dr.UFDv1.0.2.19
که لینکش مشکل داره

درود

ببين مدل دقيق فلشتون چيه؟!!!

شما بايد برنامه يوتيليتي متانسب با فلشتون رو از تو سايتش دونلود كنيد.

sajad Ali
31-12-2009, 10:36
Toshiba 8GB
0925bA0443K2FMG
MADE IN CHINA
------------------------
این تمام اطلاعاتی بود که پشت کول دیسک هست
جعبه یا چیز دیگه ای عزش ندارم اگر داشتم که میدادم گارانتی:13:

between2mirrors
04-01-2010, 13:53
فلش من trancend هستش
و مشکل write protected
راه آفللاین رو امتحان کردم . نرم افزار اجرا میشه اما وقتی استارت میزنی ارور میده که یک فایل dll میس شده.
آنلاین هم با کامپیوتری که وصل میشم یوزر ادمین نیست. نمیزاره نرم افزار ران بشه!
چه کنم؟

picher_s
04-01-2010, 21:41
فلش من trancend هستش
و مشکل write protected
راه آفللاین رو امتحان کردم . نرم افزار اجرا میشه اما وقتی استارت میزنی ارور میده که یک فایل dll میس شده.
آنلاین هم با کامپیوتری که وصل میشم یوزر ادمین نیست. نمیزاره نرم افزار ران بشه!
چه کنم؟

دلیلو گفتی.

با Admin کار کن.

alikhani59
07-01-2010, 11:40
سلام یک هارد اکسترنال وسترن 320 گرفتم و بعد از یک هفته اجازه کپی کردن به من نمی ده.در ضمن من انتی ویروس اورجینال کاسپر 2009 رو دارم.اشکال چیه؟ممنون

picher_s
07-01-2010, 20:07
سلام یک هارد اکسترنال وسترن 320 گرفتم و بعد از یک هفته اجازه کپی کردن به من نمی ده.در ضمن من انتی ویروس اورجینال کاسپر 2009 رو دارم.اشکال چیه؟ممنون

درود

این مشکل اصولا برای flash disk ها که IC دارند اتفاق میافته و اکثرا با برنامه Utility اراسه شده توسط شرکت

سازنده مشکل حل میشه!

شما کسپر را Uninstall کن. یه بار یکی از بچه ها میگفت کسپر میتونه عامل این کار باشه.

حتما با یه سیستم دیگه چکش کن بعد هم رو اون سیستم ببین میتونی Formatش کنی.

موفق باشید.

آنتی
08-01-2010, 20:45
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
من مدت زیادی بود توی این تاپیک نیومده بودم و یه مطلبی را متوجه شدم که امیدوارم تکراری نباشه:
بعضی فلش های با حجم بالا (مثلا 32) حتی با مارک های معتبر ساخته کشور چین خودمان می باشد که باقیمت های خیلی ارزان وارد ایران میشود که متوجه شدم خیلی از دوستانی که مشکلشان را اینجا مطرح کرده انداز این نوع فلش دارند
مشکلاتی از قبیل :
1- فرمت نشدن با روشهای معمول
2- نشان دادن حجم بالاتر از ظرفیت فلش
3- ایجاد پوشه ها و فایلهایی با احروف نامتعارف
4-طولانی شدن مدت زمان کپی کردن
5- قفل کردن سیستم
در صورت مواجه شدن با این فلش ها خودتون را به دردسر نیاندازید وآنرا به دشمنتون هدیه بدهید

anbardaran
09-01-2010, 19:17
سلام من یه فلش سیلیکون پاور دارم
که مشکل رایت پروتکت داره
اون برنامه ای که در پست اول هم لینک داده بودید دانلود کردم و با اون فلشم رو فرمت کردم
اطلاعات داخلش پاک شد ولی دوباره مشکل رایت پروتکت رو داره (اجازه فرمت ویندوز یا ریختن اطلاعات رو نمیده)
متشکرم

sareh3d
10-01-2010, 09:15
عالی بود
دستتون درد نکنه

mohsen_s3mk
10-01-2010, 19:46
سلام به دوستان
فلش من 4 گیگ hp است و مشکل write protect داره.
با نرم افزار های hp هم مه تو پست بود تست کردم ولی فرمت نشد.
رجیستری هم تغییر دادم-از دستور format هم استفاده کردم
هیچ کدام جواب نداد
لطفا راهنمایی کنید

picher_s
11-01-2010, 08:20
درود

به انجمن خوش آمدی.

مگه اینکه دیگه برنامه Onlone Recovery گیر بیاری براش مثل Transcend.

زیرا ترانسند اگه با برنامه Offlineَ درست نشه! با برنامه onlineش بیشتر مواقع درست خواهد شد.

پیروز باشید.

tmsni
05-02-2010, 11:31
سلام به دوستان
فلش من 4 گیگ hp است و مشکل write protect داره.
با نرم افزار های hp هم مه تو پست بود تست کردم ولی فرمت نشد.
رجیستری هم تغییر دادم-از دستور format هم استفاده کردم
هیچ کدام جواب نداد
لطفا راهنمایی کنید
__________________________________________________ _______
سلام. من هم این مشکل رو داشتم.به آدرس زیر برو، SmartKit رو دانلود کن.فایل رو اجرا کن.یک صفحه جدید باز میشه.تکمه دانلود رو بزن.یک فایل rar بهت میده.از داخل اون پوشه Rescue Tool رو باز کن.یک فایل rar دیگه هست.اونو باز کن.PS2232 Formatter رو اجرا کن.فلش رو فرمت میکنه.هر مشکلی پیش اومد بذار تا فرمتش تموم شه.بعد فلش رو remove کن ،دوباره وصل کن و با خود سیستم فرمتش کن.
موفق باشید.

starsat120
06-02-2010, 14:58
سلام. من transcend jf v30 8gb دارم بعد از اینکه ویروسی شد. دیگه چراغش روشن نمیشه و کار هم نمی کنه. با چند تا کام÷پیوتر تست کردم ولی هیچکدوم شناساییش نم کنن .چ بلایی سرش اومده؟ یعنی سوخته ؟!

starsat120
06-02-2010, 15:04
سلام. من transcend jf v30 8gb دارم بعد از اینکه ویروسی شد. دیگه چراغش روشن نمیشه و کار هم نمی کنه. با چند تا کام÷پیوتر تست کردم ولی هیچکدوم شناساییش نم کنن .چ بلایی سرش اومده؟ یعنی سوخته ؟!

starsat120
06-02-2010, 15:06

behzadmotlagh
09-02-2010, 19:46
باسلام من یک فلش کینگستون دارم. از این کشویی ها که عکس یه آقا روشه. وقتی می خواهم فرمت کنم Write Protected میده و همچنین ظرفیت آن 0 شده و نام آن را نمی نویسه. وقتی به یو اس بی متصل می کنم چراغش روشن می شه و حتی ویندوز اون رو میشاسه ولی فرمت نمیشه. لطفا نرم افزاری برای فرمت کردن و درست کردن آن معرفی کنید.

آنتی
09-02-2010, 20:00
باسلام من یک فلش کینگستون دارم. از این کشویی ها که عکس یه آقا روشه. وقتی می خواهم فرمت کنم Write Protected میده و همچنین ظرفیت آن 0 شده و نام آن را نمی نویسه. وقتی به یو اس بی متصل می کنم چراغش روشن می شه و حتی ویندوز اون رو میشاسه ولی فرمت نمیشه. لطفا نرم افزاری برای فرمت کردن و درست کردن آن معرفی کنید.
اگر 16 گیگ به بالاست از این چینی هاست
راهی نداره البته برای جاسوئیچی خوبه

behzadmotlagh
09-02-2010, 20:47
فلش من 4 گیگ است. کمک کنید.
ساندویچی پت و مت:31:

behzadmotlagh
12-02-2010, 13:02
یه مسلمون پیدا شه جواب من رو بده
:13:

picher_s
12-02-2010, 17:18

درود

متاسفانه خیلی گشتم ولی برای گینگستون تا حالا کسی چیزی معرفی نکرده.

شانس بیاری با یکی از اونایی که تو پست 1 معرفی کردم فرمت بشه!!!

وگر نه کینگستون پشتیبانی خوبی برای فلش هاش ارائه نمیده!!!!

پیروز باشی.

khelane
14-02-2010, 18:28
سلام من یه فلش کینگستون 8 گیگ اوردم فایل توش کپی میشه ولی وقتی از سیستمم جداش میکنم بعد دوباره وصل میکنم دیگه فایل نیست و حجمش رو درست نوشته در جزیات فلش
هایدن هم نیست!!!!!

picher_s
14-02-2010, 19:10
درود

وقتی فلشتون رو وصل کردید این دستور رو تو RUN بنویسید.

chkdsk x: /f

که x لیبل داریو شماست.

پیروز باشید.

mvafa_65
15-02-2010, 23:18
واقعا مرسی
نمی دونم چه شکلی تشکر کنم
:11::11::11:

مینا2020
16-02-2010, 23:12
با سلام فلش من ویروس وایر پوروتکتک گرفته وموقع فورمت با نرم افزار ایراد ساز فلش را میکیرد لطفا راهنمای کنید

picher_s
17-02-2010, 16:14
درود

یعنی پست 1 کمکتون نکرد؟!!

لطفا پست 1 را کامل مطالعه کنید.

در ضمن این ویروس نیست!

arash_7
19-02-2010, 12:01
چندی پیش سیستم ویروسی شده بود اسکن کردم با نود 32 ورزن 4 بعد یک هارد 80گیگ وصل کرد به سیستمم برای انتقال اطلاعات دادم به دوستم گفت هارد رو باز نمیکنه و ظرفیت رو صفر نشون میده متوجه شدیم که فایل سیستم رو بجا NTSF یا FAT ، داره RAW نشون میده که با فرمت و از دست دادن اطلاعات مشکل حل شد اما امروز فلاش مموری جدید خریدم حالا که برای بار اول زدم به سیستم بازم ظرفیت رو صفر و سیستم فایل رو RAW نشون میده فرمت نمیشه با برنامه HPUSBFW.EXE هم فرمت نمیشه حتی با ریسیور هم تست کردم فرمت ارور داد فلاش من 16 gig LG هست

D o l f i n
19-02-2010, 21:41
سلام
یه فلش ترنس سکند یکی از دوستای من خریده حالا هر فایلی که توش میریزیم همچین که از کامی جداش میکنیم بعد دوباره وصلش میکنم فایلها رو به فایلهای 1کیلو بایتی تبدیل میکنه مثلا اگه یه mp3 بریزم تبدیلش میکنه یه 50 ال فایل 1کیلو بایتی

mossi20
20-02-2010, 00:37
شیر مادرت حلالت حاجی ... روی silicon power که جواب داد روشت

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

دورود
دست گلت درد نکنه کار من را درست کردی
من به بقیه هم پیشنهاد می کنم روشی را که گفتی یه بار دیگه انجام بدن با این تفاوت که وقتی فلش را به کامپیوتر وصل می کنند properties را باز کنند بعد داخل ورچسب hardware برن و از لیس فلش خود را پیدا کنند و properties را بزنند از پنجره ای که باز میشه وارد قسمت polices بشن و گزینه quice removal را انتخاب کنند (البته من این کار را روی فلش transcend امتحان کردم ) بعد تمام پنجره ها را ok کنند و خارج بشن و از نرم افزار استفاده کنن

شیر مادرت حلالت حاجی ... روی silicon power که جواب داد روشت

picher_s
20-02-2010, 07:38
سلام
یه فلش ترنس سکند یکی از دوستای من خریده حالا هر فایلی که توش میریزیم همچین که از کامی جداش میکنیم بعد دوباره وصلش میکنم فایلها رو به فایلهای 1کیلو بایتی تبدیل میکنه مثلا اگه یه mp3 بریزم تبدیلش میکنه یه 50 ال فایل 1کیلو بایتی

درود

رفیق اشکال از دوجا میتونه باشه :

1- Chkdsk X: /f بزن که X نامه درایوتونه مثلا . j , h , ... اصولا جواب میده.

2- اگر با بالایی درست نشد،استفاده از Online recovery .

خبر بده.

picher_s
20-02-2010, 07:52
چندی پیش سیستم ویروسی شده بود اسکن کردم با نود 32 ورزن 4 بعد یک هارد 80گیگ وصل کرد به سیستمم برای انتقال اطلاعات دادم به دوستم گفت هارد رو باز نمیکنه و ظرفیت رو صفر نشون میده متوجه شدیم که فایل سیستم رو بجا NTSF یا FAT ، داره RAW نشون میده که با فرمت و از دست دادن اطلاعات مشکل حل شد اما امروز فلاش مموری جدید خریدم حالا که برای بار اول زدم به سیستم بازم ظرفیت رو صفر و سیستم فایل رو RAW نشون میده فرمت نمیشه با برنامه HPUSBFW.EXE هم فرمت نمیشه حتی با ریسیور هم تست کردم فرمت ارور داد فلاش من 16 gig LG هست

درود

فلش شما LG است!! چه ربطی داره که از HP استفاده میکنید؟!!!

شما باید نرم افزار یوتیلیتی فلش خودتون رو اجرا کنید. که برای LG یافت نکردم.

اما یه راه هست، من با نرم افزار PQI تونستم KingMax رو فرمت کنم.

پیروز باشید.

آنتی
21-02-2010, 16:36
سلام خدمت دوستان بخصوص picher
من که چیزی از این لینک super talent نفهمیدم یه نگاهی بنداز ببین چیزی میفهمی

آنتی
21-02-2010, 16:52
راستیpecher جان
این مطلب pqi چرا از شماره 4 شروع میشه (1-2-3 ) نداره؟؟؟

arash_7
21-02-2010, 18:11
درود

فلش شما LG است!! چه ربطی داره که از HP استفاده میکنید؟!!!

شما باید نرم افزار یوتیلیتی فلش خودتون رو اجرا کنید. که برای LG یافت نکردم.

اما یه راه هست، من با نرم افزار PQI تونستم KingMax رو فرمت کنم.

پیروز باشید.

لینک این نرم افزار رو میزارین
من با این hp یک فلاش کینگ استون رو زنده کردم

آنتی
21-02-2010, 20:57
توی همون پست اول صفحه اول هست

poloton7
23-02-2010, 21:25
ببخشيد دوستان عزيز اين خطا در مموري موبايل من هم اتفاق افتاده ووقتي داخل رم ريدر مي گذارم اين خطا را مي دهد چكار كنم---------ممنون

آنتی
23-02-2010, 22:54
سلام
اینجا برای فلش مموری بحث میشه
ولی برای مورد شما بهتره با یه ریدر دیگه و با یه سیستم دیگه تست کنید چون اکثرا این مشکل از رم ریدرهاست
موفق باشید

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:53 PM ----------

سلام خدمت دوستان بخصوص picher
من که چیزی از این لینک super talent نفهمیدم یه نگاهی بنداز ببین چیزی میفهمی
picherجان به این پست جواب ندادی

shahrooz_274
24-02-2010, 10:34
سلام
من فلش super talnet داشتم با هيچ نرم افزاري جواب نداد و مشكل write protect داشت با نرم افزار آنلاين ترنسند مشكلم حل شد و فرمت شد ضمنا هيچ شماره سريالي هم نخواست فقط ظرفيت فلش را پرسيد

کاکا محمد
24-02-2010, 12:28
یکی نرم افزار آنلاین ریکاوری رو به ما بده

آنتی
24-02-2010, 15:10
یکی نرم افزار آنلاین ریکاوری رو به ما بده
اگر منظورتون ریکاوریه که اینجا بحث میشه توی همون پست اول به خوبی توضیح داده شده
ولی اگر میخواهید اطلاعات پاک شده تون را برگردونید توی قسمت درخواست نرم افزار پست بدهید
موفق باشید

hamed-sos
24-02-2010, 16:58
دوستان سلام
بنده یه فلش 8 گیگ کینگ استون دارم..که کارهای روزانم بوسیله ی اون انجام میشه!
داخل ماهواره که میزنم خوب پخش و ضبط میکنه
اما از دیروز داخل کامپیوتر که میزنم درایوش رو تو مای کامپیوتر نشون نمیده!!!
در قسمت منیج (که وقتی رو مای کامپیوتر راست کلیک میکنیم)در قسمت دیک منیجمنت میاره ولی فقط فرمت داره و پراپرتیز!!!
اوپن نمیشه!!!!
وقتی وصل میکنم و یا میکشم....پیام کنار ساعت میاد اما تو مای کامپیوتر نه!!!!!
کمک کنید
ویندوز7

picher_s
24-02-2010, 17:56
دوستان سلام
در قسمت منیج (که وقتی رو مای کامپیوتر راست کلیک میکنیم)در قسمت دیک منیجمنت میاره ولی فقط فرمت داره و پراپرتیز!!!
اوپن نمیشه!!!!
کمک کنید
ویندوز7

درود

در XP اینجوریه :

راست کلیک روی my cOmputer ->Manage-> Disk Mangement

حالا راست کلیلک کن روی فلشت و Change Drive Letter رو بزن.

بعد هم Change رو بزن و یه نامه دیگه انتخاب کن.

پیروز باشید.

picher_s
24-02-2010, 18:11
دوستان سلام
اوپن نمیشه!!!!
کمک کنید
ویندوز7

درود

در XP اینجوریه :

راست کلیک روی my cOmputer ->Manage-> Disk Mangement

حالا راست کلیلک کن روی فلشت و Change Drive Letter رو بزن.

بعد هم Change رو بزن و یه نامه دیگه انتخاب کن.

پیروز باشید.

adel28
01-03-2010, 19:43
یه فلش Transcend دارم مدل JF V30 و 16GB هستش.
از دیروز هر فایلی توش می ریزم، بطور کامل و هیچ مشکلی کلی میشه داخل فلش و نشون هم میده.
ولی به محض اینکه فلش رو یه بار می کشم و دوباره میزنم، اون فایل نیست.
البته اینم بگم که مخفی نیست ولی حجم فاش به اندازه همون فایل کم شده است.
یعنی فایل تو فلش هست ولی نشون نمیده.

بنظر دوستان مشکل از کجاست؟

picher_s
01-03-2010, 20:21
یه فلش Transcend دارم مدل JF V30 و 16GB هستش.
از دیروز هر فایلی توش می ریزم، بطور کامل و هیچ مشکلی کلی میشه داخل فلش و نشون هم میده.
ولی به محض اینکه فلش رو یه بار می کشم و دوباره میزنم، اون فایل نیست.
البته اینم بگم که مخفی نیست ولی حجم فاش به اندازه همون فایل کم شده است.
یعنی فایل تو فلش هست ولی نشون نمیده.

بنظر دوستان مشکل از کجاست؟

درود

CHKDSK X: /f

که x درایو فلش شماست.

فلشتون رو همینجور از سیستم نکشید.

javad_arash2003
04-03-2010, 14:14
سلام دوستان من یه فلش 8 گیگ kingmax دارم که پر از اطلاعات ولی وقتی که روی ایکون کلیک می کنم میگه باید فرمت بشه
نمی خوام فرمت بشه

picher_s
05-03-2010, 09:29
درود

شما اگر به همون لینکه معرفی شده برای کینگ مکس در پست اول برید تمام برنامه های کینگ مکس را خواهید دید.

Transcend برنامه تعمیرش میتونه بدونه فرمت هم اونو تعمیر کنه! کینک مکس رو نمیدونم.

یه نکته دیگه شما بعد از فرمت هم تازه میتونید با برناه های چون GetData Bak اطلاعاتتون رو برگردونید .

joe_satriani
05-03-2010, 12:46
سلام دوست عزيزم. خسته نباشي. من نرم افزار online recovery رو گرفتم، بعد كه اجرا ميكنم همون اول ازم سايز فلش رو ميخواد. فلش 16 گيگ ترنسند هست. منم ميزنم 16 بعد هيچ اتفاقي نمي افته و پيغام ميده كه سايزي كه انتخاب كردي اشتباهه. سايزهاي ديگه رو هم انتخاب كردم بازم همينطوريه. مشكلش همين write protect هست كه به صورت معمولي فرمت نميشه.
راستي يه مشكل بزرگ ديگه هم داره، توش از 500 مگ كه بيشتر فايل ميريزم به هيچ وجه ديگه اجرا نميشه. يعني فقط ميشه از 500 مگ استفاده كرد. ممنون ميشم اگه راهنماييم كني. اين مشكل خيلي وقته هست.
منتظرم هستم. :11:

picher_s
05-03-2010, 19:31
درود

بندر عباس ترنسند 32 گیگ میفروشن 5 تومان!!!!!

اما ICشون رو این برنامه نمیشناسه!!!

نمیدونم! شرمنده.

joe_satriani
05-03-2010, 19:37
جواب سوال من پس چي شد؟؟؟؟ :31:

javad_arash2003
06-03-2010, 08:47
درود

شما اگر به همون لینکه معرفی شده برای کینگ مکس در پست اول برید تمام برنامه های کینگ مکس را خواهید دید.

Transcend برنامه تعمیرش میتونه بدونه فرمت هم اونو تعمیر کنه! کینک مکس رو نمیدونم.

یه نکته دیگه شما بعد از فرمت هم تازه میتونید با برناه های چون GetData Bak اطلاعاتتون رو برگردونید .

سلام دوست عزیز ممنون که جواب دادی
برنامه کینگ مکس فرمت میکنه
برنامه transcend هم جواب نداد همون اول که باز میشه این ارور رو میده
no device detected

picher_s
06-03-2010, 09:01
سلام دوست عزیز ممنون که جواب دادی
برنامه کینگ مکس فرمت میکنه
برنامه transcend هم جواب نداد همون اول که باز میشه این ارور رو میده

no device detected

من گفتم همون کینگ مکس. پس نداره دیگه!!!

ترنسنده مثال بود.

پس باید بازیابیشونکنید بعد از فرمت.

lokly
08-03-2010, 17:13
من يه فلش سيليکون پاور 32 گيگ دارم که اصل تايوانه اما وقتي يک فيلم يا موزيک ميريزم توش همون موقع کع مي خوام ببينم يا باز نمي کنه يا 10 ثانيا اول رو نشون مي ده. لطفا کمکم کنيد من 5 تا از اين فلش ها دارم نمي دمونم چي کارشون کنم.:41:

picher_s
09-03-2010, 20:25
من يه فلش سيليکون پاور 32 گيگ دارم که اصل تايوانه اما وقتي يک فيلم يا موزيک ميريزم توش همون موقع کع مي خوام ببينم يا باز نمي کنه يا 10 ثانيا اول رو نشون مي ده. لطفا کمکم کنيد من 5 تا از اين فلش ها دارم نمي دمونم چي کارشون کنم.:41:

درود

joe_satriani
10-03-2010, 22:18
جواب سوال من پس چي شد؟؟؟؟ :31:

سلام دوست عزيزم. خسته نباشي. من نرم افزار online recovery رو گرفتم، بعد كه اجرا ميكنم همون اول ازم سايز فلش رو ميخواد. فلش 16 گيگ ترنسند هست. منم ميزنم 16 بعد هيچ اتفاقي نمي افته و پيغام ميده كه سايزي كه انتخاب كردي اشتباهه. سايزهاي ديگه رو هم انتخاب كردم بازم همينطوريه. مشكلش همين write protect هست كه به صورت معمولي فرمت نميشه.
راستي يه مشكل بزرگ ديگه هم داره، توش از 500 مگ كه بيشتر فايل ميريزم به هيچ وجه ديگه اجرا نميشه. يعني فقط ميشه از 500 مگ استفاده كرد. ممنون ميشم اگه راهنماييم كني. اين مشكل خيلي وقته هست.
منتظرم هستم. :11:

خدا خيرتون بده، همين ما رو هم يكم راهنمايي كنين ديگه !!!!!!!

ممنون. :11:

hadicomputer
13-03-2010, 18:23
با سلام خدمت دوستان عزیز مشکل اصلی write procact اینه که فرمت اون به هم ریخته و سیستم عامل نمی تونه فرمت اونو تشخص بده باید نصبت به نوع فلشتون از سایت همون فلش نرم افزار تعمیر اونو دانلود کنید و اونو یا به صورت onlin یا off تعمیر کنید مثلا برای تعمیر فلشهای ترنسند که این مشکلwrite procact میدن نرم افزرا onlin recovery.exe و با آن بتونی فرمت یا قالب بندی اونو که توسط ویروس یا هر عامل دیگه به وجود امده برطرف کنی هر کی این نرم افزراو می خواد به من email بزنه تا براش بفرستم hadi.computer@yahoo.com

picher_s
13-03-2010, 22:10
با سلام خدمت دوستان عزیز مشکل اصلی write procact اینه که فرمت اون به هم ریخته و سیستم عامل نمی تونه فرمت اونو تشخص بده باید نصبت به نوع فلشتون از سایت همون فلش نرم افزار تعمیر اونو دانلود کنید و اونو یا به صورت onlin یا off تعمیر کنید مثلا برای تعمیر فلشهای ترنسند که این مشکلwrite procact میدن نرم افزرا onlin recovery.exe و با آن بتونی فرمت یا قالب بندی اونو که توسط ویروس یا هر عامل دیگه به وجود امده برطرف کنی هر کی این نرم افزراو می خواد به من email بزنه تا براش بفرستم hadi.computer@yahoo.com

درود

لطفا برای کینگستون اینجا بزارید.

artin1234567
14-03-2010, 17:01

با سلام-اگه بدونی چقدر ازت متشکرم....
عالی بود - حتی سایت ایمن انتی ویروس نتونسته بود مشکل فلش منو برطرف کنه

amoogorji
17-03-2010, 23:55
سلام
پيشنهاد ميكنم هركي از transcend استفاده ميكنه راه اول را پيش بگيره

joe_satriani
22-03-2010, 13:36
اي بابا!! يعني هيچكس نيست به ما كمك كنه!!!!!!؟؟؟
من راههايي رو گفتين و رفتم اما نشد.
مشكلامم شرح دادم، هم توي اين صفحه هم صفحه قبل

Farzam137
27-03-2010, 20:47
با تشکر فراوان - من کلي برنامه امتحان کرده بودم , جواب نداده بود ولي برنامه شما جواب داد. باز هم تشکر

morteza4400
28-03-2010, 11:21
با سلام و خسته نباشید
من یک فلش TDK 8G دارم که Write protected شده است . برنامه های ذکر شده را تست کردم اما فایده ای نداشت در صورت امکان لینک مربوط به این فلش مموری را اگر کسی از دوستان میدونه بگه . راستی ساخت کارخانهTRANS-IT است.

mkIANI_en
31-03-2010, 00:49
سلام دوستان:40::11:
من یه فلش مموری HP 8 GIG دارم اولین باری که زدم به کامپیوتر خوب بود اومد بالا بعدش اومدم فرمتش کنم ارور write protect داد و دیگه هر کاریش کردم نشد .
با تمام نرم افزارای این تاپیک هم امتحان کردم نشد که نشد :41:حتی با خود نرم افزار HP هم که میزنم برا فرمت همون ارور را میده :41:
در ضمن کامپیوتر فلش رو میشناسه و وقتی فلش رو وصل میکنم چراغش شروع به خاموش و روشن شدن میکنه دائم:41:
میخواستم ببینم سخت افزاریه اگه آره از کدوم قسمته نمیشه خودم تعمیرش کنم به خاطر ارزش مادیش نیست:20: دوست دارم یاد بگیرم :46::5:

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

سلام دوستان:40::11:
من یه فلش مموری HP 8 GIG دارم اولین باری که زدم به کامپیوتر خوب بود اومد بالا بعدش اومدم فرمتش کنم ارور write protect داد و دیگه هر کاریش کردم نشد .
با تمام نرم افزارای این تاپیک هم امتحان کردم نشد که نشد :41:حتی با خود نرم افزار HP هم که میزنم برا فرمت همون ارور را میده :41:
در ضمن کامپیوتر فلش رو میشناسه و وقتی فلش رو وصل میکنم چراغش شروع به خاموش و روشن شدن میکنه دائم:41:
میخواستم ببینم سخت افزاریه اگه آره از کدوم قسمته نمیشه خودم تعمیرش کنم به خاطر ارزش مادیش نیست:20: دوست دارم یاد بگیرم :46::5:

vafa2002
03-04-2010, 02:48
سلام.

رفعه مشکل Transcend:
اینم برنامه
به مسیر زیر رفته

1- فلش رو به سیستم وصل کنید 2- برنامه OnLineRecovery.exe که دونلود کردید رو اجرا (برای اینکه بخواهی درایوت تعمیر بشه و داده هات پاک نشن گزینه 2 و برای پاک شدن و تعمیر شدن گزینه 1 رو اتنخاب بعد Start رو بزن ) و دکمه Start رو بزنید.

(اینم لینکه اموزش)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یه برنامه utility دیگه برای transcend که نیاز به on Line بودن نداره!

اینم یه نرم افزاره دیگه برای این فلشها با امکانه 2 پارتیشن کردن و فرمت کردن آونها که Ali2067 معرفی کردن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4- اکنون صبر کنید تا با host ارتباط برقرار شود. 5- بعد از اتمام کار فلشتون رو از سیستم جدا کنید و دوباره بزنید. خوده Pqi میگه باید از Dr.UFD استفاده کنی.

توجه : بچه ها امروز (1388/09/29) يه نكته مهم فهميدم! مشتري فلشي آورده بود كه با JetFlash Recovery Tool درست نشد!! اما با OnLineRecovery‌درست شد!!

برای PQI

براي HP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای KingMax
به مسیر زیر برید و متناسب با فلشتون برنامه Utilityَ رو دون کنید و اجرا منید.

برای Super Talent
به قسمت USB DRIVES ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید و از اونجا SMI Disk Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دونلود نمایید.

برای twinmos

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمثلا اگر فلشتون U2X-U4X هست شما باید برنامه زیر رو دون کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبراي SILICON POWER

Utility_Zip.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برگرفته از سايته

برای Apacer

برید به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و نرمافزاره Utilityش رو دون کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینم لینکه چند برنامه دیگه برای فلش ها از دریا کامپیوتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشکله من:

با تشکر از کمک دوستمون آنتی.:31:
موفق و پیروز باشید.

ببین چه بلایی سرم اومد.
فلش من مشکلDisk Write Protected داشت. سریال آنرا ندارم و باOnLineRecovery نتوانستم فرمت کنم چون جعبه وهمه چیز آن را گم کرده ام JetFlash را دانلود کردم وفلش را فرمت کردم .فرمت آن از fat 32 بهRAWتغییر کرد ودیگر باز نمی شود وهر بار کلیک می کنم پیغام می دهد the disk is not formated.......do you want to format it now با انتخاب yes باز هم پیغام خطا می دهد ونمی تواند فرمت کند .فایل هی مربوط به ریجستری و usb writ protect هم کارایی نداشتند.حالا چه کار کنم؟ خواهش می کنم کمک کنید .چون این فلش مدتی در پیش من امانت بود. به طوری که اگر ده تا هم جایگزین آن کنم باز هم جبران نمی شود.

picher_s
03-04-2010, 07:13
درود

من تا اینجا همه فلش ها را با همین باOnLineRecovery درست کردم!!!

در ضمن سریال نیاز نداره!!

amin b
04-04-2010, 22:27
سلام.من 4 تا فلش silicon power 32 دارم که روشون نوشته made in taiwan
اما وقتی فلش رو میکشم و دوباره وصل میکنم فایل/فایلهای روی فلش همه خراب هستن(وجود دارن اما کار نمیکنن).
چی کار کنم؟
مرسی.

picher_s
05-04-2010, 17:55
سلام.من 4 تا فلش silicon power 32 دارم که روشون نوشته made in taiwan
اما وقتی فلش رو میکشم و دوباره وصل میکنم فایل/فایلهای روی فلش همه خراب هستن(وجود دارن اما کار نمیکنن).
چی کار کنم؟
مرسی.

درود

من Made in USA‌هم ديدم.

فلش هاي تقلبي Silicon Power , Transcend‌تو بازار زياد ريخته!!!

برنامه اش رو كه در پست 1 گذاشتم رو اجرا كن. اگه ICشون تقلبي باشه نميشناسه!!!

گارانتي كه ندارن؟!

موفق باشيد.

هشت بهشت
05-04-2010, 23:33
سلام دوستان .

برای فلش PNY چه راه حلی دارید ؟

devil_evil
07-04-2010, 01:01
سلام
یه فلش silidcon power 32GB داخلش نمیشه.
فرمت هم میکنی میزنه:
windows was unable to complete the format
با همه ی این برنامه انجام دادم نشد.
از ویندوز هم نیست چون با چند تا سیستم دیگه تست کردم.
حالا چیکار کنم|؟

picher_s
08-04-2010, 06:24
سلام دوستان .

درود

دوست عزیز متاسفانه پیدا نکردم!!!! شرمنده.

فلش silidcon power 32GB داخلش نمیشه.
فرمت هم میکنی میزنه:

با همه ی این برنامه انجام دادم نشد.
از ویندوز هم نیست چون با چند تا سیستم دیگه تست کردم.
حالا چیکار کنم|؟

می بایست با برنامه utility silicon pwer درست بشه!!!
این برنامه این Error رو میده؟

گارانتی داره؟ چند خریدی؟

devil_evil
08-04-2010, 18:01
درود

دوست عزیز متاسفانه پیدا نکردم!!!! شرمنده.

می بایست با برنامه utility silicon pwer درست بشه!!!
این برنامه این Error رو میده؟

گارانتی داره؟ چند خریدی؟

سلام
گارانتی نداره.بعد این برنامه که گفتی میشه لینک بدی ؟
من یه برنامه ای دانلود کردم از سایت بعد با اینکه فلش وصل بود اما میگفت که هیچ وسیله ای پیدا نشده.فلش رو وصل کنین.

Died_Feel
11-04-2010, 00:17
salam dostam be dadam beresid noe flash man Silicon hastesh moghei ke mikham formatesh konam in Error ro mide" Devise Media Is Write Protecde"chikaresh konam?faghat age midonid Lotfan Zodtar

picher_s
11-04-2010, 08:38
salam dostam be dadam beresid noe flash man Silicon hastesh moghei ke mikham formatesh konam in Error ro mide" Devise Media Is Write Protecde"chikaresh konam?faghat age midonid Lotfan Zodtar

گارانتی نداره.بعد این برنامه که گفتی میشه لینک بدی ؟
من یه برنامه ای دانلود کردم از سایت بعد با اینکه فلش وصل بود اما میگفت که هیچ وسیله ای پیدا نشده.فلش رو وصل کنین.

درود

با برنامه معرفی شده در پست 1 تلاش کن.

موفق باشید.

devil_evil
11-04-2010, 21:39
درود

با برنامه معرفی شده در پست 1 تلاش کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

متاسفانه با این برنامه هی میگه فلش رو وصل کن در حالی که فلش وصله :(

picher_s
12-04-2010, 06:10
متاسفانه با این برنامه هی میگه فلش رو وصل کن در حالی که فلش وصله :(

آره دیگه رفیق، وقتب تقلبیباشه اینجور میشه.

متاسفانه تقلبی بهت قالب کردن!!

هشت بهشت
12-04-2010, 11:13
سلام دوستان .

آقا یه فکری هم برای من بکنید .:19: فلش 4 گیگ دارم .

باید برم یه فلش دیگه بخرم ؟:41:

picher_s
13-04-2010, 07:26
آقا یه فکری هم برای من بکنید .:19: فلش 4 گیگ دارم .

باید برم یه فلش دیگه بخرم ؟:41:

گفتم که رفیق اگه گرانتی داره بفرستش گارانتی.

masoudtanhha
15-04-2010, 08:19
سلام دوستان عزیز من هم یه فلش 8gb patrio دارم که همین بلا سرش اومده write protect شده هر نرم افزاری هم بگین امتحان کردم تو سایت سازنده فلش هم رفتم اونجا هم باید ثبت نام کنی تا به ایمیل بفرسته ثبت نام کردم اما هنوز نفرستادن کمکم کنید تو رو خدا......

hadizare
18-04-2010, 11:33
با سلام

من یه فلش داشتم که مشکل write protected داشت. البته فقط روی کامپیوتر خودم این مشکل رو داشت و با سیستم های دیگه مشکلی نداشت. این ران رو رفتم درست شد.

حتما برای شما اتفاق افتاده که یک فلش مموری یا مموری موبایل ویا یک هارد اکسترنالتون به مشکلی بزرگ برخورده که دسترسی شما رو از اطلاعات باارزشتون ازبین برده به صورتی که نه می تونستید فایلی رو از اون دیسک کپی کنید ویا اینکه فایل جدیدی رو به اش اضافه کنید و از همه بدتر به شما اجازه فرمت کردن خودش رو هم نمی داده ودر هر نوبت که شما می خواستید یکی از اعمال گفته شده رو انجام بدید با این پیغام روبرو شدید:

یعنی این دیسک شما محافظت شده هست (البته توجه داشته باشید بعضی از این فلش مموری ها و ... به وسیله کارخانه سازنده از این امکان بهره می برندکه با زدن دکمه ای به صورت محافظت شده در بیاین اما صحبت ما در رابطه با اون دسته از حافظه هایی هست که از این امکان بی بهره هستند و به صورت ناخواسته این پیام براشون آشکار می شه)
با تحقیقات مفصلی که انجام دادم متوجه شدم این قضیه براثر حمله ویروس ها پدید می آید که فرایند این تخریب به تغییراتی در ریجستری رایانه آلوده منتهی می شه پس در اولین قدم باید این اصلاح در ریجستری انجام بگیره
در ابتدا این دستورات رو در محیط نوت پد بنویسید و با پسوند reg.* سیو کنیدو بعد اون رو اجرا کنید:

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\StorageDevicePolicies]
"WriteProtect"=dword:00000000
اما مهمتر نقش ویروس های مخربی مثل کظم غیظ هست که باید بوسیله آنتی ویروس قوی شناسائی ونابود بشه من در این قسمت نود ۳۲ رو یشنهاد می کنم.
با استفاده از منبع پی سی ورد فروم

pedrampor
18-04-2010, 16:09
فلش 2 گیگ ترنسد دارم write protect disc شده . راهنماییم کنید.