PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ===> حل مشکلات Disk Write Protected فقط در این تاپیک <===

صفحه ها : 1 2 [3]

akbar_amini_219
08-05-2011, 16:11
دمت گرم جواب داد

mm_yaghoob
10-05-2011, 17:50
سلام
من يگ گينك مكس دارم وقتي به كامپيوتر وصل ميكنم اونو
مي شناسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي نه باز ميشه و نه فرمت و ارور زير را ميده

كمك كنيد
گ

picher_s
11-05-2011, 07:38
سلام
من يگ گينك مكس دارم وقتي به كامپيوتر وصل ميكنم اونو
مي شناسه

ولي نه باز ميشه و نه فرمت و ارور زير را ميده

كمك كنيد
گ

درود

دوست عزیز لینک اصلاح شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sens0r
12-05-2011, 09:11
سلام به دوستان محترم ...
یه فلش 4 گیگ توشیبا اصلی دارم که مشکل رایت پرودکت داره با هیچ کدوم از این روشها هم مشکلش حل نشده..اون اوایل فلش باز می شد فایل ها اجرا هم می شد ولی نه پاک می کرد نه می شد چیزی ریخت..با تلاش فراوانی که کردم تونستم خرابترش کنم :d که الان باز هم نمیشه..

mm_yaghoob
17-05-2011, 20:55
درود

دوست عزیز لینک اصلاح شد.

متاسفانه جواب نداد

hojihoji
21-05-2011, 22:01
سلام دوستان من یه ام پی تری 8 گیگ ترنسد دارم که وقتی به سیستم می زنم چراغش روشن می شه یه آیکون هم میاد که همین نه چیزی می شه روش کپی کرد نه اصلن به عنوان هارد شناخته می شه که بشه فرمت اش کرد. هیچ کدوم از برنامه هایی که هم که واسه فرمت هستند اصلن نمی شناسنش
چه کنم؟

yell
26-05-2011, 09:02
برای کینگستون کسی چیزی داره ؟!؟!

فوریه . ممنون پیشاپیش ...

picher_s
26-05-2011, 09:29
برای کینگستون کسی چیزی داره ؟!؟!

فوریه . ممنون پیشاپیش ...

نه عزیز متاسفنه.

yell
26-05-2011, 10:47
نه عزیز متاسفنه.

من که خیلی پیگیرشم . اگه کسی چیزی دید یا تجربه ای با فلش های کینگستون داشت ، ممنون میشم راهنماییم کنه :11:

ahshokouhy
28-05-2011, 21:01
سلام دوستان من نمیدونستم مشکلمو تو کدوم انجمن مطرح کنم ولی امیدوارم انجمن مناسبی رو انتخاب کرده باشم!
من یه مشکل دارم راجع به فلش مموریم (transcend 16 gig) ! اونم اینه که وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر همه ی مشخصاته فلشو درست مینویسه یعنی میزان فضای خالی و پر رو درست مینویسه و فلشم رو که اوپن میکنم همه ی فولدرا سر جاشه اما سایز همه رو نوشته 1 کیلو بایت و فولدرارو باز نمیکنه ! نمیدونم چیکار کنم ؟ لطفا کمک کنید.................

pezman
29-05-2011, 16:01
بابا دمت گرم.... . انگار یه فلش مموری از تو کادو گرفتم.

sadatnia
29-05-2011, 17:08
سلام دوستان
سیستم من یه ویروس به نام XBTM.3gp.exe داده با چی از بین ببرم توضیح اینکه avira و nod نصب کردم جواب نگرفتم

r65958
04-06-2011, 11:30
سلام .این مشکل با راه حلهایی که بچه ها عنوان کردن مثل برنامه هایی که برایrecovery هست حل نمیشه چون این مشکلات معمولا بخاطر نفوذ یک trojan به فلش صورت میگیرد باید با یک ویروس یاب قوی آنرا پیدا واز بین برد .

hsajj
09-06-2011, 12:31
سلام
من هم با یه فلش 16 گیگ تقلبی Transcend مشکل داشتم (بعد از قطع کردن فلش از کامپیوتر فایل ها رو نشون نمیداد)
از این راه مشکلم حل شد :
در win7 گزینه فرمت درایو فلش : File system رو Fat32 و Allocation unit size رو 16 kilobytes و فرمت !

ahshokouhy
14-06-2011, 14:29
سلام
من فلش 16 گیگ ترنسم دچار مشکل شده و فولدرا رو باز نمیکنه در حالی که حجم مورد استفاده اش تغییر نکرده و احتمالا فایلاش سر جاشن
من 2 تا عکس آپلود کردم تا شاید با استفاده ازون عکسا کمکم کنین تا بتونم دوباره به اطلاعاتم دست پیدا کنم :

امیدوارم کمکم کنید
مرسی

kali
16-06-2011, 21:55
برای TDK 8GIG برنامه ای نیست؟ تو سایتش هیچ بخشی مربوط به فلش مموری یا کول دیسک نیست

nanita
16-06-2011, 23:48
با سلام.یه فلش 4 گیگ دارم به اسم mobile disk GXT.همون جمله معروف WRITE...رو میگه.از تو رجیستری اون کارایی که گفتین کردم و پاک کردم. با نرم افزار DR.UFDهم فرمتش کردم و شد تو این برنامه.اما بازم تو کامپیوتر فرمت نمیشه و چیزیم نمیشه روش ریخت و همون جمله رو میگهWRITR...چه کنم؟؟

h_z148
19-06-2011, 14:42
سلام من یه فلش pny هشت گیگ از نوع سیم کارتی دارم که خیلی خوب کار میکرد ولی حالا تا میخوام بازش کنم میگه باید فرمت بشه ولی فرمت هم نمیشه همه کاری کردم و از هر نوع نرم افزاری استفاده کردم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید. ممنون
اول این پیغام را میده warning:formatting eill erase ALLdataon this disk.to format the disk,click ok.to quit,click cancel. وقتی ok میکنم این پیغام را میده windows was unable to compelet to format. تورو خدا بگید باید چیکار کنم همه اون نرم افزارهارو هم امتحان کردم ولی نشد

hastiiiw
30-06-2011, 16:50
یه چیز جالب!! فلشم فورمت نمیشد از آنلاین ریکاوری استفاده کردم 2 گیگ بود الان شده 2.93! این یعنی چی؟!:دی

alenkita
03-07-2011, 20:06
دوستان برنامه ای برای حل مشکل write disk protect فلش sony نیست؟

p30time
13-07-2011, 11:47
سلام دوستان

من یه فلش 32 گیگ دارم، میخواستم فرمتش کنم، گذاشتم روی این گزینه:
default allocation size

و fat32

گزینه Quick Format رو هم زدم، ولی بعد از فرمت، یه پیغام داد و فلش چشمک می زد و وقتی روش راست کلیک می کردم هنگ می کرد سیستم و کلا دیگه فقط درایو اش داخل My Computer ایجاد می شد و هیچ کار دیگه ای نمی شد انجام داد و باید فلش رو بکشم از سیستم

سیستم رو ریست کردم، بازم درست نشد ..... فلش سوخته؟؟ یا قابل حل هست؟

ممنون از شما

alenkita
14-07-2011, 05:04
با سلام
چند روزیه که هر فلشی رو به سیستمم وصل میکنم نمیشه روشون فایل کپی کرد و پیغام write disk protect میده در صورتی که فلشها سالمن و به یه سیستم دیگه که میزنم مشکلی ندارن.
در ضمن به نظر خودم مشکل از یکی از برنامه های نصبی رو سیستمم هست که اجازه کپی نمیده

sahel332
27-07-2011, 12:08
با سپاس از زحمات همه دوستان

Ship Storm
03-08-2011, 08:01
سلام دوستان

من یه فلش 32 گیگ دارم، میخواستم فرمتش کنم، گذاشتم روی این گزینه:
default allocation size

و fat32

گزینه Quick Format رو هم زدم، ولی بعد از فرمت، یه پیغام داد و فلش چشمک می زد و وقتی روش راست کلیک می کردم هنگ می کرد سیستم و کلا دیگه فقط درایو اش داخل My Computer ایجاد می شد و هیچ کار دیگه ای نمی شد انجام داد و باید فلش رو بکشم از سیستم

سیستم رو ریست کردم، بازم درست نشد ..... فلش سوخته؟؟ یا قابل حل هست؟

ممنون از شما

فلش های با ظرفیت بالا رو فقط باید با فرمت NTFS فرمتشون کرد والا ممکنه باعث بروز مشکلات جدی بشه
با نرم افزارهای کاربری تر مثل ACRONIS و یا EASEUS و یا PARAGON فلش خودتون رو مجدد فرمت کنید از نوع NTFS

---------- Post added at 08:01 AM ---------- Previous post was at 07:59 AM ----------

با سلام
چند روزیه که هر فلشی رو به سیستمم وصل میکنم نمیشه روشون فایل کپی کرد و پیغام write disk protect میده در صورتی که فلشها سالمن و به یه سیستم دیگه که میزنم مشکلی ندارن.
در ضمن به نظر خودم مشکل از یکی از برنامه های نصبی رو سیستمم هست که اجازه کپی نمیده

انتی ویروس اگر روی سیستم خودتون دارید غیر فعال کنید و تست کنید

Master feed
04-08-2011, 11:16
برا کینگ استون چیزی ندارید ؟

scoglietti
05-08-2011, 11:07
سلام
یه فلش مال یه دوسته همین مشکل رو داره. مدلش رو نزده روش. بازش کردم بازم جز چندتا کد هیچ مارک و مدلی نزده. راه حلی هست برای خلاص شده از این رایت پروتکت! مرسی

rocketman2
05-08-2011, 20:59
با سلام دوستان

یک فلش TDk 16 دارم که وقتی در حال استفاده بود در آورده شد !!

حالا فایل هایی که روش بود را نشون میده حجمش هم درسته و تا میزنی به خوبی فلش را میشناسه اما

اگر بخوام فایلی را از فلش به کامپوتر یا بلعکس کپی کنم با بخوام پاک کنم یا فرمت خلاصه هر کاری بخوام بکنم سیستم هنگ میکنه و باید فلش را خارج کنم.

نرم افزاری هست که از فلش tdk پشتیبانی کنه و بشه فرمتش کرد؟؟

mohammad_87
08-08-2011, 19:56
سلام
من یه مموری 8 گیگ برای psp دارم که از داخل دستگاه نمی خونه و توی کامپیوتر هم چون raw هستش باز نمیکنه.باز هیچ برنامه ای هم نتونستم فرمتش کنم.بعضی هاشون ارور میده و بعضی هاشون هم همین ارور write protected میده.داخل رجیستری هم مقدار 0 بود.
این مشخصات رم هستش که البته رم اصلی نیست:
sony
memory stick pro due
8 GB

farzad021
09-08-2011, 13:16
برنامه ی panasonic SD Formater رو از

دانلود کنید و فلشتون رو باهاش فرمت کنید.درست میشه

mohammad_87
09-08-2011, 19:28
برنامه ی panasonic SD Formater رو از

دانلود کنید و فلشتون رو باهاش فرمت کنید.درست میشه

قبلا تست کرده بودم.بازم ارور میده.برنامه های مختلفی ارور داده.مثلا low level format ارورش این بود که چون سکتورهای رم از یه مقداری کمتر بود فرمت نکرد.
از sd formatter و HP USB Disk Storage Format Tool هم استفاده کردم نشد.از ویندوز و disk management هم نشد.
برنامه دیگه ای هست برای این رم؟

botimal
18-08-2011, 04:13
سلام برای تعمیر فلش color turn 2GB از چه نرم افزاری استفاده کنم؟ درایو رو نمی شناسه!توی my computer
ممنون

mojtaba1365sh
23-08-2011, 22:19
اقا برای رفع این پیغام باید چیکار کرد؟

Device info block is corrupted , please return via RMA

فلشم silicon power 4 gig

hamid090
10-09-2011, 13:20
سلام
منم مشکل رایت پروتکت رو داشتم و انواع و اقسام آنتی ویروس ها و برنامه ها رو امتحان کردم در آخر با نرم افزاری که لینکشو گذاشتم ردیف شد...

خوش باشین.:20:

masi1366
11-09-2011, 01:56
سلام دوستان يه مشكلي برام پيش اومده من هروقت ميخوام يه فايلي رو در فلش يواس بي يا رم گوشي بريزم يا فايلي رو ديليت كنم ارور ميده واين نوشته رو مينويسه :

the disk is write-protected. remove writhe-protection or use
another disk
ولي از فلش يا گوشي ميتونم فايلي رو به هارد كامپيوتر كپي كنم.
مشكلش چيه؟ چيكاركنم؟

ممنونتون ميشم اگه راهنماييم كنيد

M1450M
12-09-2011, 21:17
سلام
یه فلش 4 گیگ سیلیکون پاور دارم که روی سیستم خودم وقتی میخوام چیزی روش کپی کنم پیغامی میده که میگه یا فلش پُره یا write protect شده . ولی روی یه سیستم دیگه همچین مشکلی نداشت .
کسی میدونه مشکلش چیه ؟

Dr Hannibal
13-09-2011, 09:36
سلام
یه فلش 4 گیگ سیلیکون پاور دارم که روی سیستم خودم وقتی میخوام چیزی روش کپی کنم پیغامی میده که میگه یا فلش پُره یا write protect شده . ولی روی یه سیستم دیگه همچین مشکلی نداشت .
کسی میدونه مشکلش چیه ؟

ریجیستری رو باز کنید. مسیر زیر رو چک کنید.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\St orageDevicePolicies

در پنل سمت راست، مقدار WriteProtect را 0 بگذارید.

نتیجه رو بگید.

M1450M
13-09-2011, 12:01
ریجیستری رو باز کنید. مسیر زیر رو چک کنید.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\St orageDevicePolicies

در پنل سمت راست، مقدار WriteProtect را 0 بگذارید.

نتیجه رو بگید.

تو رجیستری ندارم اینو

Dr Hannibal
13-09-2011, 12:59
تو رجیستری ندارم اینو

پیوست رو اجراش کنید ، نتیجش رو بگیرید.

M1450M
13-09-2011, 19:50
storagedevicepolices اضافه شد ولی حجم فلشم الان شده 2 مگ !!!
اینو چیکارش کنم ؟؟؟

Dr Hannibal
13-09-2011, 21:59
storagedevicepolices اضافه شد ولی حجم فلشم الان شده 2 مگ !!!
اینو چیکارش کنم ؟؟؟

احتمال داره ویروس این خراب کاری رو ایجاد کرده باشه ،

فایل های سیستمی و مخفی رو میتونید ببینید ؟

این سوال رو پاسخ بدین:

فولدر آپشن رو باز کنید دقیقا تیک هارو این شکل کنید.

تایید کنید تا پنجره ها بسته بشه ، باز به فولدر اپشن برید ببینید تیک ها سرجاش مونده یا تغییر کرده ؟

اگر تغیر نکرده بود حالا وارد فلش بشید و محتواش رو ببینید.

M1450M
16-09-2011, 11:37
ممنون ولی مشکلی با داده های روی فلش ندارم . مشکلم حجم فلشم هست که از 4 گیگ اومده به 2 مگ !!!

fariba_sehat
19-09-2011, 15:58
واي مرسي من كلي فلش ترنسنت دارم خراب شده يعني درست ميشن؟

kar1591
21-09-2011, 15:56
سلام من یه رم دارم متاسفانه این خطا رو میده راهنمایی کنید لطفا

hrn166
08-10-2011, 12:03
سلام.
من یک فلش مدل TRANSCEND JF V30/16G دارم که با FAT32 فرمت شده ولی زمانی که فایلی را کپی میکنم بعد از جداکردن و دوباره وصل کردن آن هیچی روی آن انگار ذخیره نشده ؟ در ضمن سرعت انتقال هم پایینه . ولی نمیدونم که تقلبیه یا نه

A M ! N
08-10-2011, 23:33
سلام.
من یک فلش مدل TRANSCEND JF V30/16G دارم که با FAT32 فرمت شده ولی زمانی که فایلی را کپی میکنم بعد از جداکردن و دوباره وصل کردن آن هیچی روی آن انگار ذخیره نشده ؟ در ضمن سرعت انتقال هم پایینه . ولی نمیدونم که تقلبیه یا نه
سلام..
کاری که DR hanibal گفتن رو انجام بدین و اگه نتیجه نداد ، روی یک سیستم دیگه امتحان اونجا هم همونطور بود
فلش شما مشکل سخت افزاری داره
من خودم ازین فلشهای transcend با این مشکل زیاد داشتم
کلا الان دیگه اصل اینا نیست.اگه باشه هم گرون تر ازین حرفاست.
موفق و :11:موئید باشین

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

سلام من یه رم دارم متاسفانه این خطا رو میده راهنمایی کنید لطفا
سلام...
دوست عزیز بگین خوب چه خطایی ؟!
موفق و :11:موئید باشین

GAM3
09-10-2011, 14:00
دوستان رم گوشی منم میکرو هست Write Protected میده خواهشا میشه بگید چیکارش کنم . ممنون :41::40:

GAM3
10-10-2011, 21:08
دوستان رم گوشی منم میکرو هست Write Protected میده خواهشا میشه بگید چیکارش کنم . ممنون :41::40:

یعنی هیچکس نیست جواب ما رو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

faghir10
11-10-2011, 23:43
اقا دمت گرم من دیگه میخواستم یه فلش دیگه بخرم که گفتم یه چرخی هم توی اینترنت بزنم شاید یه نرم افزار واسه فرمت کردن پیدا کنم به طور تصادفی به سایت شما برخوردم و نرم افزار مربوطه را دانلود کردم و اونم فلش من را کامل فرمت کرد و راحت شدم بازم میگم دمت گرم دمت گرم

SA.JJ.AD
14-10-2011, 17:13
من یه مشکلی یهو پیدا کردم و دلیلشو نمیدونم چرا یهو اینطرو شد !! اونم اینکه هیچی نمیتونم تو مموری کارت گوشیم بریزم بوسیلهی رم ریدر و همچنین هیچی گزینه ی delete هم در کار نیست و این پیغام میاد وقتی با نرم افزار هایی مثه انلاکر میخوام فایلی رو پاک یا جابه جا کنم :

ممنون میشم راهنمایی کنید :41:
+
+
میخوام فرمت هم کنم از pc هم این ارور رو میده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SA.JJ.AD
14-10-2011, 20:39
من یه مشکلی یهو پیدا کردم و دلیلشو نمیدونم چرا یهو اینطرو شد !! اونم اینکه هیچی نمیتونم تو مموری کارت گوشیم بریزم بوسیلهی رم ریدر و همچنین هیچی گزینه ی delete هم در کار نیست و این پیغام میاد وقتی با نرم افزار هایی مثه انلاکر میخوام فایلی رو پاک یا جابه جا کنم :

ممنون میشم راهنمایی کنید :41:
+
+
میخوام فرمت هم کنم از pc هم این ارور رو میده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن یه مموری 2 گیگ سالم دیگه رو با رم ریدر وصل کردم اما همین مشکلو داره !! پس فکر نمیکنم مشکل از مموریم باشه :13:لطفا راهنمایی کنید دوستان :19:

fotros1984
23-10-2011, 14:20
mahrudجان دمت گرم خیلی حال دادی نوکرتم مشکلم حل شد خدا مشکلاتتو حل کنه یا علی خدا حافظت باشه

behnah
26-10-2011, 20:07
دقیقا !
من هم همین پیغام را میده
همین پیغام

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

من فلش transcend 8gig رو از روش صفحه اول میرم اما این اررور رو میده
دوستان نه online recovery نه نسخه آفلاین واسه فلش 8 گیگ ترنسد سری ایمن v10 جواب نمیده(به احتمال زیاد اصل نیست) :41:

hossein_67h
30-10-2011, 11:59
سلام
یکی به من کمک کنه لطفا
فلش من اکستروم هستش و پیغام رایت پروتکت میده چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Please Help Me

KINGDESERT
31-10-2011, 19:33
سلام

من با اين دوتا فلش نميتونم از رسيور برنامه ضبط كنم پيغام فضا كافي نيس رو ميده اما بعضي موقعها كه احتمالا با يه نرم افزار خاصي ويروس كشي ميكنم به راحتي اين كار انجا مميشه اما فقط كافيه يه بار به كامپيوتر وصل بشه بازم همون داستانه .. ممنون ميشم راهنمائي كنيد

mr.pejiman
31-10-2011, 21:43
دوستان من نرم افزار زیر رو پیشنهاد میکنم. خصوصا تو برند HP.

pspps2
25-11-2011, 23:07
با آفلاین ریکاوری کردم اطلاعاتم دلیت کرد ولی هنوز رایت پروتکت مونده ترانسند 8 گیگ کمک کنید

A M ! N
25-11-2011, 23:58
با آفلاین ریکاوری کردم اطلاعاتم دلیت کرد ولی هنوز رایت پروتکت مونده ترانسند 8 گیگ کمک کنید
سلام

با این برنامه تست کنین ببینین چکار میشه کرد:

Take Care:40:

jafarian
26-11-2011, 00:04
ازطریق این پست پایینم برین برای یکنفر اثر کرده که مشکل داشته :20:

09132751099
30-11-2011, 23:35
56تا صفحه خوندم،هر چی برنامه بود دانلود کردم اما حتی یدونه از فلش ها یا مموری هام درست نشد...!!!!!

ofoghe_nili
05-12-2011, 02:00
آدرسش عوض شده لطفا اصلاح فرمائید.

popo2012
08-12-2011, 21:04
سلام من یه رم 2گیگ سونی برا دوربین عکاسی گرفتم همین که گذاشتمش رو دوربین گفت قفل شده...با رم ریدر زدمش به کامپیوتر میگهwrite protectشده خواهشا کمک کنیییید

star Walker
12-12-2011, 13:27
سلام , من یک فلش kingmax چهار گیگ دارم که 2 گیگ شده بود , امروز آنلاین ریکاوریش کردم , ولی وسطش fale شد , حالا نه کار میکنه , نه فرمت میشه , آنلاین ریکاوری هم که میکنم مینویسه Auto Format Fail , Please Contact To Kingmax Service !!! چی کار کنم ؟!!!!

Erfan.B
13-12-2011, 02:49
سلام من یه رم 2گیگ سونی برا دوربین عکاسی گرفتم همین که گذاشتمش رو دوربین گفت قفل شده...با رم ریدر زدمش به کامپیوتر میگهwrite protectشده خواهشا کمک کنیییید
دوست من شما این تاپیک رو مطالعه بفرمایید :

+

می تونید از این برنامه هم استفاده کنید :

SD Formatter

+

به محیط cmd برید و اون جا این دستور رو وارد کنید (فرضاً درایو شما z است.) :

موفق باشيد :40:

---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:48 AM ----------

سلام , من یک فلش kingmax چهار گیگ دارم که 2 گیگ شده بود , امروز آنلاین ریکاوریش کردم , ولی وسطش fale شد , حالا نه کار میکنه , نه فرمت میشه , آنلاین ریکاوری هم که میکنم مینویسه Auto Format Fail , Please Contact To Kingmax Service !!! چی کار کنم ؟!!!!
دوست عزیز شما یه بار فلشت رو فرمت سطح پایین کن شاید بتونی نتیجه بگیری :

Portable HDD Low Level Format Tool 4.12

موفق باشی :40:

star Walker
13-12-2011, 11:42
---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:48 AM ----------

[/COLOR]

موفق باشی :40:[/QUOTE]

نشد !

مینویسه : the device cannot be accessed because it is smaller than 65535 sectors

اصلا کلا تعطیل شده فلشه !

روش راست کلیک میزنم میرم توی پروپرتیز حجم مصرفی و حجم خالی رو میزنه 0 بایت

روشم کلیک میکنم مینویسه : please insert a disk into drive J

چندین نرم افزار رو هم امتحان کردم هیچ کدوم جواب نداد !!

مثلا : Dr.UFD , UFD recovery tool , super stick recovery tool , ur smart ,

USB drive unlocker repaire

لطفا یکی کمک کنه !!

Erfan.B
13-12-2011, 13:43

[/COLOR]

موفق باشی :40:

نشد !

مینویسه : the device cannot be accessed because it is smaller than 65535 sectors

لطفا یکی کمک کنه !![/QUOTE]
مشابه مورد شما رو قبلاً تجربه کردم و اگه با ریکاوری سایت فلشت مشکل حل نمی شه باید بگم متأسفانه فلشت کاملاً از بین رفته.

موفق باشي :40:

star Walker
13-12-2011, 15:37
نشد !

لطفا یکی کمک کنه !!
مشابه مورد شما رو قبلاً تجربه کردم و اگه با ریکاوری سایت فلشت مشکل حل نمی شه باید بگم متأسفانه فلشت کاملاً از بین رفته.

موفق باشي :40:[/QUOTE]

:37:

hosseinfree
17-12-2011, 21:20
آقا دمتون گرم!!!! من فلش transcend 4GB دارم اولش با برنامه ی آنلاین ریکاوری نشد بعد از جت فلش استفاده کردم بازهم نشد و ناقص تر شد ول دویاره با آنلاین ریکاوری کردم شد و برگشت.
دمـــــــــــــــــــــــ تـــــــــــــــــــــــو ن گرم بابا یه حالی به ما دادین یه ده تومن تو جیبمون موند!!!!!!!!!!!!

nacrons
23-12-2011, 00:47
سلام من یه رم میکرو اس دی سلیکون پاور گرفتم که وقتی فرمت میکنم 99% میرسه ارور میده unable format میده میتونین کمک کنین 16g

fazeli_std
03-01-2012, 17:18
نرم افزار تعمیر فلش pqi رو لطفا بگذارید

hlmkh
17-01-2012, 16:21
ممنون از راهنماييتون

mvmc
22-01-2012, 22:53
من یه رم 2 گیگ king max دارم که چیزای مهمی توش دارم اما وقتی باز می کنم و می خوام کاری توش کنم چه وردارم و یا چه بزارم همون پیغام remove write protected رو می ده . لطفا بگید چی کار کنم .

bobyarv
24-01-2012, 20:50
من از این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که گذاشته بودی برنامه رو دانلود کردم و فرمت انجام شد و حافظه ام درست شد...خیلی ممنونم و خیلی کارم رو راه انداخت....
البته فلش من transcend اورجینال 4 گیگ بود
بازهم متشکرم

smhoseini
10-02-2012, 20:02
سلام
من یه فلش ترنسند 8 گیک دارم که چندین سال پیش خریدمش و کشویی هست (v10)
رایت پروتکت شده و آنلاین ریکاوری اصلا نمیشناستش اما ریکاوری تولز فرمتش کرد فضای 8 گیگش برگشت اما هنوزم رایت پروتکت هست .
کسی می دونه چه کار باید بکنم ؟

alenkita
02-03-2012, 07:41
با سلام
من يه فلش transcend 16g دارم كه با نصب به سيستم اين پيغامو ميده و درايوي اضافه نميشه

ali_ehterami
13-03-2012, 23:58
سلام
منم قبلاً این مشکل رو داشتم
هر چی هم تو نت گشتم حل نشد
یه روز خود به خود درست شد
البته میتونی بازش کنی باید بری روی my computer راست کلیک کنی manege بعد بری روی device maneger بعد گزینه sis pci to usb enhance host contorol رو غیر فعال( disable) کن حالت usb 1 میشه میتونی باهاش کار کنی ولی سرعتش پایینه واسه کپی

atteesh
23-03-2012, 14:13
اين نرم افزار را مي توان يك معجزه گر به تمام معنا براي فلاش هاي سوخته پاور سيليكون به حساب آورد چونكه فلشهايي كه با تمامي نرم افزار هاي موجود برگردانده نشده بودن و پيغامهاي مختلف خطا مانند NO DEVISE DETECTED -- NO MEDIA RECOGNIZE ---- INSERT A DISK IN DRIVE ---- THERE IS NO DISK IN DRIVE با اين نرم افزار فوق العاده بازگرداني ميشوند .
البته يك شرط اساسي براي بازگرداني وجود دارد كه حتما بايد بعد از اتصال فلش به يو اس بي كامپيوتر آنرا شناسايي كند بقيه كار را به عهده اين اعجوبه بگذاريد .

دارنده گان ساير انواع فلش كه نتوانسته اند از بقيه نرم افزارها جواب بگيرن 100 درصد توصيه مي كنم شانس خودشان را امتحان كنن.اميدوارم بتواند كمكشان كند خيلي قوي است .
اين را هم مي نويسم تا در زمان جستجو بقيه هم بتوانند اينجا را پيدا كنند
silicon power recovery -- تعمير و ريكاوري فلش مموري سيليكون پاور

لينك دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ame%3DURescuev1.2.1.71%2528forSPCC_EraseAll%2529.7 z%26root%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] forSPCC_EraseAll%2529.7z)

hesam_mobile
23-03-2012, 18:59
سلام من یه فلش پی کیو آی دارم 4 گیگه میزنم به کامپیوتر میشناسه اما بازش نمیکنه و میگه باید فرمت شه میزنم فرمت شه میگه رایت پروتکت

چی کنم ؟

farnaz.saeedi
01-04-2012, 21:05
با سلام
وقتی میخوام یه فلش و فرمت کنم این خطا رو میده:
the disk is write protected
وقتی ام میخوام بصورت دستی فایلهارو پاک کنم نمیشه.اصلا گزینه delete تو کلیک راست نیست
چکار باید بکنم؟
با تشکر

jafarian
02-04-2012, 00:30
سه تا روش پایین تست کنید

روش اول

سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور cmd وارد کنید بعدش روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید تو پنجره ای که بار میشه این دستور diskpart بزنید اینتر کنید بعد یک لیست از درایوهای شما رو نمایش میده بعد شماره دیسک خودتون که همون فلش میشه رو انتخاب کنید تو خط فرمان این دستور attributes disk clear readonly وارد کنید اینتر کنید

روش دوم

پنجره run اجرا کنید داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه به این مسیر پایین برین

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\StorageDevicePolicies

بعدش داخل پنجره سمت راست کلیک کنید یک Dword از نوع 32 بیتی درست کنید اسمش WriteProtect بزارین روش بعد دبل کلیک کنید مقدارش 1 وارد کنید رجیستری رو ببندین از نوع تست کنید این روشها رو داخل سایت اول نشوته من دو تاش گفتم

روش سوم

از برنامه لینک دوم استفاده کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fanswers%2Fflash-drive-writeprotected-format%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FHard-Disk-Utils%2FHP-USB-Disk-Storage-Format-Tool.shtml)

140
07-04-2012, 12:11
سلام به دوستان
من یه فلش سونی دارم (البته روش زده سونی ، مال خودم نیست) که ویندوز نمیتونه فرمت کنه و با برنامه های خاصم همون ارور Write Protected رو میده. نرم افزار مطمئن و امتحان شده ای برا رفع این مشکل وجود داره؟ چند تا نرم افزار امتحان کردم جواب نمیده!
با تشکر

KOOROSH K
15-04-2012, 18:59
براي فلش team group برنامه خاصي هست؟

djrajab
06-06-2012, 19:21
برای حذف Autorun

1- ابتدا باید اجرای اتوماتیک (Auto run) درایوها را غیر فعال کنید تا ویروسهای موجود در سی دی ها و فلش مموری ها را به محض اتصال اجرا نشوند و سیستم ویروسی نشود . از قسمت RUN با تایپ کلمه GPEDIT.msc و زدن OK، وارد قسمت پلیس سیستم شوید . گزینه Administrative Templates را باز کنید و در Windows XP گزینه System را انتخاب کنید . در لیست باز شده به دنبال Turn off Auto play بگردید و آن را باز کنید (Properties). در آن گزینه Enable را کلیک کرده و زیر همان قسمت All Drivesرا انتخاب و ok کنید . در Windows vista در قسمت Components Windows به دنبال AutoPlay Policies بگردید Turn off Auto play را مانند بالا انجام دهید . اکنون با اتصال یک مموری ویروس اتوماتیک اجرا نمی شود. « صبر کنید هنوز سراغ مموری نروید . با دابل کلیک روی مموری یا سی دی ، خودتان ویروس را اجرا می کنید . »
2- از منوي Start درگزينه Run با تايپ MSCONFIG و زدن OK، وارد تنظیمات نیازمندی های سیستم شوید . در قسمت Startup تمام فایل هایی در ابتدای شروع ویندوز اجرا می شوند را می بینید . فایل های مشکوکِ EXE مانند Yashain.exe, winme.exe, dfuasd.exe : تیک آنها را بردارید تا این ویروسها هنگام شروع ویندوز دوباره اجرا نشوند . برنامه های دیگر مانند فایلهای آنتی ویروس های مزخرف ، آفیس ، نرو چِک و ... که می دانید اُتوران آنها سرعت شروع ویندوز را پایین می آورند ، تیک آنها را بردارید اما بعضی از برنامه های ضروری صدا ، یاهو و... را دستکاری نکنید . اما اگر سیستم ویروسی بود تمام تیک را بردارید .

K:

7- برای حل مشکل مخفی بودن فایلها و پوشه ها در فلش ها ابتدا در کادر Run‌ عبارت cmd را تایپ کنید و بر روی OK کلیک کنید تا یک پنجره سیستم عامل DOS باز شود . تایپ نام درایو فلش مثلا K:\>است عبارت k:را بنوسید و اینتر کنید. حال عبارت زیر را تایپ کنید Attrib –h –s /d /s
و سپس کلید Enter را بزنید .
بین Attrib و –h و –s حتما می بایست یک فاصله Space‌ بزنید .
سپس منتظر بمانید تا تمامی Folder های مخفی به حالت اولیه بازگردند . این کار بسته به تعداد Folder ها و فایلهای موجود در آن چند ثانیه یا چند دقیقه زمان خواهد برد.
8- وقتی فایلی فرستاده می شود به پسوند آن دقت کنید تابلو است که پسوند عکس چیزهایی مثل gif/jpg و.... هست ولی فایلهای اجرایی exe/com/bat هستند که ویروس ها به صورت exe فرستاده می شوند.

بـــاران0
02-07-2012, 11:53
حل مشکل رایت پروتکت ( write protect ) فلش مموری یا همان کول دیسک:46:
دوستان عزیز می توانید برنامه زیر را دانلود کرده و آنرا اجرا کنید تا برنامه بصورت اتوماتیک فلش شما را شناخته و در کمترین زمان آنرا فرمت کند تا ویروس های آن پاک شود و بتوانید دوباره از فلش خود استفاده کنید.

واقعا ممنونم فلشم درست شد خدا خیرت بده!:11:

Mona-M
13-07-2012, 21:50
سلام دوستان.منم یه pqi 16 gig دارم. کل تاپیکو زیر و رو کردم و همه نرم افزارها رو امتحان کردم.هیچکدوم جواب نداد. یعنی هیچکدوم اصلا فلش رو پیدا نمی کنن و از خود ویندوزم که میخوام فرمت کنم میگه write protect هست. لطفا کمک کنین.

Life24
21-07-2012, 17:14
سلام دوستان.منم یه pqi 16 gig دارم. کل تاپیکو زیر و رو کردم و همه نرم افزارها رو امتحان کردم.هیچکدوم جواب نداد. یعنی هیچکدوم اصلا فلش رو پیدا نمی کنن و از خود ویندوزم که میخوام فرمت کنم میگه write protect هست. لطفا کمک کنین.

مشکل منم همینه. اصلا فلش رو نمی شناسند این برنامه ها

Life24
22-07-2012, 10:55
اقا یا علی

X5_MEMCO
23-07-2012, 11:35
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
بنده یه فلش 8 گیگ ترنسند دارم . متاسفانه مشکل رایت پروتکتد داره . با پیگیری هایی که انجام دادم فهمیدم میشه درستش کرد . 2-3 تا برنامه برای فرمتش تهیه کردم اما همه اون برنامه ها پیغام میدن که فلشم به کامپیوتر متصل نیست !!! تمام درگاه های یو اس بی کامپیوتر رو امتحان کردم . جالب اینجاست که درایو فلش مموریم هنگام اتصال به کامپیوتر ظاهر میشه و فایل های توش هم نشون داده میشه
لطفا یه نفر بنده رو راهنمایی کنه :11:

swamp
27-07-2012, 00:33
آقا من یه فلش 4 گیگی kingstone دارم که این مشکل رو پیدا کرده . با چند تا نرم افزار مثل low level format هم تست کردم ، جواب نگرفتم .

تاپیک هم خیلی رفته جلو تونستم چند صفحه رو فقط بخونم و نتیجه ای باز نگرفتم ، ممنون می شم راهنمایی کنید :)

brnudi
29-07-2012, 19:54
سلام
من یه فلش سونی 4گیگ دارم و موقع فرمت کردن اخطار رایت پروتکت میده چند تا برنامه هم استفاده کردم ولی مشکل حل نشد
لطفا کمک کنید

09139431486
29-07-2012, 21:56
سلام من فلش san diskدارم که رایت پروتکت شده وبا همه نرم افزار هایی که گفتین امتحان کردم ولی درست نمی شه چه کار کنم؟

09139431486
29-07-2012, 21:58
میگه : فلش پیدا نشد چه کار کنم فلشم san diskهست

sajjads24
08-09-2012, 21:50
سلام دوستان من هم یک فلش TDK Trans it 16GB دارم ولی فرمت نمیشه و پیام Disk Write Protected میده !؟
هر کاری کردم با paragon partion manager نتونستم با ویندوز هم نتونستم دیگه خسته شدم . . .
چطوری باید فرمتش کنم ؟

adel28
15-09-2012, 12:26
حالا چطور میشه کاری که این ویروس ها می کنند (یعنی Write Protected کردن فلش ) را بطور دستی برای یک فلش انجام داد؟

البته تاپیک جداگانه زدم، ولی نتیجه مورد نظر یافت نشد.

arashar2012
30-09-2012, 23:58
با سلام
من بیشتر نرم افزار هارو دانلود کردم و اجرا کردم تاثیری داشت
ولی نرم افزار dr.ufd مشکلم رو حل کرد البته با فرمت کردن!
لینک دانلودشو هم پایین گذاشتم
:5:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein-net2
27-10-2012, 10:07
آقا دمت گرم مشکلم حل شد ایشالا که به هیچ در بسته ای نخوری.
فلش من apacer بود

امین101
30-10-2012, 14:15
سلام دوستان من هم یک فلش TDK Trans it 16GB دارم ولی فرمت نمیشه و پیام Disk Write Protected میده !؟
هر کاری کردم با paragon partion manager نتونستم با ویندوز هم نتونستم دیگه خسته شدم . . .
چطوری باید فرمتش کنم ؟

llf
low level format
با این کار میتونی فرمتش کنی
یه سرچ کنی برنامش گیرت میاد

mrhmix
03-11-2012, 02:33
سلام من یک مشکل ارم که فکر کنم ویروس جدید باشه.

یک عدد فلش hp مدل v165w 1100 به ظرفیت 4 گیگ دارم. ویروسی شد و ویروسش رو نود32 پاک کرد . حالا فلش رو تا به سیستم میزنم با صدای (دیلینگ) وصل میشه و همه چیز خوبه . اما تا اوپنش میکنم یا میخوام چیزی رو که داخلش هست ببینم برقش قطع میشه ومیگه (دیلیینگ)و دوباره وصل میشه . باز تا اوپنش کنم برقش قطع میشه . کلا اوپنش هم نکنم با هر نرم افزاری که بگین برایفرمت تست کردم رایت پرتکت میزنه و برقش قطع میشه. حتی با برنامه Hp Format tools هم امتحان کردم .حتی میزنم که فلشرو سستم یه چک معمولی کنه بازم برقش قطع میشه . روی سیستم عاملهای دیگه و کامپیوترهای دیگه هم امتحان کردم مشکل همینجوری بود . فلش سالمه و هیچ کثیفی یا قطعی نداره . فقط تا میخواییم اطلاعات روش رو بخونیم خاموش و روشن میشه . ممنون میشم اگر کسی میدونه چش شده و با چی درست میشه راهنمایی کنه.

djdado200200
05-11-2012, 14:28
با عرض سلام
من یه دونه مموری کارت اس دی شونزده گیگی رو گذاشتم روی ی گوشی موبایل آندروید.
با برنامه لینک تو اس دی می خواستم کار کنم (برنامه ها رو می ریزه روی رم ) و برای اینکار باید مموری کارت رو به دو پارتیشن تقسیم می کردم. با برنامه اکتیو پارتیشن این کار رو کردم و یک گیگش رو با فرمت fat32 جدا کردم.
کار کردم نتیجه هم خوب بود.

اما :::
یه دفعه مموری رایت پروتکت شده. یعنی گوشی نمیشناسدش و کامپیوتر هم که میشناسه نه فرمت میشه کرد و نه اطلاعاتی ازش کم کرد و نه چیزی بهش اضافه کرد.

موندم چه کنم . با همین نرم افزار ....minitool + paragon partition + active partition + online recovery flash + dr . ufd + hpub disk + usb write protect + repaire ... و چن تا برنامه دیگه که یادم نیس امتحان کردم . اما هیچ نتیجه ای نداد. موقع فرمت ارور میده .

نمی دونم چیکارکنم . پیش تعمیر کارا هم بردم . هیش کی بلد نبود. فقط یه نفر گفت ببر پیش تعمیر کارای موبایل بگو این رم رو واسم آنلاک کن(چون تعمیر کارا اکثرا ازین چیزا سر در نمیارن متاسفانه) .
بردم . و زدن توی آنلاکر اما نشد که نشد.

الان چیکارکنم . یه نفر کمکم کنه. از اساتید کمک می خوام .
ممنون.

ufeci
15-11-2012, 17:58
من دوتا فلش دارم که جفتشون فرمت نمیشن
4gig transcend که ارور write protected رو میده
sony 16gig که ارور unable formate رو میده
transcend online recovery رو دانلود کردم.فلش رو به سیستم وصل کردم و برنامه رو اجرا کردم ولی برنامه ارور میده میگه چیزی یافت نشد.مشکل از کجاست؟
واسه فلش سونی چه راهی هست؟

pedram_siyah
23-11-2012, 19:54
سلام.دوستان یه فلش 8 گیگ دارم از سیلیکون پاور.
یه سری فایل باهاش ضبط کردم از تلویزیون و ...
حالا میخوام فرمتش کنم فرمت نمیشه و میگه:
The Disk is write protect
میشه راهنمایی کنید چه جوری فرمتش کنم؟.

Spoilsman
30-11-2012, 21:03
یه فلش SP Touch 830 دارم که موقع فرمت کردن میگه: The Disk is Write Protected
با همه نرم افزارها هم تست کردم ولی مشکلش برطرف نشد
با نرم افزار PS22xx Formatter هم مشکل برطرف نشد و میگه که: USB Flash Drive Not Found
چیکار کنم؟

mamadalmani
08-12-2012, 22:50
من یه هارد اکسترنال A data دارم
نه میتونم کپی کنم نه دیلیت
ارورشم اینه
The Disk Is Write Protected
Remove the writhe portection or use another disk

Mohammad King
13-12-2012, 14:28
سلام

احتمالن هارد شما ویروسی شده

با یک آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کنید

ali_phd71
13-12-2012, 18:11
سلام
ی فلش تازه خریدم 8 گیگ apacer ah322بعر اول ک زدم به کامپیوتر فرمتش نکردم الان دچار مشکل شده مثلا فضای خالی رو زده 5 گیگ ولی وقتی میخوام توش چیزی بریزم میزنه جا نداره مشکل دیگش اینه ک اطلاعات داخلش رو نمیشه پاک کرد یا.مموری رو فرمت کرد ارور میده که the write is protections.تمام نرم افزار های پست اول رو امتحان کردم و درست نشد
ممنون.میشم کمک کنید
با تشکر

mamadalmani
13-12-2012, 19:17
سلام

احتمالن هارد شما ویروسی شده

با یک آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کنید
سلام نه ویروسی نبود
ایراد از سیم هاردم بود سیم رو عوض کردم درست شد

Mam.Q
23-12-2012, 08:58
برای میکرو اس دی رایت پروتکت شده باید چکار کرد؟

mohammad_f29
04-01-2013, 00:20
منم همین مشکل write protection داشت دیوونم میکرد که با کلی جستجو به این نرم افزار رسیدم
SaiedSoft Write Protect ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار رو اجرا کنید گزینه مربوطه رو انتخاب و فلش رو از سیستم جدا کنید ودوباره وصل کنید

masoudcha
05-01-2013, 00:36
سلام
من یک فلش Transend 8GB دارم که سالم بود و بدون هیچ مشکلی کار میکرد
میخواستم برنامه JetFlash Online Recovery را تست کنم اما بعد از اجرا و وصل شدن به اینترنت و انجام مراحل کار و دادن پیغام ok حالا دیگه فلش رایت پروتکت شده ، با اینکه مطمئن هستم فلشم اصلی بوده و گرفتن نرم افزار از سایت ترانسند بازهم درست نمیشود. چند بار دیگر هم همان JetFlash Online Recovery را اجرا کردم ، تمام مراحل را طی میکند و پیغام OK میدهد ولی رایت پروتکت هست
ضمناً شماره سریالش را هم نخواست و من هم ندارم
حالا بایست چه کار کنم؟

kazem3300
05-01-2013, 23:56
فلش مموری من سیلکون یوسبی 3 است یهو هنگ کرد و مدام چشمک می زد و نمی شد داخل شد بیرون کشیدم و دوباره زدم .
حال دیگه الان ویندوز فقط به عنوان یه دریور می شناسه و هیچ جزییاتی نمی ده.
و همش می گه باید فرمت شه و هنگام فرمت پیغام پروتکت می ده و با هیچ نرم افزاری درست نشد و تو همش پیغام no dives می ده.
امید هست اصلا الان بهش

mrhmix
28-01-2013, 10:46
فلش مموری من سیلکون یوسبی 3 است یهو هنگ کرد و مدام چشمک می زد و نمی شد داخل شد بیرون کشیدم و دوباره زدم .
حال دیگه الان ویندوز فقط به عنوان یه دریور می شناسه و هیچ جزییاتی نمی ده.
و همش می گه باید فرمت شه و هنگام فرمت پیغام پروتکت می ده و با هیچ نرم افزاری درست نشد و تو همش پیغام no dives می ده.
امید هست اصلا الان بهش

اگر الانم وصلش میکنین و چشمک میزنه همش از این برنامه استفاده کنید: URescue

mrhmix
28-01-2013, 11:26
سلام من یک مشکل ارم که فکر کنم ویروس جدید باشه.

یک عدد فلش hp مدل v165w 1100 به ظرفیت 4 گیگ دارم. ویروسی شد و ویروسش رو نود32 پاک کرد . حالا فلش رو تا به سیستم میزنم با صدای (دیلینگ) وصل میشه و همه چیز خوبه . اما تا اوپنش میکنم یا میخوام چیزی رو که داخلش هست ببینم برقش قطع میشه ومیگه (دیلیینگ)و دوباره وصل میشه . باز تا اوپنش کنم برقش قطع میشه . کلا اوپنش هم نکنم با هر نرم افزاری که بگین برایفرمت تست کردم رایت پرتکت میزنه و برقش قطع میشه. حتی با برنامه Hp Format tools هم امتحان کردم .حتی میزنم که فلشرو سستم یه چک معمولی کنه بازم برقش قطع میشه . روی سیستم عاملهای دیگه و کامپیوترهای دیگه هم امتحان کردم مشکل همینجوری بود . فلش سالمه و هیچ کثیفی یا قطعی نداره . فقط تا میخواییم اطلاعات روش رو بخونیم خاموش و روشن میشه . ممنون میشم اگر کسی میدونه چش شده و با چی درست میشه راهنمایی کنه.

سلام بالاخره بعد از چندین ماه تونستم مشکل رو حل کنم با استفاده از برنامه: Format Tool

البته اسمش شک دارم واقعا این باشه اما لینک دانلودش رو میذارم امیدوارم که کار کسایی که مشکل من رو دارند راه بوفته.

مخصوص: HP v165w flash memory 8GB,it was write protected

kar1591
15-02-2013, 10:18
سلام و خسته نباشید
من یه فلش ترنسکند داشتم با برنامه onlinerecovery امتحان کردم ولی بعدش کلا فلش بالا نمیاد کامپیوتر هنگ میکنه

mopll
20-02-2013, 17:08
سلام و خسته نباشید
من یه فلش team 8gb دارم که وقتی فرمت رو میزنم این رو میده Disk Write Protected
نرم افزار هایی رو که شما گذاشته بودید رو زدم اما فایده ای نداره
لطفا راهنمایی کنین

dorsahadi
03-03-2013, 01:38
سلام من یک رم میکرو اس دی 2 گیگ با مارک سامسونگ دارم که فرمت نمیشه Disk Write Protected دوستان اگه نرم افزار مناسبی میشناسید معرفی کنید با تشکر

hadi.peek
08-03-2013, 18:34
با سلام
من یک adata 8 gb s107 دارم که چند روزه که write protect شده و با هیچکدوم از نرم افزارهای معرفی شده در این تاپیک و بقیه فروم ها به نتیجه نرسیدم حتی با سی دی های بوت و ... لطفا اگر دوستان اطلاعی دارند در اختیار بنده بگذارند.
با تسکر

rasool_000
10-03-2013, 18:52
سلام.من یه فلش hp v220w 16GB دارم که وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم ایکون دیه درایو توی مای کامپیوتر ایجاد میشه اما وقتی روش کلیک میکنم مینویسهplease insert a disk into removable disk با تموم نرمافزارهایی هم که معرفی شده بود نزدیک به 30 نوعش رو امتحان کردم اما جواب نگرفتم.راه آخر رو این دیدم که بازش کنم و ببینم شماره ic چیپش چی هست مموری رو باز کردم و فقط یه چیپ مستطیل شکل داره که هر دو طرفش تخت هست و هیچ ic یا خازن و چیزی روش نداره.فقط روش به ترتیب این عبارات رو نوشته :

Fab16GHSTi2sl2b
1711c105l16AF
Made in Korea

الان این عبارات معنیشون چی هست؟نوع ic استفاده شده در این مدل رو با توجه به عباراتی که روش نوشته بود میشه فهمید و پروگرامر مربوط به چیپش رو بدست آورد و درستش کرد؟

Hi5
17-03-2013, 16:32
سلام من یه FLASH TRANCEND 4GB دارم با ابزارهای داخل پست اول هرکارکردم درست نشد...راه دیگه نیست؟

mahsa_ziba
24-03-2013, 19:49
با سلام... یو اس بی مدل apacer دارم اول که گذاشتم کار میکرد خواستم فرمتش کنم ..هر کاری میکنم فرمت نمیشه...اکثر برنامه ها رو هم امتحان کردم ولی فرمت نشد ...وقتی میزارم میاد بالا ولی پیغام فرمت میده ..فرمت میکنم پیغام windows was unable..... راه حلی داره درستش کنم.. 32 گیگ هم هست

direlap
25-03-2013, 00:53
سلام
من یه فلش meva mem g2 دارم که اصلا فرمت نمیشه و ارور رایت پروتکت میده.
من باید چیکار کنم؟

Satan1992
27-03-2013, 09:57
سلام دوستان.من یه فلش king max دارم که دچار مشکل disk write proteck شده باید چیکار کنم؟
خیلی از برنامه ها و روش ها رو رفتم ولی جواب نگرفتم.

Satan1992
27-03-2013, 10:03
سلام دوستان.من یه فلش king max دارم که دچار مشکل disk write proteck شده باید چیکار کنم؟
خیلی از برنامه ها و روش ها رو رفتم ولی جواب نگرفتم.
دوستان این برنامه رو دانلود کنید 100 درصد جواب میگیرید:یکی از دوستان در 10 پست بالاتر گذاشته.

shahrakveys
29-03-2013, 21:50
salam kesi hast javabe mano bede

shreza
01-04-2013, 01:51
برا verico نمیشه کاری کرد

mahsa_ziba
27-04-2013, 19:41
با سلام... یو اس بی مدل apacer دارم اول که گذاشتم کار میکرد خواستم فرمتش کنم ..هر کاری میکنم فرمت نمیشه...اکثر برنامه ها رو هم امتحان کردم ولی فرمت نشد ...وقتی میزارم میاد بالا ولی پیغام فرمت میده ..فرمت میکنم پیغام windows was unable..... راه حلی داره درستش کنم.. 32 گیگ هم هست

Ghaioom
28-04-2013, 19:19

با hdd low level format تست کن.

hadi134
02-05-2013, 01:12
با سلام
یک راه حل عالی برای مشکل write protection

من یک هارد اکسترنال داشتم و با راه حل زیر مشکل حل شد:
1- ابتدا فلش یا هارد اکسترنال را به کامپوتر وصل کنید
2- وارد cmd شوید
3- عبارت diskpart را در cmd تایپ کنید. حال باید کمی صبر کنید
4- عبارت list volume را تایپ کنید تا لیست پارتیشن های کامپیوتر نمایش داده شود. فرض کنید در لیست ظاهر شده پارتیشنی که مشکل write protection دارد شماره 4 باشد.
5- حال عبارت زیر را تایپ کنید:
select volum 4
6- حال عبارت زیر را تایپ کرده و اینتر کنید مشکل write protection برای هارد یا فلشی که آن را انتخاب کرده بودید حل میشود:
attributes disk clear readonly

hadi134
02-05-2013, 01:15
ghaioom عزیز
از راه حل بالا استفاده کن
بعد فلش را فرمت کن

Jang Bogo
06-05-2013, 10:24
یک رم دارم میکرو اس دی.
گذاشتم توی رم ریدر. وقتی میزنم به کامپیوتر بازش نمیکنه. درخواست فرمت میده. ولی من نمیخوام فرمتش کنم. اطلاعاتشو لازم دارم. ممنون
لطفا راهنمایی کنید از چه نرم افزاری استفاده کنم. ممنون

Guidance
06-05-2013, 10:38
سلام.
در حالت سیف مود امتحان کنید ببینید از اونجا میتونید فلش رو باز کنید و اطلاعاتتون رو بردارید و بعد فرمتش کنید.
موفق باشید.

siadate
11-05-2013, 10:57
سلام
فلشم مدل توشیبا است. سیستم فلش رو میشناسه (حافظه صفرشده)هنگام باز کردن هم این پیغام رو میدهPlease Insert a disk into drive I

راهی هست که بتونم حافظه شو برگردونم . با تشکر

hamidshahrsaz
16-05-2013, 08:42
سلام.ئوستان من یه فلش zyrus دارم.اطلاعات توش خیلی واسم مهم هسا.وقتی مصلش میکنم به لپ تاپ ارور میده که باید فرمت بشه که من نزدم فرمت بشه چون به اطلاعاتش نیاز دارم.راهی هست بشه بدون فرمت فلش رو باز کنم؟

Click4u
27-05-2013, 19:53
سلام

دوستم بهم یه فلش مموری8 گیگ بهم داده تا فرمتش کنم

اسمش ---> team group f108 شکلش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]↓

موقع کانکت شدن با پورت usb درخواست فرمت داده میشه

موقع فرمت کردن این اررور میاد ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و جالب اینجاست که با برنامه های مشابه برای فرمت کردن این نوع خطاها به کارم نیومد !

دلیل ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون این نرم افزارها موقعی کاربرد دارن که بتونیم وارد فلش بشیم و قفل رایت پروتکت رو باز یا قفل کنیم

اما همونطور که تو شکل مشاهده میکنین وارد فلش نمیشه و فقط و فقط درخواست فرمت میکنه و هیچ جوری نمیتونم فلش مموری رو فرمت کنم.

هر کاری هم به ذهنم اومده انجام دادم، حتی از طریق بوت هم تست کردم باز نتونستم فرمتش کنم

دیگه نمیدونم چی کار کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این برنامه های شما هم هیچ کدوم برای این فلش نبود

yaser8610
30-05-2013, 12:46
سلام بالاخره بعد از چندین ماه تونستم مشکل رو حل کنم با استفاده از برنامه: Format Tool

البته اسمش شک دارم واقعا این باشه اما لینک دانلودش رو میذارم امیدوارم که کار کسایی که مشکل من رو دارند راه بوفته.

دمت گرم مشکلک حل شد

erekhshe
31-05-2013, 11:41
من هم یه فلش مدل apacer ap4gah162 دارم که متاسفانه با این مشکل مواجه شدم. برنامه مخصوص به این فلش وجود داره که بشه مشکلش حل شه ؟

narnia1363
01-06-2013, 11:49
سلام دوستان عزیز
یه فلش phlipsدارم که وقتی میخام فرمتش کنم میزنه write protected
برای حل این مشکل همه راه ها رفتم
مثلا تو راه حل
تو اون قسمت diskmgmt که میرم و روش راست کلیک میکنیم اصلا گزینه delet غیر فعاله و یا چند تا از نرم افزار مثل ps22یاazaduploadهم ارور performat not supportetd this IC
رو میده با نرم افزار format tools اصلا درایو رو نمیشه مشخص کرد خلاصه به جایی نرسیدم
از دوستان کسی تجربه این مشکل رو نداشته
لطف میکنین اگه راهنمایی کنید

siadate
03-06-2013, 12:08
سلام دوستان. کسی میدونه پسورد اولیه فلشهای توشیبا سری U2MGingaچیه؟برای فرمت کردن لازم دارم .باتشکر:n19::n20:

siadate
10-06-2013, 08:28
با سلام مدل فلشم توشیبا 4 گیک
اینم بقیه اطلاعات
Description: [J:]USB Mass Storage Device(GENERIC USB Mass Storage)
Device Type: Mass Storage Device

Protocal Version: USB 2.00
Current Speed: High Speed
Max Current: 100mA

USB Device ID: VID = 0930 PID = 6544
Serial Number: 001CC0C83B2CC0406421075D

Device Vendor: TOSHIBA
Device Name: TransMemory
Device Revision: 0100

Manufacturer: GENERIC
Product Model: USB Mass Storage
Product Revision: 1.00

Controller Vendor: Solid State Systems
Controller Part-Number: TC58NC6689/SSS6691-B2

Flash ID code: 98D79432 - Toshiba TC58NVG5D2FTA10 - 1CE/??? [MLC-8K] -> Total Capacity = 4GB
مخام از این سایت روسی نرم افزار مربوط به فلش رو دانلود کنم کسی میتونه کمکم کنه باتشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آدرس سایت روسی

siadate
11-06-2013, 09:24
سلام از اساتید محترم
کسی نیست جواب بده

Aidajoon
20-06-2013, 16:00
اين نرم افزار را مي توان يك معجزه گر به تمام معنا براي فلاش هاي سوخته پاور سيليكون به حساب آورد چونكه فلشهايي كه با تمامي نرم افزار هاي موجود برگردانده نشده بودن و پيغامهاي مختلف خطا مانند NO DEVISE DETECTED -- NO MEDIA RECOGNIZE ---- INSERT A DISK IN DRIVE ---- THERE IS NO DISK IN DRIVE با اين نرم افزار فوق العاده بازگرداني ميشوند .
البته يك شرط اساسي براي بازگرداني وجود دارد كه حتما بايد بعد از اتصال فلش به يو اس بي كامپيوتر آنرا شناسايي كند بقيه كار را به عهده اين اعجوبه بگذاريد .

دارنده گان ساير انواع فلش كه نتوانسته اند از بقيه نرم افزارها جواب بگيرن 100 درصد توصيه مي كنم شانس خودشان را امتحان كنن.اميدوارم بتواند كمكشان كند خيلي قوي است .
اين را هم مي نويسم تا در زمان جستجو بقيه هم بتوانند اينجا را پيدا كنند
silicon power recovery -- تعمير و ريكاوري فلش مموري سيليكون پاور

لينك دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ame%3DURescuev1.2.1.71%2528forSPCC_EraseAll%2529.7 z%26root%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] forSPCC_EraseAll%2529.7z)

بچه ها منم فلشم سیلیکون پاور بود با این برنامه جواب گرفتم و باز شد
فقط لینک درست اینه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_software

و از پایین صفحه برنامه USB Flash Drive Recovery رو دانلود کنین.
ممنونم از atteesh

73521
21-06-2013, 10:51
سلام یه فلش transcend دارم هیچ برنامه ای روش جواب نداد فرمت هم نمیشه 4 گیگ هست لطفا برنامه formatter برای این فلش بذارید من منتظرم ممنون...

73521
21-06-2013, 10:54
سلام من یه فلش 4 گیگ ترنسند دارم فرمت نمیشه هیچ نرم افزاری هم روش جواب نداد لطفا لینک دانلود formatter این فلش رو بذارین ممنون

reza,n
21-07-2013, 12:40
سلام یه فلش transcend دارم هیچ برنامه ای روش جواب نداد فرمت هم نمیشه 4 گیگ هست لطفا برنامه formatter برای این فلش بذارید من منتظرم ممنون...
دوست عزیزم من هم همین مشکل رو با یک فلش 8 ترنسند داشتم و بارها از نرم افزار OnLineRecovery و بسیاری نرم افزارهای دیگه (تقریبا" همه نرم افزارخای موجود) استفاده کرده بودم که متاسفانه مشکلم حل نشده بود ولی یکبار با آخرین ورژن OnLineRecovery v1.0.0.23 و روی یک سیستم دیگه که ویندوز سون بود سعی کردم و خوشبختانه فلشم درست شد. پیشنهاد میکنم روی یکی دو تا سیستم دیگه هم امتحان کنید
ممنونم

armiya7
24-07-2013, 12:44
سلام بر دوستان

من چند وقت پیش یکی از پوشه هام رو تو هارد اینترنال سیستمم از طریق properties پوشه، گزینه ی encypted contents رو برای عدم دسترسی بقیه انتخاب کردم. چند روز پیش مجبور شدم ویندوزمو عوض کنم ولی در ویندوز جدید متاسفانه امکان دسترسی به فایلای این پوشه رو ندارم و خطای write-protected میده. ویندوزم xp هستش. از اساتید کسی میتونه کمکم کنه؟
پیشاپیش سپاس فراوان

kaftare_bad
04-08-2013, 20:26

واسه منم مشکل حل شد نوع فلش هم HP بود
تشکرررررررررررررررررررررر رر:n19::n20::n19:

sakas
03-09-2013, 20:35
باسلام یه دونه فلش twinmos 4g دارم که رایت پروداکت شده با چه نرم افزاری از این حالت درش بیارم

ssllrr
04-09-2013, 12:13
چطوری میشه کول دیسکی رو بعد از چسباندن به پورت usb که پیغام فرمت میده رو بدون فرمت باز کرد

alihvac
09-09-2013, 07:57
درود بر دوستان عزیز
فلاش من برند adata است 16 گیگ است وقتی وصلش میکنم مشکلی نداره باز میشه فقط نمیشه فایلی رو کپی یا حذف کرد درضمن ویندوز ارور نمی تونه فرمت کنه میده و دیگر نرم افزارها ارور رایت پروتکت میدند و پنجره my computer هنگ میکنه باید یه بار فلاش رو قطع کرد از usb و دوباره وصل کرد به دادم برسید

Guidance
09-09-2013, 13:09
فلش رو با برنامه های FORMATTER فرمت کنید مثلا خیلی از شرکت ها نرم افزار خاص رو توی سایتشون میذارند.
با نرم افزار ACRONIS هم میتونید امتحان کنید که آیا فرمت میشه یا نه؟
توی SAFEMODE هم میتونید استفاده کنید شاید یه برنامه ای توی ویندوز اجازه فرمت نمیده.

mj94
10-09-2013, 18:53
اقا فلش من Kingston data traveler 2.0 هست، 4 گیگ.
همین مرضو گرفته.
تا الان اینا رو امتحان کردم، جواب نداده:
- از registry و ساخت storage policy و عوض کردن value به 0.
- از command prompt (انواع روش هاش)
- safe mode
-safe mode with command prompt
- انواع دستکاری ها تو properties فلش (تو tool, sharing, security و ...)
- online recovery, format tool, برنامه خود Kingston.
اگه کار دیگه ای هست که میشه انجام داد، راهنماییم کنید
اگه قبلا کسی مشکلش با این فلش حل شده و تو این تاپیک هست، لطفا راهنماییم کنید که تو کدوم صفحس.
راستی ویندوزم 7 هست.
یه جا خوندم مشکل از ویندوزه و مایکروسافت چند تا فایل برای حل مشکل ارائه داده. نمیدونم.

Mohammad Hosseyn
27-10-2013, 00:32
فلشی دارم بس عجیب !
team group هست 8 گیگ ...

هیچ فایلی نمیشه توش ریخت ... write protect هست ... نکته جالب هر عملی بخوام روش انجام بدم مثلا ریختن فایل یا فرمت کردن فلش خود به خود از سیستم قطع میشه و دوباره وصل میشه !!!
با هیچ نرم افزاری تا حالا نشده فرمت بشه . تنها نرم افزاری که تونست چک کنه HD Tune بود که کاملا فلش رو سالم تشخیص داد !!
حجم فلش درست نشون داده میشه !!

چه میشه کرد ؟!

reza.mir
02-11-2013, 20:20
سلام دوستان
یک فلش 8GB هست به اسم Philips Pico به هیچ طریقی فرمت نمیشه و هیچ فایلی رو نمیشه داخلش ریخت و موقع فرمت پیغام Write protect میده.

armenak
08-11-2013, 17:18
ی فلش 8 گیگ دارم سیلیکون پاور میزنم به پی سی نشون میده حجمم داره ولی فرمت نمیشه روش میزنم بازشه هنگ میکنه پی سی.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

armenak
08-11-2013, 20:31
فلشی دارم بس عجیب !
team group هست 8 گیگ ...

هیچ فایلی نمیشه توش ریخت ... write protect هست ... نکته جالب هر عملی بخوام روش انجام بدم مثلا ریختن فایل یا فرمت کردن فلش خود به خود از سیستم قطع میشه و دوباره وصل میشه !!!
با هیچ نرم افزاری تا حالا نشده فرمت بشه . تنها نرم افزاری که تونست چک کنه HD Tune بود که کاملا فلش رو سالم تشخیص داد !!
حجم فلش درست نشون داده میشه !!

چه میشه کرد ؟!

من ی همچین مشکل قطع و وصلی داشتم با عوض کردن ویندوز درست شد

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

zahra 68
08-11-2013, 23:09
سلام دوستای خوبم من یه مموری 2 گیگ دارم ک وقتی وصل میکنم به سیستمم نمیشه فایلی رو توش کپی کرد و ارور "write protected "میده لطفا راهنماییم کنید چطوری مشکلمو حل کنم
با تشکر

zahra 68
08-11-2013, 23:58
دوستان عزیر بهترن راهی که برای حل مشکل رایت پروتکد داریم این است که از منوی استارت run را اجراکرده سپس تایپ می کنیم regedit بعد به مسیر زیر می رویم

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\StorageDevicePolicies

در این قسمت فایلی به نام write protec را حذف می کنیم. با تشکر

تشکر تشکر تشکر ایجاد انگیزه می کنه:10::11:

دوست عزیز من تمام مراحل و رفتم ولی بعد قسمت control مرحله StorageDevicePolicies فقط storage هست و هیچ اثری از write protected نیس لطفا راهنماییم کنید

ahmad0066
22-11-2013, 13:18
سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم من الان دو تا هارد دارم که متاسفانه هارد اولی ویندوزش خراب شده و بالا نمیاد به خاطر همین هم دو تا هاردو به هم وصل کردم که از طریق ویندوز هارد دومی بتونم اطلاعات درایو c هارد اولیو بردارم که موقع نصب ویندوز پاک نشه ولی متاسفانه الان وقتی وصل کردم و می خوام اطلاعات درایو c رو کپی کنم روی یه درایو دیگه هم واسه خودش و هم واسه هارد دومی با اروور
make sure the disk is not full or write-protected روبرو می شم و کپی نمی کنه و فقطم همین درایو c این ارورو می ده درایوای دیگش نمیده لطفا راهنمایم کنید. ممنون

nimas2
22-11-2013, 15:32
ببخشید من هیچ جایی پیدا نکردم سوالمو مطرح کنم شاید اینجا بپرسم یکی جواب بده
ی پی دیاف خیلی مهم دانلود کردم اما موقع باز کردن میگه you dont have the right acess to open this encrypted document چیکارش کنم آیا؟

rahgouzar
23-11-2013, 22:11
سلام دوستان
2-3 تایی سوال داشتم
اول اینکه من یه فلش pqi دارم موقعی که وصل میکنم به پورت صدای اتصال میاد و چراغ فلش شروع به چشمک زدن میکنه ولی دیده نمیشه
( توضیح اینکه داخل device manager دیده میشه ) تصویر 1

دوم اینکه یک فلش TDK دارم که 825 kb شد با تمامی نرم افزار های موجود و از تمام طریق هایی که گفته شده من چک کردم و نتیجه نگرفتم
راستی روش 3 بار فرمت هم جواب نداد و کلا همه نرم افزار ها

سوم اینکه یک فلش سونی 16 گیگ usb2 دارم که کار نمیکرد با نرم افزار های موجو که معرفی شده بود فرمت کردم 7 گیگ قابل استفاده شد بعد برای کامل کردن مراحل از نرم افزار low level استفاده کردم که شروع به فرمت کرد در انتها و 100 درصد شدن موضوع فلش من کلا دیگه شناخته نشد ولی در داس نشان داده میشه به صورت no media device

smd7m
13-12-2013, 00:11
سلام و خداقوت

از مطالب خوب و کاربردی شما متشکرم

راستش من یک فلش دارم که مشکلی مثل مشکلات مطرح شده داره

برای فلشم این مشکلات پیش آمده :

1- امکان حذف اطلاعات داخل فلش به مشکل برخورده ؛ برخی از فایل ها حذف و برخی حذف نمی شه. در زمان حذف فایل ها خطای زیر داده می شه :

---------------------------
Error Deleting File or Folder
Cannot delete New WinRAR archive: The parameter is incorrect.

2- امکان فرمت کردن فلش وجود ندارد از ویندوز از محیط dos از safe mode هر کاری می کنم فرمت نمی شه.

3- امکان کپی کردن به داخل فلش وجود ندارد و در زمان کپی خطای زیر صادر می شه :

Error Copying File or Folder
Cannot copy 20111025135520001: The parameter is incorrect.

4- در زمان ایجاد پوشه در داخل فلش پیام زیر صادر می شه و پوشه ایجاد نمی شه :

Unable to create folder
Unable to create the folder 'New Folder'
The parameter is incorrect.

5- در داخل فلش فایل صوتی وجود دارد و امکان پخش آن نیز هست. اطلاعات مشکلی ندارند. فقط پوشه های داخل فلش باز نمی شوند پس از کلیک بر روی آن پیام زیر نشان داده می شود :

J:\New Folder (3) is not accessible.
The file or directory is corrupted and unreadable.

6- حجم فلش هم بصورت کامل نشان داده می شه.

7- نام فلش A-DATA است.

8- از نرم افزارهای مختلف معرفی شده هم استفاده شده یا شناسایی نمی کنه و یا پس از اتمام فرمت کلیه اطلاعات وجود داره و اثری از فرمت نیست.

لطفاً در صورت برخورد با چنین مشکلی کمک کنید.

با تشکر

herman.p
21-12-2013, 18:00
من یه فلش دارم درایورشو میاره بازم میشه حتی داخلشم یه دونه اهنگه که پاک نمیشه ولی نمیشه داخلش چیزی بریزی فرمت هم نمیشه مارکش نوشته bscاین مارکه:n28:

trainer
06-01-2014, 10:12
درود

دوستان من یه هارد اکسترنال 1 ترا مارک A Data دارم . حین کپی فایل سیستم هنگ کرد و من هارد رو کشیدم . حالا که وصلش میکنم میگه قبل از استفاده باید هارد رو فرمت کنید . اطلاعات داخل هارد خیلی خیلی برام مهمه . آرشیو داخلش هست . میخواستم ببینم راهی هست که بشه بدون فرمت کردن درستش کرد ؟

سپاسگذار

mmatin4008
05-02-2014, 18:39
سلام دوستان. من فلشم TDK هست. و همه این راه ها رو رفته ام. 16 گیگ میباشد. چندین و چند سال راحت باهاش کار میکردم و راحت فرمت هم میشد اما چندماهیه که دیگه نمیشه!!! قفل شده!!! از هر ارهی هم رفتم نشد!!! حتی فرمت سطح پایین!!!!

اگر کسی برنامه ای سراغ داشت یا راه حلی غیر از فرمت سطح پایین و از اینجور حرفها بهم بگه!!!! فلش رو هم بدلیل اطلاعاتی که روش هست نمیتونم بفرستم گارانتی!!!!

این ایمیل من هست: m_matin2004@yahoo.com

mehdi69145
06-02-2014, 19:34
با سلام و تشكر فراوان از atteesh عزيز
با اين نرم افزار فوق العاده مشكلم حل شد .از شما به خاطر معرفي اين نرم افزار تشكر فراوان مي كنم
خدا به شما خير كثير عنايت كند
خدانگهدار

mehdi69145
06-02-2014, 19:46
mmatin4008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزيز سلام
لطفا به پست 576# تو همين تاپيك نوشته atteesh يه سري بزن اميدوارم مشكلت حل بشه .
خدانگهدار

saghi_tanha_1
10-03-2014, 23:42
سلام
دوستان
من یه فلش VERICO 32 GIG دارم که رایت پروتکت شده وقتی میزنم به PC می گه باید فرمت بشه واصلا نمی شه داخلش رفت
خیلی نرم افزارارو امتحان کردم ولی درست نشد اگه امکان داره لطفا راهنمایی کنید
ممنون

mohammad.ef
07-04-2014, 10:23
سلام
رم دوربین من ( SANDISK با حجم 8 گیگ ) مشکل WRITE PROTECT داره .
چجوری باید مشکلش رو حل کنم ؟

payma
28-04-2014, 19:23
دوستان یدونه فلش Kingstone DATAtraveler 100 4GB دارم firmware فلش رو کاسپرسکی پرونده

فلش شناخته میشه اما اجازه فرمت نمیده چجوری میتونم فیرمویر جدید روش نصب کنم؟

ممنون میشم firmware این فلش رو اگه دارید برام بذارید

rezarrrr
18-06-2014, 23:19
سلام
یه رم میکرو 16 گیگ خریدم با مارک kodak
اول یه چند دقیقه ای کار کرد بعد چندتا فایل با اسم های نا مفهوم توش ظاهر شد و بعد کلا مموری باز نشد
وقتی به سیستم میزنم فرمت میخواد و فرمت هم ارور Write Protection میده
با فروشنده حرف زدم گفت ویروسی شده
دوستان لطفا راهنمایی کنید فردا بهش نیاز دارم
.......
مشکل حل شد. دادم فروشنده برام ریپایر کرد...حدود 1 ساعتی طول کشید تا اسکنش کنه!!!

morteza_dez
28-06-2014, 12:34
سلام
از نرم افزار Starus Partition Recovery استفاده کن
فایلهاتو یه جای دیگه کپی کن
تجه داشته باش که برای ریکاری کردن فایلهات باید به اندازشون جای خالی داشته باشی.:n01:

Hunter Man
15-08-2014, 19:04
سلام دوستان

بالاخره این مشکل برام حل شد

من خودم یه فلش 16 گیگ فیلیپس داشتم 2 سال پیش مشکل the disk is write protected براش پیش اومد ! تمام فایل های داخل فلش خونده

میشد ولی کپی یا فرمت فلش مقدور نبود چون پیغام the disk is write protected اجازه این کار رو نداد خدا رو شکر من فلش رو ننداختم آشغالی

و هر چند ماه یک بار یه سری به سایت ها از جمله اینجا میزدم و نرم افزار هایی رو که دوستان معرفی میکردن و روشهای مختلف از بین بردن این

مشکل رو امتحان میکردم اما هیچ کدوم جوابگو نبود تا اینکه بعد از چند ماه به اینجا سر زدم خوب به علت تعداد بالای صفحات همش رو نمیشد

نگاه کنم اما به راهنمایی یکی از دوستان کامنتی که کاربر atteesh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در پست #576 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود رو نگاه کردم و روش ایشون رو امتحان کردم و

در کمال ناباوری روش ایشون جواب داد و این مشکل من بلاخره بعد از 2 سال حل شد . امیدوارم این نرم افزار واسه شما هم کار کنه .

eneah
22-08-2014, 00:13
با سلام خدمت دوستان محترم
یک رم اس دی برای موبایلم خریدم
تو خود گوشی میشه هر فایلیو حذف و یا اضافه کرد اما وقتی با لپ تاپ چیزی میخوام بریزم یا پاک کنم نمیشه (با چنتا لپ تاپ تست کردم)
وقتیم که میخوام فرمت کنم خطای Write Protection میده
لطفا کمکم کنید
سپاس

MOJEBI
25-05-2015, 12:54
با سلام من یک فلش 8گیگ apacer دارم مشکل رایت پروتکت داره فایلهائی که از قبل روش ریختم همگی اجرا میشن اما نمیتونم فایل جدیدی روی فلش بریزم یا کلا فرمتش کنم خطای رایت پروتکت میده !
تقریبا همه نرم افزارهای مربوط به این نوع فلش و فلشهای دیگرو و فرمانهای مختلف در ویندوز را تست کردم اما نتونستم فرمتش کنم!
کسی از دوستان روش مطمئنی میتونه معرفی کنه که این مشک حل بشه؟
با سپاس فراوان

mjypl
15-06-2015, 23:34
س من یک مموری میکرو اس دی 8 گیگابایت hc کلاس 4 بی نام و نشان دارم که موقع اتصال به کامپیوتر تقاضای فرمت می دهد ولی موقع فرمت پیغام write protct میدهد چون مدل مموریم نمی دونم تمام راهها و شاید حدود 40 برنامه و راه حل را امتحان کردم ولی جواب نگرفتم تنها اطلاعاتی که دارم شماره سریال حک شده روی مموری tm9h6i120750 و made in taiwan است لطفا راهنمایی بفرمایید

mjypl
16-06-2015, 20:30
چی شد کسی نیست جواب مارو بده؟

milkyway1
01-10-2015, 00:02
درود
هارد اکسترنال من مثه اینکه رایت پراتکت شده.میخواستم فایل کپی کنم نتونستم و پیام رایت پراتکت داد.چاره چیه؟؟؟؟
مدل هارد Expansion 500 GB Seagate

hsnkzm
18-02-2016, 14:29

ممنون دوست عزیز ، مشکل من هم حل شد. با هیچ روش و برنامه دیگه ای جواب نگرفته بودم ...

Low Level Format Tool V2.00.04 J0601

Kinmax 8GB

VID = 1687 PID = 3252

کریم آق منگول
22-05-2016, 18:10
سلام دوستان عزیز من ی مموری pny32g دارم با هر برنامه ای ک فرمت میکنم این ارور میده مشکل از کجاست ، میخواستم اینو بوتیبلش کنم ک بتونم باهاش ویندوز نصب کنم این بلا سرش اومد توی منیج میشناستش ولی نمیتونه فرمتش کنه

Read more: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi_a82
29-06-2016, 18:14
با سلام خدمت همه ی دوستان

یه فلش TDK دارم که در کامپیوتر شناخته می شود ولی درایو باز نمی شود

مشخصات آن به شرح ذیل است

Description: [H:]USB Mass Storage Device(TDKMedia Trans-It Drive)

Max Current: 200mA

USB Device ID: VID = 0718 PID = 061A
Serial Number: 07BC0D035173C729

Device Vendor: TDKMedia
Device Name: Trans-It Drive

Manufacturer: TDKMedia
Product Model: Trans-It Drive
Product Revision: PMAP

Controller Vendor: Phison
Controller Part-Number: PS2251-61(PS2261) - F/W 03.06.53 [2011-11-01]
Flash ID code: 98DE9892 - Toshiba TC58NVG6T2HTA00 [TLC-8K]

ممنون از توجه دوستان

tabletbaz.com
17-07-2016, 09:44
دوستان برای sandisk نرم افزاری نیست؟
write protect َده و هیچ روشی روش جواب نمیده
فلش اطلاعات فعلیش شناخته میشه و قابل اجرا هست اما نه فرمت میشه و نه ..

saam_metal5
08-12-2016, 11:57
منم یه مموری SanDisck لعنتی دارم که دقیقا به همین مشکل دچار شده ذوستان یه راه حل بدین ممنون میشم
دوستان برای sandisk نرم افزاری نیست؟
write protect َده و هیچ روشی روش جواب نمیده
فلش اطلاعات فعلیش شناخته میشه و قابل اجرا هست اما نه فرمت میشه و نه ..

kar1591
03-06-2017, 00:37
با سلام خدمت همه ی دوستان

یه فلش TDK دارم که در کامپیوتر شناخته می شود ولی درایو باز نمی شود

مشخصات آن به شرح ذیل است

Description: [H:]USB Mass Storage Device(TDKMedia Trans-It Drive)

Max Current: 200mA

USB Device ID: VID = 0718 PID = 061A
Serial Number: 07BC0D035173C729

Device Vendor: TDKMedia
Device Name: Trans-It Drive

Manufacturer: TDKMedia
Product Model: Trans-It Drive
Product Revision: PMAP

Controller Vendor: Phison
Controller Part-Number: PS2251-61(PS2261) - F/W 03.06.53 [2011-11-01]
Flash ID code: 98DE9892 - Toshiba TC58NVG6T2HTA00 [TLC-8K]

ممنون از توجه دوستان

منم یه tdk دارم اینجوریه
سایتشم هر چقدر گشتم چیزی پیدا نکردم

vtv004
09-11-2018, 12:58
منم یه مموری SanDisck لعنتی دارم که دقیقا به همین مشکل دچار شده ذوستان یه راه حل بدین ممنون میشم

از من که ۱۲۸ هست منم موندم چه کار کنم باز رفتم یکی دیگه خریدم این لعنتی هم رایت پروتکت شده از اون طرفم شرکتش عین خیالش نیست بقیه شرکتها یه نرم افزار دادن ولی sandisk واقعا آشغاله

yakooza
14-04-2019, 03:34
سلام بر دوستان اهل فن من یه فلش 64 گیگ پاتریوت usb3 دارم که به همین مرض دچار شده همهی چیزهایی که تو این تاپیک بوده رو امتحان کردم ولی نشد که نشد ممنون میشم راهنماییم کنید مشکل حل شد ب patriot formater فرمت کردم درست شد

hafezica
16-10-2020, 11:40
سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید
فلش مموری pqi دارم و با مشکل the disk of write protected مواجه شدم

- - - Updated - - -

سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید
فلش مموری pqi دارم و با مشکل the disk of write protected مواجه شدم

amstone
01-07-2021, 23:05
..........