PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید لب تاب مخصوصا" توشیبا دارها لطفا" راهنمایی کنند.

reza,n
08-01-2009, 10:12
با سلام:

دوستان من میخوام Ram نوت بوکم رو افزایش بدم (مدل Toshiba Tecra 9015) .در حال حاضر رم خود سیستم 1 گیگ هستش من قصد دارم که اونو ارتقا بدم. حالا چند تا سئوال دارم که اگه لطف کنید ممنون میشم.
1) رم رو 2 گیگ کنم بهتر و یا 4 گیگ؟؟؟؟
2) اگه بخوام رمم رو 2 گیگ کنم چگار کنم ؟ یه دونه 1 گیگ دیگه اضافه کنم یا نه کلا" اون 1 گیگ رو تعویض و یه دونه 2 گیگ بذارم؟؟؟؟؟؟
3) از چه مدل و چه مارکی باید استفاده کنم؟؟؟؟ منظورم اینه که چه رمی به این مدل (Toshiba Tecra 9015) از توشیبا میخوره؟؟؟
با سپاس
رضا

avecina.ir
08-01-2009, 10:32
با سلام:

دوستان من میخوام Ram نوت بوکم رو افزایش بدم (مدل Toshiba Tecra 9015) .در حال حاضر رم خود سیستم 1 گیگ هستش من قصد دارم که اونو ارتقا بدم. حالا چند تا سئوال دارم که اگه لطف کنید ممنون میشم.
1) رم رو 2 گیگ کنم بهتر و یا 4 گیگ؟؟؟؟
2) اگه بخوام رمم رو 2 گیگ کنم چگار کنم ؟ یه دونه 1 گیگ دیگه اضافه کنم یا نه کلا" اون 1 گیگ رو تعویض و یه دونه 2 گیگ بذارم؟؟؟؟؟؟
3) از چه مدل و چه مارکی باید استفاده کنم؟؟؟؟ منظورم اینه که چه رمی به این مدل (Toshiba Tecra 9015) از توشیبا میخوره؟؟؟
با سپاس
رضا

سلامم عزیزجان رم لپتاپ شما از نوع DDR2 / 667 MHz هستش.DDR2 تا دو گیگش واسه لپتاپ توی بازار هستش.بالاتر از 2 گیگ من ندیدم!
این لپتاپ در اصل برای کارهای صنعتی و محاسبات مهندسی و سنگینه.اگه واقعن همچین کاربردی هم شما ازش داری انجام میدین بهتره رمش ره به 4 گیگ برسونی به این شکل که رم موجود روی اون ره که از نوع 1 گیگ هست در بیارین و جاش یک 2 گیگ بندازین.بعد یک ماژول 2 گیگ دیگه هم توی سوکت خالی رم قرار بدین.اینجوری اگه Dual Channel ره پشتیبانی کنه نور علی نور میشه.ولی اگه کار خیلی سنگین ندارین یکدونه یک گیگ یا نهایتا یک دو گیگ هم بندازین کنار همون یک گیگی که داره کافیه.اگه توی سخت ازفار لپتاپ خیلی سررشته ندارین بهتره با خودتون ببرین نمایندگی تا بندازن واستون.