PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروژه ساختمان اداری

mamal2003
07-01-2009, 19:55
سلام به دوستان و مکس کاران عزیز.مدتیه وارد کار مکس شدم. با اتوکد هم کار می کنم به خاطر همین یه پیش زمینه هایی دارم.بعد از کلی تلاش تونستم اینو در بیارم.می دونم خیلی ایراد و اشکال داره.به خاطر همین از همه دوستان خواهش می کنم ایرادای کارمو بگن و در ضمن راه حلشو هم بهم بگن.پیشاپشی از همتون
ممنونم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار:3DS STUDIO MAX 8
موتور رندر:MENTAL RAY

وایر

دوستان خلاصه اگه تو پستم اشکالی چیزی می بینید به خاطر تازه وارد بودنم دیگه به بزرگی خودتون ببخشید.:40:

mayssamhallaj
08-01-2009, 00:28
هنوز ناقصه نمیشه روش نظری داد ولی عکس بکت رو عوض کن اونایی که الان نسبت به ساختمانت مثل درخته چمنه

hadi665
08-01-2009, 01:02
به انجمن خوش اومدید دوست عزیز

آفرین
مدل خوبه
اما رندر و متریال جای کار داره

mamal2003
08-01-2009, 01:20
از بزرگای انجمن ممنونم که لطف می کنن و نظر میدن.اگه میشه راه حل هم بگن که بتونم زودتر به کار ایده آل برسم.خیلی ممنون

/.,mnb
08-01-2009, 10:53
سلام.

خيلي خوبه دوست عزيز. آفرين.
فقط يه مقدار اين پله ها غير طبيعي هست اگه كه مي خواستيد كه پله تون اينجوري چندظلعي باشه بهتر بود كه لبه ها رو يه مقدار نرمتر كنيد يه مقدار تيز هست و اگه مي خواستيد كه گرد باشه مي تونيد با chamfer لبه هاش رو گرد كنيد يا از همون اول با Arc و ويرايش اون با Editable spline اون رو ويرايش كنيد و بعد به اون ماديفاير Bevel بديد تا راحتر باشيد.
رفلكت پنجر تون زياده بايد كم تر باشه.
ستونتون لو پلي هست و بهتر بود با لاين و با جزييات بيشتر ميساختيدش.

موفق باشيد.

SSS_HHH_OOO
08-01-2009, 18:15
مدل خیلی خوب شده....رندرت رو باید تقویت کنی...

mamal2003
08-01-2009, 19:29
بازم از بزرگای انجمن واقعا ممنونم امیدوارم بتونم با کمکشون به جاهای خوبی تو مکس بریم.:26::26: