PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی Bs Hacker برای علاقه مندان هک و شبکه

Cyberlife
07-01-2009, 17:08
امروز داشتم توی اینترنت جستجو میکردم به یه بازی جالب به اسم Bs Hacker برخورد کردم ، البته زیاد شدید نبود سرعتم کم بود اونم با این اینترنت دیال آپ و زیاد آسیب جدی هم ندیدم :31: داشتم میگفتم بازیش درباره هک و شبکه است و عکسهاش که خیلی جالب بود اینم نمونش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا میخواستم بدونم کسی درباره این بازی چیزی میدونه و لینک دانلود نسخه کاملش رو داره در ضمن چند تا بازی دیگه درباره هک و شبکه دارم که میذارم واستون ، ولی این یکی مثل اینکه از بقیه جالبتره و گرافیکش قشنگتره

Scary Feelings
07-01-2009, 21:19
سلام دوست عزیز..حد اقل لینک اون صفحه ای که شما دیدین رو بزارین ما بریم ببینیم چیه؟؟o.O

keshish
09-01-2009, 12:12
من این بازی رو تا حد بسیار کمی انجام دادم زیاد بازی جالبی نیست.اگه وقعاً به بازی تو زمینه هک علاقه دارید برید بازی شاهکار "Uplink" رو انجام بدید.واقعاً سالاره و کمتر کسی می تونه این بازی رو به راحتی انجام بده.یه محیط شبیه سازی شده از هک سرور در اختیار میذاره.هک کردن بانک،تغییر مشخصات فردی اشخاص،پاک کردن فایلهای مهم شرکتهای بزرگ،پاک کردن سابقه های افراد بزه کار و بر عکس و ...

Cyberlife
09-01-2009, 23:24
من این بازی رو تا حد بسیار کمی انجام دادم زیاد بازی جالبی نیست.اگه وقعاً به بازی تو زمینه هک علاقه دارید برید بازی شاهکار "Uplink" رو انجام بدید.واقعاً سالاره و کمتر کسی می تونه این بازی رو به راحتی انجام بده.یه محیط شبیه سازی شده از هک سرور در اختیار میذاره.هک کردن بانک،تغییر مشخصات فردی اشخاص،پاک کردن فایلهای مهم شرکتهای بزرگ،پاک کردن سابقه های افراد بزه کار و بر عکس و ...
درسته دوست عزیز من هم شاهکار Uplink رو دارم و کار کردن با اون یه مقدار بیشتر از سخته و باید کلی وقت گذاشت تا با منوهاش و نوشته های ریزش آشنا شد ( من که چشام در اومد تا نوشته هاش رو بخونم ) :18: اما کلا از تم بازی و محیط اون خوشم اومد ولی این یکی از تصاویرش بر می آمد که راحت تر از قبلی باشه حالا لینکهاشو میذارم خودتون دانلود کنید و قبل از دانلودش اسکرین شات های بازی رو هم ببینید و با بازی Uplink مقایسه کنید . این از لینک نسخه دموی بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوی همین صفحه میتونید با کلیک روی گزینه See More Screenshot تصاویر محیط بازی رو ببینید.
لینک دانلود نسخه کامل و نامحدود چیزی حدود 60 مگابایت (توصیه میکنم فقط اونایی که ADSL داران بیان وسط ) :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Cyberlife
09-01-2009, 23:41
اینم یکی دیگه از سری بازیهای هک به اسم
Hacker Evolution

تصویری از محیط بازی :

لینک نسخه Demo

لینک نسخه کاملش هم گیرم اومد میذارم براتون.

RedSpoT
10-01-2009, 11:34
من این بازی رو تا حد بسیار کمی انجام دادم زیاد بازی جالبی نیست.اگه وقعاً به بازی تو زمینه هک علاقه دارید برید بازی شاهکار "uplink" رو انجام بدید.واقعاً سالاره و کمتر کسی می تونه این بازی رو به راحتی انجام بده.یه محیط شبیه سازی شده از هک سرور در اختیار میذاره.هک کردن بانک،تغییر مشخصات فردی اشخاص،پاک کردن فایلهای مهم شرکتهای بزرگ،پاک کردن سابقه های افراد بزه کار و بر عکس و ...

تعریف شو شدیدا از دوستم شنیده بودم ولی اسمشو نمیدونستم

tabriz-info
22-01-2009, 17:41
اینم یکی دیگه از سری بازیهای هک به اسم
hacker evolution

تصویری از محیط بازی :

لینک نسخه demo

لینک نسخه کاملش هم گیرم اومد میذارم براتون.

یه کم دربارش اطلاعات بده

keshish
23-01-2009, 21:00
آقا اگه دنبال بازی هکری هستید حتماً فقط برید سراغ Uplink.ای حال میده یه بانک رو جیک ثانیه هک کنی و حساب یکی رو بفرستی تو حساب خودت.البته اگه دیر بجنبی ردت رو می گیرن و از گروه اخراج میشی.
راستی این تاپیک چه ربطی به بازی های شبکه ای داشت که به اینجا انتقال داده شده؟

free28333
23-01-2009, 23:15
سلام . اگه میشه یکم در باره نحوه بازی توضیح بدین و اینکه روشهای هک تو بازی چقدر در واقییت کاربردی هستن.

keshish
24-01-2009, 09:24
سلام . اگه میشه یکم در باره نحوه بازی توضیح بدین و اینکه روشهای هک تو بازی چقدر در واقییت کاربردی هستن.
کدوم بازی Uplink یا Bs Hacker ؟

free28333
25-01-2009, 01:05
کدوم بازی Uplink یا Bs Hacker ؟

من bs hacker رو دانلود کردم . کارش چطوریه . در باره دستورات یکم توضیه میخوام. آخه تو زمینه هک مبتدی هستم.

free28333
25-01-2009, 01:10
اگه لینک دانلود uplink رو هم بزارین بد نیست. راستی حجمش چقدره؟

TCG
20-04-2009, 04:20
منم این بازیارو میخوام البته فول ورژن.
اما متاسفانه شهرمون اینترنت نداره و با اینترنت اراک وصل میشم.
بابام بنده خدا ماهی 250.000 تومن داره پول تلفن میده.
کسی هست بتونه برام پست کنه این بازیارو؟
اگه این لطفو در حقم بکنین ممنون میشم.
:40:

mmsk
26-12-2013, 21:37
پس چرا این سایتا رو باز نمی کنه؟:n23:

Arrowtic
26-12-2013, 22:05
سلام ، تاپیک واسه 4 سال پیشه .

behnam 2016
18-03-2015, 17:57
uplinkداششششششششششش