PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرعه کشی لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا

saayeh
07-01-2009, 11:17
آقا قرعه کشی چند دقیقه پیش انجام شد !
فقط اینو بدونید که پیروزی تو راحت ترین گروه افتاده !
سعی می کنم تا چند دقیقه دیگه گروه بندی رو کامل بذارم .

ESTEGHLAL 67
07-01-2009, 11:28
اینم گروههای ایرانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saayeh
07-01-2009, 11:38
دست شما درد نکنه که گذاشتید !
حالا اینم من نوشتم !
گروه 1 : الهلال عربستان - بنیادکار ازبکستان - الاهلی امارات - صباباتری
گروه 2 : پرسپولیس - الشباب عریستان - الغرافه قطر - برنده پلی آف
گروه 3 : الجزیره امارات - استقلال - الاتحاد عربستان - ام سلال قطر
گروه 4 : پاختاکور ازبکستان - الشباب امارات - سپاهان - الاتفاق عربستان

saayeh
07-01-2009, 11:40
البته که الان می بینم گروه استقلال هم زیاد سخت نیست ولی عجب گروه سختیه گروه 1 !

Alireza Taji
07-01-2009, 11:54
با برگزاري قرعه كشي ليگ قهرمانان آسيا
پرسپوليس،استقلال،سپاهان و صبا حريفان خود را شناختند
خبرگزاري فارس: قرعه كشي ليگ قهرمانان آسيا امروز برگزار شد و نمايندگان ايران حريفان خود را شناختند.

به گزارش خبرگزاري فارس، قرعه كشي ليگ قهرمانان آسيا امروز در شهر دوبي امارات برگزار شد و تيم هاي پرسپوليس، استقلال، سپاهان و صباي قم حريفان خود را شناختند.
گروه بندي اين مسابقات به شرح زير است:

گروه يك: الهلال عربستان، بنياد كار(كوروفچي) ازبكستان، الاهلي امارات، صباي قم

گروه 2:پرسپوليس، الشباب عربستان، الغرافه قطر، برنده ديدار پلي آف ميان الشارجه امارات و نماينده بحرين

گروه 3: الجزيره امارات، استقلال تهران، الاتحاد عربستان، ام سلال قطر

گروه 4: پاختاكور ازبكستان، الشباب امارات، سپاهان اصفهان، الاتفاق عربستان

هفته اول اين مسابقات روزهاي 20 و 21 اسفند ماه سال جاري برگزار مي شود.
بازي هاي گروهي در 8 گروه چهار تيمي برگزار مي شود و دو تيم از هر گروه به مرحله شانزدهم صعود مي كنند. تيم هاي سرگروه ميزبان تنها بازي اين مرحله خواهند بود.
قرعه كشي مرحله يك چهارم نهايي بصورت باز انجام مي شود. قرار است فينال رقابت ها در يك بازي در توكيو انجام شود.
اخبار تكميلي متعاقبا ارسال مي شود.

vahid_civil
07-01-2009, 11:56
گروه استقلال و پرسپولیس خیلی سادس که.
صبا باتری حذف شد.
سپاهان به شانس نیاز داره.

r4pbr4p
07-01-2009, 11:56
این سرگروه شدن چه ملاکی داشته؟

MORINIO
07-01-2009, 11:58
مشخص شده که در مرحله بعد تیم اول گروه 1 با تیم دوم کدوم گروه مسابقه میده؟

saayeh
07-01-2009, 11:58
گروه استقلال و پرسپولیس خیلی سادس که.
صبا باتری حذف شد.
سپاهان به شانس نیاز داره.

آقا دستت درد نکنه !
چرا میگی تیم شهر ما حذف می شه ؟!!!:18:
دعا کن که اول بشه !!:31:

راستی کسی برنامه دقیق بازی ها رو نداره ؟
اولین بازی هرتیم با کیه ؟ کجاست ؟

MORINIO
07-01-2009, 12:01
این سرگروه شدن چه ملاکی داشته؟

فکر کنم به قهرمانی تیم ها در لیگ و جام حذفی بستگی داشته . مثلا پرسپولیس (قهرمان لیگ) سرگروهه و استقلال(قهرمان جام حذفی) تیم دوم و سپاهان و صبا به عنوان تیمای دوم و سوم لیگ تو گروهاشون تیمای سوم و چهارم هستن

Alireza Taji
07-01-2009, 12:05
گروه سپاهان به نظر من گروه مرگ هست.
پاختاكور ازبكستان، الشباب امارات، سپاهان اصفهان، الاتفاق عربستان

تیمهای خیلی خوبی تو این گروه هستند.

saayeh
07-01-2009, 12:05
فکر کنم به قهرمانی تیم ها در لیگ و جام حذفی بستگی داشته . مثلا پرسپولیس (قهرمان لیگ) سرگروهه و استقلال(قهرمان جام حذفی) تیم دوم و سپاهان و صبا به عنوان تیمای دوم و سوم لیگ تو گروهاشون تیمای سوم و چهارم هستن

نه آقا این طوری نیست !
تیم های هر کشور رو می ریختند تو محفظه قرعه کشی ( مثلا از ایران 4 تا توپ می انداختند تو محفظه ) بعد قرعه کشی می کردند . قرار بود که هر کدوم که تیم اول در اومدن مثلا سرگروه b بشن که شانس پیروزی بود و بقیه هم به همین ترتیب !

saayeh
07-01-2009, 12:06
گروه سپاهان به نظر من گروه مرگ هست.
پاختاكور ازبكستان، الشباب امارات، سپاهان اصفهان، الاتفاق عربستان

تیمهای خیلی خوبی تو این گروه هستند.

ولی به نظر من که گروه 1 از همه سخت تره :20:

r4pbr4p
07-01-2009, 12:08
نه آقا این طوری نیست !
تیم های هر کشور رو می ریختند تو محفظه قرعه کشی ( مثلا از ایران 4 تا توپ می انداختند تو محفظه ) بعد قرعه کشی می کردند . قرار بود که هر کدوم که تیم اول در اومدن مثلا سرگروه b بشن که شانس پیروزی بود و بقیه هم به همین ترتیب !

فکر کنم این دوستمون درست میگن... شانس رو برم!:31:

saayeh
07-01-2009, 12:09
براساس قرعه كشي انجام شده در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا احتمال برخورد دو قطب فوتبال ايران با يكديگر در اين رقابت‌ها وجود دارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا در سال 2009 روز چهارشنبه در حالي قرعه كشي شد كه براساس قرعه انجام شده؛ تيم پرسپوليس در گروه b سرگروه است و استقلال نيز در گروه c تيم دوم است.

براساس برنامه اعلام شده از سوي afc چنانچه تيم استقلال پس از پايان مرحله‌ي گروهي اين رقابت‌ها در گروه خود صدرنشين شود و پرسپوليس نيز به عنوان تيم دوم گروه b به مرحله بعد صعود كند، اين دو تيم در مرحله يك هشتم نهايي با يكديگر مصاف خواهند كرد.

بر اساس اعلام كنفدراسيون فوتبال آسيا ديدار‌هاي مرحله‌ي يك‌هشتم در گر‌وه‌هاي غرب آسيا به اين شرح خواهد بود:

تيم نخست گروه a با تيم دوم گروه c

تيم نخست گروه c با تيم دوم گروه b

تيم نخست گروه b با تيم دوم گروه d

تيم نخست گروه d با تيم دوم گروه a

هم‌چنين مقرر شد كه تيم‌هاي الهلال و الشباب عربستان در ورزشگاه ملك فهد ميزبان حريفان خود باشند و تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس نيز به طور مشترك در استاديوم آزادي در دو روز متفاوت از حريفان خود ميزباني كنند كه بر اين اساس ميزباني استقلال و پرسپوليس از حريفانشان به گونه‌اي برنامه‌ريزي خواهد شد كه در يك روز مشترك نباشد.

در جريان قرعه‌كشي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا زماني كه مجري برنامه قصد داشت قرعه پرسپوليس را بردارد، تعداد هواداران اين تيم را 25 ميليون نفر برشمرد.

مجري برنامه هم‌چنين از قهرماني استقلال در سال 1991 و نايب قهرمان سپاهان در سال 2007 نيز ياد كرد.

saayeh
07-01-2009, 12:11
ولی واقعا مسئول قرعه کشی ( که چشم بادومی بود ) از تیم های ایرانی موقع قرعه کشی تعریف می کرد ! ولی برای کشورهای دیگه فقط اسمشون رو می گفت !

r4pbr4p
07-01-2009, 12:14
در جريان قرعه‌كشي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا زماني كه مجري برنامه قصد داشت قرعه پرسپوليس را بردارد، تعداد هواداران اين تيم را 25 ميليون نفر برشمرد.

با اینکه من استقلالی هستم ولی واقعآ این افتخاریه واسه آسیا!

saayeh
07-01-2009, 12:16
به نظر من احتمال این که پیروزی و سپاهان تو دور بعد به هم بخورن خیلیه .

saayeh
با اینکه من استقلالی هستم ولی واقعآ این افتخاریه واسه آسیا!

البته با اینکه من استقلالی هستم ولی از استقلال هم خیلی تعریف کرد !

MORINIO
ممکنه پرسپولیس استقلال یک هشتم به هم بخورن:27:

دو تيم از هر گروه به مرحله شانزدهم صعود مي كنند. تيم هاي سرگروه ميزبان تنها بازي اين مرحله خواهند بود.

یعنی مرحله یک هشتم فقط یک بازیه؟؟؟

vahid_civil
07-01-2009, 12:20
ممکنه پرسپولیس استقلال یک هشتم به هم بخورن:27:

عمرا به هم بخورن. بعید میدونم هیچ کدوم صعود کنن چه برسه به جفتشون!:27:
حتی با اینکه گروهشون سادس

saayeh
07-01-2009, 12:22
عمرا به هم بخورن. بعید میدونم هیچ کدوم صعود کنن چه برسه به جفتشون!:27:
حتی با اینکه گروهشون سادس

احتمال زیاد صعود کنند ! ولی هیچکدومشون نمی خوان به هم بخورن و به همین دلیل یه جوری برنامه ریزی می کنند که به هم نخورن !:31:

Alireza Taji
07-01-2009, 12:55
پرسپولیس با وضعی که داره سخت بتونه صعود کنه هرچند قابل پیشبینی نیست.
اما استقلال خدایش ساخته شده برای اسیا استقلال در 6 بار حضور در اسیا همیشه جز چهار تیم بوده.
استقلال شخصیت قهرمانی را داره قلعه نویی هم خیلی رو جام اسیا تمرکز کرده از ماهها پیش استقلال تو فکر تشکیل گروه برای انالیز حریفاش بوده(این مسائل را در پرسپولیس من ندیدم) اگر هم دقت کنید استقلال سخت تو فکر خرید بازیکن برای این مسابقات هست.

یک چیزی که می تونه همه معادلات را به هم بزنه به نظر من ورزشگاه ازادی هست عربها شاید خوب پول خرج کند(همین الان یک خبر خوندم 16 میلیون دلار برای خرید یک بازیکن دادند!) اما استقلال و پرسپولیس اگر از بزرگترین داریشون که طرفدارانشون هستند درست استفاده کنند شک نکنید در ازادی هیچ تیمی جلوی سرخابی ها دوام نمیاره!

amirtaker
07-01-2009, 13:21
آقا یکی برنامه رو یگه.
-----------------
من دعا میکنم یکی از تیمهای ایرانی قهرمان شه تااین بادومی ها یااین ملخی ها.

vahid_civil
07-01-2009, 13:32
براساس قرعه كشي ليگ قهرمانان آسيا، امكان تقابل چهار تيم ايراني حاضر در اين رقابت ها با يكديگر وجود دارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، تيم هاي ايراني پرسپوليس، استقلال، سپاهان و صباي قم به عنوان چهار نماينده باشگاه هاي كشور در رقابت هاي سال 2009 ليگ قهرمانان آسيا حضور دارند كه برطبق قرعه كشي انجام شده؛ صبا در گروه a، پرسپوليس در گروه b، استقلال در گروه c و سپاهان در گروه d اين رقابت‌ها حضور دارند.

امكان تقابل تيم‌هاي ايراني در مرحله يك هشتم ليگ قهرمانان به اين شرح است:

صدرنشين گروه a با تيم دوم گروه c: در اين حالت امكان مصاف صباباتري با استقلال وجود دارد.

صدرنشين گروه b با تيم دوم گروه d: در اين حالت احتمال رويارويي پرسپوليس با سپاهان وجود دارد.

صدرنشين گروه c با تيم دوم گروه b: احتمال رويارويي استقلال و پرسپوليس وجود دارد.

صدرنشين گروه d با تيم دوم گروه a: در اين حالت احتمال تقابل سپاهان با صباباتري وجود دارد.

هم‌چنين در منطقه شرق آسيا نيز رقابت‌هاي مرحله‌ي يك هشتم به اين شرح خواهد بود:

صدرنشين گروه e با تيم دوم گروه g

صدرنشين گروه f با تيم دوم گروه h

صدرنشين گروه g با تيم دوم گروه f

صدرنشين گروه h با تيم دوم گروه e

vahid_civil
07-01-2009, 13:33
تک بازی هست مرحله بعد.تیم اول گروه هم میزبانه

arash_3tar
07-01-2009, 15:04
جدال سرخابی در اولين ديدار با عربستاني‌ها / پرسپولیس میزبان الشباب. استقلال میهمان الاتحاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس در اولين ديدار خود از رقابت‌هاي فوتبال ليگ قهرمانان آسيا به مصاف تيم‌هاي عربستاني خواهند رفت. قرعه کشي بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا روز چهارشنبه در دبي برگزار شد تا 32 تيم در 8 گروه مختلف قرار بگيرند.
استقلال که با قهرماني جام حذفي ايران به ليگ قهرمانان آسيا 2009 راه پيدا کرد در اولين بازي خود در جده برابر الاتحاد که دوبار جام قهرماني را بالا سر برده به ميدان خواهد رفت. پرسپوليس قهرمان ايران در همين مرحله و در اولين گام در گروه B با حريف ديگري از سعودي روبرو مي شود. الشباب قهرمان جام حذفي عربستان اولين حريف پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران خواهد بود. به غير از الغرافه قهرمان قطر؛ بازي پلي آف بين الشارجه امارات و دمپو هند ديگر حريف اين گروه را به تهران خواهد فرستاد

arash_3tar
07-01-2009, 15:19
گزارش سايت afc / گروه c با حضور استقلال، الاتحاد و الجزيره؛ گروه مرگ است

سايت اينترنتي كنفدراسيون فوتبال آسيا، گروه c رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا را گروه مرگ اين باز‌ها خواند. اين سايت در مطلبي پس از مراسم قرعه كشي ليگ قهرمانان آسيا نوشت: هر تورنمنتي كه شامل بازي هاي گروهي باشد يك گروه مرگ به همراه دارد و به نظر مي رسد در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا در سال 2009 هم گروه c رقابت‌ها كاملاً برازنده اين عنوان است.
الاتحاد قهرمان دو دوره رقابت‌ها، الجزيره امارات، استقلال ايران و ام صلال قطر در گروهي قرار گرفته اند كه انتظار مي رود رقابت در آن نزديك بوده و بازي هاي پرهيجان بسياري رقم بخورد. يوسف السركال نايب رئيس afc در مورد قرعه گروه c رقابت ها گفت: «گروه c قرعه جالبي را به ارمغان آورده است.
الاتحاد كه به دنبال نايب قهرماني خود در ليگ فوتبال عربستان سعودي به اين دوره از رقابت‌ها راه يافته است، امسال قصد دارد ناكامي سال گذشته خود در مرحله گروهي را كه به دوم شدن آنها پس از بنيادكار ازبكستان انجاميد، جبران كند.

به هر حال، با وجود كار دشوار پيش رو، ببرها (الاتحاد) از فرصت جديد رقابت‌ها كه از اين پس دو تيم از هر گروه را در مرحله بعدي رقابت ها مي بيند، به صعود خود اميدوار مي شوند.

در همين حال، الجزيره پاسخ هزينه هاي سنگين تابستان سال گذشته خود را با قهرماني در ليگ جديد فوتبال امارات گرفت. عنكبوت هاي سياه (الجزيره) در ماه جولاي 20 ميليون دلار بابت جذب رافائل سوبيس و فرناندو بيانو دو هافبك برزيلي خود هزينه كردند؛ و به نظر مي رسد با 10 گل به ثمر رسانده از سوي بيانو و صدرنشيني اش در جدول گلزنان ليگ امارات، مبلغ مذكور ارزش خرج كردن را داشته است.

استقلال ديگر تيم گروه c هم اكنون در ليگ كشور خود صدرنشين است. آنها تا اينجا از 21 بازي خود در ليگ برتر 40 امتياز بدست آورده‌اند.

با اين تفاصيل و با توجه به اينكه ام صلال اكنون در ليگ قطر ششم است، آنها كار دشواري براي شكست دادن سه تيم از بهترين هاي غرب آسيا را پيش رو دارند؛ اما "ماگنو آلوس" با به ثمر رساندن 4 گل در دو ديدار اخير تيمش روند رو به رشدي را در زمينه گلزني طي مي كند و در حالي كه بسياري حذف آنها را در گروه c پيش بيني مي كنند، ام صلال قصد دارد از شانس خود براي شگفتي در اين گروه استفاده كند.

MORINIO
07-01-2009, 15:23
استقلال سخت ترین بازیش همین اولین بازیش تو جده با الاتحاده

SPY.07
07-01-2009, 15:45
سلام، ببخشید بازی کی شروع میشه؟

Alireza Taji
07-01-2009, 15:47
استقلال سخت ترین بازیش همین اولین بازیش تو جده با الاتحاده

من فکر میکنم جدی ترین رقیب استقلال الجزیره باشه که وحشتناک پول خرج کرده. البته الاتحاد همیشه رقیب استقلال در اسیا بوده اما الجزیره پولهای وحشتناکی خرج کرده.
الاتحاد الان در لیگش بدون شکست هست!
الجزیره هم در امارات در صدر هست!
عجب گروهی بشه گروه استقلال
صدرنشین لیگ امارات، عربستان و ایران در یک گروه!

می گم یهو قضیه خرید بازیکن برای آسیا مثل دوره قبل که کوئیکه را خرید تکرار نشه

همون کوئیکه الان در اینتراخت المان بازی میکنه
استقلال اون زمان تیم نبود مگر نه این کوئیکه بازیکن خوبی بود.

franch
07-01-2009, 17:08
همون کوئیکه الان در اینتراخت المان بازی میکنه
استقلال اون زمان تیم نبود مگر نه این کوئیکه بازیکن خوبی بود. كي ميگه در اينتراخت بازي ميكنه.:angry:
اصلا اينتراخت بازيكني به اسم كوئيكه نداره:44:

unartig
07-01-2009, 17:15
كي ميگه در اينتراخت بازي ميكنه.:angry:
اصلا اينتراخت بازيكني به اسم كوئيكه نداره:44:
لیوناردو کیویکه بازیکن شماره 9 تیم آینتراخت فرانکفورته
8 بازی درتیم زیر 20سال کامرون و7 بازی درتیم زیر18 سال کامرون کرده که 2گل هم زده .برای استقلال 3 بازی کرد که گل نزدو6گل هم برای استیل آذین در15 بازی زد اما تویک تیم اسلواکی که زیرنظر ورنر لورانت بود تو16بازی 11 گل زدو به صورت قرضی الان در آینتراخت باشماره 9 هست

franch
07-01-2009, 17:23
بله درسته.
الان كه رفتم سايت بوندسليگا ديدمش.

saayeh
07-01-2009, 17:48
آقا یه اتفاق خنده دار که مطمئنم فقط تو فوتبال آسیا می افته !!! :31::20::27:
ساعاتی پس از برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا afc طی اطلاعیه‌ای از تغییر در گروه‌بندی این مسابقات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پایان مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا تیم بنیادکار (کوروچی) در گروه a و تیم پاختاکور در گروه d قرار گرفته بودند. با گذشت ساعتی پس از برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا پایگاه خبری فوتبال این قاره از جابجایی این دو تیم در گروه‌های a و d مسابقات خبر داد.

بر این اساس کنفدراسیون فوتبال آسیا برای دوباره روشن کردن وضعیت دو نماینده ازبکستان در قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا اطلاعیه ای صادر کرد که طی آن تیم پاختاکور ازبکستان در گروه a با تیم‌های الهلال عربستان، الاهلی امارات و صباباتری ایران هم‌گروه شده است و تیم بنیادکار (کوروچی) در گروه d با تیم‌های الشباب امارات، سپاهان ایران، الاتفاق عربستان رقابت خواهد کرد.

"میشل چای" مدیر بخش مسابقات کنفدراسیون فوتبال اعلام کرد بعد از مشاهده فیلم مراسم قرعه کشی بنیاد کار در گروه d و پاختاکور در گروه a قرار گرفت.

saayeh
07-01-2009, 17:50
البته من موقع قرعه کشی هم تعجب کردم . چون اسم بنیاد کار در اومد ولی طرف گفت پاختاکور !
اینجا آسیاست !

vahid_civil
07-01-2009, 17:55
ااااا
به نفع سپاهان شد!

سرويس: ورزشي - فوتبال

برنامه؛ زمان و نحوه‌ي بازي تيم‌ها در برابر حريفان در رقابت‌هاي ليگ فوتبال قهرمانان آسيا در فصل ‌٢٠٠٩ مشخص شد.

به گزارش ايسنا؛ تيم‌ها حاضر در اين رقابت‌ها در بازي‌هاي مرحله‌ي گروهي و در هفته‌ي اول آن از دهم و يازدهم مارس ‌٢٠٠٩ مصادف با ‌٢٠ و بيست و يكم اسفندماه به ديدار هم خواهند رفت و در پايان اين مرحله از هر گروه ‌٢ تيم به مرحله‌ي بعد صعود مي‌كنند كه اين تيم‌ها نيز در مرحله‌ي يك‌هشتم به صورت تك حذفي با يكديگر رقابت مي‌كنند كه زمان و برنامه اين رقابت‌ها از مرحله‌ي يك‌هشتم تا فينال به اين شرح است:

* مرحله يك‌هشتم (يک بازي – حذفي):

‌٢٧/٠٦/٢٠٠٩ = ‌٧ تيرماه ‌٨٨

Group A Winner vs Group C Runner-Up

Group B Winner vs Group D Runner-Up

Group C Winner vs Group B Runner-Up

Group D Winner vs Group A Runner-Up

‌٢٤/٠٦/٢٠٠٩ = ‌٤ تيرماه ‌٨٨

Group E Winner vs Group G Runner-Up

Group F Winner vs Group H Runner-Up

Group G Winner vs Group F Runner-Up

Group H Winner vs Group E Runner-Up

* مرحله يک‌چهارم ( رفت و برگشت – حذفي)

بازي رفت :

‌٢٠٠٩/٠٩/٢٤ = ‌٣ مهرماه ‌٨٨

(Wednesday)

يا

‌٢٠٠٩/٠٩/٢٣ = ‌٤ مهرماه ‌٨٨

(Wednesday)

بازي برگشت:

‌٢٠٠٩/٠٩/٣٠ = ‌٩ مهرماه ‌٨٨

* رقابت‌هاي نيمه نهايي

بازي رفت:

‌٢٠٠٩/١٠/٢١ = ‌٣٠مهرماه ‌٨٨

بازي برگشت:

‌٢٠٠٩/١٠/٢٨ = ‌٧ آبان‌ماه ‌٨٨

فينال: ( توكيو)

‌٢٠٠٩/١١/٦ = ‌١٦ آبان‌ماه ‌٨٨

يا

‌٢٠٠٩/١١/٧ = ‌١٧ آبان‌ماه ‌٨٨

به گزارش ايسنا؛ بر اساس قرعه كشي انجام شده ‌٣٢ تيم حاضر به اين صورت در ‌٨ گروه چهار تيمي قرار گرفته‌اند:

گروه A:

الهلال عربستان

پاختاکور ازبکستان

الاهلي امارات

صبا قم ايران

گروه B :

پرسپوليس

الشباب عربستان

الغرافه قطر

پلي آف ‌١

گروه C :

الجزيره امارات

استقلال ايران

الاتحاد عربستان

ام سلال قطر

گروه D :

بنياد کار ازبکستان( کوروچي سابق)

الشباب امارات

سپاهان

الاتفاق عربستان

گروه E :

اولسان هيونداي کره

نيوکاسل جتز استراليا

بيجينگ گوان چين

ناگويا گرامپوس ژاپن

گروه F :

گامبا اوزاکا ژاپن

اف سي سئول کره

سريويجايا

شاندونگ ليوننگ چين

گروه G :

شانگهاي شنهوا چين

پلي آف ‌٢

کاشيما آنتلرز ژاپن

سوان بلووينگز کره

گروه H :

سنترال کوست مارينرز استراليا

تيانجين تدا چين

کاوازاکي فرانتاله ژاپن

پوهانگ استيلرز کره

saayeh
07-01-2009, 19:39
کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه دیدارهای چهار تیم ایرانی حاضر در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان این قاره را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه دیدارهای تیم‌های ایرانی حاضر در این مسابقات به شرح زیر است:

هفته اول
10 و 11 مارس 2009
* الهلال عربستان - صباباتری ایران
* پرسپولیس ایران - تیم دوم مرحله پلی اف
* استقلال ایران - الاتحاد عربستان
* سپاهان ایران - الشباب امارات

هفته دوم
17 و 18 مارس 2009
* صباباتری ایران - الاهلی امارات
* الشباب عربستان - پرسپولیس ایران
* استقلال ایران - الجزیره امارات
* الاتفاق عربستان - سپاهان ایران

هفته سوم
7 و 8 آوریل 2009
* صباباتری ایران - پاختاکور ازبکستان
* پرسپولیس ایران - الغرافه قطر
* ام صلال قطر - استقلال ایران
* بنیادکار (کوروچی) ازبکستان - سپاهان ایران

هفته چهارم
21 و 22 آوریل 2009
* پاختاکور ازبکستان - صباباتری ایران
* الغرافه قطر - پرسپولیس ایران
* استقلال ایران - ام صلال قطر
* سپاهان ایران - بنیادکار (کوروچی) ازبکستان

هفته پنجم
5 و 6 می 2009
* صباباتری ایران - الهلال عربستان
* تیم دوم مرحله پلی اف - پرسپولیس ایران
* الاتحاد عربستان - استقلال ایران
* الشباب امارات - سپاهان ایران

هفته ششم
19 و 20 می 2009
* الاهلی امارات - صباباتری ایران
* پرسپولیس ایران - الشباب عربستان
* الجزیره امارات - استقلال ایران
* سپاهان ایران - الاتفاق عربستان

Alireza Taji
07-01-2009, 20:37
امیدوارم امسال پس از سالها یک تیم ایرانی قهرمان اسیا بشه.
پرسپولیس تا حالاش خوش شانس ترین بوده
تو ساده ترین گروه افتاده
امیدوارم بتونه بیاد بالا

مجید فینا
07-01-2009, 22:04
نمیخام موضوع عوض بشه ولی خوش شانس به تیمی میگن که کل بازیهای حذفی رو با پنالتی اومده باشه بالا ......

Retired User
07-01-2009, 22:25
نمیخام موضوع عوض بشه ولی خوش شانس به تیمی میگن که کل بازیهای حذفی رو با پنالتی اومده باشه بالا ......

تقريبا سپاهان پارسال
حالا خداكنه صبا آبروريزي نكنه آخر بشه

saayeh
07-01-2009, 23:04
تقريبا سپاهان پارسال
حالا خداكنه صبا آبروريزي نكنه آخر بشه

آقا نگران نباش ! صبا آبرو ریزی نمیکنه ! شاید هم صعود کنه :46:

WaTeRsTyLeR
07-01-2009, 23:43
کسی لینک مراسمو نداره؟

aluminum
07-01-2009, 23:47
براساس قرعه كشي ليگ قهرمانان آسيا، امكان تقابل چهار تيم ايراني حاضر در اين رقابت ها با يكديگر وجود دارد.

تيم هاي ايراني پرسپوليس، استقلال، سپاهان و صباي قم به عنوان چهار نماينده باشگاه هاي كشور در رقابت هاي سال 2009 ليگ قهرمانان آسيا حضور دارند كه برطبق قرعه كشي انجام شده؛ صبا در گروه a، پرسپوليس در گروه b، استقلال در گروه c و سپاهان در گروه d اين رقابت‌ها حضور دارند.

امكان تقابل تيم‌هاي ايراني در مرحله يك هشتم ليگ قهرمانان به اين شرح است:

صدرنشين گروه a با تيم دوم گروه c: در اين حالت امكان مصاف صباباتري با استقلال وجود دارد.

صدرنشين گروه b با تيم دوم گروه d: در اين حالت احتمال رويارويي پرسپوليس با سپاهان وجود دارد.

صدرنشين گروه c با تيم دوم گروه b: احتمال رويارويي استقلال و پرسپوليس وجود دارد.

صدرنشين گروه d با تيم دوم گروه a: در اين حالت احتمال تقابل سپاهان با صباباتري وجود دارد.

aluminum
07-01-2009, 23:48
آقا نگران نباش ! صبا آبرو ریزی نمیکنه ! شاید هم صعود کنه :46:

منم با هات موافقم

M_Abieteh
08-01-2009, 00:28
امسال اسیا با 4 تیم ایرانی خیلی جذاب میشه.

MORINIO
08-01-2009, 00:34
امسال اسیا با 4 تیم ایرانی خیلی جذاب میشه.

و اگه یکی از این چهار تیم قهرمان بشه خیلی اعتبار واسه ایران کسب میکنه

Alireza Taji
08-01-2009, 01:15
لیگ جذاب میشه؟!!!
موافق نیستم بر عکس سطح لیگمون افت می کنه اینجا اروپا نیست که بدون مشکل و تداخل تیمها در چند جام بازی کنند به قوله علی دایی ببخشید اینجا ایرانه!
این مسابقات تعطیلات متناوب و بازی های عقب افتاده ی زیادی را بر لیگ هدیه میاره.

اینکه یک تیم چند بازی متناوب را با پنالتی بالا بیاد را من که خوش شانسی نمی دونم. و بعد من دارم در مورد حالا و جام اسیا حرف می زنم چه ربطی این مسئله به فصل پیش و اون استقلال بحران زده داره؟

M . Sayid
08-01-2009, 08:41
یادمون باشه که بعضی تیم ها وقتی دستشون از لیگ کوتاه بود می گفتن ما مدعی جام حذفی هستیم و این مدعی نوژن مازندران رو تو پنالتی می برد و هیچوقت هم جام رو نمی برد بلکه در مقابل 100 هزار تماشاچی 4 تا می خورد

M_Abieteh
08-01-2009, 11:16
دوستان بحث رو عوض کنید و در مورد جام باشگاها بحث کنید.

emad64
09-01-2009, 12:23
به قول علی دایی :
اینجا ایرانه

و اینجا هم تاپیک لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، پس بحث رو عوض نکنید و در مورد جام باشگاها و الآن و بعد صحبت کنید نه گذشته..

من که خیلی به صعود هر 4 تیم ایرانی از گروهشون امیدوارم. چون الآن صبا باطری و سپاهان و استقلال خوب نتیجه میگیرن و تو اوج هستن و پیسپولیس هم که دیگه از اسمش مشخصه، بحران رو بالاخره کنار میذاره و اونم به اوج بر میگرده و از گروهش صعود میکنه..

البته اینم بگم که جام باشگاهای آسیا با لیگ فرق میکنه و باید بازیا شروع بشه بعد نظر داد..

در کل منم با بقیه موافقم.. هر اتفاقی که میخواد بیفته، امیدوارم با قهرمانیه یه تیم ایرانی همراه باشه که افتخاری واسه ایران باشه. فرقی نمیکنه که کی قهرمان بشه..