PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی برای ریکاوری با get data back (نیاز به کمک فوری)

ستاره آبی
07-01-2009, 11:15
با سلام به همه دوستان وتسلیت به خاطر ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع)..........................من برای ریکاوری اطلاعات مموری موبایلم از نرم افزار get data back for fat version 3.50 استفاده کردم که در یکی از تاپیک ها لینک دانلودش رو گذاشته بودید اما با کمال تاسف بعد از ریکاوری اطلاعات وقتی که می خوام اونها رو کپی کنم این پیغام رو میده :Copying is available only in the licensed version!یعنی کلا این نرم افزار با این شرایط به هیچ دردی نمی خوره . حالا میشه راهنمایی کنید که باید چکار کنم؟؟ یعنی هیچ راهی نیست؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

avecina.ir
07-01-2009, 12:11
سلامم... عزیزدل خوب سریال میخواد دیگه! من سریال دارم اما واسه نسخه ی 3.32 هستش.شما هم بهتره این نسخه ره دانلود کنی که سریال همراهشه:
برای فرمت فایل fat32

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای فرمت فایل ntfs

پسورد فایلها هم اینه:

ستاره آبی
08-01-2009, 09:30
ممنون از راهنماییتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .................. وقتی گشتم دیدم این نسخه ای که خودم دانلود کردم هم سریال داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]