PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil: Degeneraton / رزیدنت اویل

Ar@m
07-01-2009, 10:56
خب من اصلا نمي دونستم اينو كجا بايد بذارم درنتيجه همينجا مي ذارم اگه جاش بده خودتون تغييرش بدين ولي هرجا مي برين انجمن انيميشن نبرين!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان اين انيمه يك سال بعد از وقايع شماره 4 اتفاق مي افته. Claire Redfield ( يكي از دو شخصيت اصلي شماره 2 بازي) براي ملاقات يك دوست به Harvardville مي ره. بعد از يه سري اتفاقات كه در فرودگاه مي افته Claire و Rani ( برادرزاده دوست Claire همراه با سناتور Davis در فرودگاه در محاصره زامبي ها گير مي افتن. دو نفر از اعضاي SRT بنام هاي Angela و Greg به همراه Leon S. Kennedy ( شخصيت اصلي بازي محبوب شماره 4 ) براي نجات اونا وارد ساختمان فرودگاه مي شن. Greg در هنگام فرار زخمي و تبدل به زامبي مي شه و بقيه نجات پيدا مي كنن. Claire متوجه مي شه شركت WilPharma كه عليه فعاليت هاش مبارزه مي كرده واكسني عليه ويروس T توليد مي كرده كه مي تونسته جون خيلي ها رو نجات بده. در همين موقع واگن حاوي واكسن ها منفجر مي شه و Claire همراه Frederic ( محقق شركت WilPharma ) به كارخانه مي ره تا مقداري واكسن همراه بياره. از طرف ديگه Angela و Leon به خانه Curtis برادر Angela ( از اعضاي Terra-Save كه پسر و همسرشو طي واقعه ركون سيتي از دست داده ) مي رن. داخل كارخانه Frederic به Claire زنگ مي زنه و از وجود يه بمب در كارخونه بهش خبر مي ده. بمب منفجر مي شه و Claire زخمي مي شه. Angela و Leon به محل كارخونه مي يان. Leon بدنبال Claire مي ره و Angela برادرش رو در حالي پيدا مي كنه كه ويروس G رو به خودش تزريق كرده. Curtis تبديل به همون هيولاي مهيب شماره دوم مي شه بعد از يه سري اتفاقات و مبارزه بين Curtis و Angela و Leon بالاخره Curtis نابود مي شه سيستم امنيت براي جلوگيري از انتشار ويروس ساختمان رو نابود مي كنه.
Claire متوجه مي شه Frederic باعث و باني تمام قضاياست . Frederic دستگير مي شه و شركت Tricell سهام WilPharma رو مي خره و Davis خودكشي مي كنه و فيلم با صحنه جستجوي كاركنان Tricell در ميان باقيمانده هاي ساختمان مخروبه WilPharma تموم مي شه درحاليكه قسمتي از بدن Curtis رو كه آلوده به ويروس G هست پيدا مي كنن ( چه پايان حرصي اي! ).

با اينكه اين انيمه گرافيك جالبي داشت اما من نمي فهمم وقتي داستان هيچ گرهي از شماره هاي پيشين بازي باز نكرده يا سرنخي براي شماره بعدي نمي ده ( جز اينكه احتمالا با توجه به اينكه ويروس G در پايان بازي دوباره اثري از آثارش يافت شد قراره تا ابدالدهر ما رو مشغول خودش نگه داره!) پس اين انيمه اصلا به چه دردي مي خوره!
البته كه از حق نگذريم يه انيمه رزيدنت اويلي الاصل بود مخصوصا صحنه ي ملاقات Claire و Leon كه درست مثل اولين ملاقاتشون اتفاق افتاد خيلي جذاب بود همينطور زامبي ها كه بعد از فضاحت شماره چهارم دوباره به چهره آشناي خودشون در شماره هاي قبلي برگشته بودن و البته برگشت هيولاي آشنا و هراس انگيز شماره دوم ( البته اينجا زياد هراس انگيز نبود ) كلي آدمو ذوق مرگ مي كرد و از شخصيت محبوب شماره 4 هم كه نمي شه هيچي نگفت كه در هر حال حضور دوباره اش مايه خوشوقتي بود!
اما داستان افتضاح بود! هيچي براي گفتن نداشت! مسلما غير از Claire و Leon مشتاق خبري از بقيه شخصيت هاي بازي بوديم ولي بنظر مي ياد كپ كام فعلا چارچنگولي چسبيده به داستان ويروس G و T و تا مي تونه داره استفادشو از اين ويروس روي مخ طرفداران اين سري مي بره!
خب به اميد روزهاي بهتر براي طرفداران رزيدنت ايول!

B3HZ@D
07-01-2009, 12:09
توی انجمن انیمیشن فکر کنم تاپیکش باشه
و متاسفانه فکر کنم بره همون انجمن انیمیشن یا میره تراش

Leon-117
07-01-2009, 13:29
دوستان عزیز!لطفا چند تا لینک برای دانلود این انیمیشن بزارین.تورو خدا رپید شیر نباشه.

Alireza.M67
07-01-2009, 14:50
دوستان عزیز!لطفا چند تا لینک برای دانلود این انیمیشن بزارین.تورو خدا رپید شیر نباشه.

سایت فارس کیدز لینک مستقیم واسه دانلود گذاشته بود یه سچ بزنی یافت میشه .

ali_ranger22
07-01-2009, 14:52
این انیمیشن یکی از قشنگ ترین انیمیشن هایی بود که از روی بازی ساخته شده ولی اول Advent Children ... !
خیلی قشنگ بود کلا به همه توصیه میکنم ببینن

MohammadZero
07-01-2009, 15:41
خب من اصلا نمي دونستم اينو كجا بايد بذارم درنتيجه همينجا مي ذارم اگه جاش بده خودتون تغييرش بدين ولي هرجا مي برين انجمن انيميشن نبرين!

سلام آرام خوبی میگم من که هنوز ندیدمش
ولی یه تریلر ازش دیدم خیلی خفن بود؟

خداییش نجات کودکان هم حرف نداشت.

mosolim
07-01-2009, 18:47
سلام آرام خوبی میگم من که هنوز ندیدمش
ولی یه تریلر ازش دیدم خیلی خفن بود؟

خداییش نجات کودکان هم حرف نداشت.
سلام
نجات کودکان برای sqaure enix بود و اویل برای capcom. فکر کنم شرکت های بازی سازی شروع به نوع جدیدی از رقابت کردن. باید منتظر بازی هایی از EA و یا activision باشیم.
ولی خدایی فیلم قشنگی بود . البته از لحاظ گرافیکی . و شاید مقصودش این بود که سری بعدی اویل رو ویروس G پیش میبره و خبری از ویروس T نیست.

omid king
11-01-2009, 12:52
پس لینک هاش کو

Amin
11-01-2009, 13:03
سلام
دوستان
عزیزان
برای دانلود انیمیشن به قسمت دانلود انیمیشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید که این انیمیشن هم اووونجا تاپیک مخصوص به خودش رو داره
اینجا فقط برای بحث و تبادل نظر درباره انیمیشن ها هستش

*Necromancer
21-01-2009, 03:54
من فک می کردم داستان این انیماتیون(!) مربوط می شه به یه گروه تروریستی که ویروس تی رو در اختیار دارن و می خوان رئیس جم.هور آمریکا رو مجبور کنن بره تو تلوزیون گندی که زده فاش کنه! (نشریه دی_بازی ستون بازی فیلم!)
خوب این فک نکنم یکی دیگه باشه... فک کنم ایراد از زیر نویسش بوده:27:

این انیمیشن یکی از قشنگ ترین انیمیشن هایی بود که از روی بازی ساخته شده ولی اول advent children ... !
بذار فقط وارکرفت بیاد!

Ar@m
21-01-2009, 22:06
من فک می کردم داستان این انیماتیون(!) مربوط می شه به یه گروه تروریستی که ویروس تی رو در اختیار دارن و می خوان رئیس جم.هور آمریکا رو مجبور کنن بره تو تلوزیون گندی که زده فاش کنه! (نشریه دی_بازی ستون بازی فیلم!)
خوب این فک نکنم یکی دیگه باشه... فک کنم ایراد از زیر نویسش بوده:27:

اصلا هم همچین چیزی نبوده اون متن نشریه رو بذار ببینم حرفش چیه

هیچ گروه تروریستی درکار نیست خبری هم از رییس جمهور آمریکا نیست. ویروس t در اصل توسط شرکت آمبرلا دوباره منتشر می شه. آمبرلا که متلاشی شده با یه شرکت جدید که ایندفه واکسن ویروس رو تولید می کنه ( من نفهمیدم چرا واقعا! ) برمی گرده. کلر هم این موضوعو نمی دونه علیه این شرکت فعالیت می کنه. یه اتفاق باعث می شه ویروس توی فرودگاه هند منتشر بشه ( مرکز اصلی شرکت اینبار توی هنده ) و باقی قضایا.

Ar@m
21-01-2009, 22:19
نکاتی درباره این انیمیشن:

# Claire Refield و Leon Kennedy و Ingrid Hunnigan تنها شخصیتهای موجود توی این انیمه بودن که از سری بازی های رزیدنت ایول وارد شدن و صدای شخصیت ها همون صدای اصلی خودشون توی بازیه

# توی یه صحنه از فیلم Claire برای مبارزه احتمالی با زامبی ها چتری رو برمی داره که قرمز و سفیده یعنی همون آرم اصلی شرکت آمبرلا

# بعد از انفجار بمب و ورود Claire به اتاق کنترل روی یکی از مونیتور ها می تونیم تصویر همون چشمی رو ببینیم که لگوی اصلی سه شماره اول رزیدنت ایول بود

# در ملاقات دوباره Claire و Leon همون اتفاقی که در اولین ملاقاتشون توی شهر رکون افتاد تکرار می شه که خیلی خاطره انگیز بود

# یکی از دیالوگهای جالب و دو پهلوی فیلم:
Leon- تنها راه جلوگیری از این آلودگی از بین بردن مغزهای آلوده است!
Angela- چی؟
Leon- به سرشون شلیک کن!

*Necromancer
22-01-2009, 02:51
اصلا هم همچین چیزی نبوده اون متن نشریه رو بذار ببینم حرفش چیه

هیچ گروه تروریستی درکار نیست خبری هم از رییس جمهور آمریکا نیست. ویروس t در اصل توسط شرکت آمبرلا دوباره منتشر می شه. آمبرلا که متلاشی شده با یه شرکت جدید که ایندفه واکسن ویروس رو تولید می کنه ( من نفهمیدم چرا واقعا! ) برمی گرده. کلر هم این موضوعو نمی دونه علیه این شرکت فعالیت می کنه. یه اتفاق باعث می شه ویروس توی فرودگاه هند منتشر بشه ( مرکز اصلی شرکت اینبار توی هنده ) و باقی قضایا.

اون مطلب مربوط می شد به آبان و رونمایی انیماتیون تو توکیو گیم شو
به نظر می رسه که تو این مدت مجبور شدن(!) داستانشو عوض کنن!
اینم باید از اثراتش باشه:

آمبرلا که متلاشی شده با یه شرکت جدید که ایندفه واکسن ویروس رو تولید می کنه ( من نفهمیدم چرا واقعا! )
: دی!

نگید نمی شه چون گاهی حتی با عوض شدن چند تا دیالوگ داستان به کلی منحرف می شه نمونه شم تو شبکه ،دو مخصوصا" شبکه دو می تونید ببینید!

B3HZ@D
29-01-2009, 21:48
ولی حرکاتشون و طرز دویدن کاراکترها زیاد طبیعی نبود
به نظر من توی انیمیشن فاینال فانتزی چهره ها و نوع دویدن ها و خیلی چیزهای دیگه خیلی بهتر انیمیشن رزیدنت بود
فاینال فانتزی محشر بود...با این که چند سال قبل این انیمیشن تولید شده بود
در کل برای من که عشق سری رزیدنت هستم تجربه خوبی بود

mostafa_gm
22-03-2009, 23:35
انیمیشن جالبی بود. خصوصا برای دوست داران بازی و بعد از سه سری چرندیاتی که به اسم فیلمهای رزیدنت اویل ساخته شد این یکی حسابی چسبید.

mhv_kntu
13-05-2009, 16:29
خیلی عالی بود واقعا حال داد یه 1 ساعتی رو فضا بودم.

omid.k
14-05-2009, 18:09
# توی یه صحنه از فیلم Claire برای مبارزه احتمالی با زامبی ها چتری رو برمی داره که قرمز و سفیده یعنی همون آرم اصلی شرکت آمبرلا
تو این صحنه خودش هم نگاه جالبی به اون چتر میندازه
ولی در کل من با این مشکل داشتم که نقش کلیر کم رنگ شده بود و در مقابل دوست قدیمیش مثل زن های حامله رفتار میکرد ....
البته به جز سکانسی که اسلحه دست میگیره و بعد سلاحش رو تحویل میده ..... و چند نمونه ی کوچیک دیگه

Ar@m
15-05-2009, 09:33
ولی در کل من با این مشکل داشتم که نقش کلیر کم رنگ شده بود
تقريبا كل انيميشن كه محور كلير بود كه!

و در مقابل دوست قدیمیش مثل زن های حامله رفتار میکرد ....
واه!

omid.k
15-05-2009, 13:35
یه جورایی احساس میکردم کلیر ناکارآمد نشون داده شده بود ... با این که قبول دارم محور اصلی بود ... ولی یه جورایی اگه پسره نبود احتمالا کل کشور نابود می شد : دی
........

واه!
اوهوم

Martanima 21
02-03-2010, 21:59
بسیار قشنگ و همراه با گرافیکی اعجاب انگیز.

online_amin
31-03-2010, 08:49
من که کلی با این فیلم حال کردم گرفیگ واقعا عالی داشت من در تعجب هستم که این فیلم با این قشنگی چرا زیاد معروف نشد

این فیلم ادامه نداره کسی خبر نداره که 2 هم می یاد یا نه

artoor32
05-08-2010, 15:59
لینک تاپیک دانلود این فیلم رو یکی به من میده؟ هر چی سرچ میکنم همین تاپیک فقط میاد