PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيشنهاد

neda1182004
19-01-2006, 00:38
با سلام
من به نكته عجيبي رسيدم كه مي خواستم شما دوستان درباره درستي يا نا درستي آن نظر خود را بگوييد؟
تا كنون در جاهاي مختلف فروم و از جمله همين قسمت مودم و سخت افزار بعضي از دوستان از كار نكردن كالر آي دي شكايت داشتند.با وجود ساپورت كردن.
برداشت من اين است كه اين قابليت تا حدود 90 درصد به cpu بستگي دارد.كار آي دي روي سي پي يو هاي فول كش به درستي كار مي كند و روي سلرونها كار نمي كند.اين نكته اي است كه خودم به شخصه تست كردم.

ALIAK28
28-01-2006, 01:43
دوست عزیز !
یک سری با تاپیک زیر بزنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

'POP'
28-01-2006, 07:50
برداشت من اين است كه اين قابليت تا حدود 90 درصد به cpu بستگي دارد.كار آي دي روي سي پي يو هاي فول كش به درستي كار مي كند و روي سلرونها كار نمي كند.اين نكته اي است كه خودم به شخصه تست كردم.
دوست من سلام. تا اونجايي كه ما ديديم فقط به مودم شما و آي اس پي ، و فعال بودن كالر آيدي بر ميگرده.
شما دليلي براي فرمايش خودتون داريد بفرماييد ما هم استفاده ببريم.
;)

neda1182004
28-01-2006, 11:10
با سلام .منظور من در حالت آن لاین نبود که به آی اس پی بستگی داره.اینا رو می دونم.ببینید ما یه مودم رو دو تا سیستم یکسان حتی با مانیتور یکسان امتحان کردیم.فقط نوع سی پی یو فرق می کرد.مال من 2 گیگ سلرون و مال دوستم 2.4 فول (1 مگا بایت کش) بود.کالر ایدی این مودم روی سیستم من کار نمی کنه اما روی سیستم دوستم کار میکنه.روی چند تا سیستم مشابه هم امتحان کردیم باز هم نتیجه همان شد.منم دارم تعجب می کنم چطور می شه در یک منطقه مخابراتی که استاندارد کالر ای دی اون (اف اس کا)و استاندارد مال مودم هم همین است این طور بشه.شما اگه دلیلی براین اتفاق دارین به ما هم بگین تا راحت بشیم.