PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك فارسي ساز كامل (نسخه جديد - 2.6mb)

Honradez
18-01-2006, 22:42
بابك فارسي ساز، يك فارسي ساز كامل اما با حجمي كم است. از امگانات اين فارسي ساز، مي توان به 82 فونت فارسي و فونتهاي اضافه شده به ويندوز در نسخه Media Centre و اصلاح گر كيبورد فارسي ويندوز XP (حروف «پ» و «ژ» و ديگر اصلاحات) اشاره كرد. در نسخه جديد، مشكلات نسخه قبلي وجود ندارد و كاملا تست شده است.

براي دانلود به اينجا برويد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir_P30
19-01-2006, 13:45
ممنون بابك جان
دارم دانلودش ميكنم

اين فونت ها فقط به مديا سنتر اضافه ميشه؟

yaghoobi60
19-01-2006, 13:53
ممنون از مديريت خوبتون

Honradez
19-01-2006, 20:06
نه امير جان، برا همه ويندوزهاست. من گفتم كه «فونتهايي كه به ويندوز مديا سنتر اضافه شده» هم در اين برنامه هستند، يعني اگه اين برنامه را نصب كنيد، فونتهاي مديا سنتر را هم خواهيد داشت!

yaghoobi60 جان، ورود شما ا به انجمن بسيار بزرگ P30WORLD خوش آميد ميگويم.

با تشكر از شما.

mossi
24-01-2006, 03:24
این لینک یکش کار نمیکنه . به خاطر ترافیکه یا اینکه پاک شده ؟

mossi
25-01-2006, 15:54
اینو بخش یکش را پاک کردند .
هر کی دانلود کرده بخش یک را لطفا دوباره یه جائی آپ کنه که ما هم استفاده کنیم . ممنون

Razel
25-01-2006, 16:22
سلام
با این برنامه می شه تو محیط ulead video studio 9 فارسی نوشت؟

خیلی ممنون :happy:

*عیسی*
25-01-2006, 21:25
سلام
با این برنامه می شه تو محیط ulead video studio 9 فارسی نوشت؟

خیلی ممنون :happy:

منم همین سوال رو دارم

roohoravan
26-01-2006, 02:46
با سلام.آقا ما هر كار ميكنيم اين برنامه عمل نميكنه.امكان داره كمي راهنمايي كنيد؟با تشكر

mossi
26-01-2006, 02:54
اقا عیسی هنوز دانلود نکرده میخوای بدونی که تو یولد استودیو می نویسه .
با همون مریم بنویس از همه بهتر و خانم تر است .
این لینکی که اینجا دادند که کار نمیکنه .

ظاهرا دوست دیگرمان هم که گرفتش میگه عمل نمیکنه .
من که ندارمش ببینم مشکلش چیست . ولی ناراحت نباش یکی میاد مشکلتو حل میکنه .

Razel
26-01-2006, 10:06
با همون مریم بنویس از همه بهتر و خانم تر است .

دوست عزیز میشه بپرسم چجوری با مریم تو محیط یولیدویدئو فارسی می نویسی؟
من خودم فارسی نویس مریم رو دارم ولی نمیشه (یا من بلد نیستم) تو محیط یولید ، فارسی نوشت.

mossi
26-01-2006, 16:18
دوست عزیز میشه بپرسم چجوری با مریم تو محیط یولیدویدئو فارسی می نویسی؟
من خودم فارسی نویس مریم رو دارم ولی نمیشه (یا من بلد نیستم) تو محیط یولید ، فارسی نوشت.

من که اصلا با یولد کار نمیکنم .
اما یکبار که توش بودم و خواستم ببینم فارسی هم توش میشه نوشت . دیدم که در قسمت تیتر نویسی این برنامه فونکشنی برای پست کردن نیست اما فکر میکنم با گرفتن کلید کنترل و زدن کلید V پست بشه .
تو مریم متن را بنویس . کپی کن . بعد تویولد تو پنجره تیتر و متن نویسی با دو کلیدی که گفتم پست کن .
فکر کنم کار بکند . البته بعد تو یولد باید فونت را به یکی از فونت های مریم تغییر بدی که متن خرچنگ قورباقه فارسی بشه.
امتخان کن ببین میشه اگه نشد خبر بده تا من یولد را نصب کنم و ببینم چه جوری میشه توش فارسی نوشت .

Razel
31-01-2006, 03:52
من که اصلا با یولد کار نمیکنم .
اما یکبار که توش بودم و خواستم ببینم فارسی هم توش میشه نوشت . دیدم که در قسمت تیتر نویسی این برنامه فونکشنی برای پست کردن نیست اما فکر میکنم با گرفتن کلید کنترل و زدن کلید V پست بشه .
تو مریم متن را بنویس . کپی کن . بعد تویولد تو پنجره تیتر و متن نویسی با دو کلیدی که گفتم پست کن .
فکر کنم کار بکند . البته بعد تو یولد باید فونت را به یکی از فونت های مریم تغییر بدی که متن خرچنگ قورباقه فارسی بشه.
امتخان کن ببین میشه اگه نشد خبر بده تا من یولد را نصب کنم و ببینم چه جوری میشه توش فارسی نوشت .
دوست عزیز امتحان کردم ،نشد
ولی امروز یه فارسی ساز دیگه پیدا کردم که اسمش ipt و باهاش به طور مستقیم تو محیط یولید فارسی نوشتم (بدون کپی) . خیلی جالبه.
اگه خواستید لینکشو می ذارم.
موفق باشید :happy: