PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Live For Speed شبیه ساز رانندگی

حمزه
05-01-2009, 12:16
سلام
LFS یه شبیه ساز رانندگیه که چون رقابتهای آنلاین هم داره تاپیکش رو اینجا گذاشتم.
توی این شبیه ساز بیشتر روی جنبه فیزیکی برنامه کار شده تا محیط گرافیکی، بنابراین انتظار گرافیک فوق العاده ای نباید از اون داشته باشید، هرچند که در حد خودش گرافیک خوبی داره. این دو تا عکس رو برای نمونه ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در حال حاضر این شبیه ساز 6 پیست و 20 ماشین داره. ماشینهای اون هم از مینی ماینر هست تا فرمول یک. همه چیز، از مصرف بنزین گرفته تا فرسایش لاستیک توی این شبیه ساز در نظر گرفته شده، و تنها موردی که هنوز توی اون ضعف داره، تصادف خودروهاست که خیلی جای کار داره.
توی بازی داخل گاراژ که بشید، گزینه هایی مثل میزان بنزین توی باک، تنظیمات ترمز، فرمون، سیستم تعلیق، ضریب دنده و ... برای هر ماشین میبینید. نکته ای که وجود داره قدرت موتور و وزن ماشین رو نمیشه تغییر داد و این باعث میشه که رقابت بین این خودروها روی تکنیکهای رانندگی و تنظیمات ماشین متمرکز بشه. یه سایت هم هست که در کل دنیا رکوردهای زده شده تو این شبیه ساز رو ثبت می کنن.
من تقریبا 3 ساله که با این شبیه ساز کار می کنم، و تقریبا یک ساله که یه فرمون Logitech G25 هم خریدم (حدود 300 تومن) و با اون کار می کنم. بین شبیه سازهایی که من تاحالا دیدم این بهترین گزینه بوده.
می تونید از لینک زیر این بازی رو دانلود کنید :

یکی از سرورها رو انتخاب کنید و از اونجا دانلود کنید. حجمش تقریبا 130 مگابایته. البته این نسخه دمو هست که فقط سه ماشین و دو پیست رو آزاد داره. اخیرا من لایسنز هم خریدم ولی هنوز خیلی فرصت نکردم آنلاین کار کنم. دارم خودم رو برای مسابقات فرمول یک فصل 2009 آماده می کنم.

برای شروع هم چند نکته رو بگم، یکی اینکه به دید شبیه ساز به این بازی نگاه کنید، و اصلا و ابدا اون رو با بازیهایی مثل سریال Need For Speed مقایسه نکنید. یه نکته دیگه اینکه اگر فرمون ندارید حتما از موس برای کنترل ماشین استفاده کنید، کیبرد اصلا برای این شبیه ساز مناسب نیست. تنظیمات پیشفرض خود بازی روی موس هست.

فعلا همین ها رو علی الحساب داشته باشید، اگر کسی علاقه داشت و کار کرد، بعدا به مسابقات و لیگ های آنلاین هم میرسیم.

توضیحات اضافه تر این فروم هست:

برای دیدن فیلم ها و عکسهاش هم Live For Speed یا LFS رو توی گوگل یا یوتیوب جستجو کنید به راحتی می تونید پیدا کنید.

ali_metal_357
05-01-2009, 13:20
خب اگر بازی قشنگی هست چرا لینک دانلود دموی بازی رو دادی؟؟؟

لینک دانلود کامل بازی رو خب بده

حمزه
05-01-2009, 13:22
ببخشید فراموش کردم، شما همون نسخه دمو رو دانلود کن بعد کرکش کن. این هم لینک کرک برنامه:

فایلهای کرک رو کنار فایل اجرائی بازی کپی کنید . وقتی unlocker.exe رو اجرا کنید وارد بازی میشید . حالا پایین صفحه زیر گزینه های منو روی License کلیک کنید و یوزر و پسورد دلخواه رو وارد کنید.
با کرک تمام ماشینها و پیستها باز میشه، ولی نمیشه آنلاین بازی کرد چون یوزر و پسورد رو با سرور سایت چک می کنه. البته با نسخه دمو میشه با همون سه تا ماشین و دو جاده آنلاین مسابقه داد.

یه نکته دیگه هم اینکه برای ورود به بازی این سه گزینه رو دارید:
multi player برای مسابقات آنلاین
single player برای مسابقه با کامپیوتر یا تک نفره توی پیست
hot lap برای ثبت رکورد. تو این گزینه نباید بیشتر از دو چرخ ماشین از جاده خارج بشه و نباید به دیواره پیست یا لاستیکهای کنار پیست برخورد کنید. بعد از اینکه یک دور توی این حالت زدید، رکورد ثبت میشه و با دکمه 1 ریپلای رکورد ذخیره میشه. این فایل ریپلای رو می تونید توی سایت LFSworld.net بزارید و توی لیست رکوردها قرار بگیرید.
برای ورود به قسمت Hot Lap برنامه از شما Game Password رو می خواد که باید داخل سایت LFS.net یه اکانت بسازید و داخل مشخصات اکانت Game password رو ثبت کنید.

*Ali*
05-01-2009, 14:20
ممنون خیلی دنبال این شبیه ساز می گشتم. ولی یه سئوال : این شبیه ساز با کیبرد و موس سازگاره؟

حمزه
05-01-2009, 14:50
بله سازگاره، البته با فرمون یه چیز دیگه است. البته نه با این فرمون 30-40 تومنی ها !
برای تنظیم موس به صورت پیش فرض معمولا برای موس تنظیمه ولی اگر نبود از منوی اصلی Option رو می زنید . داخل Option توی قسمت Control برید :

گزینه ها مشخصه ، اولین گزینه از بالا Steer رو روی موس بذارید . توی قسمت پایین هم کلیک چپ رو برای گاز و کلیک راست رو برای ترمز بذارید . دنده هم میتونه S و X یا A و Z بذارید . خوب تا اینجا کنترل فرمون شما آنالوگه ولی گاز و ترمز دیجیتاله یعنی دکمه ایه و ماشین یا تا آخر گاز میده یا اصلا گاز نمی ده . البته خود بازی طوری تنظیم شده که وقتی دکمه رو بزنید کم کم گاز رو تا آخر میره ( البته نه خیلی یواش ) ولی خوب گاز آنالوگ بهتره .

برای آنالوگ کردن گاز بالای همون صفحه گزینه Wheel\js رو بزنید .

وسط صفحه گزینه Axes/FF رو بزنید . پایین سمت راست صفحه 2 محور وجود داره . یکی محور X یا افقی و محور Y یا عمودی . حالا روی گزینه Steer کلیک کنید و محور افقی رو انتخاب کنید و بعد از اون روی گزینه Thr/Brk Combined کلیک کنید . برای دنده هم کلیک راست رو برای Shift Up و کلیک چپ رو برای Shift Down بزارید .
کارایی این روش بیشتره و با این روش هم گاز و هم ترمزتون آنالوگ میشه . ممکنه اولش یه کم سخت بشه ولی زود به اون عادت می کنید .

حمزه
06-05-2009, 11:40
کسی اینجا پایه نیست برای مسابقه با شبیه ساز رانندگی؟
یه سری مسابقات آفلاین با بچه های Tuningtalk راه انداختیم، اگر چند نفر پایه اینجا پیدا بشن و به مسابقه یه حالت تیمی بدیم خیلی رقابت جالبی میشه. یعنی یه تیم از P30world و یه تیم از تیونینگ تاک. این لینک تاپیک مسابقه:

grand theft auto
27-06-2009, 14:05
مثل اینکه اینجا هیچکس احل رانندگی حرفه ای نیست،ولی جدا توصیه می کنم برین دنبالش،یه تیم هم تشکیل بدین و با بچه های تیونینگ تاک مسابقه بدین.من که خودم خیلی از مسابقه لذت می برم،مطمئنم اگه علاقمند به رانندگی باشید و یه بار مسابقه بدید معتاد این شبیه ساز میشید.

bersam
27-06-2009, 20:43
جالب نيست ! موس بدترين كزينه هست !!! اصلا فكرش هم طوريه كه ادم حاضر نيست دانلودش كنه ! :دي

حمزه
27-06-2009, 21:01
اگر به رانندگی و کار با شبیه ساز رانندگی علاقه داشته باشید، اونوقت جالب میشه. جذابیتش برای من انقدر بود که حدود 2 سال با موس با این شبیه ساز کار کردم.
الان هم با اینکه یک سال و نیمه که فرمون گرفتم، چون یه مقدار سر و صدا داره، شبهایی که با دوستام قرار مسابقه آنلاین داریم با موس میرم مسابقه میدم.
پیشنهاد می کنم اگر به رانندگی علاقه دارید حتما امتحانش کنید.

bersam
28-06-2009, 01:43
ما كه فايل بهتر نداريم !!!! اين رو هم دانلود مي كنيم !!! :دي

grand theft auto
28-06-2009, 16:53
جالب نيست ! موس بدترين كزينه هست !!! اصلا فكرش هم طوريه كه ادم حاضر نيست دانلودش كنه ! :دي
موس بدترین گزینه است؟؟!پس حتما کیبرد بهترین گزینه است!:31:
پیشنهاد می کنم دانلود نکن بدردت نمی خوره،برو آندرکاور بازی کن!

bersam
28-06-2009, 17:20
موس بدترین گزینه است؟؟!پس حتما کیبرد بهترین گزینه است!:31:
پیشنهاد می کنم دانلود نکن بدردت نمی خوره،برو آندرکاور بازی کن!
اصلا فکرش هم زجر آوره ... با موس ! بهترین گزینه به نظرم دسته پلی باشه . حتی فرمون هم به قول حمزه این ۴٠-۵٠ تومنی هاش به درد نمی خوره !‌
دانلود شد ولی هاردم پره !!!‌ موندم کجا نصبش کنم !!!‌ :دی !!!

grand theft auto
01-07-2009, 09:50
من خودم هم وقتی تو tuningtalk دیدم که همه می گن با موس بازی کن حالم بهم خورد ولی وقتی رفتم تو پیست دیدم که خیلی باحاله/البته باید یه موس خوب هم داشته باشی

SADEGH 7
03-07-2009, 14:18
واقعا ممنون به خاطر معرفی بازی و لینک دانلود. خیلی بازیه توپیه.آدم هرچی بازی می کنه دلش می خواد بیشتر بازی کنه. به هیچ وجه خسته کننده نیست.مرسییییییییییییییییی یییییییییییییییی:10:
من یه فرمون از قدیم دارم. فکر کنم خریدم 30 تومن ولی نسبت به موس و کیبرد بهتر می شه باش بازی کرد. پیشنهاد می کنم دوستان اگه مثل من پول این فرمون گرون ها رو ندارن همین ارزون ها رو بگیرن که این بازی با هر فرمونی سازگاره. آدم با این بازی لذت بازی با فرمون رو درک می کنه.
باز هم مرسی

grand theft auto
06-07-2009, 16:52
یکی از بچه ها تو مسابقه آنلاین یه شخصی به نام yassi دیده،اگه از بچه های همینجاست خودشو معرفی کنه

SADEGH 7
06-07-2009, 22:36
دوستانی که Online بازی می کنن، لطف کنن بگن تو کدوم سرور و چه ساعت هایی هستن تا من هم بهشون اضافه شم.

grand theft auto
07-07-2009, 11:35
در این تاپیک اعلام میشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Ali*
07-07-2009, 11:48
میبخشید Grand جون ، چون لینکای اول پست یکم به هم ریخته هست میشه هرچی لینک که باید دانلود کنم رو اینجا بذاری تا سردرگم نشم ؟

SADEGH 7
07-07-2009, 15:15
در این تاپیک اعلام میشه:
ممنون از راهنماییت رفیق. ولی به نظرم بهتره تو این تاپیک هم توضیحات باشه و قرار ها گذاشته بشه. تا هم بچه های فروم خودمون راحت باشن، هم بتونیم یه رقابت سالم با فروم tuningtalk داشته باشیم.

میبخشید Grand جون ، چون لینکای اول پست یکم به هم ریخته هست میشه هرچی لینک که باید دانلود کنم رو اینجا بذاری تا سردرگم نشم ؟
لینک دانلود بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود کرک بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اگه بازی کرک بشه دیگه نمی شه به صورت آنلاین بازی کرد.
موفق باشی:11:

grand theft auto
07-07-2009, 18:50
من خودم از بچه های تیونینگ تاک هستم،یه سر اومدم اینجا تا به شما هم کمک کنم تا فیض ببرین(البته زیر سایه جناب حمزه) سعی می کنم اگه قراری پیش اومد به شما هم خبر بدم،ولی باید گوش به زنگ باشید چون ساعت مسابقه ظهر اعلام میشه خود مسابقه هم شب بر گزار میشه.
علی خان لینک ها رو که این دوستمون دادن،کمک دیگه ای خواستی در خدمتم.
راستی بازی اگه کرک بشه میشه آنلاین بازی کرد،من خودم بازیم کرک شدس،با کرک همه قفل های بازی باز میشه اما توی مسابقات آنلاین،حتی اگه کرک کرده باشین فقط از همون 3 تا ماشین و 1 پیست میشه استفاده کرد.

Muradin
07-07-2009, 19:09
بابا این که مال عهد بوقه گرافیکش هم آشغاله

Muradin
07-07-2009, 20:03
آموزش رانندگیه

grand theft auto
07-07-2009, 20:05
این رو برای گرافیک نساختن،برای آدم های با عقل که می خوان علم و خودشون رو بالا ببرن ساختن،برای بقیه نید فور اسپید هست.گرافیکشم خیلیخوبه به نسبت.

SADEGH 7
07-07-2009, 20:26
من خودم از بچه های تیونینگ تاک هستم،یه سر اومدم اینجا تا به شما هم کمک کنم تا فیض ببرین(البته زیر سایه جناب حمزه) سعی می کنم اگه قراری پیش اومد به شما هم خبر بدم،ولی باید گوش به زنگ باشید چون ساعت مسابقه ظهر اعلام میشه خود مسابقه هم شب بر گزار میشه.
علی خان لینک ها رو که این دوستمون دادن،کمک دیگه ای خواستی در خدمتم.
راستی بازی اگه کرک بشه میشه آنلاین بازی کرد،من خودم بازیم کرک شدس،با کرک همه قفل های بازی باز میشه اما توی مسابقات آنلاین،حتی اگه کرک کرده باشین فقط از همون 3 تا ماشین و 1 پیست میشه استفاده کرد.
ممنون. فقط اگه لطف کنی قبلش یه کم اطلاعات تکمیلی راجع به بازی بدی ممنون می شم.اگه یه توضیح مختصر راجع به اصطلاحات مربوط به بازی و همچنین نحوه ی وصل شدن به سرور های ایرانی (یا در صورتی که امکان ساخت سرور هست آموزش ساخت سرور) باشه که دیگه عالی می شه.
باز هم ممنون.

آموزش رانندگیه

بابا این که مال عهد بوقه گرافیکش هم آشغاله
شما هرجا دیدی تاپیک نظر سنجیه بیا نظراتت رو ارائه کن.

grand theft auto
08-07-2009, 09:09
برای اتصال به سرور های ایرانی باید اسم سرور رو بدونید،بعضی وقت ها برای سرور پسورد هم می زارن که اونم باید بدونید،من بهتون قول میدم برای مسابقه بعدی خبرتون کنم.
حالا باید وارد بازی بشیدو روی گزینه مولتیپلیر کلیک کنید،در این صفحه روی join specific host کلیک کنید،حالا در این صفحه که باز میشه باید یوزر و پسورد رو وارد کنید و دکمه go رو بزنید،در این لحظه وارد بازی خواهید شد،اما اگه وارد نشد و یه صفحه دیگه باز کرد،توی همون صفحه ای که جدید باز شده باز هم روی go کلیک کنید تا وارد شوید.
برای ساخت سرور وارد بازی میشید و روی مولتیپلیر کلیک می کنید و روی start new host کلیک می کنید و در قسمت host name یک اسم برای سرور انتخواب می کنید و در قسمت host password یه پسورد هم وارد می کنید،ایجاد پسورد اختیاریه و اگر شما دلتون می خواد با همه مسابقه بدید بهتره پسورد نزارین
حالا پایین صفحه سمت راست روی go کلیک کنید تا ایجاد بشه.

bersam
08-07-2009, 09:46
خب و اينك بازي رو نصبيدم ! جند تا ايراد اساسي داره كه باعث ميشه بازي فقط يك مخاطب خاص (عشق رانندكي !!!) رو جذب كنه !

1.با موس هست ! :| تستش كردم ! ولي باز هم نميشه !!!! توي دريفت ها و سر بيج ها اصلا نمي شه با موس خوب عمل كرد ! البته شايد من هنوز مبتدي باشم !!!
2.free driving نداره !!! قبلا حداقل يه فري درايوينك تو شهر بود كه ميشد توي شهر تمرين رانندكي كرد ! ولي اين اون رو نداره كه اين خيلي بده !!
3.يكي از مهم ترين دلايلي كه باعث شد دل من از اين بازي زده بشه اينه كه اول مسابقه ها يه خانومه نمي اد يه برجم تكون بده !!! : دي !!! اكه اين يه نكته ي اخري رو رعايت مي كردن ! كلي بيشتر سود مي كردن !

grand theft auto
08-07-2009, 17:11
با موس میشه راحت کنترل کرد،تو هنوز رانندگیت خوب نیست.
این اصلا شهر نداره که توش تمرین کنی،اما در قسمت hot lap میتونی تنهایی توی پیست مسابقه بدی و کس دیگه ای نیست.
این بازی رو برای اونایی که اون خانومه رو می خوان نساختن،این بازی برای کسایی هست که می خوان یاد بگیرن و چیزایی که یاد میگیرن رو توی پیست اجرا کنن.من که بهت گفتم این به دردت نمی خوره گوش نکردی،برو آندرکاور بازی کن بیشتر کیف میده بهت.

bersam
09-07-2009, 23:24
با موس میشه راحت کنترل کرد،تو هنوز رانندگیت خوب نیست.
این اصلا شهر نداره که توش تمرین کنی،اما در قسمت hot lap میتونی تنهایی توی پیست مسابقه بدی و کس دیگه ای نیست.
این بازی رو برای اونایی که اون خانومه رو می خوان نساختن،این بازی برای کسایی هست که می خوان یاد بگیرن و چیزایی که یاد میگیرن رو توی پیست اجرا کنن.من که بهت گفتم این به دردت نمی خوره گوش نکردی،برو آندرکاور بازی کن بیشتر کیف میده بهت.
اندر كاور فايده نداره !!! سيستم من بيشتر از كربن رو نمي كشه !!! : دي !!!
منم من باب مزاح كفتم !
ولي وقتي من سرعتش رو زياد مي كنم و ميره روي 120 هر جي اين فرمون رو مي بيجونه ! انكار نه انكار ! ولي با سرعت 80 تا راحت مي بيجه ! :)
در ضمن شما هم بهتره هي ما رو نا اميد نكني :| من نظراتم رو كفتم ! اكه مخالفي دليل نميشه كه هي بكي به دردت نمي خوره :|:41:

bersam
09-07-2009, 23:50
مي كم نميشه يه جوري اين اينه بغل سمت راست رو اورد ؟؟؟ اين ماشينه هي از سمت راست ما مي اد توي اين ترانينك هي بهش مي خوريم ! مي بازيم :) ولي mitdown madness هم كه يه همجين سبكي داشت ! جون توي شهر بود خيلي باحال تر بود :)

grand theft auto
10-07-2009, 13:23
اندر كاور فايده نداره !!! سيستم من بيشتر از كربن رو نمي كشه !!! : دي !!!
منم من باب مزاح كفتم !
ولي وقتي من سرعتش رو زياد مي كنم و ميره روي 120 هر جي اين فرمون رو مي بيجونه ! انكار نه انكار ! ولي با سرعت 80 تا راحت مي بيجه ! :)
در ضمن شما هم بهتره هي ما رو نا اميد نكني :| من نظراتم رو كفتم ! اكه مخالفي دليل نميشه كه هي بكي به دردت نمي خوره :|:41:
عزیز من این قانون رانندگیه کاملا طبیعیه که با سرعت 120 نتونه بپیچه،اگه مثل نید فور اسپید میشد با 300 تا پیچ 90 درجه رو رد کرد که دیگه بهش نمی گفتن شبیه ساز.
منم تو رو نا امید نمی کنم،با نظراتت مخالف نیستم،ولی نظرت اشتباهه،بهترین تایم هایی که توی دنیا ثبت شده با فرمون بوده،بعدش موس و در آخر با فاصله خیلی زیاد کیبورد،وقتی توقع داری ماشین با سرعت 120 تا راحت بپیچه معلومه که این بازی به دردت نمی خوره،ولی من نا امیدت نمی کنم،ادامه بده شاید موفق شدی.
آینه سمت راست رو نمیشه آورد،باید با آینه وسط پوشش بدی

bersam
10-07-2009, 14:59
عزیز من این قانون رانندگیه کاملا طبیعیه که با سرعت 120 نتونه بپیچه،اگه مثل نید فور اسپید میشد با 300 تا پیچ 90 درجه رو رد کرد که دیگه بهش نمی گفتن شبیه ساز.
منم تو رو نا امید نمی کنم،با نظراتت مخالف نیستم،ولی نظرت اشتباهه،بهترین تایم هایی که توی دنیا ثبت شده با فرمون بوده،بعدش موس و در آخر با فاصله خیلی زیاد کیبورد،وقتی توقع داری ماشین با سرعت 120 تا راحت بپیچه معلومه که این بازی به دردت نمی خوره،ولی من نا امیدت نمی کنم،ادامه بده شاید موفق شدی.
آینه سمت راست رو نمیشه آورد،باید با آینه وسط پوشش بدی
خوب ! ببين يه جيزيه كه من به جشمم ديدم ! ولي اين جا عمل نمي كنه ! وقتي به يه بيج خطرناك ميرسي ! دستي رو مي كشي ! و كاز مي دي !ماشين يه خورده در جا مي زنه و حركت مي كنه ! ولي توي اين ! وقتي با راست كليك دور مي زنه ! ديكه هر جي كاز مي دي انكار نه انكار !همين جوري مي ره و مي خوره به ديوار !
در ضمن اين رو توي فيلم ها نديدما : دي ! توي جاده بوديم ! بابام اين حركت خفن رو انجام داد : دي ! البته اكه انجام نمي داد !!! الان كسي نبود با شما كل كل كنه !!! : دي !! راستي جالبه ! من موندم كه جي تي اي جه ربطي به شبيه ساز داره !!! : دي
در ضمن ! با اون GTI فرمونش مشكل داره نمي بيجه !!! در حالي كه اون BMW فرمول يكه خيلي راحت مي بيجه ! :)

grand theft auto
10-07-2009, 17:01
در رانندگی واقعی،وقتی با سرعت 80 تا آدم می خواد بپیچه تمام تن و بدنش به لرزه میفته و احساس می کنه الان پرت میشه بیرون،همین باعث میشه وقتی کسی داره با 80 تا میپیچه احساس کنه کار خیلی خفنی کرده(که این خیلی طبیعیه)اما در شبیه ساز ما نیروها رو احساس نمیکنیم،برای همین وقتی با 120 تا میپیچیم احساس میکنیم با سرعت کمی پیچیدیم.
این شبیه ساز توسط رانندگان واقعی مسابقات تست شده و همه تاییدش کردن.
اون ماشین هم فرمونش مشکل نداره،علت این موضوع سیستم تعلیق اون ماشین و سوسپانشن اون هست که خوب نمیپیچه!

*Ali*
13-07-2009, 11:30
من رفتم توی قسمت Multiplayer بعد اونجا ازم یوزر پسورد خواست رفتم تو سایتش رجیستر کردم حالا وقتی تو بازی پسورد رو میزنم میگه
You must set a game password

grand theft auto
13-07-2009, 19:20
من رفتم توی قسمت Multiplayer بعد اونجا ازم یوزر پسورد خواست رفتم تو سایتش رجیستر کردم حالا وقتی تو بازی پسورد رو میزنم میگه
You must set a game password
برو توسایت خود بازی بعد وارد پروفایلت شو بعد در قسمت گیم پسورد یه گیم پسورد برای خودت انتخاب کن و در بازی اون پسورد رو وارد کن

*Ali*
23-07-2009, 16:54
من رفتم توی یکی از هاست ها ولی فقط تصاویر بازی اونها رو مشاهده کردم اصلا نتونستم بازی کنم ! اگر ممکنه یه توضیحی بده چجوری بازی کنم

grand theft auto
30-07-2009, 09:48
من رفتم توی یکی از هاست ها ولی فقط تصاویر بازی اونها رو مشاهده کردم اصلا نتونستم بازی کنم ! اگر ممکنه یه توضیحی بده چجوری بازی کنم
ببخشید الان پستتو دیدم.
وقتی داری تصاویر مسابقه رو میبینی باید دکمه Esc رو بزنی ،یه منو در سمت چپ ظاهر میشه که باید روی گزینه join کلیک کنی.

shayan_13_72_p
11-09-2009, 19:41
چه جوری میشه توی لیگهایی که برگزار میشه شرکت کرد؟

arminnaz
03-10-2009, 17:41
ببخشید فراموش کردم، شما همون نسخه دمو رو دانلود کن بعد کرکش کن. این هم لینک کرک برنامه:

فایلهای کرک رو کنار فایل اجرائی بازی کپی کنید . وقتی unlocker.exe رو اجرا کنید وارد بازی میشید . حالا پایین صفحه زیر گزینه های منو روی License کلیک کنید و یوزر و پسورد دلخواه رو وارد کنید.
با کرک تمام ماشینها و پیستها باز میشه، ولی نمیشه آنلاین بازی کرد چون یوزر و پسورد رو با سرور سایت چک می کنه. البته با نسخه دمو میشه با همون سه تا ماشین و دو جاده آنلاین مسابقه داد.

یه نکته دیگه هم اینکه برای ورود به بازی این سه گزینه رو دارید:
multi player برای مسابقات آنلاین
single player برای مسابقه با کامپیوتر یا تک نفره توی پیست
hot lap برای ثبت رکورد. تو این گزینه نباید بیشتر از دو چرخ ماشین از جاده خارج بشه و نباید به دیواره پیست یا لاستیکهای کنار پیست برخورد کنید. بعد از اینکه یک دور توی این حالت زدید، رکورد ثبت میشه و با دکمه 1 ریپلای رکورد ذخیره میشه. این فایل ریپلای رو می تونید توی سایت LFSworld.net بزارید و توی لیست رکوردها قرار بگیرید.
برای ورود به قسمت Hot Lap برنامه از شما Game Password رو می خواد که باید داخل سایت LFS.net یه اکانت بسازید و داخل مشخصات اکانت Game password رو ثبت کنید.
آقا ممنون ولی هرچی میزنم ارور میده میگه eror wile reply !!!! بعد جای کد لایسنس چی بزنیم؟؟؟:41:

kold
26-10-2009, 23:03
کسی هکی یا کد این بازی رو داره ؟

grand theft auto
20-11-2009, 15:53
دوستان کسایی که پایه مسابقه آنلاین هستن اعلام کنن،می خوایم لیگ راه بدازیم و کلی هم مشتری داریم.

eman00
26-12-2009, 17:27
سلام من رفتم تو قسمت Multiplayer به چه صورت ریجستر میشه؟

حمزه
12-02-2010, 22:47
به به ، ببین اینجا چه خبره :) اوایل سر میزدم به این تاپیک میدیدم ظاهرا مشتری نداره، الان اومدم میبینم که انگار برای بعضی از دوستان جالب بوده.
بازهم میگم اگر به دنبال بازی ماشین هستید LFS گزینه مناسبی براتون نخواهد بود، اما اگر به دید یک شبیه ساز بهش نگاه کنید فوق العاده جذاب و هیجان انگیزه. برای من به خصوص با فرمون مسابقه دادن با LFS هیجانش انقدر هست که باعث بشه ضربان قلبم بالا بره و کف دستم هم عرق کنه !

مي كم نميشه يه جوري اين اينه بغل سمت راست رو اورد ؟؟؟ اين ماشينه هي از سمت راست ما مي اد توي اين ترانينك هي بهش مي خوريم ! مي بازيم :) ولي mitdown madness هم كه يه همجين سبكي داشت ! جون توي شهر بود خيلي باحال تر بود :)

توی مسابقه با زدن کلید w سر راننده به راست و با کلید e به چپ می چرخه البته تقریبا 45 درجه.
در حالی که کلید w رو نگه داشتی و راننده داره به سمت چپ نگاه می کنه، اگر کلید e رو بزنی زاویه نگاهش از 45 به 90 درجه افزایش پیدا می کنه. برعکسش هم صادقه. این جمله رو بخونی شاید متوجه نشی درست، برو توی بازی و با این دو تا کلید یه کم ور بری متوجه میشی.
کلید R رو هم بزنی پشت سر رو نگاه می کنه راننده.

برای کرک بازی هم لینکش رو توی پست دوم یا سوم تو صفحه اول گذاشتم. فایل کرک رو کنار فایل اجرایی بازی بذارید و بعد از اجرا یه یوزر و پسورد دلخواه توش وارد کنید و تایید کنید.

اگر می خواید کرک استفاده نکنید و با استفاده از اکانت دمو رکوردهاتون رو توی سایت رسمی بازی ثبت کنید، همونطور که دوستمون گفت باید توی سایت بازی ثبت نام کنید و غیر از پسورد خود سایت game password رو هم پر کنید تا بتونید بازی رو به صورت دمو استفاده کنید. البته جدیدا فکر کنم موقع ثبت نام game password رو همون پسورد خود سایت قرار میده.

اونهایی که در مقایسه با بازیهای ماشین میگن چرا با سرعت 100 تا نمی پیچه، برن با ماشین واقعی امتحان کنن. یه جایی مثل یه پارکینگ بزرگ و با رعایت مسائل ایمنی جدی برید تست کنید. من امتحان کردم خودم. توی سرعت بالای 80 وقتی فرمون رو با سرعت به یک سمت بچرخونید ماشین به راحتی oversteer میشه. به خصوص توی خانواده پژو.

من از این به بعد بیشتر به اینجا سر می زنم، اگر مشکل دیگه ای بود در خدمتتون هستم.

irboy26
29-05-2010, 19:02
اگه کسی lfs و با فرمان g25 بازی میکنه تنظیماتش و به من بگه چون هیچ رقمه تنظیم نمیشه.اگر با تصویرم باشه که دیگه ممنونش میشم.

behcam
15-06-2010, 23:19
سلام خیلی ممنون که این شبیه ساز رو معرفی کردید .
ولی یک چیز : وقتی ریجیستر میکنم همه ماشین ها در گاراژ رنگی میشن ولی وقتی انتخاب میکنم error اینکه ماشین پیدا نکرده ملی ماشین های اصلی درست کار میکنند . حتی پیست ها هم همین طور هستند .
میخواستم بدونم بجز کارهایی که گفته بودین باید کارهای دیگری هم انجام داد .
یک بازی یا شبیه ساز هم هست که گرافیک و سیستم بالاتری میخواد به نام test drive که سیتم من خوب جواب نداد . فقط خواستم این شبیه ساز هم معرفی کرده باشم .
با تشکر از شما دوست گرامی

RatAtouille
25-06-2010, 10:59
ولی هیچ چیزی مثل خود رانندگی نمیشه .

شـیـفــو
30-01-2011, 02:53
دوستان لطفا پوشه data\skins رو برای من قرار بدید فقط پوشه Skins رو میخوام ، اگه رار باشه بهتره .
ممنون !!!

B.J.U
30-01-2011, 12:24
بفرما:

حمزه
30-01-2011, 12:30
این که فولدر خالیشه :)
من الان سر کارم، شب میرم خونه کامل اش رو میفرستم.

pooria-ir
30-01-2011, 12:47
بچه ها این بازی خیلی 20ئه
فقط یه چیز شما هم تو مرحله اول تو SIngle player نمیتونین به جز 3 تا ماشین بقیه رو انتخاب کنین و ارور میده ؟ یا نه

حمزه
30-01-2011, 13:16
LFS به صورت Demo سه ماشین و دو جاده رو فقط باز داره. اگر بخوای توی سرورهای آنلاین هم وارد بشی باید توی سایت ثبت نام کنی و بازی رو یا یوزر و پسورد ات Unlock کنی .
می تونی بازی رو کرک هم بکنی ولی با کرک نمی تونی آنلاین مسابقه بدی و فقط روی کامپیوتر خودت می تونی باهاش کار کنی.
با این فایل می تونی کرک کنی:

pooria-ir
30-01-2011, 16:50
LFS به صورت Demo سه ماشین و دو جاده رو فقط باز داره. اگر بخوای توی سرورهای آنلاین هم وارد بشی باید توی سایت ثبت نام کنی و بازی رو یا یوزر و پسورد ات Unlock کنی .
می تونی بازی رو کرک هم بکنی ولی با کرک نمی تونی آنلاین مسابقه بدی و فقط روی کامپیوتر خودت می تونی باهاش کار کنی.
با این فایل می تونی کرک کنی:

من الان کرک کردم
اما فقط یه جادش کار میکنه و 2 تا ماشین
بقیه ارور میده

شـیـفــو
30-01-2011, 21:14
بفرما:

این که فولدر خالیشه :)
من الان سر کارم، شب میرم خونه کامل اش رو میفرستم.
خیلی ممنون ، بله جناب حمزه درست گفتند خالی هست .
من بازی رو از سه جا دانلود کردم موقع اجرا همش ارور میده که این پوشه خالیه .
توی این فروم چیزی پیدا نکردم توی جای دیگه هم گشتم یه فروم بود فکر همین جناب حمزه هم اونجا فعالیت میکردند چون نام کاربری حمزه بود ، خلاصه چیزی پیدا نکردم تو فروم های اجنوی هم دوتا لینک داده بودند گفته بودند که از اینا استفاده کنید اما باز اونا هم خراب بودن یعنی کلا 5 بار دانلود کردم :31: اما فایده نداره این پوشه خالیه :41:
راستی درمورد کرک ، من سون 64 دارم مشکلی داره ؟ تو همون فروم که میگم گفته شده بود که در رجستری یه تغییراتی انجام بدیم ، لازمه یا این کرک که گذاشتید کافیه ؟

B.J.U
30-01-2011, 21:34
چجوری میشه ماشین هارو باز کرد؟

pooria-ir
30-01-2011, 21:44
من بازی رو از سه جا دانلود کردم موقع اجرا همش ارور میده که این پوشه خالیه .

دوست عزیز از اینجا دانلود کن

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

چجوری میشه ماشین هارو باز کرد؟

منم همین سوالو دارم + اینکه جاده هارو چجوری میشه باز کرد ؟

شـیـفــو
30-01-2011, 23:24
دوست عزیز از اینجا دانلود کن
ممنون ولی من از اینجا هم دانلود کردم همینجوری بود .
اگه میشه لطف کنید و این پوشه رو برای من قرار بدید .

حمزه
31-01-2011, 10:18
سلام
این پوشه اسکین ها:

حجمش 22 مگابایته. یه سری از اسکینها یی که خودمم ساختم توش هست. بقیه اش هم که مال خود LFS هست.

@pooria-ir
از کدوم نسخه استفاده می کنی؟ و از چه ویندوزی؟ اگر می تونی دوباره آخرین نسخه رو دانلود کن و بعدش کرک کن.
کرکی که گذاشتم با ویندوز 7 نسخه 64 بیت مشکل داره. ولی ظاهرا توی 32 بیت درست کار می کنه. یکی از بچه ها در مورد دستکاری کردن رجیستری یه مطلبی گفته بود که راستش من امتحانش نکردم.
اگر کرک درست کار بکنه باید همه ماشین ها و جاده ها باز بشن.

pooria-ir
31-01-2011, 10:42
@pooria-ir
از کدوم نسخه استفاده می کنی؟ و از چه ویندوزی؟ اگر می تونی دوباره آخرین نسخه رو دانلود کن و بعدش کرک کن.
کرکی که گذاشتم با ویندوز 7 نسخه 64 بیت مشکل داره. ولی ظاهرا توی 32 بیت درست کار می کنه. یکی از بچه ها در مورد دستکاری کردن رجیستری یه مطلبی گفته بود که راستش من امتحانش نکردم.
اگر کرک درست کار بکنه باید همه ماشین ها و جاده ها باز بشن.

من آخرین نسخه رو دارم،هم رو XP 32BIT و هم رو 7 64bit همین مشکل رو دارم.

یعنی اگه کرک مشکلی نداشته باشه باید از همون اول همه ی ماشین ها و جاده ها باز باشه ؟ من تو Single player که میرم فقط یه جاده و 2 تا ماشین بازن
بقیه رو که باز میکنم یه صدا میاد اینجوری (دید دید) بعد GO غیر فعال میشه و باید دوباره بری ماشین قبلی هارو انتخاب کنی

حمزه
31-01-2011, 10:51
مطمئنی از کرک درست استفاده کردی؟
بازی رو وقتی نصب می کنی که همون یه جاده و سه ماشین رو داره (XFG , XRG , FBM ) . باید فایل کرک رو کپی کنی توی فولدر lfs کنار فایل lfs.exe بذاری و اجراش کنی. بعد یه یوزر و پسورد دلخواه که بزنی بازی با همون یوزر کرک میشه.
برای اطمینان روی XP امتحانش کن، چون روی 7 خیلی حساب کتاب نداره :)
یه بار دیگه هم چک کن که نسخه Z.28 رو داشته باشی. اگر بعد از کرک ماشینها باز شد ولی موقع انتخاب کردنشون ارور داد دوباره دانلودش کن و نصب کن.
من چون 2 ساله که license خریدم خیلی درگیر مسائل کرک نبودم، این چیزهایی هست که به ذهنم رسید. امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

pooria-ir
31-01-2011, 11:16
مطمئنی از کرک درست استفاده کردی؟
بازی رو وقتی نصب می کنی که همون یه جاده و سه ماشین رو داره (XFG , XRG , FBM ) . باید فایل کرک رو کپی کنی توی فولدر lfs کنار فایل lfs.exe بذاری و اجراش کنی. بعد یه یوزر و پسورد دلخواه که بزنی بازی با همون یوزر کرک میشه.
برای اطمینان روی XP امتحانش کن، چون روی 7 خیلی حساب کتاب نداره :)
یه بار دیگه هم چک کن که نسخه Z.28 رو داشته باشی. اگر بعد از کرک ماشینها باز شد ولی موقع انتخاب کردنشون ارور داد دوباره دانلودش کن و نصب کن.
من چون 2 ساله که license خریدم خیلی درگیر مسائل کرک نبودم، این چیزهایی هست که به ذهنم رسید. امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

فک کنم بهترین کار اینه که یه بار دیگه دانلود و نصب کنم

شما لطف میکنین لینک دانلود آخرین نسخه و یه کرک خوب رو بزارین،که من با خیال راحت دانلود کنم ؟

ممنون :10:

حمزه
31-01-2011, 11:25
آخرین نسخه رو که خود سایتش می تونی بگیری:

توی این صفحه هرکدوم از سرورها رو خواستی انتخاب کن، فرقی نمی کنه.

برای کرک هم ، همون قبلی رو که گذاشتم امتحان کن. شب میرم خونه یه بار با سیستم خودم چک می کنم ببینم کدوم کرک خوبه، ولی تا اونجایی که یادمه همین درست کار می کرد.

pooria-ir
31-01-2011, 13:17
من بازی رو دانلود کردم
فقط لطف کن بگو از چه کرکی استفاده ککنم که دیه اون مشکل پیش نیاد
مرسییییی:10:

pooria-ir
14-02-2011, 19:12
پس چی شد آقا حمزه :)
قرار بود کرک رو بزارین برامون

ardalan5090
10-03-2011, 15:22
سلام به همه دوستان
خوشحالم که اینجا از lfs استقبال شد . من هم از بچه های Tuningtalk هستم و با همکاری حمزه عزیز یک لیگ هم تو ایران راه انداختیم .
این شبیه ساز فوق لعاده است . نکته ای هم که داره اینه که هر چی حرفه ای تر بشین ازش بیشتر لذت میبرین . ضمنا اکثر قهرمانهای اتومبیلرانی با این شبیه ساز برای تمرین کار میکنند .

برای گسترش و آموزش و اطلاع رسانی این نرم افزار سایتی به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم راه اندازی کردیم .
این سایت الان حدود 50% تکمیله و به مرور کامل خواهد شد. به این سایت حتما سر بزنین و نظراتتونو هم بگین .
این لینک هم برای شروع به کار و لینک کرک و ... کمکتون خواد کرد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون و موفق باشید

amin 2010
11-03-2011, 17:26
سلام به همه دوستان
خوشحالم که اینجا از lfs استقبال شد . من هم از بچه های Tuningtalk هستم و با همکاری حمزه عزیز یک لیگ هم تو ایران راه انداختیم .
این شبیه ساز فوق لعاده است . نکته ای هم که داره اینه که هر چی حرفه ای تر بشین ازش بیشتر لذت میبرین . ضمنا اکثر قهرمانهای اتومبیلرانی با این شبیه ساز برای تمرین کار میکنند .

برای گسترش و آموزش و اطلاع رسانی این نرم افزار سایتی به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم راه اندازی کردیم .
این سایت الان حدود 50% تکمیله و به مرور کامل خواهد شد. به این سایت حتما سر بزنین و نظراتتونو هم بگین .
این لینک هم برای شروع به کار و لینک کرک و ... کمکتون خواد کرد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون و موفق باشید

من این شبیه ساز رو 2 سال پیش بازی کردم ، بی شک شبیه سازیش به دقت FMS3 یا GT5 نیست ، گرافیک داغونیم داره ، فیزیک تصادف هم کلا نداره اما برای کسایی که سیستم های ضعیف دارن حدودا توصیه میشه (طرح بازی با ماوس کلا عاقلانه نیستش نمی دونم چرا اینا یه همچین فکری برا بازی کردن)
+
دوستان میگن رانندگان بزرگ این بازی رو تایید کنن
1 - میشه اسم اون راننده ها رو بگن
2-ما خودمونم ماشین داریم سوارش میشیم اما هیچ ربطی به این بازی نداره !!!

pooria-ir
11-03-2011, 20:38
والا ما که حدودا 3 ماهه درخواست دادیم واسه کرک تو این تاپیک کسی جواب نداده
خوب یکی یه کرک سالم بده دیگه :13:

pooria-ir
08-04-2011, 09:54
یکی به من کمک کنه
من به جز XR و xf و XR-GT TURBO هر ماشینی رو انتخاب میکنم اینجوری میشه

مشکل از چیه ؟ کرک ؟ چندین بار تا حالا کرک دانلود کردم
بازیم تا حالا نسحه Z رو تا حالا 4 بار دانلود کردم

حمزه
31-05-2011, 07:31
سلام
ببخشید با تاخیر جواب میدم.
پوریا جان شما از این کرک استفاده کن ببین این مشکل ات حل میشه یا نه . 2 تا کرک داخل فایل Rar هست، هر دو تا رو امتحان کن .

من این شبیه ساز رو 2 سال پیش بازی کردم ، بی شک شبیه سازیش به دقت FMS3 یا GT5 نیست ، گرافیک داغونیم داره ، فیزیک تصادف هم کلا نداره اما برای کسایی که سیستم های ضعیف دارن حدودا توصیه میشه (طرح بازی با ماوس کلا عاقلانه نیستش نمی دونم چرا اینا یه همچین فکری برا بازی کردن)
+
دوستان میگن رانندگان بزرگ این بازی رو تایید کنن
1 - میشه اسم اون راننده ها رو بگن
2-ما خودمونم ماشین داریم سوارش میشیم اما هیچ ربطی به این بازی نداره !!!

امین جان به نظرم قضاوت منصفانه ای نمی کنی ! شما داری نسخه دو سال پیش LFS رو با آخرین نسخه gran turismo مقایسه می کنی !
برای من که کاربر PC هستم GT5 اصلا معنی نداره چون من نمی تونم اجراش کنم، اگر قراره که LFS با یه شبیه ساز دیگه مقایسه بشه بهتره که بین شبیه سازهای کامپیوتر مثل RFactor مقایسه بشه .
در مورد گرافیک و فیزیک تصادف تقریبا حق با شماست. البته گرافیکش داغون نیست ولی در مقایسه با GT5 مسلما خیلی ضعیف تره ولی من از همون اول هم گفتم که با دید یک شبیه ساز به LFS نگاه کنید نه یک بازی. گرافیک و افکتهای صوتی و تصویری هم یکی از مواردی هست که بازی رو به واقعیت نزدیک می کنه، ولی همه چیز فقط گرافیک و افکت نیست. برای من فیزیک و حرکات ماشین خیلی مهم تره .
در مورد طرح بازی با موس هم ، فقط یک راه کاره برای کسایی که Wheel ندارن. مسلما کار با موس و کنترل آنالوگ روی فرمون و گاز و ترمز خیلی بهتر از کنترل دیجیتالی کیبرد هست.
و اما برای اون دو مورد آخری، حقیقتش اینه که من از تایید راننده های بزرگ خبر ندارم، ولی چند تا از دوستام که راننده حرفه ای داخل کشور هستن و توی مسابقات داخلی هم مقام داشتن تایید کردن که LFS خیلی به واقعیت نزدیک هست و با توجه به تجربه شون از من هم خیلی بهتر کار می کنن توی LFS .
و اینکه مطمئنا نیاز به توضیح نیست که رفتار و عکس العملهای ماشین توی کوچه و خیابون و اتوبان با پیست خیلی فرق می کنه. من 4-5 سال پیش وقتی با LFS آشنا شدم اولین چیزی رو که توی این شبیه ساز امتحان کردم Oversteer و Understeer توی سرعتی بود که خودم با ماشین تجربه کرده بودم و عکس العمل مشابه دیدم از LFS !

alivw71
31-05-2011, 08:42
من با نسخه دمو این بازی رو انلاین میکنم. حیف فقط سه تا ماشین بیشتر نمی تونی انتخای کنی.
حداقل سرعت شبکه برای انلاین 56kb نه lag داره نه delay.

nap30-2008
31-05-2011, 18:43
سوال : قيمت اين بازي چند دلار هست ؟ تا چه اندازه در قسمت آنلاين سرورها پر هستند ؟

من بيش از چند سال از rFactor استفاده مي كنم . حقيقتا شبيه ساز كم نظيريه !‌ آيا اين LFS هم مثل rFactor مي مونه يا تفاوت زيادي داره ؟ rFactor كه براي من بيشتر يه دنياي جداگانه هست . راحت ميشه مود تراك و يا Addon اضافه كرد . از گرافيك و صدا و فيزيكش هم كاملا راضيم ... سوال شد براي من چرا تو ي فروم rFactor تاپيك نداره ؟

حمزه
02-06-2011, 06:52
قیمت LFSحدود 50 دلار هست. (24 یورو )
من با Rfactor خیلی کار نکردم ولی کلا فیزیک Rfactor و LFS حدودا در یک حد هست. LFS امکان اضافه کردن پیست و ماشین رو نداره. در این جور موارد امکانات Rfactor بیشتره . خیلی وقته دانلودش هم کردم ولی فرصت نکردم خیلی باهاش کار کنم ببینم چطوریاست.
توی فروم LFS که میری میگن Rfactor خیلی خوب نیست و فقط LFS . طرف مقابل هم به همین شکل :) ولی در کل هر دوشون با هدف ساخت یه شبیه ساز رانندگی دارن کار می کنن، نه یک بازی !

کلا Rfactor و LFS چون صرفا هدفشون ساخت یک شبیه ساز هست برای همین از نظر گرافیکی خیلی قوی نیستن و گرافیک نسبتا پایین و زیادی واقعی بودنشون معمولا توی ذوق Gamer ها میزنه . طرفدارهای اینها بیشتر کسایی هستن که فیزیک بازی براشون اهمیت خیلی بیشتری داره .

nap30-2008
02-06-2011, 19:05
بله ممنون از جواب !

والا رفتم تو سايت رسمي خودش ديدم قيمت براي S2 كه اتومبيل BMW Sauber F1 07 هم توش هست حدود 40 $ هست ...

بله حق با شماست . گرافيك بالا نيست اما راضي كننده هست. چيزي كه rFactor رو براي من متمايز مي كنه امكان اتنخاب از بين دهها تراك. مد . ماشين و يا AddOn هست . حتي به راحتي ميشه رو اسكين ماشينها كار كرد ... اما به نظر مي رسه LFS كمي تا زياد محدوديت داره ... اما مي خوام تستش كنم و يه مقايسه انجام بدم .

حمزه
02-06-2011, 19:27
من با اینکه طرفدار Open Source هستم :) ولی یه جاهایی به نظرم محدودیت و تمرکز باشه بهتره. مثلا اینکه ماشینها قابل دستکاری نیستن و قدرت ماشینها ثابت هست باعث شده که رقابت جالبی برای رکورد زدن توی پیستها با ماشینهای مختلف به وجود بیاد . توی همچین مواردی تعدد بیش از حد ماشین و پیست باعث عدم تمرکز راننده ها روی ماشین یا پیست خاص میشه.
چند وقتیه که دائم دارن قول نسخه S3 رو میدن و مقداری تاخیر داشتن. حالا منتظریم ببینیم توی نسخه جدید چه امکاناتی اضافه میشه .
حقیقتش من چون لایسنس LFS رو خریدم بیشتر وقتم رو روی LFS میذارم و خیلی با شبیه سازهای دیگه کار نکردم. بالاخره پولش رو دادم دیگه، حس غریبیه توی ایران ، استفاده از نرم افزاری که پولش رو داده باشی :D

ولی به هر حال با همین امکانات ، فیزیک قابل قبولی داره . ارزش امتحان کردن رو داره حداقل.

nap30-2008
03-06-2011, 10:50
باشه !‌حتما امتحانش مي كنم !

راستش از اون ور هم دارن قول rFactor 2 رو ميدن كه اون هم با تاخير ! هنوز هيچ تاريخ مشخصي براي عرضه نيست !

به هر حال بايد ببينم تا چه حد برتري داره . و همچنين شايد انتظار براي نسخه S3 بهتر باشه . و دقيقا هم مي فهمم چي ميگي ! چندان تو كشور ما باب نيست كه ليسانس اصلي نرم افزارها و گيم ها رو بخرن . حتي كسي كه پولش رو هم داشته باشه مياد نسخه كراكي استفاده مي كنه .

در مورد اينكه تمركز چندان با هات موافق نيستم . من بيشتر روي تراك پك MMG و يا GTL و يا به هر حال يه تراك از يه سازنده خاص مي گيرم و خودم رو چندان درگير انواع مختلف نمي كنم . و همينطور در مورد مد . ماشين صدق مي كنه . همين طور بيشتر مدهاي مولتي پلاير بازي با يه فيزيك يكسان ارائه ميشن .

هرگز نميشه مسابقه با مد Endurance Series توي تراك Le Mans24h و زمان چند ساعت رو فراموش كرد !!!

poya_poya
09-02-2012, 14:42
سلام
لطفاً یه کرک واقعی بذارید .

با تشکر

حمزه
09-02-2012, 20:12
سلام
این کرک مربوط به آخرین نسخه یعنی 0.6B :

نحوه استفاده :

دو فایل unlocker.exe و unlocker.dll رو در پوشه LFS کپی کنید
فایل unlocker.exe رو اجرا کنید تا LFS اجرا شود ( اگر از ویندوز 7 یا Vista استفاده می کنید و در Program Files شبیه ساز رو گذاشتید ، برای اطمینان از Run as administrator استفاده کنید که مشکلی نباشه )
با هر یوزر و پسوردی که میخواید آنلاکش کنید ( پسورد حداقل باید 8 کاراکتر باشد )
فقط واسه ورژن 0.6B استفاده کنید

parsa.soheil@yahjo
17-08-2013, 18:06
AGA MAN ASLAN UNLOKESHAM KARDAM VALI MIGE KHATAYE MASHIN
in adrese mane behem help parsa.soheil@yahoo.com

حمزه
21-08-2013, 20:55
برای ویندوز 7 باید مراحل زیر رو هم برای کرک انجام بدی:

رجیستری ادیتور ویندوز را باز کنید(start>run>regedit).
محتویات فایل ProductId را از مسیر زیر کپی کنید
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProductId(روی فایل ProductId دبل کلیک کنید و شماره داخل value data رو کپی کنید)

یک STRING VALUE جدید به نام ProductId در مسیر زیر بسازید
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\ Windows NT\CurrentVersion
طریقه ساختن(راست کلیک در مسیر بالا new>string value)
حالا مقداری رو که از ProductId اولی کپی کردید داخل ProductId جدیدی که ساختین پیست کنید.رجیستری ادیتور رو ببندید و آنلاکر رو اجرا کنید و تمام.توجه کنید نام استرینگی که میسازید به حروف کوچک و بزرگ حساسه و دقیقا اینجوری باید باشه ProductId با فرمت REG_SZ