PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كاتالوگ ،استند و... چيست؟

arezo-gra
05-01-2009, 08:30
سلام دوستان عزيز در مورد كاتالوگ واستند و كارهاي تبليغاتي ديگه هر كس توضيحي بتونه بده ازش ممنون ميشم.مثلا ميخوام بدونم اندازه هاشون با هم چه فرقي دارن و يا هركدوم چه خصوصياتي بايد داشته باشند واينكه كاغذشون چيه وخلاصه هر توضيحي كه بتونه مفيد باشه

banoye kochak
05-01-2009, 12:38
من هم مثل شما تازه واردم
اما با چرخی که تو این سایت زدم فک کنم اگه این سوالتونو تو قسمت
چاپ بپرسید سریعتر جوابتونو بگیرید

DreaMaryam
20-01-2009, 11:10
سلام
کاتالوگ: توضیحات جامع و کاملی در مورد یک موضوع یا فرآیند ارائه میکنه. قطع مرسوم کاتالوگ ها یک برگ a3 است که از وسط تا شده باشه، یا اگه تک برگ است قطع a4 که البته کاملن به طراح و ایده ی اون بستگی داره ولی این قطع معمولشه.
از اونجایی که کاتالوگ نسبت به بروشور باید دارای دوام بیشتری باشه معمولن برای کاتالوگ از کاغذ یا مقوا با گرماژ بیشتر استفاده می کنند.
در کل کاتالوگ کلی تر و بروشور دارای اطلاعات ریز تر است قطع بروشور کوچکتر و معمولن تعداد صفحاتش بیشتر است نوع مرسوم بروشورها به صورت a4 که سه لتی تا شده باشه و یا کارت های کوچک درون یک بسته و یا دفترچه های کوچک است .

استند همون طور که از اسمش مشخصه به پوسترهایی که حالت ایستاده داشته باشند گفته می شود معمولن به صورت مستطیل های کشیده اشت و از اونجایی که روی پایه های مخصوص قرار میگیرند قطعشون باید استاندارد و مطابق پایه ها باشه.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.
موفق باشید