PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی در مورد درست کردن سی دی ریکاوری لب تاپ

amir_w12
04-01-2009, 22:38
با سلام
دوستان من روی یکی از درایوها درایوی به اسم ریکاوری دارم که شنیدم با درست کردن سی دی از این درایو میتونم بعدا اگه ویندوز ویستا خراب شد دوباره درستش کنم.

لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید راهنمایی بفرمایید

REGISTERED USER
05-01-2009, 01:30
ببینید اگر لپ تاپ دل هست تقریبا بیخیال بشید چون نیازی نداره

و اگر سونی و اچ پی و توشیبا و ... هست با استفاده از برنامه recovery disc creator که اعلب در منوی all programs ویستا پیدا میشه ، میتونید عملیات write این چند دی وی دی را انجام بدید

چون مدل و برند لپ تاپ تون رو نگفتید ، برای اینکه برنامه رو پیدا کنید از Help یا دفترچه راهنما کمک بگیرید

reallife0002
07-01-2009, 04:15
خب ما كه DELL داريم يعني نيازي نداره بك آپ بگيريم؟؟؟ چون من 1-2 ماهي هست كه لپ تاپ رو خريدم و تو فكرش هستم كه اگه بشه روي dvd بك آپ بگيرمالبته يك درايو ريكاوري هم داره كه دقيقا نميدونم استفادش چجوراياستيعني ايم درايو رو چه جور ميشه STOP كرده مه از يك زمان به بعد ديگه اطلاعاتي بهش اضافه نشه و فقط يك اطلاعت خاص رو برگردونهمكثلا فقط درايور ها و ويندوز؟؟؟؟؟؟؟؟؟

REGISTERED USER
07-01-2009, 21:14
خیر نیازی ندارید چون خودش دیسک داره

اگر نیاز داشتید با یک برنامه سریعتر و بهتر و قوی تر مانند نورتون گاست (norton ghost) ورژن 14 این کار را انجام دهید

بعد لطفا سوالتون رو درست و با معنی بپرسید ... این چه جمله ای هست که شما نوشتید ؟!!!!! یعنی چی ؟