PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدوم مركز معاينه فني خودرو در تهران رو پيشنهاد ميكنيد؟

seppeehr
04-01-2009, 19:21
سلام به تمامي دوستان.
با توجه به سخت گيري شديدتر پليس در مورد برچسب معاينه فني خودرو، و اينكه به عنوان يكي از چهار مدرك مورد نياز براي خودرو بهش توجه ميشه. كدوم يك از مراكز در حال حاضر و با توجه به ازدحام موجود در اين مراكز از بقيه خلوت تر هست؟
آدرس مراكز معاينه فني هم به شرح زير هست:

مركز سراج:
تهران - م. رسالت - خ. فرجام - خ. سراج - ٣٠ متري دوم - جنب پمپ گاز

شكوفه:
تهران - منطقه ١٩ - بزرگراه آزادگان - ضلع شمالي ميدان جهاد - خ. نور - خ. شكوفه.

الغدير:
تهران - منطقه ١٨ - يافت آباد - بلوار الغدير - روبروي بيمارستان شهداي يافت آباد.

آبشناسان :
تهران - جنت آباد - بزرگراه آبشناسان (ايرانپارس) - تقاطع شاهين شمالي

نيايش:
تهران - بزرگراه همت - بلوار آيت اله اشرفي اصفهاني - بعد از بزرگراه نيايش - خ. يكم

mstf666
04-01-2009, 19:42
من دیروز دو بار رفتم مرکز سراج هر دو بار صفش به اندازه ای بود که بی خیال معاینه فنی شدم !!!

فکر کنم مراکز دیگه هم همینطور باشن.

seppeehr
04-01-2009, 19:45
من دیروز دو بار رفتم مرکز سراج هر دو بار صفش به اندازه ای بود که بی خیال معاینه فنی شدم !!!

فکر کنم مراکز دیگه هم همینطور باشن.

تازه سراج رو ميگفتن قبلاً ها خيلي خلوته! مركز نيايش هم افتضاحه، از تو يادگار صف بستن تا خود مركز!:41:
ببينم حالا خيلي گير ميدن واقعاً؟‌اينكه ميگن قفل به لاستيك ميزنن و يك روز ماشين رو ميخوابونن صحت داره؟:13:
من شخصاً فكر ميكنم يه چند روز كه بگذره اين شلوغيها هم كمتر ميشه، بعد دوباره مثل قديم خلوت ميشه.نظر شما چيه؟

mstf666
04-01-2009, 19:57
تازه سراج رو ميگفتن قبلاً ها خيلي خلوته! مركز نيايش هم افتضاحه، از تو يادگار صف بستن تا خود مركز!:41:
ببينم حالا خيلي گير ميدن واقعاً؟‌اينكه ميگن قفل به لاستيك ميزنن و يك روز ماشين رو ميخوابونن صحت داره؟:13:
من شخصاً فكر ميكنم يه چند روز كه بگذره اين شلوغيها هم كمتر ميشه، بعد دوباره مثل قديم خلوت ميشه.نظر شما چيه؟

صحت که داره.تلویزیون چند بار نشون داده و سایتها خیلی در موردش مینویسن.
(من همینجوری توی نظرسنجی زدم نیایش که نتیجه نظرسنجی رو ببینم:31:)

منم مثل شما فکر میکنم.
مثل قضیه سهمیه بندی بنزین شده که اولاش صفها کیلومتری بود.
قاعدتا بعدا خلوت میشه.
من که حاضر نیستم 7-8 ساعت برم توی صف و اعصاب خودم رو خورد کنم.
ترجیح میدم چند وقت توی طرح زوج و فرد نرم تا این جو بخوابه !!!!

mstf666
04-01-2009, 20:00
مراکز 9 گانه معاینه فنی خودرو روز سه شنبه هفدهم دی ماه همزمان با تاسوعای حسینی از ساعت 7:30 تا 12:30 با تمام ظرفیت آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

به گزارش مهر، ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: تمامی مراکز مکانیزه معاینه فنی خودرو تا ظهر تاسوعای حسینی باز بوده و پس از آن مجددا روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از ساعت 7:30 صبح لغایت 24 در خدمت شهروندان تهرانی خواهند بود.

چنانچه شهروندان قبل از مراجعه به مراکز معاینه فنی نکاتی از قبیل کنترل سلامت چراغهای روشنایی، خطر، چراغهای راهنما، عدم شکستگی شیشه، سلامت برف پاک کن ها، سلامت لاستیک (حداقل داشتن 3 میلیمتر عاج)، نداشتن دود آبی مشهود که عمدتا نشانه روغن سوزی است، سلامت کمربند ایمنی و عدم استفاده از بوقهای غیر استاندارد و سلامت نسبی بدنه خودرو، عدم استفاده از لامپهای رنگی غیر استاندارد و نصب هر گونه برچسب خصوصا دودی روی چراغهای خطر عقب و شیشه جلو و خارج کردن ارتفاع خودرو از حد استاندارد که منجر به بر هم خوردن تعادل دینامیکی خودرو می شود را رعایت نمایند در اخذ برچسب معاینه فنی ایشان تسریع خواهد شد.

همچنین توصیه می گردد مالکان خودروهای کاربراتوری پیش از مراجعه به مراکز معاینه فنی، نسبت به تعویض ----- هوا و شمع اقدام و با مراجعه به تعمیرگاههای معتبر نسبت سوخت به هوای موتور خود را در دور آرام موتور تنظیم کنند. همچنین مالکان خودروهای انژکتوری با مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش معتبر نسبت به عیب یابی از موتور خودروی خویش اقدام نمایند. در نهایت توصیه می گردد کارآیی ترمزها، کمک فنرها و میزان بودن فرمان خودرو نیز مورد بازبینی قرار گیرد.

این گزارش می افزاید تنها مدرک لازم هنگام مراجعه به مراکزمعاینه فنی کارت و یا سند خودرو بوده و حضور مالک نیز الزامی نمی باشد و خودروهای مدل 86 و 87 نیاز به مراجعه به منظور انجام معاینه فنی نداشته و صرفا خودروهای مدل 85 و قبل از آن می بایست نسبت به معاینه فنی خودروهای خود اقدام کنند.

طی 10 روز گذشته حدود 80 هزار خودرو به مراکز مکانیزه معاینه فنی مراجعه کرده اند که در مقایسه با خودروهایی که نیاز به معاینه دارند بسیار ناچیز است. لذا از تمامی شهروندان تقاضا می شود به طور مستمر به مراکز مکانیزه معاینه فنی خودرو مراجعه و نسبت به معاینه فنی خودروی خود مبادرت ورزند.

روابط عمومی ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران در پایان با بیان نقش حدود 23 درصدی معاینه فنی در کاهش آلودگی هوا و صرفه جویی حدود 1000 میلیارد تومانی خسارات ناشی از تصادفات به عنوان بخشی از مزایا و فواید معاینه فنی، ابراز امیدواری کرد.

درحال حاضر که به دستور فرمانده ناجا طرح ویژه برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی درپایتخت آغاز شده تمامی خودروها به مرور موفق به انجام معاینه فنی و دریافت برچسب و کارت مورد نظر شوند تا ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران نیز از این پس بتواند با وقت دهی قبلی و مکاتبه با صاحبان خودرو در طول سال و بدون ازدحام و شلوغی نسبت به ارائه خدمات به شهروندان اقدام کند.

seppeehr
04-01-2009, 20:09
صحت که داره.تلویزیون چند بار نشون داده و سایتها خیلی در موردش مینویسن.
(من همینجوری توی نظرسنجی زدم نیایش که نتیجه نظرسنجی رو ببینم:31:)

منم مثل شما فکر میکنم.
مثل قضیه سهمیه بندی بنزین شده که اولاش صفها کیلومتری بود.
قاعدتا بعدا خلوت میشه.
من که حاضر نیستم 7-8 ساعت برم توی صف و اعصاب خودم رو خورد کنم.
ترجیح میدم چند وقت توی طرح زوج و فرد نرم تا این جو بخوابه !!!!

آخه بدبختي من اينه كه خونمون هم توي طرح زوج و فرد هست، هم توي طرح ترافيك!!!:19:

mstf666
04-01-2009, 20:12
وقتي پليس راه‌بندان را سنگين‌تر مي‌كند
جام جم آنلاين: ترافيك سنگين و بي‌سابقه بسياري از بزرگراه‌ها و خيابان‌هاي پايتخت كه به دليل اجراي طرح تشديد كنترل ورود خودروها به محدوده طرح ترافيك از سوي پليس راهنمايي و رانندگي ايجاد شده بود موجب شد هزاران شهروند تهراني روز گذشته با ساعت‌ها اتلاف وقت و تاخير و با ريه‌اي انباشته از سرب اگزوز صدها دستگاه خودروي روشن متوقف مانده در ترافيك به مقصد برسند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روز گذشته وقتي بسياري از شهروندان تهراني همچون هميشه با ورود به بزرگراه‌هاي همت، مدرس و اكثر خيابان‌هاي پر تردد شهر چشمشان به هزاران خودروي متوقف مانده در ترافيك افتاد گمان كردند كه شايد اين ترافيك نيز ناشي از تصادف يا نقص فني خودرويي باشد، اما چنين نبود چراكه هرچه رانندگان به مبادي ورودي محدوده طرح ترافيك نزديك‌تر مي‌شدند در مي‌يافتند كه اين بار بر خلاف هميشه نيروهاي پليس هستند كه با اجراي طرح ضربتي برخورد با ورود خودروها به داخل محدوده طرح ترافيك چنين صحنه ناخوشايندي را رقم زده‌اند.

متوقف كردن خودروهاي متخلف براي اعمال قانون از سوي پليس، كمبود معبر، نبود پاركينگ و حجم بالاي خودروهاي متوقف شده موجب شد گره ترافيك تهران روز گذشته با اجراي طرح تشديد كنترل ورود خودروها به محدوده طرح ترافيك كورتر شود، طرحي كه با آغاز اجراي ضربتي و بدون اطلاع رساني كافي در خصوص آن به شهروندان، شوك بزرگي را به سكته ترافيكي تهران وارد كرد.
مسوولان راهنمايي و رانندگي تداوم آلودگي هواي پايتخت طي روزهاي اخير را دليل اصلي اجراي طرح تشديد كنترل ورود خودروها به محدوده طرح ترافيك مي‌دانند در حالي كه اگر روز گذشته نه به‌عنوان يك مسوول در حوزه راهنمايي و رانندگي بلكه به‌عنوان يك كارشناس يا شهروند پشت فرمان خودروي شخصي خود و يا درون اتوبوس و تاكسي ساعت‌ها مجبور به تحمل حركت لاك‌پشت‌وار در ترافيك سنگين و قفل شده محدوده طرح ترافيك مي‌شدند قطعا به اين واقعيت اعتراف مي‌كردند كه اگرچه ماهيت اجراي چنين طرحي كاهش آلودگي هواي تهران و تامين سلامت شهروندان تهراني بود، اما بواقع هزاران شهروند تهراني روز گذشته بيش از هر زمان ديگري دود و سرب اگزوز خودروهاي روشن را استنشاق كردند.

تداوم كنترل ورود به محدوده طرح ترافيك
رئيس مركز فرماندهي كنترل ترافيك تهران در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اين‌كه دليل اصلي ترافيك روز گذشته تهران، تشديد كنترل چهره به چهره ورود خودروها به محدوده طرح ترافيك بوده، در پاسخ به اين پرسش كه روزهاي گذشته نيز نسبت به خودروهايي كه بدون مجوز وارد محدوده طرح ترافيك مي‌شدند اعمال قانون مي‌شد، اما چنين ترافيكي در خيابان‌ها و بزرگراه‌هاي منتهي به محدوده طرح ترافيك بي سابقه بوده، مي‌گويد: پيش از اين اجازه ورود به محدوده طرح ترافيك داده مي‌شد و در داخل محدوده با متخلفان برخورد و اعمال قانون مي‌شد، اما با تداوم آلودگي هواي تهران طي روزهاي اخير و آغاز اجراي طرح تشديد كنترل ورود به محدوده طرح ترافيك، روزهاي زوج خودروهاي داراي پلاك زوج و روزهاي فرد خودروهاي داراي پلاك فرد اجازه ورود به محدوده طرح ترافيك را خواهند داشت.
سرهنگ سعيد اسماعيلي مي‌گويد، تنها راه جلوگيري از ايجاد اين ترافيك راه‌اندازي سامانه كنترل مكانيزه ورود خودروها به محدوده طرح ترافيك است و البته شهرداري نيز قول داده تا پايان امسال محدوده كنترل ترافيك را به دوربين‌هاي نظارت تصويري تجهيز كند.
وي در پاسخ به اين پرسش كه در صورت تداوم اين طرح، راهكار راهنمايي و رانندگي براي جلوگيري از تشديد ترافيك پايتخت چيست، مي‌گويد: پليس براي كنترل ورود خودروهاي متخلف به محدوده طرح ترافيك چاره‌اي جز تداوم اجراي اين طرح ندارد و در اين شرايط بروز ترافيك اجتناب‌ناپذير است مگر اين‌كه شهروندان همكاري لازم را در اين زمينه داشته باشند بخصوص اين‌كه وسايل نقليه عمومي را به خودروي شخصي و بويژه تك سرنشين اولويت دهند.

روزهاي سخت در انتظار ترافيك
رئيس مركز فرماندهي كنترل ترافيك تهران در حالي از تداوم طرح خبر مي‌دهد كه به نظر مي‌رسد با ادامه پيدا كردن اين طرح ترافيك سنگين تهران طي روزهاي آينده ابعاد وسيع‌تري به خود خواهد گرفت و در اين صورت ساعت‌ها اتلاف وقت پايتخت‌نشينان در خيابان‌هاي قفل شده مملو از خودرو و استنشاق انواع و اقسام گازهاي سمي ناشي از دود اگزوز خودروهاي روشني كه رانندگان آنها با فشار مداوم پا روي پدال گاز و كلاچ تلاش مي‌كنند راهي براي خلاصي از اين ترافيك كلافه‌كننده بيابند، دور از انتظار نيست

mstf666
04-01-2009, 20:16
آخه بدبختي من اينه كه خونمون هم توي طرح زوج و فرد هست، هم توي طرح ترافيك!!!:19:
ای بابا ! پس فعلا ماشین نبر بیرون .

راستی وضعیتش توی شهرستانها چطوره ؟
توی شهرستانها معاینه فنی میدن ؟
با توجه به اینکه تو شهرستانها برخورد نمیشه شاید بریم یک شهر نزدیک و معاینه بگیریم راحتتر باشه.
هم فاله هم تماشا !!!!:31:

seppeehr
04-01-2009, 20:20
ای بابا ! پس فعلا ماشین نبر بیرون .

راستی وضعیتش توی شهرستانها چطوره ؟
توی شهرستانها معاینه فنی میدن ؟
با توجه به اینکه تو شهرستانها برخورد نمیشه شاید بریم یک شهر نزدیک و معاینه بگیریم راحتتر باشه.
هم فاله هم تماشا !!!!:31:

آره ديگه، فعلاً ماشين در خونه خاك ميخوره! نميدونم حالا فقط اگر ماشين رو به خاطر خلافي متوقف كنند و معاينه نداشته باشي جريمه ميكنند، يا همين جوري به هر فلك زده‌اي كه معاينه نداشته باشه ممكنه گير بدن.قانون خاصي داره؟!:13:
والا شهرستان ها كه زياد هنوز خبري نيست، مگر شهرستان هاي بزرگ مثل مشهد و اصفهان كه اونم بعيد ميدونم اين قدر افتضاح باشه. چون هوا اونجا خوبه!

mstf666
04-01-2009, 20:29
کسی لیستی از مراکز معاینه فنی کشور سراغ نداره ؟
شاید توی این چند روز تعطیلی برم مسافرت .

mstf666
04-01-2009, 23:34
آره ديگه، فعلاً ماشين در خونه خاك ميخوره! نميدونم حالا فقط اگر ماشين رو به خاطر خلافي متوقف كنند و معاينه نداشته باشي جريمه ميكنند، يا همين جوري به هر فلك زده‌اي كه معاينه نداشته باشه ممكنه گير بدن.قانون خاصي داره؟!:13:
!
فکر کنم اگر بری توی طرح زوج و فرد و معاینه نداشته باشی ماشین رو متوقف میکنن.(با قفل چرخ)
بعد از پایان زمان طرح میتونی با مدارک ماشین و گواهی عدم خلافی ماشینت رو ببری .
وگرنه با جرثقیل میبرنش.

(من اینجوری شنیدم)

seppeehr
05-01-2009, 08:43
فکر کنم اگر بری توی طرح زوج و فرد و معاینه نداشته باشی ماشین رو متوقف میکنن.(با قفل چرخ)
بعد از پایان زمان طرح میتونی با مدارک ماشین و گواهی عدم خلافی ماشینت رو ببری .
وگرنه با جرثقیل میبرنش.

(من اینجوری شنیدم)

يعني اگه مثلاً روز زوج با ماشين فرد بري اينجوريه؟ به قول خودشون اگه پلاكت مغاير نباشه به معاينه فني گير نميدن؟!:10:

اماستیاف
09-01-2009, 22:02
پدرم روز تاسوعا ساعت 6:30 صبح ماشین رو برد مرکز سراج.
میگفت صفش مثل ساعت های دیگه بسیار شلوغ بود و کسانی هم که شب قبلش نوبتشون نشده بود تا صبح توی ماشین بودن یا اینکه ماشینشون رو همونجا پارک کردن و رفتن خونه.

ولی با این حال پدرم اون روز توی صف ایستاد و گفت که خیلی سریع صف جلو میرفت و توی دو ساعت و نیم نوبتش شده بود.

تست اصلی که گرفتند فقط میزان گازهای الاینده هست که با قرار دادن دستگاهی جلوی اگزوز اندازه گیری میکنن.
بقیه تست های لازم رو یا انجام ندادن یا بسیار سطحی از کنارش گذشتن و کل مراحل معاینه کمتر از سه دقیقه طول کشیده.

Terova
10-01-2009, 22:44
اینم شد معاینه فنی..؟ اینقدر ماشین تو این کشور هست و اینقدر هم نمایندگی ها کم هست که اصلا هیچ وقت کار آدمو راه نمیندازن..

اماستیاف
13-01-2009, 02:40
جانشين راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي:
نمايندگي‌هاي‌ ايران ‌خودرو و سايپا برگه معاينه فني صادر مي‌كنند
خبرگزاري فارس: جانشين راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي گفت: 25 مركز نمايندگي هاي ايران خودرو و سايپا در تهران از شنبه آينده براي خودروهاي توليدي خود برگه معاينه فني صادر مي كنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، سرتيپ دوم پاسدار سيد كمال هاديانفر امروز در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به تراكم مراجعات به مراكز معاينه فني، با شركت هاي ايران‌ خودرو، سايپا و شهرداري هماهنگي هايي صورت گرفت تا معاينه خودروها دراين مراكز انجام شود.
وي وضعيت ترافيكي حال حاضر تهران را در بين كلانشهرها استثنايي اعلام كرد و افزود: در حال حاضر روزانه 12 ميليون و 500 هزار سفر درون شهري توسط ساكنان تهراني و دو ميليون و 500 هزار سفر سواره توسط غير تهراني‌ها انجام مي‌شود.
هاديانفر گفت: نرخ سفر سواره را در تهران 8/1 سفر به ازاي هر نفر است و بر اساس آخرين اطلاعات بدست آمده 58 درصد از سفر هايي كه در تهران انجام مي شود توسط وسايل نقليه عمومي و 42 درصد از سفرها با وسيله نقليه شخصي صورت مي گيرد.
وي افزود: به لحاظ فراواني خودرو، وجود بنزين و دريافت سهميه بنزين توسط مردم و كمبود وسايط نقليه عمومي و سرما بيش از 60 درصد از مردم از وسايل نقليه شخصي خود استفاده مي كنند.
وي متوسط سرنشين خودرو در تهران را 5/1 نفر اعلام كرد و گفت: بر اساس آمار 70 درصد از خودروها درون شهر تك سرنشين هستند.
جانشين راهور ناجا با اشاره به آلودگي هاي بوجود آمده در شهر تهران و دستور فرمانده ناجا و تاكيد دولت گفت: طرح هاي مختلفي براي كنترل اين وضعيت به اجرا در آمد.
وي به اجراي طرح انضباط اجتماعي، كنترل معاينه فني و زوج و فرد اشاره كرد و گفت: با توجه به اجراي اين طرح وضعيت ترافيكي تهران 20 درصد نسبت به گذشته بهبود يافته است.
جانشين راهور ناجا با استناد به ماده 43 آيين نامه راهور ناجا تمامي وسايط نقليه را ملزم به داشتن معاينه فني اعلام كرد و گفت: اين طرح در مبادي ورودي زوج و فرد به ابعاد 91 كيلومتر به اجرا در آمده است .
وي با اشاره به وجود 9 مركز معاينه فني در تهران گفت: اين مراكز روزانه 10 هزار خودرو را معاينه فني مي كنند.
هاديانفر افزود: ظرفيت سالانه اين 9 مركز يك ميليون و 400 هزار خودرو است كه در حال حاضر تا يك ميليون و 900 هزار خودرو را جوابگو هستند .
جانشين راهور ناجا خودروهاي نو شماره و وادراتي كه از سال ساخت آنها دوسال مي گذرد را از ساير خودروها مستثني دانست و گفت: دارندگان اين خودروها با ارايه كارت خودرو مي توانند به طرح وارد شوند.
وي با اشاره به‌برخورد پليس با خودروهايي كه به صورت غير مجاز به محدوده طرح ترافيك وارد مي شوند، گفت: پليس نسبت به قفل چرخ خودروهايي كه به صورت غير مجاز وارد محدوده طرح مي شوند اقدام مي كند.
هاديانفر دليل ازدحام بوجود آمده در چند هفته گذشته در مراكز معاينه فني را عدم توجه مالكان خودروها به هشدار هاي پليسي اعلام كرد و افزود: اين 25 مركز تا 40 مركز قابل توسعه هستند كه به صورت روزانه يك هزار خودرو را جوابگو خواهند بود.
جانشين راهور ناجا گفت: ‌در چند روز گذشته با 33 هزار و 700 دستگاه خودرو به لحاظ نداشتن معاينه فني برخورد صورت گرفته و به علت نقض فني يك هزار و 200 دستگاه خودرو توقيف شده است.
وي با اشاره به تامين قفل چرخ به اندازه كافي افزود:با 47 هزار خودرو به دليل ورود به محدوده طرح ترافيك برخورد شده و 840 دستگاه خودرو نيز قفل چرخ شدند.
هاديانفر همچنين از برخورد ماموران راهور با هفت هزار و 200 دستگاه خودرو فاقد بيمه شخص ثالث خبر داد.
وي در مورد جلوگيري از تردد خودروهايي كه در طرح ساماندهي مسافر برهاي شخصي شركت كرده اند گفت: دارندگان خودروهايي كه در طرح ساماندهي شركت كرده اند تنها مجاز به تردد در محدوده طرح زوج و فرد هستند.
جانشين راهور ناجا تنها آژانس‌هايي را كه مجوز طرح دارند مجاز به تردد در محدوده طرح اعلام كرد و افزود: اين تصميم بر اساس توافق اوليه‌اي با اتحاديه آژانس ها صورت گرفته است.
هاديانفر با تاكيد بر ادامه دار بودن طرح ترافيك گفت: به لحاظ مسائل زيست محيطي تمامي وسايل نقليه تنها با داشتن معاينه فني مجاز به تردد هستند.
هاديانفر افزود: ماموراني كه در حال حاضر درمعابر حضور دارند به ماسك هاي ويژه و جديد كه براي جلوگيري از مشكلات تنفسي است تجهيز مي شوند.
جانشين راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي به هماهنگي با شهرداري براي نسب وسايل كنترلي اشاره كرد و گفت: با نصب سيستم دروازه اي در ورودي هاي خيابانها و سيستم its (كنترل هوشمند) اين امكان فراهم خواهد شد تا تنها با چند مامور به كنترل وضعيت ترافيكي شهر پرداخت.
هاديانفر از اجرايي شدن اين سيستم تا سال آينده خبر داد و اظهار داشت: در جلسه شب گذشته شوراي عالي ترافيك نيز عزمي جدي براي حل معضل ترافيك تهران به وجود آمده است.

Balrog
14-01-2009, 13:26
کسی تو اصفهان آدرس یه دونه از این مراکز کوفتی رو داره بده؟

والا شهرستان ها كه زياد هنوز خبري نيست، مگر شهرستان هاي بزرگ مثل مشهد و اصفهان كه اونم بعيد ميدونم اين قدر افتضاح باشه. چون هوا اونجا خوبه!
از کی تا حالا مشهد و اصفهان شده شهرستان؟!

seppeehr
14-01-2009, 13:49
از کی تا حالا مشهد و اصفهان شده شهرستان؟!

حالا ببخشيد، منظور ما شهرهاي غير از تهران بود.

خبرگزاري فارس: جانشين راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي گفت: 25 مركز نمايندگي هاي ايران خودرو و سايپا در تهران از شنبه آينده براي خودروهاي توليدي خود برگه معاينه فني صادر مي كنند.خدا كنه!

matin_vv
12-02-2009, 12:27
من ديروز ماشين رو بردم مركز نيايش. كلاً 1ساعت و ربع تو صف بودم.
الان خيلي بهتر شده.

jamshidjap
12-02-2009, 15:52
من که فعلا بدون معاینه دارم تو خیابونا میرم ...

شانس آوردم تا حالا نگرفتن منو ...

ولی ریسکه باید برم دنبالش ...

Bilbo
21-02-2009, 20:30
من که فعلا بدون معاینه دارم تو خیابونا میرم ...

شانس آوردم تا حالا نگرفتن منو ...

ولی ریسکه باید برم دنبالش ...
الان که نمایندگیهای ایران خودرو دارن معاینه میدن !!!
راحت میتونی بگیری....

مجید فینا
25-02-2009, 09:01
همه مراکز معاینه فنی رو نوشتی جز مرکز اصلیش

بیهقی

امير موسر
27-02-2009, 10:57
من بردم جاده مخصوص ! نسبتا خلوت بود ! کلا 2 ساعته همه کارا انجام شد !