PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چسبوندنه چند تا فايل به هم

tajrobenik
02-01-2009, 23:02
خوب شوال معلومه نرم افزاري مي‌خوام كه دو يا چند تا فايل رو بهم بچسبونه.
مثلا فايل jpg داشته باشم وعكس رو هم نشون بده اما وقتي تايپشو عوض مي‌كنم مثلا jpg فايل به mp3 كنه وبا مديا پلير كار كنه.
.
.
.
.
اولي رو كه فكر نكنم داشته باشن.
پس نرم افزاري مي‌خوام كه فقط بچسبونه چند تا فايل رو بهم يعني jpg باشه و عكس نشون بده.
اما توش يك ام‌پي‌تري هم باشه و استفاده از امپي تري سخت نباشه.

tajrobenik
02-01-2009, 23:05
فرض كنيد فايلي رو كه وقتي تايپشو mp3 ميكني به راحنتي پخش مي‌شه.
وقتي jpg ميكني عكس نشون مي‌ده.
و وقتي exe مي‌كني فايل اجرايي مي‌شه.
اين نرم افزار اگه باشه خيلي كاربرديه.
پس مي‌ارزه دنبالش بگردين......

hadi_balaa
03-01-2009, 10:19
از اونجا که چنین کارهایی زیاد کاربردی نیست برنامه ای هم برای این قبیل کارها نوشته نمیشه . من که نتونستم دلیلی برای کاربردی بودن این برنامه پیدا کنم !

tajrobenik
03-01-2009, 12:44
به نظر من كه كار بردش زياده.
مثلا شما فرض كن يك mp3 تو ام‌پي‌تري پليرت داري در صورتي كه فايل اجرايي .... فايل اجراييم كه هر چيزي مي‌تونه باشه...
خوب اين ام‌پي‌تري رو راحت چند تا فايله كه هيچ كس خبر نداره ومشكوك هم نمي‌زنه.
مي‌توني هر جايي بريزي و بعدن ازش استفاده كني.
شايد استفاده‌اي واسه هك هم داشته باشه.
.
هم مي‌شه واسه مخفي كردن فايل استفاده كرد.

kiuhnmgtrdcv
03-01-2009, 20:52
دوستان این کار نشدنی است چون هر فایل به صورت خاص خودش کد میشه و برای دیکد کردنش باید از الگوریتم دیکدر خاص خودش استفاده کرد

nightmare
03-01-2009, 21:08
tajrobenik ، ایده های جالبی داری !

سوال اولت گرچه خیلی جالبه ، اما من تا به حال ندیدم همچین نرم افزاری باشه که این بلا رو سر یه فایل در بیاره !

اما در مورد سوال دومت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Invisible Secrets 4 not only encrypts your data and files for safe keeping or for secure transfer across the net, it also hides them in places that on the surface appear totally innocent, such as picture or sound files, or web pages. These types of files are a perfect disguise for sensitive information. Using our file encryption software nobody, not even your wife, boss, or a hacker would realize that your important papers or letters are stored in your last holiday pictures, or that you use your personal web page to exchange messages or secret documents. With Invisible Secrets 4 - File encryption software you may encrypt and hide files directly from Windows Explorer, and then automatically transfer them by e-mail or via the Internet.

It features strong file encryption algorithms (including AES - Rijndael), a password management solution that stores all your passwords securely and helps you create secure passwords, a shredder that helps you destroy beyond recovery files, folders and internet traces, a locker that allows you to password protect certain applications, the ability to create self-decrypting packages and mail them to your friends or business partners, a tool that allows you to transfer a password securely over the internet, and a cryptboard to help you use the program from Windows Explorer. Invisible Secrets 4 - File encryption software is shell integrated and offers a wizard that guides you through all the necessary steps needed to protect your data

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا بعد ...

tajrobenik
04-01-2009, 19:39
سلام واسه دانلود ارور مي‌ده.

tajrobenik
06-01-2009, 19:53
tajrobenik ، ایده های جالبی داری !

ممنون شما لطف دارين.

nightmare
06-01-2009, 21:33
سلام .
لینک رو مجددا چک کردم هیچ مشکلی نداشت . اگر بازم نمی تونی دانلود کنی بگو تا لینک دیگه یی قرار بدم .

tajrobenik
06-01-2009, 23:05
اونو كه نتونستم دانلود كنم اما اينو پيدا كردم با كركه... 5.2 مگابايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید