PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مخفيانه اينترنت كار كنيد

نگار
18-01-2006, 06:32
نرم افزاري كه مي خواهم به شما معرفي كنم آدرس IP شما را در اينترنت مخفي مي كند و شما مي توانيد به صورت ناشناس و مخفيانه در اينترنت به گشت و گذار بپردازيد.
همچنين اين نرم افزار مي تواند پنجره هاي PopUp را نيز مسدود كند و تمامي ردپاهاي ناشي از گشت و گذار شما در اينترنت را مانند:آدرسهاي تايپ شده، Cookieها، Temporary Files و ...را پاك مي كند.
لينك دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:
978 كيلو بايت

Ali_Sadeghi
18-01-2006, 10:59
مثل Hide Ip عمل میکنه

rahro
18-01-2006, 11:36
مرسی متشکرم عالیه

IVAN
18-01-2006, 13:03
سلام
ممنون نگار خانوم ولي اگه تونستيد از دست سايت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فرار كنيد اونوقت ميتونيد بگيد كه اين برنامه ي خوبي هست يا نه
ممنون

نگار
21-01-2006, 06:22
سلام به همگي...رهروي عزيز با تشكر از شما و علي صادقي و ايوان عزيز
و اما در مورد نظر شما ايوان جان بايد بگم من كه نرم افزار رو نساختم كه ادعا كنم اين برنامه،برنامه ي خوبي هست يا نه؟؟؟
من فقط معرف اين نرم افزار هستم...همين
باقي مسائل به كاربر مربوط مي شه و شركت سازنده ي اون؟؟؟راستي قضيه ي اين سايتي كه گفتي چيه؟؟؟ميشه يه مقداري توضيح بدي برام؟؟؟...
فعلا باي

IVAN
23-01-2006, 02:02
سلام
نگارخانوم من منظور خاصي نداشتم .به نظر من تو اين فروم و به خصوص بخش نرم افزار من و شما و كلا همه ي كاربران عزيز بايد بهترينها رو معرفي كنيم تا اين بخش هم يكي از پربارترين بخش نرم افزاري باشه.قضيه ي اون سايت هم اينه كه اين سايت يكي از قوي ترين سايتهاي شناسايي آي پي هست ومن خودم از هر آي پي پورت جداگانه استفاده كردم اين سايت دوباره در يك بخش نام ُسروري كه من ازش استفاده ميكردم رو مي نوشت و در يه بخش ديگه آي پي اصلي من و اينكه من از ايران هستم رو نشون ميداد.وقعا كارش محشره.
موفق باشيد و از دست منم دلخور نباشيد ;) :biggrin: :biggrin: