PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از تعویض کارت گرافیک دیگه نمیتونم Hibernate بکنم

ghahremanimehdi
01-01-2009, 16:52
سلام
من به یک مشکل عدیده برخورد کردم . کارت گرافیک قبلیم 8500 جی تی بود و برای Hibernate هیچ مشکلی نداشتم. ولی الان که کارت گرافیک رو عوض کردم و 4850 HIS انداختم دیگه سیستم هایبرنیت نمیشه (تو ویندوز ایکس پی) و بعد از اینکه هایبرنیت رو میزنم صفحه سیاه میشه و مانیتور چیزی رو نشون نمیده و سیستم روشنه و هارد هم هیچ فعالیتی نمیکنه و مجبورم سیستم رو ریست یا خاموش کنم :41: مضاف بر این مشکل در حین نصب ویندوز ایکس پی همون اول کار که مینویسه inspecting hardware ... و یکسری فایلها و درایورهای پایه رو لود میکنه و بعدش که میخواد بره تو اون صفحه که بگه Press Enter to continue setup دیگه این صفحه نمیاد و باز همون مشکل صفحه ی سیاه رو دارم یعنی هارد فعالیت نداره و مانیتور هم هیچی نمایش نمیده و سیستم هم ریستارت نمیشه و مجبورم خودم خاموش یا ریست کنم . ولی ویندوز ویستا هیچ مشکلی ندارم. مشکل از کجاست ؟
1) لطفا جوابهای ابتدایی ندید مثلا سی دی ویندوزت خرابه و بایوس کامپیوترت آپدیت نیست یا کارت گرافیکت خرابه و از این قبیل جوابها ...
چون این سوال رو تو چندتا فروم خارجی هم پرسیدم ولی فعلا جوابی نگرفتم ...
در ضمن مشخصات سیستمم به صورت زیر هستش و روی سیستم هم آخرین درایورها رو دانلود کردم و نصب کردم ولی مشکل همچنان باقی هست...

CPU :AMD Athlon64X2 5200
Ram : 4*1GB DDR2 800 Patriot
Mainboard : ASUS M2N-E (570 Ultra

kourosh_sos
01-01-2009, 17:54
دوست عزیز دو راه وجود داره یا اینکه درایور کارت گرافیک کامل نصب نیست یا اینکه اصلا گزینه Hibernate را از ÷نجره displaye propertis اتو غیر فعال شده باشه که باید از ÷نجره به تب screen saver رفته وبعد دکمه power حالا در این ÷نجره جدید به تب Hibernate رفته و تیک اون گزینه رو بزنید و همه ÷نجره ها رو ok کنید