PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید کردن فایل ها و جلوگیری از کپی کردن

Unknowlive
01-01-2009, 11:30
با سلام من دو تا قفل قوی می خواستم
1-یه قفلی که محتویات داخل دی وی دی مثل فایل های exe را نشان ندهد مثل مجموعه king پرند البته می خواهم قوی باشه و به راهتی نشه شکست
2-یه قفل برای جلوگیری از کپی شدن دی وی دی البته خیلی قوی باشه و دستگاه قفل سخت افزاری به چه صورته و چند هست؟!! مرسی اگه میشه قفل نرم افزاری رایگان بگین و هم پولی

shahrokh2008
07-01-2009, 15:12
با سلام من دو تا قفل قوی می خواستم
1-یه قفلی که محتویات داخل دی وی دی مثل فایل های exe را نشان ندهد مثل مجموعه king پرند البته می خواهم قوی باشه و به راهتی نشه شکست
2-یه قفل برای جلوگیری از کپی شدن دی وی دی البته خیلی قوی باشه و دستگاه قفل سخت افزاری به چه صورته و چند هست؟!! مرسی اگه میشه قفل نرم افزاری رایگان بگین و هم پولی
اولی رو که با ultra iso میتونی درست کنی...یا از copy killer استفاده کنی..
ولی در مورد دومی خودت باید یه راهی پیدا کنی..چون ساختار سی دی و دی وی دی با هم فرق دارن و نمیشه از راههای متداول استفاده کرد.....البته چندتا روش وجود داره که باید برنامه نویسی بلد باشی ...لااقل ++c رو بلد باشی....
من یه دی وی دی داشتم که به راحتی ایمیج گرفته میشد ولی بعد از یه مدتی توش خش افتاد....اطلاعاتش سالم بود و به راحتی کپی میشد ولی دیگه به هیچ وجه ایمیج گرفته نمیشد....گرفتی حرفمو...

@gh@m@hdi
26-02-2009, 17:40
قفل سخت افزاری موجود توی بازار ایران اسمش tiny هست
قیمتش هم 6000 تومنه
نرم افزار رو هم بیخیال شه که سیم خاردار و نگهبان و مین و تانک و ... همه شکسته می شه! ها ها ها