PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین ماشین از نظر شما؟

merikh_merikh
31-12-2008, 22:24
سلام.
دوستان میخاستم نظره همه را در مورد این که بهترین ماشین برای اسپرت کردن و مناسبه یک جوان با قیمتی مناسب چیه؟
یه چیزی هم باشه که تا چندین سال کار بده.......
من خودم زیاد از ماشین سر در نمیارم.

Farshadd
02-01-2009, 00:27
بستگی به قیمتی داره که برای ماسین میذاری کنار و قیمتی که برای اسپرت کردن میذاری کنار.

مثلا رنو 5 خیلی واسه این کار خوبه

merikh_merikh
02-01-2009, 12:53
قیمت هر چی مناسب تر بهتر.
مثلم 30 تا

Terova
02-01-2009, 13:18
بستگی به قیمتی داره که برای ماسین میذاری کنار و قیمتی که برای اسپرت کردن میذاری کنار.

مثلا رنو 5 خیلی واسه این کار خوبه

رنو 5 رو خوب اومدی.. بخوای یک دستی بکشی کلا بدنه ماشین میمونه جا خودت با صندلیو و فرمون میچرخی..الته اتفاق های دیگه هم ممکنه رخ بده

سلام.
دوستان میخاستم نظره همه را در مورد این که بهترین ماشین برای اسپرت کردن و مناسبه یک جوان با قیمتی مناسب چیه؟
یه چیزی هم باشه که تا چندین سال کار بده.......
من خودم زیاد از ماشین سر در نمیارم.

206 یا پارس.. اسپرت کردنشون حرف نداره.. هر جور هم که بخوای میتونی درشون بیاری..

Farshadd
02-01-2009, 15:53
قیمت هر چی مناسب تر بهتر.
مثلم 30 تا

یه جوری گفتید با قیمتی مناسب که من فکر کردم نهایتا تا 10 تومن بتونید خرج کنید.

حالا که اینقدر پولتون زیاده انتخابای زیادی هم جلوی رو دارید که واقعا خوراک تیون هستن... منتها بازم بستگی به خودتون داره... باید اول ببینید چه جوری میخوایید اسپرت کنید. مثلا میخوایید فقط روی قیافه مانور بدید؟ میخوایید موتور هم تعویض کنید؟ میخواهید ماشین تکی بلند کنید؟ یا ... (راستی وضعیت اهواز در مورد پیدا شدن قطعات و تعمیرات خودرو هایی مثل گلف نسل 2، گالانت، لنسر و ... رو هم در نظر داشته باشید)

مثلا در این رنج میتونید از

405
لنسر
گالانت
گلف نسل 2
پارس
گل
206
آکورد
تندر
و...

بهره جویی کنید که انتظاراتتون تایین میکنه چی میخوایید.

رنو 5 رو خوب اومدی.. بخوای یک دستی بکشی کلا بدنه ماشین میمونه جا خودت با صندلیو و فرمون میچرخی..الته اتفاق های دیگه هم ممکنه رخ بده

یا رنو 5 ندیدید، یا دیدید ولی الان اشتباه با یه خودروی دیگه گرفتید، یا خصومت دارید با این ماشین.

پیشنهاد من اینه که به تاپیک رنو 5 یه سر بزنید تا متوجه بشید رنو 5 یعنی چی... (مقاماتش توی مسابقات و سوابقش و ...)

:12:

aaaammmm87
02-01-2009, 16:24
قیمتی مناسب چیه
سلام
با قيمت يه جون
1-پرايد
206-2
3-ديگه از اين بالاتر رنج قيمت مناسب يه جون نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

corey
02-01-2009, 17:12
با 30 تومن یه گلف مدل 92 بخر و موتور مزدا 2000 توربو روش نصب کن و با چند تومن خرج خدا میشه و با بقیه پولت هم هر کاری دوست داشتی می کنی
ب ام و سری 3 مدل 91 تا 92 هم عالیه و حدود 20تومن قیمتش هست و خوراک اسپرت کردن هستش ولی خب وحشتناک مشکل لوازم یدکی داره

Terova
02-01-2009, 17:33
یا رنو 5 ندیدید، یا دیدید ولی الان اشتباه با یه خودروی دیگه گرفتید، یا خصومت دارید با این ماشین.

پیشنهاد من اینه که به تاپیک رنو 5 یه سر بزنید تا متوجه بشید رنو 5 یعنی چی... (مقاماتش توی مسابقات و سوابقش و ...)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما درست میگید ولی اون دوستمون گفت ماشین میخوام نه قوطی کبریت..

بعد این بابا یک چیزی میخواد که تا چند سال باهاش حال کنه.. رنو 5 که چند وقت پیش عمرشو داد به شما..

خلاصه طرف ماشین جوان پسند میخواد.. مسابقه که نمی خواد بده..

با 30 تومن یه گلف مدل 92 بخر و موتور مزدا 2000 توربو روش نصب کن و با چند تومن خرج خدا میشه و با بقیه پولت هم هر کاری دوست داشتی می کنی
ب ام و سری 3 مدل 91 تا 92 هم عالیه و حدود 20تومن قیمتش هست و خوراک اسپرت کردن هستش ولی خب وحشتناک مشکل لوازم یدکی داره یعنی جداً میشه این کارو کرد..

corey
02-01-2009, 20:07
چرا نمیشه الان خیلی زیاد هم شده
باور کن چند روز پیش یه پراید با سرعت نزدیک 170 تا از ماکسیما تو اتوبان سبقت گرفت!!!!!!!

separate
02-01-2009, 20:18
206
405
پراید

Farshadd
02-01-2009, 21:48
شما درست میگید ولی اون دوستمون گفت ماشین میخوام نه قوطی کبریت..

بعد این بابا یک چیزی میخواد که تا چند سال باهاش حال کنه.. رنو 5 که چند وقت پیش عمرشو داد به شما..

خلاصه طرف ماشین جوان پسند میخواد.. مسابقه که نمی خواد بده..

یعنی جداً میشه این کارو کرد..

کی گفته رنو5 قوطی کبریته؟ برای قیمت ایشون رنون 5 نمی ارزه. ولی من اگه زیر 10 تومن داشته باشم و بخوام ماشین جم کنم، رنو 5 انتخاب میکنم....

ضمنا کی گفته ینو 5 از رده خارجه؟

بله اون کارو هم میشه کرد. برای گلف موتور های مختلفی وجود داره... (لازم به ذکره برای رنو 5 هم 5-6 نوع موتور هست که توی ایران برای تعویض بیشتر از 1400 آلپین استفاده میکنن)

D r i v e r
02-01-2009, 22:03
چرا نمیشه الان خیلی زیاد هم شده
باور کن چند روز پیش یه پراید با سرعت نزدیک 170 تا از ماکسیما تو اتوبان سبقت گرفت!!!!!!!
سعید مگه پراید 170 تا نمیره؟
خوب اگه با 170 تا سرعت سبقت بگیره کار شاقی نکرده که!!!!
گفتین 170 یاد یه خاطره افتادم!!!!
یه بار توی کمربندی با تا از دوستام داشتم بار سرعت رانندگی میکردم(بین 165 - 170)
از سمت راست یه ون دلیکا سبقت گرفتم!
اگه گفتین کنارش جی نوشته بود؟
نوشته بود ( گشت کنترل سلامت رانندگان )
منم حسابی شنگول بودم و داشتم دست و کله تکون میدادم که چشمم افتاد تو چش شاگرد که یه سروان بود!
وایکه عجب دزد و پلیس بازی شد موقع دور برگردونم یه دستی مامان براش کشیدم.
مگه ولکن بود خلاصه با هزار بدبختی از دستش در رفتم.
----------------------------------------
گلف فکر کنم خودشم موتور 2000 داره ( gti ) و با توربو فکر کنم چیزی حدود 170 اسب قدرت داشته باشه
شایدم بیشتر ار اینا باشه ومن اشتباه کنم!

Terova
02-01-2009, 23:43
کی گفته رنو5 قوطی کبریته؟شوخی نکن. :41:

ضمنا کی گفته ینو 5 از رده خارجه؟حقیقتش ما لوازم یدکی رنو داشتیم که الان حدود 2 سالی هست که فروش قطعات رنو مون 90 درصد پایین آمده و به احتمال زیاد حداکثر یک سال دوم بیاره..

بهترم هست که دیگه دور این ماشینو خط بکشیم چون با این روند امکان نداره دوم بیاره.. البته با جمع کردنش میشه برای مسابقه یا حرکات نمایشی ازش استفاده کرد ..

برای قیمت ایشون رنون 5 نمی ارزه. ولی من اگه زیر 10 تومن داشته باشم و بخوام ماشین جم کنم، رنو 5 انتخاب میکنم....با این قیمت فقط رنو میمونه و پراید

بله اون کارو هم میشه کرد. برای گلف موتور های مختلفی وجود داره... (لازم به ذکره برای رنو 5 هم 5-6 نوع موتور هست که توی ایران برای تعویض بیشتر از 1400 آلپین استفاده میکنن)آخه فکر کنم تعویض موتور خلاف باشه ..

منم حسابی شنگول بودم و داشتم دست و کله تکون میدادم که چشمم افتاد تو چش شاگرد که یه سروان بود!
گلف فکر کنم خودشم موتور 2000 داره ( gti ) و با توربو فکر کنم چیزی حدود 170 اسب قدرت داشته باشه
شایدم بیشتر ار اینا باشه ومن اشتباه کنم! امیر جان وقت کردی یک اسکن از مغزت بگیر برامون ارسال کن.. فکر کنم چیزهای جالبی توش باشه..:27:

D r i v e r
03-01-2009, 01:18
با این قیمت فقط رنو میمونه و پراید

گلف نسل 2 هم خوبه

آخه فکر کنم تعویض موتور خلاف باشه ..

کسی که میخواد ماشین بازی کنه خلاف و غیر خلاف حالیش نمیشه

امیر جان وقت کردی یک اسکن از مغزت بگیر برامون ارسال کن.. فکر کنم چیزهای جالبی توش باشه..
اینم یه اسکن جدید از مغزم! :
----------------------\/---------------\/--------------\/----------*&^%$#@!~!!!!!!!!!!!-------------!!---!

Farshadd
03-01-2009, 13:26
آخه فکر کنم تعویض موتور خلاف باشه ..
:27:

همه موتوری نمیشه... بعضی موتور ها با گمرک وارد میشه و براش مجوز و ... باید بگیریم که در اون صورت مشکلی نداره.

کاپیتان رضائی
03-01-2009, 13:28
به نظر من سانتافه هیوندا هم خوبه یعنی عالیه

Farshadd
03-01-2009, 14:23
به نظر من سانتافه هیوندا هم خوبه یعنی عالیه

قیمتش بالاتر از 30 تومنه.

کاپیتان رضائی
03-01-2009, 14:47
قیمتش بالاتر از 30 تومنه.
میدونم
خداییش برف و یخ سرش نمیشه

corey
03-01-2009, 16:30
شایدم بیشتر ار اینا باشه ومن اشتباه کنم!

170 تا میره ولی با سلام و صلوات این پرایده که من میگم سر حال بود و بازم جا داشت سرعت بره
ولی دمت گرم که در رفتی من تا حالا در نرفتم و همیشه از در رفتن میترسیدم:31:

گلف بیشترش معمولی هست و gti نایاب هست و اصلا پیدا نمیشه

merikh_merikh
03-01-2009, 18:30
سلام.
از همکاری همه ممنون.
من پولم حد اکثر 30تاست.در حال حاظر 20 تا دارم.
ماشین مورد نظر هم میخام که از لهاز موتوری هم قابلیت اسپرت داشته باشه.
خودم بین مزدا3 و 206 و زانتیا موندم؟
از رنو هم خوشم نمیاد.ماشین خوبی هست ولی من خوشم نمیاد.

2299
04-01-2009, 00:02
سلام.
از همکاری همه ممنون.

تو خريد مزدا3 شك نكن هر تيپيش كه شد

Farshadd
04-01-2009, 00:14
سلام.
از همکاری همه ممنون.

بعید میدونم با این پول ( 20 تومن) مزدا 3 خوب گیر بیاری. زانتیا هم که اگه برای تیون میخوای به نظر من بیخیال بشید

پس از دید شما میمونه همون 206. که ماشین خوبی هم هست. معیار های شما رو هم تقریبا داره. و چون میخوایید بزنید توی کار تیون بهتر اینه که از تیپ 5 استفاده کنید که گیربکسش هم دستی هست و مشکل کمتری باهاش خواهید داشت..

با این قیمت طبعا نباید از رنو خوشتون بیاد.

2299
04-01-2009, 00:28
بعید میدونم با این پول ( 20 تومن) مزدا 3 خوب گیر بیاری. زانتیا هم که اگه برای تیون میخوای به نظر من بیخیال بشید

پس از دید شما میمونه همون 206. که ماشین خوبی هم هست. معیار های شما رو هم تقریبا داره. و چون میخوایید بزنید توی کار تیون بهتر اینه که از تیپ 5 استفاده کنید که گیربکسش هم دستی هست و مشکل کمتری باهاش خواهید داشت..

با این قیمت طبعا نباید از رنو خوشتون بیاد.

چون گفتن من بودجم به 30 ميرسه گفتم وگرنه 206 اگه براي تون ميخواي اگه نه كه زانتيا هم بد نيست

Benygh
04-01-2009, 01:47
ب ام و سری 3 مدل 91 تا 92 هم عالیه و حدود 20تومن قیمتش هست و خوراک اسپرت کردن هستش ولی خب وحشتناک مشکل لوازم یدکی داره
سلام
این طور مدل های bmw که شما میگید رو میشه تو ایران راحت پیدا کرد ؟ چطور اینقدر ارزونه ؟ هزینه گمرک و ... نمیاد ؟

Farshadd
04-01-2009, 02:06
چون گفتن من بودجم به 30 ميرسه گفتم وگرنه 206 اگه براي تون ميخواي اگه نه كه زانتيا هم بد نيست

والا جلیل عزیز، من هم باهات در مورد انتخابت کاملا موافقم... ولی گفتن فعلا 20 تومن دارن. وگرنه اگه پولشون رو به 30 برسونن خوب مزدا 3 بهتر چی هست؟

سلام
این طور مدل های bmw که شما میگید رو میشه تو ایران راحت پیدا کرد ؟ چطور اینقدر ارزونه ؟ هزینه گمرک و ... نمیاد ؟

بله. پیدا میشه.

اینقدر ها هم ارزون نیست... ولی این قیمت به دلیل اینه که مدلشون پایینه حدود 17-18 سالی دارن. اینا چون پلاک شدن هزینه گمرک ممرک ندارن دیگه... یه زمانی داشتن که پرداخت شده (یا توسط فرد مصرف کننده یا توسط وارد کننده)

merikh_merikh
04-01-2009, 08:32
سلام.
دوستان یعنی به نظره شما مزدا3از هر لهاظ از هم ردهای خود و زانتیا و 206 بهتره؟
البته بیشتره منظوره من برتری از لهاز قدرت و اسپرت کردن میباشد.

2299
04-01-2009, 10:14
سلام.

پسر گل تا اونجاي كه من ميدونم زانتيا الكي گرونه نميگم بده ها ولي الكي گرونه
206 بنظر من به پاي اين دوتا كما بيش نميرسه
بنظر من مزدا 3 ماشيني كه داري بيشتر از پولي كه ميدي امكانات ميگيري
حالا هرجور عشقته

D r i v e r
04-01-2009, 11:57
من آوانته رو به همه ی ماشین ها ترجیح میدم!
تا حالا توش ننشستم ولی اینطوری که آمار و ارقام میگه باید ماشین خوبی باشه نسبت به قیمتش!

کاپیتان رضائی
04-01-2009, 12:04
این تازگی ها یه ماشینه جدید چی بود مینیاتور بود فک کنم ایران ساخته . درمورد اون چه نظری دارین؟

Farshadd
04-01-2009, 12:24
سلام.

بله. مزدا 3 از هر لحاظ از اون 2 تا بهتره ( البته در جم و جور بودن 206 بهتره و در سیستم تعلیق زانتیا. در بقیه موارد مزدا 3) و حرفای آقا جلیل ( 2299 ) در این زمینه تایید میشه. ایشون خیلی در مورد خرید این ماشینا تحقیق کردن.

پسر گل تا اونجاي كه من ميدونم زانتيا الكي گرونه نميگم بده ها ولي الكي گرونه
206 بنظر من به پاي اين دوتا كما بيش نميرسه
بنظر من مزدا 3 ماشيني كه داري بيشتر از پولي كه ميدي امكانات ميگيري
حالا هرجور عشقته

این تازگی ها یه ماشینه جدید چی بود مینیاتور بود فک کنم ایران ساخته . درمورد اون چه نظری دارین؟

سلام جناب رضایی
اون ماشین خودش تاپیک داره. مینیاتور ( s81 ) محصول جدید سایپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jas0n
04-01-2009, 13:58
مسلما مزدا3 بهترين انتخابه.
پرفروشترين خودرو مزدا و يكي از پرفروشترينها توي كلاس خودش از نظز فني هم همه جوره از زانتيا سره به جز سيستم تعليقش. كه سيستم تعليق زانتيا راحت تره. نميدونم چرا اكثر ماشينا يكي دو تومن گرون شدن اما اين زانتيا 5،6تومن گرون شد. از نظر استهلاك و مصرف سوخت هم زانتيا ماشيني پر استهلاك و مصرف سوختش هم فوق العاده بالاست.. دقيقا برعكس مزدا:27:در ضمن مزدا 3 هم ذاتا ماشين اسپرتيه.
خلاصه بنا به علاقه و نيازت بين اين دوتا انتخاب كن.

اما ماشين آلماني هاي دهه 90 .. واسه كسي خوبه كه يه مقدار صبر و حوصله داشته باشه. بعضي لوازم سخت پيدا ميشه و بايد بگردي.. اما اگه 1بار خرج ماشين كردي، تا مدت مديدي ميتوني از روندن ماشينت لذت ببري. سواري بي ام و دهه نود خيلي با اين ماشيناي 20-30 مليوني كه توي خيابون ميبيني فرق داره.. و اگه سوار شدي روندي.. ممكنه ديگه غير بنز و بي ام و چيزي سوار نشي.:31: چون سواري ماشيناي ديگه ارضات نميكنه!!

موفق باشيد:11:

brad pitt
04-01-2009, 15:37
اگه نظرت فقط روي اسپرت كردن و انداختم رينگ و چراغ و لامپ زنون و ... است 4 ماشين هست :

پرايد
206 مشكي و قرمزش براي اسپرت كردن عاليه و درش خفاشي باز ميشه 2 ميليون كامل با سيستم خرج داره
405 و پارس رنگ نقره اي و دلفيني فوق العاده ميشه . روش برات يه رينگ 5 ميندازه . فوق العاده ميشه . شيك و دختر كش عاليه . تقريبا 2.5 برات خرج داره با يستم صوتي فوق العاده . خدايي همه به ماشينت خيره ميشن

تندر 90 هم كه خوراكه اين كاره

البته تمام اينها به سنت كه بايد 22-27 باشه بستگي داره

موفق باشي .

در غير اينصورت مزدا 3 حتي تيپ 1 اون هم فوق العادست

ممنون

يا حق

1000_alkapone
04-01-2009, 16:38
من هم با mazda 3 موافقم البته mazda 6 رو دیدم اون یه چیز دیگه هست !!!!

merikh_merikh
04-01-2009, 19:31
از همه ممنون.
دوستان من قصدم از خرید تغییرات در ماشینه.
چون خوراکم این کاراست.
میخام که ماشین مورد نظر رو تا حد زیادی بشه تغییرش داد و از هر جهت بشه اسپرتش کرد.موتوری و بدنه..............

D r i v e r
04-01-2009, 20:50
به نظرم بتونی یه همچین چیزی توی ایرانم جمع کنی!
اگه خواستی نگاه نکنی این عکس هایی که آپ کردم گلف هستن!

ببخشید لینک میذارم ولی برای اینکه صفحه سنگین نشه و اندازشون رو کوچیک نکنم!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

merikh_merikh
04-01-2009, 22:01
دوست عزیز من هر کاری میکنم موفق به دیدن عکسا نمیشم!!!!!!!!
حالا چه کار کنم؟

D r i v e r
04-01-2009, 23:11
دوست عزیز من هر کاری میکنم موفق به دیدن عکسا نمیشم!!!!!!!!
حالا چه کار کنم؟
نه الان همشون رو یه بار دیگه نگاه کردم
3 تا عکس از گلف های خوشگل هست
یکیش ماله ایرانه که اونم خوشگله!

Terova
05-01-2009, 01:24
از همه ممنون.
چون خوراکم این کاراست.
میخام که ماشین مورد نظر رو تا حد زیادی بشه تغییرش داد و از هر جهت بشه اسپرتش کرد.موتوری و بدنه..............

فقط یک گزینه میمونه .... پژو 206 تیپ5.... البته رویه پارس هم میشه فکر کرد..

برای این کار دور مزدا 3 رو خط بکش.

Farshadd
05-01-2009, 13:01
از همه ممنون.
چون خوراکم این کاراست.

اگه واقعا میخوای تغییرات زیادی توی ماشین بدی و یه چیزیی جمع کنی که با اولیش فرق زیادی داشته باشه دو مورد من پیشنهاد میدم. یکی 405 و دیگری گالانت.
که گالانت چون کمتر تیون شده شاید محبوبیت و چشم نوازی بیشتری داشته باشه

merikh_merikh
05-01-2009, 15:17
سلام.
از 405 خوشم نمیاد اما گالانت نمیدونم چیه.
اگه میشه توضیح بیشتری بدین.

Farshadd
05-01-2009, 17:00
سلام.

میتوبیشی گالانت یه ماشینه توپیه که چند مدل داره مثلا vr-4 و 6vr سیلندر

من vr4 رو بیشتر دوس دارم.

شما راجع به کدوم مدلش اطلاعات میخوای؟

merikh_merikh
05-01-2009, 17:47
میتوبیشی گالانت یه ماشینه توپیه که چند مدل داره مثلا vr-4 و 6vr سیلندر

من vr4 رو بیشتر دوس دارم.

شما راجع به کدوم مدلش اطلاعات میخوای؟
من که در کل هیچی از میتوبیشی نمیدونم.
شما اگه یه توضیح در مورد هر دو بدین و یه جا هم برای دیدن عکی معرفی کنید.ممنون میشم

parssignal
05-01-2009, 20:08
سلام.

دوست عزیز اگر از لحاظ هزینه و نگهداری بخواهی 405 خیلی بصرفه تر هست

Farshadd
05-01-2009, 20:57
من که در کل هیچی از میتوبیشی نمیدونم.
شما اگه یه توضیح در مورد هر دو بدین و یه جا هم برای دیدن عکی معرفی کنید.ممنون میشم

سعی میکنم هر چه زود تر در بخش خارجی یه تاپیک در مورد میتسو بزنیم... در اون تاپیک به این موارد خواهیم پرداخت

Benygh
06-01-2009, 00:19
بله. پیدا میشه.

اینقدر ها هم ارزون نیست... ولی این قیمت به دلیل اینه که مدلشون پایینه حدود 17-18 سالی دارن. اینا چون پلاک شدن هزینه گمرک ممرک ندارن دیگه... یه زمانی داشتن که پرداخت شده (یا توسط فرد مصرف کننده یا توسط وارد کننده)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک سوال :
آیا به صورت قاچاق و یا با پول میشه یک جواریی پلاک کرد که هزینه اش کم بشه ؟ چون ادم زورش میاد به اینا پول بده ! :دی
در سایر کشور ها هم این هزینه است ؟

Farshadd
06-01-2009, 13:18
یک سوال :
آیا به صورت قاچاق و یا با پول میشه یک جواریی پلاک کرد که هزینه اش کم بشه ؟ چون ادم زورش میاد به اینا پول بده ! :دی
در سایر کشور ها هم این هزینه است ؟

بستگی قیمت خودرو، و پارتیه شما داره. ولی در حالت کلی نمیشه و این کارو هم نکنیم بهتره.

s2010
06-01-2009, 13:22
نه باباهیچی زانتیاموشکی نمیشه .سالارجادها هم توسرعت هم توی سیستم ترمز

merikh_merikh
07-01-2009, 10:57
منم زانتیا را خیلی قبول دارم ولی نمیدونم چرا بعضی ها درست حسابی قبولش ندارن

brad pitt
07-01-2009, 14:19
تاپيك سركاريه ؟

آخه هر كي هر ماشيني ميگه شما ميگي من قبول دارم يا خوشم نمياد

merikh_merikh
07-01-2009, 14:48
دوست عزیز من بین زانتیا ومزدا3 و 206 و منتظره 207 موندن شک دارم و این که اگه ماشینی بهتر از اینا تو همین مایه ها هست چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودمم چون از ماشین زیاد سر در نمیارم حرفه همه را تعیید میکنم.

Farshadd
07-01-2009, 18:38
دوست عزیز من بین زانتیا ومزدا3 و 206 و منتظره 207 موندن شک دارم و این که اگه ماشینی بهتر از اینا تو همین مایه ها هست چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه فقط بین اینا موندین، خوب همه این ملت هم بیان نظر بدن مطمئن باش میگن مزدا 3 (مگر کسی اطلاعاتی نداشته باشه)
چون خداییش نسبت به اون گزینهای دیگه خیلی بهتره... منتظر خودرو موندن هم کار درستی نیست... اگه خیلی اشتیاق دارید خودتون وارد کنید.

در مورد گالانتی که قول دادم علی الحساب اینو داشته باشید میتسوبیشی گالانت ( Mitsubishi Galant ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rassool
07-01-2009, 19:35
پژو 407[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D r i v e r
07-01-2009, 20:10
مگه قراره 207 هم وارد بشه؟؟؟؟!!!
آها نکنه منظورت 407 هست؟
خوب اگه 407 هست که همون 407 بهتره ولی بعید میدونم منظورت 407 باشه
ولی مزدا 3 فکر کنم از همه بهتر باشه
من هرجا میرم اینو میگم که crash test زانتیا از رو به رو فقط 1.5 از 5 گرفته!!!
فکر کنم مزدا 3 بهتر باشه!!!

Terova
08-01-2009, 11:43

شما گفتی یک ماشینی میخوام که هر طوری که خواستم تغیر توش بدم..

زانتیا و مزدا 3 نمیتونی تغیر زیادی توش بد.. اما 206 خدای تغییره و لوازم تغییرشم زیاده..

اون گالنتیم که آقا فرشاد گفت خوبه فقط کمی قدیمیه و برات دردسر میشه..

merikh_merikh
08-01-2009, 21:49
سلام دوستان.
پس چه کنم من.
مزدا3 بگیرم؟یا 206 که به قول دوستمون میشه تغییرات زیادی داخلش داد؟
زانتیا هم که انگار در مقابل ایناهیچه.
در مورد پزو هم منظورم با 207 بود که نمیدونم چه کنم.چون اینم به زودی وارد میشه

eli va omid
09-01-2009, 01:29
ازارا......ماکسیمای سفارش کویت

Farshadd
10-01-2009, 11:13
سلام دوستان.
پس چه کنم من.
مزدا3 بگیرم؟یا 206 که به قول دوستمون میشه تغییرات زیادی داخلش داد؟
زانتیا هم که انگار در مقابل ایناهیچه.
در مورد پزو هم منظورم با 207 بود که نمیدونم چه کنم.چون اینم به زودی وارد میشه

اگه واقعا عشق تیونینگ و تغییرات فراوون داری خوب 206.

اما اگه اونقدر هم برات مهم نیست، به نظر من مزدا 3. ضمن اینکه مزدا 3 هم میشه تیون کنی...

زانتیا در مقابل 206 به نظر من خیلی بهتره ولی در مقابل مزدا 3 نه.

در مورد 207 اگه منبع موثقی بهت اینو گفته که بزودی میاد و ازش خوشت اومده پس وایسا تا بیاد...

ولی جدی دارم میگم اگه وضع مالیتون خوبه همین مزدا 3 از همه چی بهتره... بعدا هم کم کم تیون میکنی...

1000_alkapone
10-01-2009, 11:36
به نظرم Mazda 6 از همه ی ماشین های تو ایران بهتر میشه البته اگه بیاد D:

merikh_merikh
10-01-2009, 15:58
اگه واقعا عشق تیونینگ و تغییرات فراوون داری خوب 206.

اما اگه اونقدر هم برات مهم نیست، به نظر من مزدا 3. ضمن اینکه مزدا 3 هم میشه تیون کنی...

زانتیا در مقابل 206 به نظر من خیلی بهتره ولی در مقابل مزدا 3 نه.

در مورد 207 اگه منبع موثقی بهت اینو گفته که بزودی میاد و ازش خوشت اومده پس وایسا تا بیاد...

ولی جدی دارم میگم اگه وضع مالیتون خوبه همین مزدا 3 از همه چی بهتره... بعدا هم کم کم تیون میکنی...

برای من اسپرت کردن ماشین خیلی مهمه.ولی اگر ماشین بگیرم همون موقه نمیرم تو کار اسپرت حتا اگه پول دستم باشه.میزارم حدود یه سال دیگه.من این طوری هستم.میخام با خود ماشینم لذت ببرم.
حالا انعطاف پذیری مزدا3 بیشتره یا 206؟منظورم اینه که کدوم را میشه بیشتر اسپرت کرد؟چه از لحاظ موتوری چه از لحاز بدنه و رینگ...........

damn
10-01-2009, 16:34
رنچ قیمت مهمه :

206

مزدا 3

ب ام و

بهترین های هم قیمت های خودشون اند.

milky way
10-01-2009, 17:32
به نظرم mazda 6 از همه ی ماشین های تو ایران بهتر میشه البته اگه بیاد d:
نمیشه دلیل وارد نکردنشم همینه، چون تو اون رنج قیمت، ماشینهای حداقل به ظاهر بهتری وجود دارند همونطور که پژو 407 و c5 موفق نشدن یا نمیشن.
ولی بهترین کاری که الان میتونه بهمن خودرو بکنه اینه که خودش رو برای واردات یا تولید ckd نسل جدید مزدا 3 آماده کنه من مطمئنم نسل جدید مزدا 3 در صورتی که در زمان مناسب وارد بشه و فروخته بشه (که البته از شرکت های ایرانی معمولا بعیده) میتونه بازار بسیار عالی برای خودش درست کنه ولی مثلا اگر با افکار نابود مدیریتی کهنه بخوان بازم مثل 323 انقدر لفتش بدن و بگن حالا بزار مزدا 3 فعلی فروشش رو بکنه بعد یه بازار بسیار عالی رو بهمن خودرو از دست میده که در بیشتر اوقات یا تمامی اوقات هم مثل همه کمپانی های ایرانی اوضاع به همین صورت بوده و هست.

Terova
10-01-2009, 22:53
برای من اسپرت کردن ماشین خیلی مهمه.ولی اگر ماشین بگیرم همون موقه نمیرم تو کار اسپرت حتا اگه پول دستم باشه.میزارم حدود یه سال دیگه.من این طوری هستم.میخام با خود ماشینم لذت ببرم.
حالا انعطاف پذیری مزدا3 بیشتره یا 206؟منظورم اینه که کدوم را میشه بیشتر اسپرت کرد؟چه از لحاظ موتوری چه از لحاز بدنه و رینگ...........

خوب الان گزینه ها شد 2 تا..!

خوب معلومه که با این وضع نمیتونی مزدا 3 رو مثل 206 اسپرت کرد.. ولی مزدا 3 یک چیز دیگه هست و از همه لحاظ یک سرو گردن از 206 بالاتر هست..

merikh_merikh
13-01-2009, 16:56
سلام.
حالا من چه کنم؟
من میخام که بتونم در ماشین تغییرات زیادی انجام بدم.حالا 206 یا مزدا3؟

Farshadd
14-01-2009, 12:27
سلام.
حالا من چه کنم؟
من میخام که بتونم در ماشین تغییرات زیادی انجام بدم.حالا 206 یا مزدا3؟

از بین این 2 تا برای شما 206 مناسبتره

merikh_merikh
14-01-2009, 16:29
از بین این 2 تا برای شما 206 مناسبتره

میشه بگید چرا؟
میخام که دلیلشو برای خودم همین طوری بدونم.اگه امکان داره.
ممنون

brad pitt
14-01-2009, 17:34
میشه بگید چرا؟
ممنون

:2:..........

Farshadd
15-01-2009, 00:24
میشه بگید چرا؟
ممنون

دلیل خواستن حقش شماست.

در پست های قبل کم و بیش گفتیم.

و در ضمن من هم گفتم برای شما بهتره.

چون شما میخوایید تغییرات زیادی توی ماشین بدید.
206 چندین ساله که توی ایران حصور داره و قطعات اسپورتش هم ریخته توی بازار از چراغ گرفته تا سیستم تعلیق اسپورت تا آپشنهای جانبی و تقویتی موتور، بدنه و ....

ولی مزدا 3 به اندازه 206 توی ایران حصور نداشته و نمیشه به اندازه 206 توش تغییر ایجاد کرد... و به اصطلاع تیونش کرد.

بنا بر این در حال حاضر برای تغییرات زیاد، 206 بهتره

merikh_merikh
15-01-2009, 13:31
ولی فکر کنم با امدن 207 دیگه 206 جایی نداره؟؟؟؟؟؟؟درسته؟

Farshadd
15-01-2009, 22:19
ولی فکر کنم با امدن 207 دیگه 206 جایی نداره؟؟؟؟؟؟؟درسته؟

207 اگر بیاد قطعا قیمتش بالاتر از 206 هست.

پس نمیتونه زیاد تاثیری روی بازار 206 بذاره. تاثیرش بیشتر میتونه روی خودروهای هم رنج خودش باشه.

elmino8
15-01-2009, 22:38
شما اگه 30 ميليون ميخاهيد پول ماشين بديد اسپرت هم بكنيد

10 ديگه بزاريد روش يا با اقساط

يك هيوندا كوپه بگير ، يك رينگ ناز هم بنداز زيرش ، اونوقت متوجه ميشي اسپرت و رانندگي يعني چي !

merikh_merikh
16-01-2009, 00:11
207 اگر بیاد قطعا قیمتش بالاتر از 206 هست.

پس نمیتونه زیاد تاثیری روی بازار 206 بذاره. تاثیرش بیشتر میتونه روی خودروهای هم رنج خودش باشه.

پس خرید 206 ضرر نیست؟

Farshadd
16-01-2009, 00:12
شما اگه 30 ميليون ميخاهيد پول ماشين بديد اسپرت هم بكنيد

10 ديگه بزاريد روش يا با اقساط

يك هيوندا كوپه بگير ، يك رينگ ناز هم بنداز زيرش ، اونوقت متوجه ميشي اسپرت و رانندگي يعني چي !

دوست عزیز (متاسفانه اسم شریفتون رو هم نمیدونم)

ایشون میخوان تو ماشین تغییرات زیادی ایجاد کنن، وگرنه به نظر من مزدا3 از هیوندای کوپه هم بهتره.
10 تومن در مقابل 30 تومن خیلیه... پس همینجوری نمیشه بگیم 10 تومن بذار روش. این در صورتهیه که بودجه الان 150 تومن باشه ما بگیم 10 تومن بذار روشه یه ... بگیر.

elmino8
16-01-2009, 13:43
با سلام .

فرشاد جان من مهراد هستم :11:
لطف مي كنيد بگيد از چه لحاظ مزدا3 به هيوندا كوپه ترجيح مي دهيد

از لحاظ تيپ و قيافه ماشين كه نيست .. فكر كنم

Farshadd
17-01-2009, 14:30
با سلام .

فرشاد جان من مهراد هستم :11:
لطف مي كنيد بگيد از چه لحاظ مزدا3 به هيوندا كوپه ترجيح مي دهيد

از لحاظ تيپ و قيافه ماشين كه نيست .. فكر كنم

از آشناییتون خوشحالم آقا مهراد
من به شخصه فضای داخلی برام مهمه.
راحتی سرنشینان هم مهمه.

merikh_merikh
18-01-2009, 07:29
سلام.
دوستان ببخشید که من باز میخام وقتتونو بگیرم.
دوستان اگه ماشین را در کنار اسپرت کردن برای مسافرت و گاهی اوقات هم گردش های بیابانی بخایم اون موقه چه پیشنهادی میکنید؟
من خودم فکر کنم زانتیا خوب باشه ولی چون زیاد از ماشین سر در نمیارم نظره شما هم میخاستم.اگه امکان داره راهنمایی کنید.
ممنون

کاپیتان رضائی
18-01-2009, 10:06
سلام.
دوستان اگه ماشین را در کنار اسپرت کردن برای مسافرت و گاهی اوقات هم گردش های بیابانی بخایم اون موقه چه پیشنهادی میکنید؟
من خودم فکر کنم زانتیا خوب باشه ولی چون زیاد از ماشین سر در نمیارم نظره شما هم میخاستم.اگه امکان داره راهنمایی کنید.
ممنون
اولا بحث وقت گیری نیست. (همه در خدمتیم)
دوما که با اجازه فرشاد من یه پیشنهاد میکنم بهت اونم اینه که برو سراغ تویوتا لندکروسر
این ماشین برات خیلی خوبه.من که جای تو بودم اینو میخریدم(آی جون میده برا بیابون)

merikh_merikh
18-01-2009, 13:17
حدودن چه قیمتی داره؟

Farshadd
18-01-2009, 14:37
سلام.
ممنون

این تاپک مال خودته. هر سوالی میخوای بپرس. چون هدف از زدنش همین بوده. ما هم تا جایی که میدونیم راهنمایی میکنیم.
برای گردشهای بیابانی بستگی به بیابانش داره.
اگه جاده صاف ولی خاکی منظورتونه که هیچی. ولی اگه کوه و دشت و ... و در اصطلاح suv میخوایید که بحث دیگهای هست.
در حالت اول شما میتونید همون 206 رو بگیرید و با ارتقاع سیستم تعلیق مصلا با تعویض کمک و فنر به انواع تنظیم شونده کارتون رو تا حد زیادی راه بندازید. در حالت دوم بهترین راه اینه که بودجه رو یکم افزایش بدید و یه کیا اسپورتیج وردارید.

اولا بحث وقت گیری نیست. (همه در خدمتیم)
دوما که با اجازه فرشاد من یه پیشنهاد میکنم بهت اونم اینه که برو سراغ تویوتا لندکروسر
این ماشین برات خیلی خوبه.من که جای تو بودم اینو میخریدم(آی جون میده برا بیابون)

اولا اجازه ما با شماست.
کاپیتان جون، پیشنهاد های خیلی خوبی میدید. جدی میگم. ولی بالاتر از رنج قیمت ارائه شده هستن.

merikh_merikh
18-01-2009, 15:22
منظورم بیشتر با جاده صاف ولی خاکی(جنگل های صاف شمال)........
اخه 206 یه ایرادی که داره اینه که صندوق نداره منم اگه خدا بخاد ماشین بگیرم مسافرت زیاد میرم......

Farshadd
18-01-2009, 15:48
منظورم بیشتر با جاده صاف ولی خاکی(جنگل های صاف شمال)........
اخه 206 یه ایرادی که داره اینه که صندوق نداره منم اگه خدا بخاد ماشین بگیرم مسافرت زیاد میرم......

405 و تندر خوبه . (سمند هم فضاش خوبه ولی برای خاکی و از این حرفا زیاد جالب نیست)

کاپیتان رضائی
18-01-2009, 18:00
اولا اجازه ما با شماست.
کاپیتان جون، پیشنهاد های خیلی خوبی میدید. جدی میگم. ولی بالاتر از رنج قیمت ارائه شده هستن.
قربانت بچسبم. خیالی نیس.
اوکی آقا نوشته فرشاد جون تائید میشه(405 و تندر 90 خوبن)
اما یه نگاهی هم به رونیز بندازین(گرون که نگفتم؟)

کاپیتان رضائی
18-01-2009, 18:01
حدودن چه قیمتی داره؟
درس 45 تومن.........

merikh_merikh
18-01-2009, 23:23
دوستان حالا با توجه به بحث هایی که شد چه ماشینی را مناسب میدانید؟
راستی اینم بگم که من ماشین هم میخام به عنوان خاطرات دوران جوانیم نگه دارم پس یه چیزی باشه که موندگار باشه که تو اینده هم بشه باش یه دوری زد..........

ramin4116
18-01-2009, 23:27
من با اپیروس خیلی حال می کنم

merikh_merikh
18-01-2009, 23:35
405 و تندر خوبه . (سمند هم فضاش خوبه ولی برای خاکی و از این حرفا زیاد جالب نیست)

غیر از این دو.......

کاپیتان رضائی
18-01-2009, 23:37
من با اپیروس خیلی حال می کنم
وای نه!!
اصلا !
(اما هرکی یه سلیقه ای داره)
ببین به نظر من اسپورتیج خوبه دیگه(داداش اپیروسه)
قیمتش دیگه بالا نیس

Farshadd
19-01-2009, 00:19
غیر از این دو.......

من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.

مزدا 3 که به خاطر اینکه میخوایید تغییرات زیاد توش ایجاد کنید رد شد. (وگرنه گزینه توپی بود)
206 رو به خاطر فضای کم رد کردید.
گالانت هم که خرج و ...
405 و تندر رو هم که بی دلیل رد کردید.

merikh_merikh
19-01-2009, 00:24
یه سوال دیگه:
چرا کسی با زانتیا موافق نیست؟

merikh_merikh
19-01-2009, 00:27
من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.

مزدا 3 که به خاطر اینکه میخوایید تغییرات زیاد توش ایجاد کنید رد شد. (وگرنه گزینه توپی بود)
206 رو به خاطر فضای کم رد کردید.
گالانت هم که خرج و ...
405 و تندر رو هم که بی دلیل رد کردید.

زانتیا یا مزدا 3 به نظره شما؟
مسافرت و گردش های بیابانی هم در نظر بگیرید.

merikh_merikh
19-01-2009, 07:44
دوستان راسته که زانتیا قراره که دیگه تولید نشه؟

merikh_merikh
19-01-2009, 11:11
سلام.
دوستان به کل از فکر زانتیا اومدم بیرون.
حالا چند تا سوال دیگه.
به نظره شما گالانت قشنگه؟و اگه اسپرتش کنیم قشنگ میشه؟
بین 206 و مزدا3 با توجه به چیزایی که قبلن گفته شد شما کدام را انتخاب میکنید؟
در مورد پرشیا که میگم خوشم نمیاد به خاطره اینه که این پرشیای تولید شده در ایران با پرشیای فرانسه زمین تا اسمون فرق داره.در واقع فرانسه اجازه ی ساخت پرشیای اصلی را به ایران نداده و ایران پرشیا را با کمی تغیرات تولید کرده.برا همین من از پرشیا خوشم نمیادالبته در مورد این اطلاعاتی که در مورد پرشیا دادم مطمعن نیستم.به نظره شما درسته؟

D r i v e r
19-01-2009, 13:48
سلام.
دوستان به کل از فکر زانتیا اومدم بیرون.
حالا چند تا سوال دیگه.
در مورد پرشیا که میگم خوشم نمیاد به خاطره اینه که این پرشیای تولید شده در ایران با پرشیای فرانسه زمین تا اسمون فرق داره.در واقع فرانسه اجازه ی ساخت پرشیای اصلی را به ایران نداده و ایران پرشیا را با کمی تغیرات تولید کرده.برا همین من از پرشیا خوشم نمیادالبته در مورد این اطلاعاتی که در مورد پرشیا دادم مطمعن نیستم.به نظره شما درسته؟
اونی که شما میگی پرشیا نیست!
پژو 406 هست همونی که تو فیلم رونین (ronin) رابرت دنیرو یه دستی خوشگل باهاش میکشه!!!
موتورشم همینی هست که روی پرشیا elx هست!
یعنی موتور elx از موتور 406 برداشته شده و کاملا فرانسوی هست!!!
میگن گیربکس elx هم فرانسویه(نمایندگی میگه!!!)
موتور پژو 405 هم موتور 306 هست!

D r i v e r
19-01-2009, 14:01
اینم چند تا عکس!!!

و همون ماشینی که توی taxi 1&2&3 استفاده شد!!!

merikh_merikh
19-01-2009, 15:20
406 چه قیمت هست؟
دوستان گالانت نو گیر میاد یا همه دست دوم هستن؟
جواب سوالات قبلی هم هنوز کامل نگرفتن.اگه راهنمایی کنید ممنونم

Farshadd
19-01-2009, 19:18
چرا کسی با زانتیا موافق نیست؟

چون در کنار مزدا 3 دیگه نمیتونه بهترین باشه

زانتیا یا مزدا 3 به نظره شما؟
.

مزدا 3

دوستان راسته که زانتیا قراره که دیگه تولید نشه؟

میگن. راست و دروغش رو خودشون هم نمیدونن.

این سلیقه ای هست و بستگی به نوع و میزان زیبایی اسپورت کردنتون داره

با توجه به چیزایی که گفته شد 206 تیپ 5 یا 6
بی توجه به چیزایی که گفته شد مزدا 3

همون بهتر که پارس رو خوشتون نمیاد

406 چه قیمت هست؟

نمیدونم

دوستان گالانت نو گیر میاد یا همه دست دوم هستن؟

اونایی که توی نمایشگاه ها هستن دست دومن. ضمن اینکه این مدلها دیگه کلا نوش تولید نمیشه. ولی شاید بتونید وارد کنید.
البته چیزی که وارد میکنید دیگه نسل 6 و 7 نیست.

Terova
19-01-2009, 21:30
بابا چرا کشش میدی ..! یک مزدا 3 بخر خیال خودت رو راحت کن.. مطمئن باش به هیچ عنوان پشیومون نمیشی..هر طور که فکر کنی از همه این ماشین ها سر تره..

بعداً هم میتونی یک کارهای به سرش بیاری.. درسته شاید نشه مثل 206 اسپرت کرد.. اما اینو باید بدونی که دو سه سرو گردن از 206 بالاتره..

کاپیتان رضائی
19-01-2009, 21:50
بابا چرا کشش میدی ..! یک مزدا 3 بخر خیال خودت رو راحت کن.. مطمئن باش به هیچ عنوان پشیومون نمیشی..هر طور که فکر کنی از همه این ماشین ها سر تره..

بعداً هم میتونی یک کارهای به سرش بیاری.. درسته شاید نشه مثل 206 اسپرت کرد.. اما اینو باید بدونی که دو سه سرو گردن از 206 بالاتره..
آره.درسته
بدو مزدا 3 بخر . هم یه طورایی به چشم میزنه(ظاهر)
و هم یه جورایی مکانیزمش مورد پسنده(باطنی)

merikh_merikh
19-01-2009, 22:54
پس در نهایت با بحث های گفته شده 206 بهترین گزینه هست.درسته؟
اگه درسته که برم تو کارش.
یعنی واقعن مزدا3 را نمیتوان به اندازه ی 206 تغییر داد؟
در نهایت اگر شما جا من بودید با توجه به بحث های انجام شده چه ماشینی را انتخاب میکردین؟

brad pitt
20-01-2009, 10:20
پس در نهایت با بحث های گفته شده 206 بهترین گزینه هست.درسته؟
اگه درسته که برم تو کارش.
یعنی واقعن مزدا3 را نمیتوان به اندازه ی 206 تغییر داد؟
در نهایت اگر شما جا من بودید با توجه به بحث های انجام شده چه ماشینی را انتخاب میکردین؟

با توجه به بحث هاي واقعا كلي :

براي اسپرت و زيبايي : هيچ ماشيني رو به اندازه 206 نميتوني تغيير بدي . ميتوني انواع تغييرهاي ظاهري درون و بيرون روش انجام بدي . درش رو خفاشي كني . مزدا 3 نميشه . گالانت رو كه با اين ها مقايسه نميكنن . كلا فقط 206 . براي اين كار هم بهترين رنگ ها مشكي . قرمز و نقره اي هستش . مزدا . گالانت و .. اصلا نميشه

براي غير اسپرت : مزدا 3 بي شك . بي ترديد و بدون لحظه اي درنگ بهترين ماشين هستش . خودش هم اسپرت و زيباست .

ولي كار ي كه شما كه ميخواي بكني 206 بهترين گزينست

به نظر من اينقدر بحث رو هم كشش نده .

ممكنه شما بخواي تا پرادو هم مقايسه كني و بگي خوبه برا سواري ؟ شما ميخواي اسپرت كني به نظر من بهترين 206 هستش از لحاظ تيونينگ فني و همچنين اسپرت و ...

برا اسپرت كردن فوق العاده ي تهراني هم 2 خرجت ميشه

موفق باشي

يا حق

merikh_merikh
20-01-2009, 10:33
پس 206 بهترین گزینه میباشد.
من قصدم از گرفتن ماشین اسپرت کردن چه از لهاز بدنه چه از لهازه موتوری.
میخام در این مورد سرمایه گذاری کنم و یه ماشینی جمع کنم که تک باشه.و بتونم تا اخر هم نگهش دارم.اخه با این همه سرمایه گذاری باید دیگه نگرش دارم.
حالا با این وجود 206 بهترین گزینه میباشد؟
اگه همین طوره که از هفته اینده برم دنبال یه 206 تیپ 5
اگه میشه جایی هم معرفی کنید که 206 های اسپرت را ببینم و همچنین جایی که با دارندگان 206 اسپرت مصاحبه کرده.
ممنون.

Farshadd
20-01-2009, 11:48
براي اسپرت و زيبايي : هيچ ماشيني رو به اندازه 206 نميتوني تغيير بدي . ميتوني انواع تغييرهاي ظاهري درون و بيرون روش انجام بدي . درش رو خفاشي كني . مزدا 3 نميشه . گالانت رو كه با اين ها مقايسه نميكنن . كلا فقط 206 . براي اين كار هم بهترين رنگ ها مشكي . قرمز و نقره اي هستش . مزدا . گالانت و .. اصلا نميشه

مزدا3 و گالانت رو هم میشه همه ی کارایی که گفتی رو روش انجام داد. تازه خیلی هم خوشگل میشه. منتها بعضی چیزاش خرجش بالاتر میره. مثلا تیونینگ موتوری مزدا 3 خرجش بیشتر از تیونینگ موتوری گالانت و 206 هست.

حتی اگه من جای ایشون بودم قطعا مزدا 3 رو انتخاب میکردم.

برا اسپرت كردن فوق العاده ي تهراني هم 2 خرجت ميشه

اگر منظورت 2 میلیون هست، بهتره بگم برای اسپرت کردن فوقالعاده (که ربطی به تهرانی و غیر تهرانی هم نداره) فقط 800 تومن رینگ میخواد.
بماند که به قول شما درب ها رو هم خفاشی بندازه اگه بخواد خوب کار کنه بالای 1 تومن خرجش میشه(که به نظر من زیاد کار درستی نیست).
خرج های دیگه مثل موتوری که خودش اگه نخواد عوض کنه و فقط بخواد تقویت کنه و اما خوب تقویت کنه 3-3.5 بیشتر میره.
سیستم صوتی هم بخوان ببندن که به ماشینشون بیاد 1 تومنی خرج داره.
فلاپ و رکاب و ... هم 500 تومن.
تازه این قسمتی از کار بود.
بخوان خوب روی سیستم تعلیق کار کنن طوری که به درد بیابونشون هم بخوره (قابل تنرظیم باشه) باید 1 تومن هم فنر و کمک بگیرن.

خلاصه اینکه 2 تومن هیچی نمیکنه.

===========

ولی یه سوال از دوست خریدار.

شما میخوایید با 30 تومن هم ماشین بخرید و هم تیون کنید یا فقط ماشین بخرید و ب یه پول دیگه تیون کنید؟

اگه حالت اوله که 206 خوبه. اما در حالت دوم مزدا 3 خیلی بهتره.

merikh_merikh
20-01-2009, 12:22
من در حال حاظر 20 تا پول دارم ولی میتونم به 30 تا برسونمش.
در مورد اسپرت کردن هم مایلم که یک سال بعد اسپرت کنم.حتا اگه پول داشته باشم.چون این طوری هم در مورد ماشین مورد نظر اطلاعات بیشتری دارم هم پول بیشتری.
دوستان اینم بگم یه بار دیگه.میدونم گفتم ولی یه بار دیگه هم بگم که مد نظر داشته باشین:من میخام رو ماشین مورد نظر سرمایه گذاری زیادی کنم.بنابراین قصدم نگه داشتن ماشین هست.و انتظارات دیگه که اونا رو قبلن گفتم.

Farshadd
20-01-2009, 13:35
من در حال حاظر 20 تا پول دارم ولی میتونم به 30 تا برسونمش.
در مورد اسپرت کردن هم مایلم که یک سال بعد اسپرت کنم.حتا اگه پول داشته باشم.چون این طوری هم در مورد ماشین مورد نظر اطلاعات بیشتری دارم هم پول بیشتری.
دوستان اینم بگم یه بار دیگه.میدونم گفتم ولی یه بار دیگه هم بگم که مد نظر داشته باشین:من میخام رو ماشین مورد نظر سرمایه گذاری زیادی کنم.بنابراین قصدم نگه داشتن ماشین هست.و انتظارات دیگه که اونا رو قبلن گفتم.

سرمایه گذاری روی ماشین کلا اشتباه هست.

شما 2 تا 206 صفر بخر. یکیشون رو تا آخر بخوابون و رینگ بنداز و یکیشون رو هم همونجوری بذار. بعد از یک ماه ببر نمایشگاه. میبینی که استاندارد رو خیلی بهتر و با قیمت مناسب تر برمیدارن.

شما اگه بخوایید روی یه ماشین تیون شده سرمایه گذاری کنید باید یه چیزی جمع کنید که خیلی خیلی تک باشه. مثلا با bmw 630 نشه هیچ جوری 206 تیون شده رو گرفت.
که این یه کار مشکل هست. و در واقع نوشتنش آسونه اما عملی کردنش زیاد آسون نیست.
ولی اگه واقعا حوصله و عشق تیونینگ دارید، میتونید روی تیونینگ حساب کنید.

brad pitt
20-01-2009, 13:38
من كلي در حد رينگ . سيستم . و كوپ و وسايل زيبايي و خفاشي كردن گفتم .

بيشتر 2 نميشه مشكي و نقرهاي تيپ 5 عاليه

ولي اگر برا سرمايه گذاري هم هست همون 206 بهتره . يعني چه سرمايه گذاري ؟

مزدا 3 حيفشه نبايد زياد ازش كار كشيد

از احاظ هم هزينش همونايي كه جناب فرشاد گفت . من براي زياده روي بحث گفتم

206 اتوماتيك هم خوبه

موفق باشي

يا حق

D r i v e r
20-01-2009, 13:48
واقعا سرمایه گذاری یعنی چی؟؟؟
لذت رانندگی به شیف کردنه اتوماتیک حال نمیده!!
اگه میخوای به موتور هم دست ببری فکر کنم تیپ 3 بهتر باشه چون هم ایربگ داره و هم abs هست
فقط فکر میکنم عقب دیسکی نیست که میشه با یکم خرج دیسکی کرد(من هزینشو نمیدونم)
اگه موتور رو نمیخوای دست کاری کنی من تیپ 5 رو به همه ترجیح میدم!!!

merikh_merikh
20-01-2009, 16:38
من موتو را نیز قصد دارم تغییر بدم.عشق تیونینگ هم دارم
دوستان حالا چه کنم؟

merikh_merikh
20-01-2009, 16:40
من كلي در حد رينگ . سيستم . و كوپ و وسايل زيبايي و خفاشي كردن گفتم .

بيشتر 2 نميشه مشكي و نقرهاي تيپ 5 عاليه

ولي اگر برا سرمايه گذاري هم هست همون 206 بهتره . يعني چه سرمايه گذاري ؟

مزدا 3 حيفشه نبايد زياد ازش كار كشيد

از احاظ هم هزينش همونايي كه جناب فرشاد گفت . من براي زياده روي بحث گفتم

206 اتوماتيك هم خوبه

موفق باشي

يا حق
سفارش موتور برای تغییر دادن موتور و اسپرت کردن ماشین.........

merikh_merikh
20-01-2009, 16:41
واقعا سرمایه گذاری یعنی چی؟؟؟
لذت رانندگی به شیف کردنه اتوماتیک حال نمیده!!
اگه میخوای به موتور هم دست ببری فکر کنم تیپ 3 بهتر باشه چون هم ایربگ داره و هم abs هست
فقط فکر میکنم عقب دیسکی نیست که میشه با یکم خرج دیسکی کرد(من هزینشو نمیدونم)
اگه موتور رو نمیخوای دست کاری کنی من تیپ 5 رو به همه ترجیح میدم!!!
یعنی برای این کار تیپ 3 بهتره؟

merikh_merikh
20-01-2009, 16:43
سرمایه گذاری روی ماشین کلا اشتباه هست.

شما 2 تا 206 صفر بخر. یکیشون رو تا آخر بخوابون و رینگ بنداز و یکیشون رو هم همونجوری بذار. بعد از یک ماه ببر نمایشگاه. میبینی که استاندارد رو خیلی بهتر و با قیمت مناسب تر برمیدارن.

شما اگه بخوایید روی یه ماشین تیون شده سرمایه گذاری کنید باید یه چیزی جمع کنید که خیلی خیلی تک باشه. مثلا با bmw 630 نشه هیچ جوری 206 تیون شده رو گرفت.
که این یه کار مشکل هست. و در واقع نوشتنش آسونه اما عملی کردنش زیاد آسون نیست.
ولی اگه واقعا حوصله و عشق تیونینگ دارید، میتونید روی تیونینگ حساب کنید.

من ماشین را که خریدم دیگه نمیفروشمش و فقط از هر جهت اسپرتش میکنم.
شاید یه ماشین دیگه بگیرم ولی اینو نمیفروشم

D r i v e r
20-01-2009, 16:55
یعنی برای این کار تیپ 3 بهتره؟
ببین فرق 3 با 2 : ترمز abs،کیسه هوا ، سیستم تهویه اتوماتیک و زیر سری صندلی های عقب و چراغ سرنشین جلو
ولی با 5 : از نظر موتور ( که به کار شما نمیاد چون موتور رو میخواین عوض کنین!) ترمز چرخهای عقب تیپ 5 دیسکی هست که و جلو با سیستم خنک کاری که اینا رو میشه برای تیپ 3 هم پیاده کرد.
مهم اینه که از خود کارخونه abs هست و air bag داره(به نظره من!) که خدایی نکرده موقع بروز خطر اینها به کمک شما میان
راستی امیدوارم حسابی تحقیق کرده باشی و میخوای دست به این کارا بزنی
میدونی که از نظر راهنمایی و رانندگی این کارا زیاد جالب نیستن :31:

merikh_merikh
20-01-2009, 21:15
ببین فرق 3 با 2 : ترمز abs،کیسه هوا ، سیستم تهویه اتوماتیک و زیر سری صندلی های عقب و چراغ سرنشین جلو
ولی با 5 : از نظر موتور ( که به کار شما نمیاد چون موتور رو میخواین عوض کنین!) ترمز چرخهای عقب تیپ 5 دیسکی هست که و جلو با سیستم خنک کاری که اینا رو میشه برای تیپ 3 هم پیاده کرد.
مهم اینه که از خود کارخونه abs هست و air bag داره(به نظره من!) که خدایی نکرده موقع بروز خطر اینها به کمک شما میان
راستی امیدوارم حسابی تحقیق کرده باشی و میخوای دست به این کارا بزنی
میدونی که از نظر راهنمایی و رانندگی این کارا زیاد جالب نیستن :31:
یعنی اگه خاستم 206 بگیرم تیپ3 بگیرم؟
دوستان در نهایت چه کار کنم؟چی بگیرم؟با توجه به کارایی که میخام انجام بدم؟

D r i v e r
20-01-2009, 21:30
من میگم 3!!!
بهتره صبر کنیم تا فرشاد بیاد و نظره نهایی رو اعلام کنه!!!
نظره من اینه که 3 خودش امکانات رو به صورت فابریک داره
یکی از دوستام تیپ 2 رو abs کرد با 700 تومن بعد سره یه سرعت گیر با 100 تا زد به یه دونه پراید ماشینو مجبور شد با 2 تومن ضرر بفروشه!!!
تازه عقلش کار کرده بود از دستی کمک گرفته بود!!!

Farshadd
21-01-2009, 01:04
من موتو را نیز قصد دارم تغییر بدم.عشق تیونینگ هم دارم
دوستان حالا چه کنم؟

خوب اگه واقعا اینقدر عشق تیونینگ هستید فرقی نداره شما چی بخرید. چون خودتون میخوایید از سر جمش کنید.

اگه خواستی موتور عوض کنی یه موتور پر قدرت بندازی خوب به کلی تیپ 2 بگیر. ولی اگه نمیخوایید موتور تعویض کنید تیپ 5 بگیرید.

merikh_merikh
21-01-2009, 07:23
خوب اگه واقعا اینقدر عشق تیونینگ هستید فرقی نداره شما چی بخرید. چون خودتون میخوایید از سر جمش کنید.

اگه خواستی موتور عوض کنی یه موتور پر قدرت بندازی خوب به کلی تیپ 2 بگیر. ولی اگه نمیخوایید موتور تعویض کنید تیپ 5 بگیرید.

سلام.
فرشاد جان به خاطر جواب های عالی و کاملتون ممنون.همچنین کسان دیگر که جواب های خوبی میدهند.
حالا چرا تیپ 2؟تیپ 3 یا 5 نمیشه؟اخه این دو تا بهترن؟
دوستان حالا که این همه داریم در مورد 206 بحث میکنیم یعنی 206 بگیرم؟در کل با توجه به کارایی که میخام انجام بدم چی بگیرم؟
خودم که در حال حاظر دارم به 206 فکر میکنم.اگه شما چیزه بهتری سراغ دارید معرفی کنید.
ممنون

D r i v e r
21-01-2009, 12:43
سلام.
فرشاد جان به خاطر جواب های عالی و کاملتون ممنون.همچنین کسان دیگر که جواب های خوبی میدهند.
حالا چرا تیپ 2؟تیپ 3 یا 5 نمیشه؟اخه این دو تا بهترن؟
دوستان حالا که این همه داریم در مورد 206 بحث میکنیم یعنی 206 بگیرم؟در کل با توجه به کارایی که میخام انجام بدم چی بگیرم؟
خودم که در حال حاظر دارم به 206 فکر میکنم.اگه شما چیزه بهتری سراغ دارید معرفی کنید.
ممنون
من اینطور فکر میکنم 206 برای اینکه امکانات و وسایل اسپرت کردنش بیشتر باشه!!!
اگه هم ماشین های دیگه ایرانخودرو مثله سمند و 405 و پرشیارو خواستی از نظر موتور تقویت کنی ما یک سری سوال پرسیدیم و 405 baz (سهیل جان) جواب دادن! اتفاقا در مورد 206 هم 5 - 6 سوال توش هست!!!

من خودم 405 رو انتخاب میکردم چون واقعا دوستش دارم!
حالا یه نفر 206 دوست داره یکی سمند و یکی پرشیا و یکی هم تندر و ....
باید ببینی ذاتا از چه ماشینی خوشت میاد!!!

Farshadd
21-01-2009, 13:12
چرا به 405 فکر نمیکنی؟

merikh_merikh
21-01-2009, 15:16
تا حالا به 405 درست حسابی فکر نکردم.
به نظرتون به کاره من میاد؟

D r i v e r
21-01-2009, 15:32
من هر موقع حرف از 405 میشه این عکس رو براش میذارم
دیوونه این ماشینم!!!
چرا به کار شما نمیاد مهم سلیقه هست توی کار!
ببخشید شد چند تا عکس من عاشق اولی هستم
فرشاد یه چیزایی در موردش میدونه!!!

merikh_merikh
21-01-2009, 17:11
فرشاد جان و بقیه ی دوستان نظرتون در مورد 405 چیه؟

merikh_merikh
21-01-2009, 17:24

merikh_merikh
21-01-2009, 17:31
دوستان خیلی خیلی خیلی ببخشید.اون جا که دو تا پست تکراری فرستادم اشتباه کردم حواسم نبود.
ببخشید که اشتباهی جا پر کردم.
بازم ببخشید

Farshadd
22-01-2009, 12:20
ببخشید شد چند تا عکس من عاشق اولی هستم

اینا همشون یکی هستن امیر عزیز.
تفاوت ظاهرشون هم در برچسب ها هست.

نظر من در باره این ماشین و تیونینگش مثبته. راحتی میشه تقویتش کرد چه موتوری چه بدنه.

تازه جای اینتر کولر هم خیلی راحت تر از 206 داره.

مشکلی که داره اینه که برای اینکه خیلی توپ تقویت کنید نمیشه صفر رو انتخاب کرد.

شاید نشه شتابشو اندازه گالانت ارتقا داد. ولی خیلی کارای دیگه میشه روش انجام داد.

merikh_merikh
26-01-2009, 14:21
حالا 206 یا 405؟

avecina.ir
26-01-2009, 14:56
حالا 206 یا 405؟
واسه کورس و تیونینگ یا سفر خونوادهگی پرجمعیتی میخوای 405
ولی واسه رفت و اومد توووی شهری و توووی خوونواده ی کم جمعیت میخوایی 206 ضمنن ایمنی 206 توووی تصادف جلو حداقل دو برابر 405 و زانتیای بدون Air Bag هستش این فاکتور آخریه میگم از همه چی توووی ایران و واسه ایرانیها مهمتره

Farshadd
27-01-2009, 11:15
اگر من خودم جای شما بودم 405 انتخاب میکردم. (البته اگهخ بخوام بین این دوتا باشه)
وگرنه هم ممکن بود گالانت، هم 518 هم ...

ولی به نظرم 405 بهتره.

قطعاتش هم ارزونتر و فراونتر هست.

hamid_1980
27-01-2009, 13:51
پول بابت 405 دادن اشتباست. این مدل دیگه خیلی جواد شده. با اون تکنولوژی دهه 1980 اش.

به نظر من تا هنوز موتورهای 206 از فرانسوی تبدیل به ایرانی و چینی نشده همین 206 رو بگیر و خیرش رو
ببین. من تا حالا کسی رو ندیم که از خریدن 206 پشیمون شده باشه اما خریدار پشیمون 405 تا دلت بخواد
دیدم !

Farshadd
27-01-2009, 15:32
پول بابت 405 دادن اشتباست. این مدل دیگه خیلی جواد شده. با اون تکنولوژی دهه 1980 اش.

به نظر من تا هنوز موتورهای 206 از فرانسوی تبدیل به ایرانی و چینی نشده همین 206 رو بگیر و خیرش رو
ببین. من تا حالا کسی رو ندیم که از خریدن 206 پشیمون شده باشه اما خریدار پشیمون 405 تا دلت بخواد
دیدم !

خوب حمید عزیز، آخه ایشون برای تیونینگ میخوان. من هم افراد زیادی رو دیدم که از خرید 405 و 206 پشیمون شدن. ولی افراد کمی رو دیدم که از تیونینگ 405 لذت نبرده باشن.

206 حتی اینتر کولر گذاشتن براش هم خیلی دردسرش زیاده.

بهترین ماشین ها برای تیونینگ ماشینهایی هستن که مدت زیادی توی بازار بودن.

البته من نمیگم 206 بده تازه خیلی هم خوبه. من میگم 405 واسه تیونینگ اونجوری هم بد نیست که شما میگی.

hamid_1980
27-01-2009, 17:20
خوب حمید عزیز، آخه ایشون برای تیونینگ میخوان. من هم افراد زیادی رو دیدم که از خرید 405 و 206 پشیمون شدن. ولی افراد کمی رو دیدم که از تیونینگ 405 لذت نبرده باشن.

البته من نمیگم 206 بده تازه خیلی هم خوبه. من میگم 405 واسه تیونینگ اونجوری هم بد نیست که شما میگی.

البته در این مورد حق با شماست. من بیشتر با ریختن پول بی زبون به کیسه این شرکت خدانشناس مخالفم. مردم باید با نخریدن محصولات بی کیفیت این شرکت ها رو تحت فشار بذارن تا مجبور بشن مدل های جدید وارد کنن. تا وقتی 405 و امثالهم خریدار داره اینا عیش شون برقراره.

شما ببینید وقتی مردم خیلی از سورن استقبال نکردن اینا خیلی تکون خوردن.

merikh_merikh
27-01-2009, 20:28
دوستان من باز گیج شدم.چه کنم؟
من تا 10 اسفند ماشینو میخام بگیرم.

hamid_1980
28-01-2009, 13:33
دوستان من باز گیج شدم.چه کنم؟
من تا 10 اسفند ماشینو میخام بگیرم.

ببین این انتخاب چیزی مثل انتخاب همسره ! با این تفاصیلی که دوستان گفتن دو تا ماشین رو گلچین کن بعد
از بین اون دو تا ببین ته دلت کدوم رو بیشتر دوست داری. هر کدوم رو که انتخاب کردی همون درست تره. :5:

Mohammad King
28-01-2009, 18:09
بهترین ماشین در زمینه ی اسپورت کردن 405 و 206 هست البته این نظر منه .

merikh_merikh
29-01-2009, 09:42
ولی فکر کنم 206 برای اسپرت کردن از لهاز کیفیت بهتر باشه درسته؟

MoHaMaD ZaNd
29-01-2009, 11:33
در مورد سمند هم فكر كنيد . به نظرم اسپورت خوريش خوبه !!!!

Farshadd
29-01-2009, 12:59
405 بعد از بادی تیون ترسناک تر میشه.

در واقع قیافش خطرناک تر میشه.

206 خوشگلتر میشه.

D r i v e r
29-01-2009, 13:09
405 بعد از بادی تیون ترسناک تر میشه.

در واقع قیافش خطرناک تر میشه.

206 خوشگلتر میشه.
دقیقا همینطوره که فرشاد جان گفت
یه قیافه خیلی خشن به خودش میگیره
قکر کنم وسایل برای اینطور کارها هم برای 405 زیاد باشه
نمیدونم چرا همه از 405 ایراد میگیرن ولی ماشین خیلی توپیه
هر ماشینی که بخوای به دل خودت بشینه باید خرجش کنی

merikh_merikh
29-01-2009, 14:10
دوستان از راهنمایی های همه ممنون.
اگه خدا بخاد دیگه تصمیم گرفتن 206 تیپ5 بگیرم.
من انتخابم را کردم فقط یه سوال دارم برای اطلاعاط خودم.(یه وقت با این سوال صداتون در نیاد و بگید که دوباره برگشتم سره خونه اول.من انتخابمو کردم.این سوالم همین طوری دارم میپرسم تا نظره شما را بدونم).
دوستان شما به عنوان یک جوان ایرانی و از لهاز مالی هم در سطح متوسط چه ماشینی را در ایران برای اسپرت کردن انتخاب میکنید؟

nasim1984
29-01-2009, 16:49
:31:من 206 انتخاب میکنم چون با یک قیمت مناسب می شه ماشینی سوار شد که از خیلی از ماشین های گران تر از خودش بهتره.
206 از لحاظ کیفی جزء ماشین های عالی (سطح یک) هست و ضمن اینکه زیباست سرعت و شتابش خوبش لوازمش به راحتی پیدا میشه سوختش کمه به محیط زیست ضرر نمیزنه به هر قیافه ای در میاد.

در ضمن اطلاعات را با ت مینویسن نه ط (اطلاعاط)

merikh_merikh
29-01-2009, 18:02
ممنون از توجهتون.من چون تند مینویسم اشتباه میشه....در هر صورت ببخشید.

D r i v e r
29-01-2009, 22:07
دوستان شما به عنوان یک جوان ایرانی و از لهاز مالی هم در سطح متوسط چه ماشینی را در ایران برای اسپرت کردن انتخاب میکنید؟
من همیشه 405 رو بر میدارم چون به نظرم بهترین ماشینی هست تو ایران که میشه روش کار کرد
هرجایی رو بخوای دست بزنی لوازمش به راحتی پیدا میشه و اینکه 405 با یکم دستکاری تو بدنه قیافه ای کاملا خشن و حشی به خودش میگیره
از نظر موتور هم که مفصل در موردش بحث شده

Farshadd
30-01-2009, 00:14
من انتخابم را کردم فقط یه سوال دارم برای اطلاعاط خودم.(یه وقت با این سوال صداتون در نیاد و بگید که دوباره برگشتم سره خونه اول.من انتخابمو کردم.این سوالم همین طوری دارم میپرسم تا نظره شما را بدونم).

این چه حرفیه فربد عزیز.

ما اینجا جمع شدیم تا به یه همچین بحث هایی بپردازیم. هر سوالی که داری بپرس. تا جایی که بتونیم و بدونیم جواب میدیم.:11:

من باشم احتمالش زیاده سراغ گالانت (92) vr-4 یا bmw e30 و یا لنسر evo نسل هایی که به پولم بخوره. (بستگی به میزان پولم و نوع و میزان تیونینگ یکیشون رو انتخاب میکنم)

اگر قرار باشه بنزین رو خیلی گرونتر کنن 206 تیپ 5 ورمیدارم .

merikh_merikh
30-01-2009, 00:32
دوستان من باز گیج شدم.
دوست دارم ماشینی را که انتخاب میکنم یه انتخاب درست باشه و با شکست مواجه نشم.
من تصمیم گرفتن 206 تیپ 5 را داشتم ولی متوجه شدم که تیپ5 اصلن تولید نمیشه....حالا موندم که چه کار کنم؟
نظره شما چیه؟به جای 206 چی بگیرم؟
میخام ماشینی باشه که صفرش گیر بیاد.حالا تو مایه های 206 چی هست که لذت رانندگیشم بالا باشه؟

merikh_merikh
30-01-2009, 00:41
فرشاد جان این ماشینا که نام بردی که هیچ کدوم نو گیر نمیان.
حالا اگه دسته دو گیر بیاد به نظرت تو چه مایه هایی هستن از لهاز قیمت؟
اگه میشه یه توضیح به صورت خلاصه هم در مورد لنسر evo بدین و این که چه مدل هاییش در ایران گیر میاد.همچنین bmw e30.
بیشتر مشتاق bmw e30 هستم

Farshadd
30-01-2009, 01:33
دوستان من باز گیج شدم.
دوست دارم ماشینی را که انتخاب میکنم یه انتخاب درست باشه و با شکست مواجه نشم.
من تصمیم گرفتن 206 تیپ 5 را داشتم ولی متوجه شدم که تیپ5 اصلن تولید نمیشه....حالا موندم که چه کار کنم؟
نظره شما چیه؟به جای 206 چی بگیرم؟
میخام ماشینی باشه که صفرش گیر بیاد.حالا تو مایه های 206 چی هست که لذت رانندگیشم بالا باشه؟

من باشم میگردم یه 206 تیپ 5 تمیز پیدا میکنم.

فرشاد جان این ماشینا که نام بردی که هیچ کدوم نو گیر نمیان.
حالا اگه دسته دو گیر بیاد به نظرت تو چه مایه هایی هستن از لهاز قیمت؟
اگه میشه یه توضیح به صورت خلاصه هم در مورد لنسر evo بدین و این که چه مدل هاییش در ایران گیر میاد.همچنین bmw e30.
بیشتر مشتاق bmw e30 هستم

بعید میدونم اینایی که گفتم به درد شما بخوره. اولا با ماشین صفری مثل 206 خیلی فاصله داره. چه نمای خارجی چه نمای داخلی چه رانندگی و ... و در واقع باید عشقشو داشته باشی تا اذیتت نکنه و تیونینگش بهت حال بده.

merikh_merikh
31-01-2009, 00:35
فرشاد جان و همچنین باقیه دوستان نظرتون در مورد 206 تیپ3 چیه؟
والا گیج شدم اساسی.........
تو مایه ها 206 هم هر چی سراغ دارید بگین.
ممنون

Farshadd
31-01-2009, 00:54
فرشاد جان و همچنین باقیه دوستان نظرتون در مورد 206 تیپ3 چیه؟
والا گیج شدم اساسی.........
تو مایه ها 206 هم هر چی سراغ دارید بگین.
ممنون

اگه بخوای 206 بخری. و اگه نخوای تیپ 6 بخری. و همچنین نخوای دست دوم هم بخری (تیپ 5) خوب بعدش اولویت میوفته با تیپ 3 !

merikh_merikh
31-01-2009, 10:14
سلام.
دوستان من خودم خیلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که 206 بهترین گزینه هست.حالا به نظره شما کدوم تیپ 206 برای کارای من بهتره؟(منظورم تغییر موتور و.......)هست.
البته اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید بگین.
ممنون

mshiraz.2009
31-01-2009, 10:33
فقط پیکان...

Farshadd
31-01-2009, 13:35
سلام.
دوستان من خودم خیلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که 206 بهترین گزینه هست.حالا به نظره شما کدوم تیپ 206 برای کارای من بهتره؟(منظورم تغییر موتور و.......)هست.
البته اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید بگین.
ممنون

سلام
خوبه.
خودت که گفتی تیپ 6 گرونه نمیتونی بخری.

پس اگه حتما باید صفر باشه خوب تیپ 3، اگه میتونه غیر صفر هم باشه خوب تیپ 5 تمیز کم کارکرد (همون 1 سال هم کم نیست که گفتید بعد از یک سال برید سراغ تیونینگ)

merikh_merikh
31-01-2009, 14:05
حالا به دون در نظر گرفتن قیمت بهترین تیپ 206 برای تیونینگ کدام است؟

Farshadd
31-01-2009, 15:10
حالا به دون در نظر گرفتن قیمت بهترین تیپ 206 برای تیونینگ کدام است؟

بدون در نظر گرفتن قیمت تیپ 3 و تیپ 5 فرقی نداره. ولی اگه قیمت رو در نظر بگیریم و بخوایید خیلی تیون کنید و خیلی شاخ بشید که بعید میدونم تا اونجا هدفتون باشه چون هزینش و دردسرش واقعا زیاد میشه فرقی نداره کدوم تیپ باشه.

ولی اگه میخوایید در حد متوسط و حتی کمی رو به بالا کار کنید به نظر من تیپ 5 بهترینه.

merikh_merikh
31-01-2009, 15:52
از راهنمایی های همه ممنون.
اگه خدا بخاد یه 206 تیپ3 میگیرم.
حالا به نظره شما چه رنگیش خوبه؟
من نارنجی کم رنگ را دیدم واقعن زیبا بود.ابی اسمونیشم زیباست.
خودم رنگ مشکی را دوست دارم.
نظره شما چیه؟

D r i v e r
31-01-2009, 18:26
از راهنمایی های همه ممنون.
اگه خدا بخاد یه 206 تیپ3 میگیرم.
حالا به نظره شما چه رنگیش خوبه؟
من نارنجی کم رنگ را دیدم واقعن زیبا بود.ابی اسمونیشم زیباست.
خودم رنگ مشکی را دوست دارم.
نظره شما چیه؟
مشکی واقعا رنگ قشنگیه
ولی خیلی دردسرش زیاده
به خدا من ماشینو کامل میشورم بعد از نیم ساعت یه پارچه خاکه!!!
رو بقیه ماشین ها هم خاک میره ولی اینقدر ها معلوم نیست دوم اینکه خط و خش هم خیلی روش معلومه
نارنجی کمرنگم خیلی خوشگله از همه مهمتر اینه که تک هست و کم پیدا میشه
به نظرم هر رنگی که به دلت میشینه و واقعا خوشت میاد بگیر
طوری نباشه که بعدا ناراحت این باشی که چرا رنگ دیگه ای رو انتخاب نکردی
تیپ 3 هم ماشین خوبی هست یعنی عالیه abs ، air bag
من یه جا خوندم که ترمز های عقب تیپ 3 کاسه هاش بزرگتر از تیپ 2 هست و لنت هاشم فرق میکنه
من یکی از دوستام داره تنها مشکلش با ماشین اینه که زیاد راه نمیره
که اونم میتونی با یکم خرج بهبودش ببخشی!

Farshadd
31-01-2009, 23:07
اگه میخوای بعد از تیونینگ بدنه خودرو یکم وحشی نشون بده 206 موفق تره. ولی رنگ های خشمگین جنبه قشنگ بودنشون بیشتره تا وحشی شدن.

در واقع رنگهای شاد، ناز تر هستن، ولی رنگهای تیر مخصوصا مشکی خشن تر هستن. البته رنگ یه چیز سلیقه ای هست و از دید من اینجوریه.

راستی قیمت گرفتی؟ اگه آره الان تیپ 3 صفر چنده؟

merikh_merikh
01-02-2009, 00:03
اگه میخوای بعد از تیونینگ بدنه خودرو یکم وحشی نشون بده 206 موفق تره. ولی رنگ های خشمگین جنبه قشنگ بودنشون بیشتره تا وحشی شدن.

در واقع رنگهای شاد، ناز تر هستن، ولی رنگهای تیر مخصوصا مشکی خشن تر هستن. البته رنگ یه چیز سلیقه ای هست و از دید من اینجوریه.

راستی قیمت گرفتی؟ اگه آره الان تیپ 3 صفر چنده؟

نه.هنوز قیمت نگرفتم.اخه دارم میرم اصفهان.
وقتی برگشتم میرم سراغ خرید و قیمت گرفتنو.....

merikh_merikh
03-02-2009, 21:25
سلام.
دوستان در این مدت که من هنوز ماشینو نگرفتم اگه پیشنهاد های دیگه ای دارید بگید.

merikh_merikh
08-02-2009, 10:30
سلام.
دوستان یه سوال:حد اکثر قدرتی که میشه برای 206 ایجاد کرد در چه حدی میباشد؟چند اسب بخار؟و یا موتور چند لیتری؟
دوستان اگه جای سوال این جا نبود ببخشید.

merikh_merikh
10-02-2009, 00:03
سلام.
دوستان یه سوال دیگه.کاری با ایران یا غیر ایران هم ندارم که بگین تو ایران نمیشه و ...........
مزدا3را بیشتر میشه اسپرت کرد یا 206 ؟یعنی توانایی اسپرت کردن کدوم بیشتره؟منظورم از لحاظ موتوری میباشد.

rami_hemi
10-02-2009, 00:16
206 بنا به رده بازاری که بود و محصولاتی که براش تولید شده و موتورش بیشتر قابلیت تقویت داره
مزدا 3 هم امکان تقویت خوبی داره ولی نه به اندازه 206

merikh_merikh
10-02-2009, 12:26
یعنی تقویت موتور در 206 قویتر و بهتر از مزدا3 میباشد.درسته؟

brad pitt
11-02-2009, 17:26
`پست هات به خاطر اين تاپيك 2 براير شد

يه 206 بخر ديگه عزيزم .

يا حق

merikh_merikh
14-02-2009, 12:07
`پست هات به خاطر اين تاپيك 2 براير شد

يه 206 بخر ديگه عزيزم .

يا حق
دوست عزیز شما یه سرچ بکن و بیبین من جای دیگه پست دارم یا نه؟
اگه اشتباه نکنم در انجمن گوشی ها یه چند تایی پست داشته باشم.
ولی قبول دارم در اینجا خیلی پست دادم و از این که وقت دوستان هم گرفتم ببخشید......

Farshadd
14-02-2009, 13:13
بهراد جان، اینجا واسه همین حرفاست. و شما هم کار غیر قانونی ای نکردید.

پس راحت باش و هر سوالی که داشتید بپرسید و بگید و هر کسی هم تا جایی که بدونه و بتونه جواب میده.

merikh_merikh
18-02-2009, 22:27
سلام.
قيمت 206 تيپ 3 داخل اهواز داخل نمايشگاه 15 ميليونو 250 بود.ولي طرف اشنا بود.کمترم ميده.......
به نظرتون قيمت مناسبه؟يا از نمايندگي هاي ايران خودرو بگيرم؟اخه در نمايشگاه هاي ايران خودرو 15 ميليونو 200 بود!!نميدونم چرا ارزون تر بود.شايد به خاطره اينه که 4 يا 5 روز بعد ماشينو تحويل ميدن.البته زياد هم مطمعن نيستم.چون من با ادم هاي اصلي صحبت نکردم با کارگرو زير دستا صحبت کردم.
ايشالا شنبه با بابام ميرم بخرم

Farshadd
19-02-2009, 23:01
سلام.
قيمت 206 تيپ 3 داخل اهواز داخل نمايشگاه 15 ميليونو 250 بود.ولي طرف اشنا بود.کمترم ميده.......
به نظرتون قيمت مناسبه؟يا از نمايندگي هاي ايران خودرو بگيرم؟اخه در نمايشگاه هاي ايران خودرو 15 ميليونو 200 بود!!نميدونم چرا ارزون تر بود.شايد به خاطره اينه که 4 يا 5 روز بعد ماشينو تحويل ميدن.البته زياد هم مطمعن نيستم.چون من با ادم هاي اصلي صحبت نکردم با کارگرو زير دستا صحبت کردم.
ايشالا شنبه با بابام ميرم بخرم

سلام.

ببخشید بهراد جان، من هر چی دارم نگاه میکنم 50 تومن بیشتر بین نمایندگی و نمایشگاه اختلاف نمیبینم.

تازه شما گفتید آشنا هست و تخفیف هم میده. اگه منظورهش از تخفیف 3-4 هزار تومن بوده که اونو روی یه پفک هم میدن.

در واقع میخوام اینو بگم که اگه تخفیف هم میده منظورش کمتر از 50 نبوده که. خوب در واقع هر دوتا میشن 15.200 و بنابراین فرقی نداره.

حالا اگه نمایندگی دیر تحویل میده خوب از نمایشگاه اگه هم زود تحویل میده که نمایندگی.

( در موردی مثل امیر که نمایشگاه و نمایندگی 300-400 تومن فرق داشتن بحثش جداست)

ضمنا پیشاپیش مبارک و امیدوارم چرخش به خوشی برات بچرخه.

merikh_merikh
24-02-2009, 10:17
سلام.
برا ماشین با قیمت 15,150 به توافق رسیدیم.
شنبه بابام میره برای کاراش و ماشینم تحویل میگیره.
از همه ی دوستان به خاطره همکاریشون ممنون.

merikh_merikh
28-02-2009, 19:39
سلام.
ماشینو چند ساعت پیش بابام اورد.
باش یه دوری زدم.
بازم از همه ممنون

D r i v e r
01-03-2009, 01:06
سلام.
دوستان یه سوال:حد اکثر قدرتی که میشه برای 206 ایجاد کرد در چه حدی میباشد؟چند اسب بخار؟و یا موتور چند لیتری؟
دوستان اگه جای سوال این جا نبود ببخشید.
با اجازه من میخوام این سوال رو الان جواب بدم!!!
من دیروز یه مطلب دیدم(به خدا نمیدونم کجا بود از بس حافظم نابود شده!!)
که تمام آپسشن های پژو اسپرت فرانسه رو رو ماشینش پیاده کرده بود(به گفته خودش!!)
و موتور ماشینش هم 1.6 بود(تیپ 5) به گفته خودش 176 اسب قدرت داشت و شتابی حدود 6 ثانیه (0 - 100 )
دیگه باید از خودش پرسید که قدرت رئ چطور به این دقت به دست آورده !!!
و گفته بود 30 - 35 میلیون تومن هم بر روی ماشین خرج کرده!!!!!:18:
از نظر ظاهر هم به جز رینگ و لاستیک چیز دیگه ای نبود !!

sorrowdancer
29-03-2009, 19:44
من خودم پراید دارم -1000000 خرج کردم با هیج ماشینی هم عوضش نمیکنم چون در مقابل پول ما این بهترین ماشینه. یه سر سیلندر آلومینیومی-4تا شمع 4 پر المانی- لاستیک 175 یوکوهاما-یه باک بنزین سوپر-روغن اتومات بیدومکس- نفردوم مسابقات اسلالوم 1400 سی سی شدم-سال 87 پیست آبعلی------------ اگه 7 یا 7.5 داری بخر

rami_hemi
30-03-2009, 20:23
امیر اون مطلب تو تی تی بود.منم یادمه کلا تمام آپشنها پژو کاپ رو روش بسته بود ولی بدنه هیچی نداشت.

سام1988
25-04-2009, 15:12
براي جوان جماعت 206 حالا چرا ؟
اولين كه اين ماشين به خاطر ظاهري كه داره خيلي سريع ظاهري اسپرت ميگيره
ازنظر قيمت با يه پرايد صفر تقريبا برابره
داري سرعت و شتاب مناسبي
براي يه جوان كه فوقش با خانومش مي خواد بره بيرون فضاي مناسبي داره
معمولا جوانان از صبح با ماشين ميرن بيرون و شب ميان كه مصرف مناسبي داره
حركات نمايشي هم ميشه خوب باهاش انجام داد
و سيستم هاي صوتي و تصويري تو اين ماشين خوب جواب ميده
اما :
-اما همون جوان معمولا با سرعت بالاي 120 تا تو جاده حركت مي كنه كه با اين ماشين خيلي خطر ناكه و سريع چپه مي شه
-خدا نكنه تصادف كنه چون مخارجش سر به فلك مي زنه