PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : eee pc???

Iman Bala
31-12-2008, 15:31
سلام من میخوام یه eee pc 901 با برند زیر بگیرم
cpu:intel atom
ram:1 gb ddr2
هارد:30 gb ssd
display:8.9"
battrey:6cell
اگه لطف کنید یه قیمت بدین با گارنتی الماس .
به درد برنامه نویسی می خوره؟
رنگ مشکیش گرون تره؟؟؟؟؟
اگه اطلا عات بیشتری هم بدین ممنون میشم.
:11:

----------------------------------------
جانه ما یکی جواب ما رو بده.

REGISTERED USER
01-01-2009, 01:53
قیمت : توی لیست هام چیزی در موردش نبود

1- به هیچ وجه به درد برنامه نویسی نمیخوره ... بابا این اصلا لپ تاپ نیست یک اسباب بازی 180 دلاریه که تو ایران میفروشن 400 تومن !

2- خیر

Iman Bala
01-01-2009, 15:52
والا من با سیستمای پنتیوم 2 و3 کار میکنم و واسه برنامه نویسی زیاد هم هستن.(البته با c و اسمبلی)

نمیدونم یعنی این در حد پنتیوم 2 هم نیست؟

می گم مدل eeepc 701 200$ هست. که من 220 تومان قیمت دارم .فکر نکنم این 180$ باشه .والا مدلssd 80 gb با رم دو 400 قیمت دادن به من.

ولی من نمی دونم از کجا می تونم قیمت دورست حسابی پیدا کنم؟

حتی تو سایت های خارجی هم پیدا نمی کنم.
:18:
اینم تو یوتوبه دیدم که روش ویستا ریختن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Benygh
01-01-2009, 16:42
سلام
تا جایی که میدونم eee pc یک رابط کاربری ساده بر پایه لینوکس داره که کاربر فقط کامپیوتر رو تجربه کرده باشه !
کارهای ساده ... خیلی ساده و پیش و پا افتاده .. مثل پخش آهنگ .. تایپ و ...
بهتره لپتاپ دسته دوم بگیرید
در ضمن این لپتات یک مدل برای کشورهای فقیر و است که معمولا اونجا ها پیدا میش با قیمت مناسب ولی اینجا ب عنوان یک کالای معمولی وارد شده و قیمتش هم بالا رفته !

Iman Bala
01-01-2009, 16:56
سلام
تا جایی که میدونم eee pc یک رابط کاربری ساده بر پایه لینوکس داره که کاربر فقط کامپیوتر رو تجربه کرده باشه !
کارهای ساده ... خیلی ساده و پیش و پا افتاده .. مثل پخش آهنگ .. تایپ و ...
بهتره لپتاپ دسته دوم بگیرید
در ضمن این لپتات یک مدل برای کشورهای فقیر و است که معمولا اونجا ها پیدا میش با قیمت مناسب ولی اینجا ب عنوان یک کالای معمولی وارد شده و قیمتش هم بالا رفته !

فرمایش شما درست.
ولی من نمی دونم من یه سیستم p4 دارم vista روش نسب نمیشه.پس چرا رو این میشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی این فیلم الکیه؟
من بخاطر کوچیک بودن کم وزن بودم ارزون بودن ازش خوشم اومد .
والا یه vaio ar دارم که از بس گنده و سنگینه به سرم زد اینو بگیرم .که اگه اسیب دید دلم نسوزه.
ولی فکر نمی کنم در اون حدیم که شما میگید بد باشه.البته من هم انتظار اجرای gta iv رو ازش ندارم.

Benygh
03-01-2009, 03:12
سلام
درست ! ولی اینطور نصب شدن ویستا بر روی این لپتاپ عین نصب شدن سیستم عامل اپل مکینتاش بر روی سیستم های معمولی است که با مشکلات فراوانی روبه رو میشید !
در جواب پست 6 هم باید بگم که دوست عزیز این لپتاپ هدفش جایگزینی با لپتاپ های فعلی نبود ! چون برای جایگزینی یک محصول, محصول جدید باید حداقل تمام خصوصیات مدل های قبلی رو داشته باشه به اضافه ی معیار های مفیدی که بتونه جاش رو بگیره !
این محصول فقط یک مدل ارزان قیمت است که با همکاری چند شرکت بزرگ مانند Asus و ... داره برای مردم دنیا ساخته میشه !
تو ایران همبا این دید وارد نشده ! با دید فروش و سود دیدن وارد شده که برای این لپتاپ که هدفش نگرفتن سود زیاد از کارشه غلطه !