PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه امام حسین

arash520
30-12-2008, 18:31
سلام دوستان

چند تا سوال داشتم اگه لطف کنید و جواب بدین ممنون میشم
1-
دوستان میخواستم بدونم آیا هرکسی وارد این دانشگاه شد حتما باید
برای سپاه کار کنه یا نه.مثلا اگه کسی بخواد بعد از اینک لسانسشو گرفت
برای خودش کار کنه باید همون اول که وارد دانشگاه شد بگه. اگه میشه یکم بیشتر
در باره روزانه غیر بورس تو ضیح بدین چون من از هر کسی درباره این دانشگاه سوال کردم
به من گفته که حتما باید برای سپاه کار کنی.
2-
اگه میشه یکم واضحتر در باره محدودیت های دانشگاه صحبت کنید
مثلا اینکه دراین دانشگاه کسی میتونه لب تاب بیاره یا مثلا این که
بردن موبایل در دانشگاه ممنوع است . بعدن اینکه می خواستم بونم
دانشگاه مثل بقیه دانشگاه های دیگه دارای اینترنت پرسرعت هست یانه.

mohsen_blid
30-12-2008, 19:55
نه عزیزم اینجوریا هم نیست
این جور دانشگاه های با دانشگاهای دیگر زمین تا اسمون فرق داره اونجا یه دانشگاه نظامی محسوب میشه و در اونجا مباحث نظامی اموزش داده میشه و شما زمان گرفتن مدرک فقط میتونی برای سپاه کار کنی
لپ تاپ و موبایل که اصلا حرفشم نزن
البته میتونی بعد از تمام کردن دوره بیخیال بشی ولی کار دیگه ای هم بهت نمیدن نکته جالبش هم اینه که بعدش یه تکونی میدن هر چی خوردی بر گردونی (هر چی برات خرج کردن رو ازت میگیرن)

Maxwell_1989
30-12-2008, 23:14
محسن راس میگه.تا اونجایی که من میدونم حتی سر کلاسا هم دانشجوها باید با لباس نظامی برن.یکی از رفقا با رتبه 20000 برقشو اورد یعنی چی؟یعنی هیشکی نمیره.چرا؟چون...(به پست بالایی از آقا محسن رجوع کنید!)

Reman
31-12-2008, 01:49
به نقل از چند تا از کاربرای انجمن مهندسان ایران:
دانشگاه امام حسین (ع) در شهر تهران قرار دارد و دارای دانشکده‌های علوم پایه، فنی و مهندسی، و علوم انسانی می‌باشد

تاریخچه

در سال ۱۳۶۵ مرکز آموزش عالی امام حسین (ع) توسط شورای گسترش وزارت علوم ، تحقیقات و فن‌آوری مورد تائید و تصویب قرار گرفت و در سال ۶۶ به‌عنوان یک دانشگاه جامع متشکل از دانشکده‌های علوم پایه ، فنی مهندسی و علوم پزشکی و علوم انسانی به‌ رسمیت شناخته شد. در سال ۱۳۶۹ دانشکده علوم پایه نظامی، به مجموعه دانشگاه اضافه شد و با تبدیل دانشکده علوم پزشکی به دانشگاه علوم پزشکی بقیهٔ‌الله (عج) دانشکده مزبور رسماً از دانشگاه جدا گردید.

دانشکده‌ها

دانشکده‌های این دانشگاه عبارت‌اند از:دانشکده‌های فنی و مهندسی دانشکده مهندسی مکانیک
دانشکده مهندسی عمران
دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

دانشکدهٔ علوم پایه دانشکده فیزیک
دانشکده شیمی
دانشکده علوم ریاضی

دانشکده علوم انسانی

رشته‌های در حال تدریسمهندسی مکانیک
مهندسی صنایع
مهندسی برق
مهندسی کامپیوتر
مهندسی عمران
مهندسی شیمی
ریاضی
فیزیک
علوم اقتصادی
علوم کامپیوتر
مهندسی فناوری اطلاعات
---------------------------------------
من دانشجوی حال حاظر این دانشگاه ام ودر دوره ی روزانه غیر بورس(یعنی تعهد کاری واستخدامی ندارم) تحصیل می کنم.
افرادی که اینجا تحصیل می کنن مصاحبه گذرونده اند چون دانشگاه نظامی محصوب می شه شما مثل دانشگاه مالک اشتر در اصفهان باید مصاحبه بشید تا صلاحیت شما برای حضور در این دانشگاه تایید بشه سوالاتشون ساده اس راجع به مسایل عقیدتی سیاسی
مزایای تحصیل در این دانشگاه خیلی زیاده یکیش توتهران بودنشه (بزرگراه شهید بابایی اون وره تهرانپارس)
دانشجو ها درسای خاص مثل دروس خاص دانشگاه صنعتی مالک اشتر رو هم می گذرونن.
به همه هم خوابگاه تعلق میگیره البته دو سال اول تحصیل به صورت اجباری(چون شما به دلیل همین دروس خاص باید دو سال اول تحصیل رو در دانشگاه اقامت کنین.)
شانس قبولی در این دانشگاه به صورت باورنکردنی ای بالا است:
چون خیلی از افراد راجع به این دانشگاه اطلاعات لازم رو ندارن
از لحاظ امکانات همین رو بگم که دانشجوهای دانشگاه های صنعتی پروژه های دانشگاهی در سطح تیم ملی اینجا انجام میدن.
راجع به استاداش که هیچی نمی گم( مقایسه بکنین با شریف وامیرکبیر).
اگه سوال دیگه ای داشتین حتما بپرسین.
--------------------------------------------------
در مورد مدرک این دانشگاه پرسیدی:
مگه می شه دانشگاه زیر نظر وزارت علوم اونم دولتی از نوع روزانه مدرک غیر معتبر ارایه کنه؟!
همون طوری که دوست عزیزمونsh.mojtabaمیگه این دانشگاه محدودیت هایی داره چون همون طور که گفتم این دانشگاه نظامیه ولی امکاناتتش به محدودیت هاش می چربه.
رتبه های ورودی سال بعد این دانشگاه به کلی دگرگون می شه پس تنها توصیه ای که من میتونم بهت بکنم اینکه از الان به شدت برای کنکور مطالعه کن.
راجع به سوالات مصاحبه هم ذهنتو درگیر نکن
واسه رشته ای هم که دوست داری درس بخون(فکر میکنم مکانیکه)
در این دانشگاه داشتن رتبه (از انواع مختلف)و بسیجی بودن امتیاز مهمی محسوب می شه
--------------------------------------------------------------------------------
ارزش داره 4 سال گوشی بدون دوربین دستت بگیری ولی از امکانات توپ دانشگاه استفاده کنید. راستی من اقوام درجه 1 و 2 و 3 هم نظامی نیستند ولی اونجام. به هر حال به حاشیه ها فکر نکن اگر رتبه ات خوب باشه میگیرنت.
----------------------------------------------------------
شما سؤالهایی پرسیده اید که علی آقا در جایی دیگه به این سؤالها پاسخ دادن.من هم با عرض پوزش از علی آقا جواب سؤالهای شما را در اینجا می دهم که سؤال بدون جواب نمونه :
1- تأثیر رتبه : چون داره تحت نظر سازمان سنجش ئارد این دانشگاه میشی رتبه تأثیر داره ولی در کنار رتبه مواردی هست که کم تأثیر نیست که عبارتند از : 1- عضویت فعال بسیج 2- نظامی بودن اقوام درجه یک
بهتره بدونی که ورودی های امسال با وجود اینکه اطلاعات کمی از شرایط دانشگاه داشتن،بالطبع رتبه های آنها بالاتر بود ولی پیشبینی میشه با وجود اطلاعات کافی برای بچه های ورودی جدید رتبه ها پایین تر بیاد.
2- مصاحبه برای اینه که افراد شناسایی بشن و نوع سؤالها مهم نیست ،آدم باید دلش پاک باشه
3- همون طور که دوستمون گفتن، این دانشگاه زیر نظر وزارت علومه و مدرکش هم اونجا تأیید میشه
----------

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

seyyedi
09-01-2009, 20:13
دوستان سلام
عنوان تاپیک گویای همه چیز هست؟
لطفا اگه راهی هست ما رو شرمنده خودتون بکنید

separate
09-01-2009, 20:20
مهلت خیلی وقته تموم شده رفیق

seyyedi
09-01-2009, 20:32
دوستان سلام
میدونم که مهلت تموم شده
اما حالا پشیمون شده که چرا تیکش رو نزدم
ضرری که نداشت
حلا میخوام ببینم راهس هست یا نه؟
همین

masoudtr
09-01-2009, 20:43
سال بعد دوباره تو کنکور
فقط همین راه است و ورودی نیم سال دوم

seyyedi
09-01-2009, 20:54
دوستان سلام

سال بعد دوباره تو کنکور
فقط همین راه است و ورودی نیم سال دوم
ممنون
اگه اینطوریه که هیچ

jamshidjap
10-01-2009, 13:16
دانشگاه امام حسين مال سپاهه ...

وبايد ريش بزاري با اخلاقت سازگاره ؟ اگه سازگار نيست که خب ضرر نکردي

seyyedi
16-01-2009, 21:43
دوستان سلام
مشکلی ندارم
هیچ مشکلی
حالا راهی هست؟

seyyedi
28-01-2009, 21:55
دوستان سلام
یه سوال دارم کگسی میدونه میشه تیک امام حسین رو توی آخر فروردین که برای اصلاح باز میکنن زد؟

mohamad23
31-01-2009, 20:17
دانشگاه امام حسین(ع) به دو دانشگاه تبدیل شد

فرمانده کل سپاه از تشکیل دو دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) و دانشگاه جامع امام حسین(ع) با تصویب فرمانده معظم کل قوا خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل دفتر فرماندهی کل سپاه سردار سرلشکر محمد علی جعفری در مراسم معارفه فرماندهان دو دانشگاه، با تبریک آغاز دهه مبارک فجر و سی‌امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تغییرات و تحولات زیادی در سه دهه گذشته رخ داده و انقلاب اسلامی با اقتدار بی‌نظیر و ستودنی راه الهی خود را می‌پیماید.
وی با اشاره به نقش سپاه پاسداران در پاسداری از انقلاب اسلامی و ارزشها و دستاوردهای آن خاطرنشان کرد: ما به عنوان پاسداران این انقلاب عظیم باید ظرفیتهای لازم را برای دفاع از آن در خود و مجموعه سازمان فراهم آوریم.
فرمانده کل سپاه در ادامه با اشاره به تغییر و تحولات ایجاد شده در ساختار و سازمان سپاه در طول یکسال گذشته اظهار داشت: در ادامه این اصلاحات، تغییر و تحولات در دانشگاه امام حسین(ع) نیز ضروری بود چرا که سپاه پاسداران باید با ظرفیت‌سازی در جهت توانمندتر کردن مجموعه دانشگاه گام بردارد تا شاهد رشد و تعالی بیشتر سپاه در اجرای ماموریتها باشیم.
وی افزود: سپاه برای تحقق اهداف سازمانی خود،‌ نیاز به تربیت و آموزش داشت و دانشگاه امام حسین(ع) بعنوان تنها مرجع دانشگاهی سپاه، نقش تعیین ‌کننده‌ای ایفا کرده است.
سردار جعفری با اعلام این مطلب که در طول یکسال گذشته مطالعات و بررسیهای زیادی بر روی تطبیق اهداف سپاه و مجموعه دانشگاه امام حسین(ع) صورت گرفته اظهار داشت: همواره دو انتظار از دانشگاه امام حسین(ع) وجود داشت که یکی آموزش و تربیت نظامی پاسداران در حین ورود به سپاه بود و دیگری کمک به پیشرفت علمی و تحقیقاتی کشور که تحق این دو در یک دانشگاه با مشکلاتی مواجه بود که در ساختار جدید با تبدیل دانشگاه امام حسین(ع) به دو دانشگاه و تفکیک وظایف این دو مجموعه امیدواریم گام بزرگی در جهت رفع مشکلات سپاه در بخش آموزش و تربیت برداریم.
وی با تاکید بر ضرورت همکاری همه کارکنان و اعضای هیات علمی برای عملی شدن این استراتژی خاطرنشان کرد: گام بعدی،‌ تغییر و تحولات در متون و محتوای علمی دانشگاهی سپاه خواهد بود.
سردار جعفری در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های سردار حسینی تاش در مدت یکساله فرماندهی دانشگاه امام حسین(ع) سردار حسین ظریف‌ منش را به عنوان فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و سردار مصطفی ربیعی را به عنوان فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) معرفی کرد.
دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) به منظور تربیت پاسدار بر مبنای اهداف سپاه و آرمانهای انقلاب اسلامی با ترکیب یک مجتمع دانشگاهی، چهار دانشکده و یک مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی و همچنین دانشگاه جامع امام حسین(ع) نیز در برگیرنده شش دانشکده و پژوهشکده و یک پژوهشکده مستقل و تعدادی مرکز تحقیقاتی مستقل می‌باشد که وظیفه توسعه پژوهش در سپاه و برگزاری دوره‌های تحصیلات تکمیلی را برعهده خواهد داشت.

iranian12
29-03-2009, 19:56
سلام:21:
من کاربر باشگاه مهندسان ونویسنده مطالبی هستم کهRemanاز باشگاه نقل کرده اطلاعاتی که در این متن بود متعلق به 3 ماه پیشه:10:
اینجام تا یه سری ذهنیات غلط رو تصحیح کنم:41:
همونطور که می دونین دانشجوی ورودی 87 هستم :5:
1این جور دانشگاه های با دانشگاهای دیگر زمین تا اسمون فرق نداره
2این تفکر"اونجا مباحث نظامی اموزش داده میشه و شما زمان گرفتن مدرک فقط میتونی برای سپاه کار کنی"کاملا غلطه
من همراهم موبایل دارم پس"ارزش داره 4 سال گوشی بدون دوربین دستت بگیری ولی از امکانات توپ دانشگاه استفاده کنید"کاملا غلطه
3از این یکی "البته میتونی بعد از تمام کردن دوره بیخیال بشی ولی کار دیگه ای هم بهت نمیدن نکته جالبش هم اینه که بعدش یه تکونی میدن هر چی خوردی بر گردونی (هر چی برات خرج کردن رو ازت میگیرن)"نوشته" mohsen_blid"واقعا ناراحت شدم از اینکه می بینم یه سری بی اطلاع دارن قضاوت می کنن متاسفم
4 من با لباس نظامی سر کلاس نمی رم چرا فکر می کنین اینجا قعر دنیاست
5 من در این دانشگاه ریش نمی ذارم کی گفته ریش گذاشتن اجباریه؟
6خوشحالم که بعضی ها از این موقعیت استفاده می کنن و به اون چه که حقشونه در این دانشگاه دست پیدا می کنن
7 هر سوالی که داشتین به تایپیک دانشگاه امام حسین در باشگاه مهندسان ایران مراجعه کنین چون من بیشتر اونجام

mohsen_blid
30-03-2009, 12:33
سلام:21:
من کاربر باشگاه مهندسان ونویسنده مطالبی هستم کهremanاز باشگاه نقل کرده اطلاعاتی که در این متن بود متعلق به 3 ماه پیشه:10:
اینجام تا یه سری ذهنیات غلط رو تصحیح کنم:41:
همونطور که می دونین دانشجوی ورودی 87 هستم :5:
1این جور دانشگاه های با دانشگاهای دیگر زمین تا اسمون فرق نداره
2این تفکر"اونجا مباحث نظامی اموزش داده میشه و شما زمان گرفتن مدرک فقط میتونی برای سپاه کار کنی"کاملا غلطه
من همراهم موبایل دارم پس"ارزش داره 4 سال گوشی بدون دوربین دستت بگیری ولی از امکانات توپ دانشگاه استفاده کنید"کاملا غلطه
3از این یکی "البته میتونی بعد از تمام کردن دوره بیخیال بشی ولی کار دیگه ای هم بهت نمیدن نکته جالبش هم اینه که بعدش یه تکونی میدن هر چی خوردی بر گردونی (هر چی برات خرج کردن رو ازت میگیرن)"نوشته" mohsen_blid"واقعا ناراحت شدم از اینکه می بینم یه سری بی اطلاع دارن قضاوت می کنن متاسفم
4 من با لباس نظامی سر کلاس نمی رم چرا فکر می کنین اینجا قعر دنیاست
5 من در این دانشگاه ریش نمی ذارم کی گفته ریش گذاشتن اجباریه؟
6خوشحالم که بعضی ها از این موقعیت استفاده می کنن و به اون چه که حقشونه در این دانشگاه دست پیدا می کنن
7 هر سوالی که داشتین به تایپیک دانشگاه امام حسین در باشگاه مهندسان ایران مراجعه کنین چون من بیشتر اونجام

سلام دوست من
بنده اطلاعاتم کاملا قوی است شما تازه اولش وارد شدید:31:
بی اطلاع هم خودتون هستید:10:
تا به حال فکر کردید که این همه هزینه که برای شما شده برای چی بوده شما که شهریه نپرداختید تازه چیزی هم دستی گرفتید
بازم تمام پوشاک و غیره رو نیز مجانی دریافت کردید
بعد این همه هزینه برای شما بشه و اخر کار رو هم بگید نه من نمیام
نخیر از این خبر ها هم نیست قابل توجهتون در دانشگاه های نظامی پول در مسیر خودش و برای سرمایه گذاری انسانی خرج میشه شما تازه ورودی هستید انشالله که موفق باشید اما از اون چیزی که اطلاع ندارید بهتر است سخنی به میان نیاورید

در ضمن ریش گذاشتن یک مسئله عقیدتی است و اونجا خیلی از دوستان با ته ریش زندگی میکنن
بنده هم نگفتم اونجا اخر دنیا است
در ضمن در اونجا موبایل و لپ تاپ ممنوع است البته گوشی های دوربین دار منظورم بوده

در ضمن اونجا رشته های مختلفی وجود داره که شما میتونید انتخاب کنید اما باز هم شما را در راستای کاری سپاه استفاده می شید

بازم برای شما ارزوی موفقیت دارم انشالله که در تمام عرصه های زندگیتون موفق باشید

iranian12
03-04-2009, 12:30
:20:
مگه شما در دانشگاه هستید که اینقدر ادعای اطلاعات می کنین:46:
این کاملا طبیعیه که دانشجویان شبانه شهریه می دن و دانشجویان روزانه شهریه نمی دن:5:
دریافت پوشاک نیز کاملا طبیعیه چون همون طور که گفتم ما دوره اموزش خدمت رو طی کردیم .شما سربازی نرفتین؟
مرسی از ارزوی موفقیت شما اما من در مورد چیزی که نمی دونم سعی می کنم اطلاعات جمع کنم
گوشی من که دوربین داره :8:
یه مساله مهمی هم که هست اینه که استخدام تو سپاه وکار کردن در راستای فعالیت های سپاه دو مساله کاملا متفاوته خواهشن اینا رو قاطی نکنین

arash520
03-04-2009, 17:24
:20:
یه مساله مهمی هم که هست اینه که استخدام تو سپاه وکار کردن در راستای فعالیت های سپاه دو مساله کاملا متفاوته خواهشن اینا رو قاطی نکنین

سلام iranian12

ببخشید چند سوال ؟

1- شما چه رتبه ای اوردین ؟
2- الان چه رشته ی دارین می خونید ؟
3- شهریه شبانه ترمی چنده ؟ به شبانه ها هم خوابگاه می دن یا نه ؟
4- کسانی که در اون دانشگاه درس می خونند رتبه هاشون در چه بازه ای است ؟ (در بازه 7000 - 4000 )

iranian12
03-04-2009, 18:33
1رتبه ها همون طور که گفتم چون دانشگاه از پارسال جدیدا دانشجویه روزانه گرفته همه جوری هست وامسال تغییر می کنه
رتبه ها بالای کشوری10000 هم داشتیم
دانشگاه دیگه شبانه نمی گیره.
اگه شما کنکور می خونین به رتبه های بالاتر فکر کنید تا موقع انتخاب دستتون بازتر باشه به نظرم این دانشگاه خیلی بهتر از دانشگاه های غیر تهرانیه

bleu2u4u
09-04-2009, 20:30
امسال باید به غیر از گذاشتن تیک وقت ثبت نام یه فرمی رو هم پر میکردیم و پست اش میکردیم
کاری که پارسال نیاز نبود.به نظر من به خاطر همین ارسال فرم هم که باشه امسال میشه با رتبه های بالا هم توی این دانشگاه قبول شد
چون خیلی ها یادشون رفته و ... به هر دلیلی نتونستن فرم رو ارسال کنن
به نظر من هم دنشگاه خوبیه
من که اگه قبول بشم از اینجا تا تهرانپارس رو با کله میدوم
راستی این دانشگاه امسال چند تا رشته ی مهندسی داره؟دخترها که نیستن؟ظرفیت هر کدوم چقدره؟

arash520
15-04-2009, 14:09
سلام (iranian12)
از دانشجویانی که تو دانشگاه امام حسین درس خوندن تقاضا دارم که شماره موبایل یا یه شماره به من بدن اخه چندتا سوال دارم که فقط تلفنی میشه پرسید :21::21::10::10::10::10::10::10:

یه دنیا ممنون

iranian12
16-04-2009, 08:39
فرمانده كل قوا26/1/1388 با حضور در مركز تحقيقات آيروديناميك اين دانشگاه از نزديك در جريان چگونگی طراحی و ساخت تونل باد فوق صوت به وسيله محققان و كارشناسان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفتند.

تونل باد فوق صوت از جمله مراحل بسيار مهم و دقيق در طراحی موشك و هواپيما است كه به وسيله آن می‌توان ضريب دقت موشك و همچنين طراحی سازه را بررسی كرد.

به هنگام حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در مركز تحقيقات آيروديناميك، آزمايش مافوق صوت تونل باد در حضور ايشان انجام شد.

حضرت آيت الله خامنه‌ای پس از اين آزمايش ضمن تجليل از مجاهدت علمی، محققان و كارشناسان سپاه برای طراحی و ساخت پيچيده‌ترين تجهيزات، تاكيد كردند: برای جبران عقب‌ماندگی‌های علمی حتما بايد از راه‌های "ميان‌بر " استفاده شود و اين راه‌ها را همانند دانش، بايد كشف كرد.

ايشان با تاكيد بر اينكه جوانان مومن و انقلابی ايران توانايی انجام هر كاری را دارند، افزودند: پيشرفت‌ها و موفقيت‌های امروز ايران اسلامی با سال‌های گذشته قابل مقايسه نيست و اكنون شتاب علمی كشور بسيار زياد است.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: با وجود شتاب علمی زياد، اما هنوز راه زيادی تا نقطه مطلوب و جبران عقب‌ماندگی‌های علمی باقی‌مانده است كه با همت دانشمندان جوان كشور دست يافتنی است.

mainmicro
13-05-2009, 17:14
برای علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه امام حسین (ع) :
1) اولا نام زیبای دانشگاه به هزار دنیا می ارزد.
2) محیط دانشگاه برای بسیار ارامش بخش و سالم میباشد.چرا؟ دلیل بالا.
3) در این دانشگاه اساتید بزرگی تدریس میکنند .اکثرا در دانشگاه های معتبر دیگر تهران تدریس میکنند.
4) امکانات فوق العاده آزمایشگاهی . اگر شما پروژ ه ای منطقی داشته باشید از نظر امکانات چیزی کم نخواهید داشت (رایگان) فقط باید نتیجه را تحویل بدهید.
5) در صورت فارغ التحصیلی از این دانشگاه میتوانید بسیار مناسب تر (راحتر)از دیگر فارغ التحصیلان جذب بازار کار شوبد.
دلیل :

شما در طول مدت تحصیل از هر نوع امکانات مورد نظر (منطقی) برخوردارید.دروس با تمرکز بر پروژه های عملی و کاربردی تدریس میشوند. دروس تخصصی بدون یک واحد ازمایشگاه من که ندیدم.
کتابها و مراجع دروسی که باید گذرانده شود مطابق با مراجع و کتب مصوب وزارت علوم.(در بعضی دروس تخصصی دوره کارشناسی باید از کتب لاتین استفاده کنید که هنوز ترجمه نشده است)
معمولا در پروژه های عملی و صنعتی در اینده بسیار موفق عمل خواهید کرد .
به دلیل تلاش سپاه بر توسعه فن اوری ها در داخل کشور از نعمت تجربه اساتید مجرب و مسلط به صنعت بهره مند خواهید شد.
کتابخانه بسیار کاملی در دسترس شماست.
شما یکبار از نظر علمی وعرفی(عقیدتی) تایید شده اید.
با صنعت روز در رشته خود اشنا می شوید.بازدیدها و ...

در بعضی رشته های مهندسی خیلی کم خواهید توانست 8 ترمه فارغ التحصیل شوید.
6)از امکانات بسیار خوب ورزشی میتوانید بهره مند گردید.
7)برای تحصیلات تکمیلی در مقاطع بالاتر و در دیگر دانشگاه ها مشکلی وجود ندارد.
8)از بسیاری از دانشگاه های دولتی شهرستانها سطح علمی بالاتری دارد. معیار سنجش سطح علمی به نظر من : 1 ) دانشجویان وارد شده به مقاطع تحصیلی بالاتر. 2) ازمایشگاه های به روز و مجهز .3) اساتید مجرب(نه صرفا با نام دکتر ...!). 4)در صداشتغال فارغ التحصیلان بعد از اتمام تحصیل.5 ) مراکز تحقیقاتی متعدد. 6)مقالات چاپ شده
و ...
6رو مخصوصا اخر اوردم.
9) محدودیت ها در سطح عرف جامعه هستند.به هر حال دانشگاه نظامی است و نظم ضرورت این دانشگاه است.
10) انحرافات محتمل در دیگر دانشگاه ها در این دانشگاه راهی ندارند.
11) به دلیل عدم اطلاع بسیاری از داوطلبان کنکور از شرایط واقعی این دانشگاه در صد قبولی داوطلبانی که این دانشگاه را انتخاب میکردند در سالها قبل بالا بود.
12) این شرایط واقعی دانشگاه تا سال 1387 بود.
13) باز هم به شماره 1 رجوع نمایید.

Iranian boy10
19-05-2009, 18:13
سلام.

من میخواستم بدونم که سهمیه بسیجی برای این دانشگاه شامل میشه یا نه؟

بعضی ها میگن میشه بعضی ها میگن نمیشه لطفاً درستشو به من بگید خیلی مهمه برام.

ممنون .

mohsen_blid
20-05-2009, 09:31
سلام.

من میخواستم بدونم که سهمیه بسیجی برای این دانشگاه شامل میشه یا نه؟

بعضی ها میگن میشه بعضی ها میگن نمیشه لطفاً درستشو به من بگید خیلی مهمه برام.

ممنون .
منظورتون چیه از سهمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک از مهمترین مولفه هایی که میتونه به شما در ورود به این دانشگاه کمک کنه همین بسیجی فعال بودنتون هست

Iranian boy10
20-05-2009, 12:23
منظورتون چیه از سهمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک از مهمترین مولفه هایی که میتونه به شما در ورود به این دانشگاه کمک کنه همین بسیجی فعال بودنتون هست
سلام .

ببخشید شما تو این دانشگاه تحصیل میکنید ؟

خودتون بسیج فعالید ؟ مطمئنید که بسیج فعال سهمیه داره ؟

هر ترم براتون چقدر تموم میشه ؟

راستی منظور من دولتی دانشگاه امام حسینه شما هم همینو میگید دیگه ؟

اگه جواب بدین ممنون میشم.

caca_caca888
25-05-2009, 10:46
بابا چی میگید برادر من امام حسین میرفت

من تا اونجایی که یادمه برادرم با خودش لپتاپ که چه عرض کنم یه بار کامپیتر خونه رو برد...

کی میگه گوشی نمیشه برد؟؟
الان برادرم لیسانسشو گرفته و تو نیرو هوایی داره کارر میکنه...

من که از خدامه اونجا رام بدن...

swamp
01-06-2009, 00:34
من شنیدم که برای دوره ی غیربورس همانند دوره ی شبانه سایر دانشگاهها باید پول بدی آیا حقیقت داره؟

Iranian boy10
11-06-2009, 14:54
سلام .

مثل اینکه کسی به سوالم جواب نداد . خیلی لازم دارم به جوابش لطفاً پاسخ بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_blid
12-06-2009, 10:55
دانشگاه امام حسین(ع) از طریق آزمون سراسری در مقطع كارشناسي رشته‌های مهندسی برق (الكترونيك، مخابرات)، مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)، مهندسی مکانیک (طراحي جامدات، حرارت و سیالات)، مهندسی عمران، مهندسی هوافضا، مهندسی صنایع (تولید صنعتی)، مهندسی فن آوری اطلاعاتIT، ریاضی (کاربردی)فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی سلولی ملکولی و میکروبیولوژی، هوا نوردی، جغرافیای سیاسی، نظامی، عمليات كشوري، حقوق، مدیریت صنعتی، علوم اقتصادی، مدیریت زنجیره تامین (آماد)، تربیت بدنی و علوم ورزشی، اطلاعات نظامی و علوم سیاسی دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه امام حسین(ع) دو بخش مجزا و جداگانه دارد: دانشکده افسری (دوره روزانه) که مخصوص افرادی است که در آینده کادر سپاه خواهند شد و از طريق آزمون سراسري و آزمون‌هاي داخلي سپاه پذيرش و گزينش مي‌شوند و دیگری بخش دولتی (دوره شبانه و غیر بورس) است که از کنکور سراسری پذیرش می‌گیرد و زیر نظر وزارت علوم اداره می‌شود

درباره بسیجی بودن بهتون باید بگم که کمک حال شما خواهد بود
درباره شهریه هم از روزانه بورسی که چون تعهد دارید نمیگیرن و و یک کمک هزینه ای هم می دن
ولی درباره دولتی بصورت نداشتن تعهد کاری هزینه بده عزیزم

Iranian boy10
26-06-2009, 19:45
درباره بسیجی بودن بهتون باید بگم که کمک حال شما خواهد بود
درباره شهریه هم از روزانه بورسی که چون تعهد دارید نمیگیرن و و یک کمک هزینه ای هم می دن
ولی درباره دولتی بصورت نداشتن تعهد کاری هزینه بده عزیزم

لطفاً اگه میتونید ، لطف کنید به سوال بالایی ما جواب بدین همه رو لطفاً بگید....

ممنون :11:

esz2math
08-07-2009, 16:14
سلام دوستان،می خواستم بدونم این بورسیه ی دانشگاه امام حسین که همه جا ازش صحبت میشه(!) چه حد و مرزی داره؟ یعنی تا کجا بورسیه میکنن ، صریح تر بگم حقوقی که میدن چطوره ؟ ارزششو داره که چارپنج سال عذاب بکشی؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
راستی این مسئله بومی گزینی اینجا هم وجود داره.

swamp
09-07-2009, 14:32
سلام دوستان،می خواستم بدونم این بورسیه ی دانشگاه امام حسین که همه جا ازش صحبت میشه(!) چه حد و مرزی داره؟ یعنی تا کجا بورسیه میکنن ، صریح تر بگم حقوقی که میدن چطوره ؟ ارزششو داره که چارپنج سال عذاب بکشی؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
راستی این مسئله بومی گزینی اینجا هم وجود داره.
منظور از بورسیه اینه که تو تعهد کاری میدی به سپاه که برای اونا کار کنی پس یه نظامی محسوب میشی باید با لباس بری سر کلاس و آموزش نظامی میبینی ولی حقوق میگیری من شنیدم ماهی 250 تومن 4 سال درست جزو سابقه کاریت حساب میشه ولی اگه بورسیه نشی مثل یه دانشجو معمولی مثل سایر دانشگاه ها هستی

pooyahacker
01-08-2009, 17:42
خب دانشگاه امام حسین هم میتونه یه انتخاب خوب باشه برای اونایی که نمیخوان پشت کنکور بمون یا حتی اونایی که نمیخوان از تهران خارج بشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پستهای اینجا رو که خوندم حس کردم کسی اطلاعات زیادی در مورد این دانشگاه نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و تناقضهای زیادی بین حرفاشون بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه کسی اطلاعاتی داره اینجا بیان کنه ...

maziar92142
02-08-2009, 11:25
امسال باید به غیر از گذاشتن تیک وقت ثبت نام یه فرمی رو هم پر میکردیم و پست اش میکردیم
کاری که پارسال نیاز نبود.به نظر من به خاطر همین ارسال فرم هم که باشه امسال میشه با رتبه های بالا هم توی این دانشگاه قبول شد
چون خیلی ها یادشون رفته و ... به هر دلیلی نتونستن فرم رو ارسال کنن
به نظر من هم دنشگاه خوبیه
من که اگه قبول بشم از اینجا تا تهرانپارس رو با کله میدوم
راستی این دانشگاه امسال چند تا رشته ی مهندسی داره؟دخترها که نیستن؟ظرفیت هر کدوم چقدره؟

اقا من تیک رو فقط زدم و دیگه هیچ حرکتی نکردم تا 5 روز بیش رو سایت قبولی های امام حسین رو می زد که من استفاده نکردم حاال هم از سازمان سنجش غیب شده
چه کار کنم

تو رو خدا کمک کنید چیزی به انتخاب رشته نمونده:19:

pooyahacker
02-08-2009, 11:48
اقا من تیک رو فقط زدم و دیگه هیچ حرکتی نکردم تا 5 روز بیش رو سایت قبولی های امام حسین رو می زد که من استفاده نکردم حاال هم از سازمان سنجش غیب شده
چه کار کنم

تو رو خدا کمک کنید چیزی به انتخاب رشته نمونده:19:

قبولی امام حسین ؟! الان ؟!
تو دفترچه نوشته بود همه میتونن انتخاب کنن چه تیکی رو زده باشن چه نزده باشن

swamp
02-08-2009, 15:49
دوستان اینجا میتونین اطلاعات بیشتری درباره دانشگاه به دست بیارین

bargozideh
03-08-2009, 14:08
باسلام امسال دانشگاه فقط بورس ميگيره بنده پدر خودم سپاهي وقت زنگ زد به همكاراش گفت از امسال دانشجويان با گزينش سپاه انتخاب ميشن مثل دانشگاه امام علي و تضميني هم نيست كه اگه مثلا برق ميخوني تو رشنته ي خودت بهت كار بدن(اگه بدن) فقط اينو بگم كه بايد به نظم و انظباط علاقه داشته باشي كه بري اونجا وگرنهاگه واسه پولش بري هم موفق نيستي هم ممكنه جريمه بشي يكي از رفقا تو گزينس بهش گفته بودند نماز غفيله رو از بر بخون !!!

maziar92142
03-08-2009, 14:11
دوستان من می خوام این دانشگاهو انتخاب کنم چون گفتن اگه یه نیمه متمرکز بالا بزنی زیرش متمرکز هر کدومو بخوای می تونی بری

حالا اگر حرکتی باس بکنم بگید لطفا

iranian12
03-08-2009, 21:43
حتما به تایپیک دانشجویان ورودی 87 دانشگاه امام حسین سر بزنید

:10:

bargozideh
03-08-2009, 22:06
دوستان من می خوام این دانشگاهو انتخاب کنم چون گفتن اگه یه نیمه متمرکز بالا بزنی زیرش متمرکز هر کدومو بخوای می تونی بری

حالا اگر حرکتی باس بکنم بگید لطفا
كي چنين حرفي زده:18: شما وقتي يه نيم متمركز بزني خودش جدا حساب ميشه متمركزها جدا مثلا يه نيم متمركز مثل دريانوردي نوشهر رو كه بزني ميگه در مقدماتي قبولي بعد ميره متمركز هارو طيق معمول وارسي مي كنه اين طور نيست كه هر رشته اي بخواي رو بري:13:

maziar92142
04-08-2009, 10:03
نگرفتم یکم بیشتر توضیح میدی؟

seyyedi
04-08-2009, 10:36
دوستان سلام
ببین مازیار جان این ظور نیست که شما یه حالتی انتخاب بکنی که بعد دو نا رشته قبولی واست بزنه که یکیش رو بخوای بری
در هر صورت فقط در یه رشته قبول میشی
همین
علی علی

seyyedi
04-08-2009, 17:31
دوستان سلام
جهت اطلاع دوستان
امام حسین امسال فقط بورس میگیره
یعنی همه قبولی های امسال تعهد خدمتی سپاه دارن
پس حواستون باشه اگه نمی خواید نظامی بشید این دانشگاه رو نزنید
علی علی

seyyedi
20-08-2009, 18:47
دوستان سلام
میخواستم ببینم کسی هست که رتبه بدی نیاورده باشه الان توی اعلام اسامی اسمش در اومده باشه
امروز اعلام اسامی چند برابر ظرفیت امام حسین و چند تا دیگه اومد
ولی بنده و یکی از دوستان دیگه هر چی سعی کردیم با پیغامی مواجه می شدیم که می گفت یا مجاز نیستید یا اطلاعاتتون غلطه
میخوام ببینم کس دیگه ای هم هست که این مشکل رو داشته باشه؟
یا کسی هست که مشکلی نداشته باشه
علی علی

mehran_s87
26-08-2009, 14:05
سلام . من با رتبه ی 15741 اسمم نبود . دوستم هم با رتبه ی 12000 قبول نشد . حالا نمیدونم منظورت از رتبه ی خوب اینایی بود که من نوشتم یا نه ؟ :31:

mostafa_360
11-12-2009, 02:32
ممنون می شم به این چند تا سوال پاسخ بدید:
1.اگر در ثبت نام کنکور دانشگاه امام حسین رو تیک بزنم بعدآ در انتخاب رشته برام محدودیت ایجاد نمی کنه؟(مثلآ می توانم اگر رتبه ی خوبی داشتم اصلآ دانشگاه امام حسین رو انتخاب نکنم)
2.در مورد گزینش دانشگاه امام حسین توضیح بدید و این که اگر کسی در گزینش رد بشه دیگه شانسی تو قبولی رشته های دیگه یا دانشگاه ازاد نداره؟
3.مدرک دانشگاه امام حسین برای کار در ادارات غیر دولتی معتبره؟
4.ایا دانشگاه امام حسین شرط معدل داره؟

mohsen121
11-12-2009, 02:58
سلام دوست من . دانشگاه اما حسين (ع) دانشكده افسري سپاه هست.اگر كسي تو گزينش رد بشه تو تمام رشته هاي دانشگاه هاي ديگه بدون هيچ مشكلي مي تونه شركت كنه

steps
11-12-2009, 11:12
اگه بری دانشگاه امام حسین میشه گفت بهترین دانشگاه رفتی به چند دلیل
اگه پزشکی بری هم درس می خونی هم کار میکنی با حقوق و مزایای عالی و کلا زندگی اما گزینشش خیلی خوف هست که احتمال قبولی کم هست مگر خودت رزمنده بوده باشی و.....

seyyedi
14-12-2009, 19:40
دوستان سلام
نمی دونم تا الان ثبت نام کردی یا نه
منم پارسال خیلی دنبال این دانشگاه و این که ثبت نام بکنم یا نکنم بودم
آخرش هم رتبه ای که آوردم بدرد رشته مورد نظر خودم توی اون دانشگاه میخورد ولی امسال نمی دونم چی شده بود که بین اونا و سنجش اختلافات آماری یا غیره پیش اومده و نهایتا حتی کسانی هم که توی گزینش قبول شده پذیرفته نشدن

اما در مورد چیزایی که دوستان گفتن ، به نظر من هر دوش تا حدی غلطه
دانشگاه امام حسین الان دانشگاه صنعتی و فنی سپاه هست و نه افسری
دو سال اول رو اجبارا حتی شما که تهرانی هستی فکر میکنم باید بریدی خوابگاه
بورسیه و غیر بورسیه داره که تا آخرین باری که من اطلاع دارم بعد از قبول شدن مشخص میشه که بورس بشید یا نه و اختیاری هست
گزینشش اونقدرا سخت نیست ولی خوب آسونم نیست(البته من نرفتم و از دوستانی که اونجا درس میخونن پرسیدم)

در مورد سوالای خودتون
1- آره اگه توی رشته انتخابی قبل از رشته های انتخابی این دانشگاه پذیرفته بشی که همون رو باید بری و اگه بعدش باشه خودت میتونی بین اون و رشته انتخابی امام حسین یکی رو بری
چون امام حسین پارسال که نیمه متمرکز محسوب میشد که تنها فرقش در همین نوع انتخاب رشته بود
2- نه این گزینش هیچ ربطی به سایر انتخاب رشته ها نداره و اگه رد بشی و بعد از اون چیزی رو قبول شده باشی راحت میتونی بری همون
3- چرا که نه، مورد تایید وزارت آموزش عالی دیگه
4- همچین چیزی نشنیدم

الان هم اگه انتخاب نکردی راحت بزار موقع تصحیح که بعد عید هست تیکش رو بزن
راستی مالک اشتر رو هم فراموش نکن که اونم دانشگاه توپیه و گزینشش میشه گفت فرمالیته هست

علی علی

Hamid-kakero
08-03-2010, 10:35
این دانشگاهو ازهرکس پرسیدم گفت نرو چون توش نظامی گریه!البته من فقط اینو شنیدم.همچنین در مورد خصوصی ترین مسائل زندگیت ازت سوال می کنن که شاید حتی خجالت بکشی بهشون جواب بدی!

senaps
23-09-2012, 12:53
سلام.....
میخواستم بدونم این دانشگاه الان کارشناسی میگیره؟! ما میخوایم برای سپاه کار کنیم اخرش.....
مراحل مربوطه چطوریه؟!!! این دانشگاه سایت نداره چرا خبر مرگش؟! میخوان خودم براشون سایت درست میکنم سرویس شدیم انقد از این ور و اونور پرسیدیم!!!!

بنده کارشناسی نرم افزار میخوام بخونم پیششون و یا هر رشته‌ای که به نظامی گری ربط داشته باشه!!(میخوایم بریم تو گروه ها تکاوریشون!!!!)

معدلم هم 16-17 ای میشه و زبانم هم عالیه و قدم هم خوبه 190! و سنم هم 20 میباشه! و سابقه‌ی محکومیت هم دارم! و خوب، توانایی کوه نورتدی و بیابان نوردی و تیراندازی با سلاح های بادی!! و ساچمه زنی رو به خوبی دارم!!(یه پا اسنایپرم برا خودم چی خیال کردین؟!!)

با این شرایط، میذارن ما رو؟! بسیج هم داریم! بابامون هم سابقه‌ی شرکت در جنگ هم داشته‌اند.... کارت معافیت کفالت هم داریم! کلا همه چی داریم...

ایلامی هستیم و اسلحه نداشتن، اسلحه هم داریم!

بعد داداشم هم الان داره دیپلم ریاضی میگیره با معدل مناسب.... این باید چیکار کنه بیاد تو؟!!!

djkeylan
16-01-2014, 02:37
کسی میتونه اطلاعاتی در مورد خدمت سربازی در این دانشگاه هم بده؟ من فارق التحصیل فوق لیسانس رشته حقوق بین الملل با معدل 17 هستم که قصد پذیرش در این دانشگاه رو دارم. کار درستی هست؟

djkeylan
17-01-2014, 01:13
الووووووووو

senaps
24-01-2014, 13:38
کسی میتونه اطلاعاتی در مورد خدمت سربازی در این دانشگاه هم بده؟ من فارق التحصیل فوق لیسانس رشته حقوق بین الملل با معدل 17 هستم که قصد پذیرش در این دانشگاه رو دارم. کار درستی هست؟

از چه نظر؟ بله دیگه... امام حسین یکی از دانشگاه های خوب کشور، و بهترین دانشگاه نظامی ما هستش! که جذب در سپاه در اون تقریبا حتمی هستش! :)

academian
20-05-2014, 23:30
آقا وضع درسی قوی میخواد ؟
حتما باید رتبه سه 4 رقمی باشه بیشتر راه نداره .......
حالا دورازشوخی رتبه حدودی برای رشته کامپیوتر چند میخواد؟