PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويندوز k jam

rezagolestani
30-12-2008, 17:04
سلام من يه k jam دارم كه ويندوزش پاك شده و فقط مي تونم باهاش زنگ بزنم . لطفا طريقه نصب ويندوز رو بهم ياد بديد.كل اينترنتو گشتم هيچ كس بلد نيست.
:10:لينكشم بديد.:40:

AEZ_Best
01-02-2009, 21:47
میشه بیشتر نوضیح بدین که چگونه پاک شده؟

شما توی اینترنت باید دنبال یه رام برای گوشیتون بگردین

chchch
24-04-2009, 00:52
دوست عزیز سلام و من 3 الی 4 سال پیش این گوشی رو داشتم و خیلی اتفاقی دارم اون چیزی که میخوای رو ، حول و حوش 30 مگ هست و سعی میکنم شنبه از مغازه برات آپ کنم ، ok?

AryanLand
24-04-2009, 01:42
سلام من يه k jam دارم كه ويندوزش پاك شده و فقط مي تونم باهاش زنگ بزنم . لطفا طريقه نصب ويندوز رو بهم ياد بديد.كل اينترنتو گشتم هيچ كس بلد نيست.
:10:لينكشم بديد.:40:

سلام.

دوست من اینکه شما میفرمایید کل اینترنت رو گشتید کسی بلد نیست علت اینه که شما نمیدونی گوشیت چی شده.وقتی شما خودت نمیدونی چی میخوای دیگران چه جوری به شما کمک کنن؟
اینکه شما میگی ویندوزت پاک شده اشتباهه چون شما اگر ویندوزت پاک بشه که نمیتونی با گوشیت زنگ بزنی.صلا" گوشیت روشن نمیشه که بخوای زنگ بزنی باهاش.یا در اصطلاح اونموقع گوشیت Dead شده.
اطلاعات دقیق و درست بدید تا بتونیم با کمک هم مشکلتون رو حل کنیم.در هر صورت شما اگر ویندوز برای موبایلتون میخواین میتونید از سایت اصلی آیمیت دانلود کنید.(آخرین ورژن مخصوص گوشیتونو ).راهنمای نصبش هم همون جا هست .اینم لینک مربوط به رام گوشی شما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید