PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویستای Ultimate روی Vaio CS

paranoid_android
30-12-2008, 09:52
من سعی کردم روی دستگاه خودم که بصورت پیش فرض Vista Home Premium روش نصبه، ویستا Ultimate نصب کنم اما متاسفانه با اون پنجره معروف سرمه ای رنگ! آزاردهنده مواجه شدم و نهایتا توقف عملیات نصب!
توی وب سایت ساپورت رسمی سونی دو دسته درایور برای نصب Vista Home P و XP هستش ولی اثری از درایوری برای ویستای Ultimate نیست. یعنی به هیچ وجه من نمیتونم روی دستگاه خودم ویستای Ultimate داشته باشم؟
تو اینترنت هم خیلی سرچ کردم ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم.
با تشکر.

REGISTERED USER
31-12-2008, 00:21
ویستا ultimate هم اگر با روش های non-upgrade نصب کنی ، توی درایورها مشکل دارید

تا پک ویستا اولتیمیت رو از سونی نخرید به قیمت گزاف ، عملا هیچ کاری نمی تونید بکنید چون لپ تاپ شما با ویستا اولتیمیت تا حدودی incompatible هست

این هم یکی دیگر از اشکالات سونی !

pouya system
31-12-2008, 10:35
نه داداش
من هم VAIO CR-116e دارم که الانه ویندوز اورجینالیش که همون Home P باشه رو پاک کردمه و Vista Ultimate نصب کردم و هیچ مشکلی با درایوراش ندارم. همه رو همون درایورا راهشون انداخت .
این دلیل به بد بودن یا اشکال سونی نیست.
تو کشور ما کسی حاضر نیت پول پا نسخه اصلی ویندوز یا درایوراش بده . ربطی به Dell یا Vaio یا HP بودن این طفلیا نداره.

paranoid_android
31-12-2008, 15:15
نه داداش
من هم VAIO CR-116e دارم که الانه ویندوز اورجینالیش که همون Home P باشه رو پاک کردمه و Vista Ultimate نصب کردم و هیچ مشکلی با درایوراش ندارم. همه رو همون درایورا راهشون انداخت .
این دلیل به بد بودن یا اشکال سونی نیست.
تو کشور ما کسی حاضر نیت پول پا نسخه اصلی ویندوز یا درایوراش بده . ربطی به Dell یا Vaio یا HP بودن این طفلیا نداره.
یعنی درایورهای Vista HP رو تونستید روی Ultimate نصب کنید؟
من با Upgrade کردن از H به U نتونستم نصب کنم و H رو کاملا پاک کردم و بعد تونستم U رو نصب کنم، حالا باید درایورهای H رو از سایت سونی DL کنم، امیدوارم رو U جوابگو باشه.
ممنون.