PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رجیستری قسمتایی از export Adobe Premiere 6.5 FULL و یا همش!

radikalx
29-12-2008, 21:51
سلام دوستان عزیز :10:
همون طور که می دونید Adobe Premiere 6.5 FULL بعد از یه چند وقت کار باهاش یه قسمتایی از exportش غیرفعال میشن
حالا آیا دوستان راه حلی براش دارن ؟
ممنون از همکاری همه:11:

mh2002ir
30-12-2008, 22:08
سلام
خیلی راحته !! به اینترنت کانکت شید و سریال نامبر 6.5 رو زمانی که خواست وارد کنید و کدی به شما میده که در کادر مربوطه قرار میدین و رجیستر میشه و این شماره تا همیشه رجیستر این برنامه با سریال نامبر خواهد بود
در واقع از طریق اینترنت رجیستر رایگان شید

radikalx
11-01-2009, 12:58
سلام
خیلی راحته !! به اینترنت کانکت شید و سریال نامبر 6.5 رو زمانی که خواست وارد کنید و کدی به شما میده که در کادر مربوطه قرار میدین و رجیستر میشه و این شماره تا همیشه رجیستر این برنامه با سریال نامبر خواهد بود
در واقع از طریق اینترنت رجیستر رایگان شید

این که سرکاری بود جیگر !
می خواستی ما رو دو شغله کنی ؟
دمت گرم.
دوستان راه حل بهتری ندارن؟

mh2002ir
11-01-2009, 23:55
سلام دوست عزیز
من سالهاست که با همین روش دارم رجیستر می کنم ...
زمانی که تاریخ اکسپورت پریمیر منقضی میشه ، یک کاردی میاد که از شما شماره اکتیو میخواد ( الان یادم نیست که با چه عنوانی میاد و .. ) ولی من همیشه رجیستر می کنم..
اگه الان اون کارد میاد ، به اینترنت وصل شید و کمی کلنجار برید حتما میشه .... راستش مراحل به صورت دقیق یادم نیست ، اگه سیستم بازی باشی سریع به نتیجه میرسی ...
راه دیگه برای فعال کردن اکسپورت اینه که تاریخ رو به عقب برگرددونی و سیستم رو ریاستارت کنی و خلاص ....
ولی روش اول جواب میده و تست شده است .... ضمن اینکه من از زمانی که ورژن 6 و 6.5 اومده به ورژن بالاتر نرفتم و حداقل 5 ساله که دارم باهاشون کار می کنم و حداقل 20 بار از روش اول استفاده کرده ام ضمن اینکه دلیلی هم برای سرکار گذاشتن دوستان اون هم بر و بچه های دوست داشتنی فروم وجود نداره .... دوست عزیز ....
موفق باشید.