PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست روتین های ضد کراک

saied_new
29-12-2008, 14:19
باسلام
من دارم یه قفل تلفنی برای محصولاتی که خودم تولید می کنم می نویسم .
تا اونجایی هم که تونستم ازش محافظت کردم (کارایی که کردم تایین اعتبار دیجیتال با استفاده از الگوریتم RSA +استفاده از اینکریپتور و ...) . الان دارم می گردم و بهش روتین های ضد کراک(مثل anti debuger , anti dump) اضافه می کنم اما زیاد این رو تین ها رو توی اینتر نت نتونستم پیدا کنم حالا اگه دوستان بتونن منو راهنمایی کنن که از کجا می تونم این رو تین هارو پیدا کنم ممنون می شم.

با دلفی هم دارم قفل می نویسم .

peyman khatar
29-12-2008, 16:09
یه سری به بخش امنیت نرم افغزار در سایت برنامه نویس بنداز ...

بای

saied_new
29-12-2008, 18:20
اونجا رفتم اگه جای دیگه ای رو می شناسد لطفا معرفی کنید مثل سایت های یا انجمن غیر ایرانی

mobtakeran
30-12-2008, 09:47
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يه سورس هم مجيك داده بود اگه پيدا كردم آپ ميكنم

mobtakeran
31-12-2008, 01:43

منبع:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saied_new
31-12-2008, 12:06
ممنون که کمک کردین دوستان دیگه هم لطف کنن کد های ضد کراکی که دارن را از ما دریغ نکنن.

lvl@ster
31-12-2008, 14:55
سورس VB6 ندارین ؟؟؟

یا سورس net.

peyman khatar
31-12-2008, 20:25
api هاي موجود كه استفاده شده در تمام زبان ها يكسان است .

خودتون اونها رو ببريد در وي بي يا ...

باي

negahefarda
31-12-2008, 23:09
به اینا چقدر میشه اعتماد کرد ؟؟؟

mobtakeran
01-01-2009, 18:08
هيچي !!!

...........................

*Batman*
01-01-2009, 19:35
سلام.
من اینا رو پیدا کردم.

سورس VB6 ندارین ؟؟؟

یا سورس net.

تو VB هم میشه از Findwindow استفاده کرد و بعضی از دیباگرها رو تشخیص داد.

hakhamanesh
01-01-2009, 22:36
معمولا این کدها فایده ای ندارند چون اکثر برنامه های کرکینگ ورژن undetectable دارند.

saied_new
01-01-2009, 23:49
با سلام خدمت دوستان از این که همکاری کردید ممنون . این کد ها و روتین ها همه قابل دور زدنه اما فایده ای که دارن اینه که هر کی از راه رسید نموتونه اونا رو دور بزنه منظورم کراکر های مبتدی و بعضی از کرا کر های متوسطه و اینطوری برنامه ای که امنیتش 2 درصد هست امنیتش تبدیل میشه به 15 در صد اما در مورد کراکر های حرفه ای مثل آقای هخامنش فقط می تونیم با استفاده از اینکریپتور ها و پکر ها و استفاده از قفل سخت افزاری و رعایت قوانین محافظت از برنامه کار شون رو سخت تا خسته بشن و بی خیال کراک نرم افزار بشن کنیم .

اما خدا رو شکر کراکر های حرفه ای مثل آقا هخامنش و یا توی یه انجمن دیگه آقا بردیا تا اونجایی که من دیدم طرز قکرشون اینه که نباید نرم افزار ایرانی رو کراک کرد که واقعا باید بخاطر این طرز فکر بهشون تبریک گفت . و بازم یه نکته دیگه که باعث دلگرمی برنامه نویس هایی عین من می شه اینه که تا الان توی هیچ انجمن ایرانی در خواست کراک نرم افزار ایرانی رو کسی قبول نکرده و نمی کنه و این بصورت یه قانون تو انجمن ها در امده.

saied_new
01-01-2009, 23:54
دوستانی که می خوان بدونن که چطوری میشه جلوی دیباگر ها ایستاد .
دوستانی که می خوان بدونن که چطوری میشه جلوی پچ کردن برنامه رو گرفت .
و خلاصه کسایی که می خوان بدونن چطوری امنیت نرم افزارشون رو بالا ببرن به اینجا یه سری بزنن:

البته بازم می گم تمام روش ها قابل دور زدن هست و فقط برای مقابله با کراکر های مبتدی و بعضی کراکر های متوسط هست.