PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلي عجيب در اينترنت پرسرعت من

Attractive_King
28-12-2008, 13:11
سلام دوستان
من در ارتباط پرسرعت ADSL كه دارم الان تقريبا دو ماهه كه مشكلي عجيب دارم اين مشكل اينه كه مثلا دارم از اينترنت استفاده مي كنم يه دفعه چراغ ACT قطع ميشه و انگار ADSL من هم قطع شده
انگار سرعت اينترنتم Freez ميشه و بعد چند دقيقه دوباره وصل ميشه
واقعا كلافه شدم از دست اين مشكل
بعضي از دوستان گفتن كه مشكل از نويزه و گفتن بهتره خط رو عوض بكني اما من ميگم چرا اين مشكل از دو ماه قبل بود ؟
قبل از اون من هيچ مشكلي نداشتم سرعت خيلي عالي و خوب بود

ممنون ميشم منو راهنمايي بكنيد

AKBAR_56
28-12-2008, 13:16
سلام دوستان
من در ارتباط پرسرعت adsl كه دارم الان تقريبا دو ماهه كه مشكلي عجيب دارم اين مشكل اينه كه مثلا دارم از اينترنت استفاده مي كنم يه دفعه چراغ act قطع ميشه و انگار adsl من هم قطع شده
انگار سرعت اينترنتم freez ميشه و بعد چند دقيقه دوباره وصل ميشه
بعضي از دوستان گفتن كه مشكل از نويزه و گفتن بهتره خط رو عوض بكني اما من ميگم چرا اين مشكل از دو ماه قبل بود ؟

دست به هیچی نزن مشکل از سیستمهای مخابراته فیبر نوریشون تو امارات پاره شده ، فعلا که سرعتش تقریبا خوب شده ولی باز قطع و وصل می شه

Attractive_King
28-12-2008, 13:20
دوست عزيز متوجه نشديد
اين مشكل من قبل از اين قطعي و ايناست
تقريبا دو ماهه اين مشكل رو دارم
من مطمئنم سرعت به همون حالت قبلي هم برگرده من اين مشكلو خواهم داشت

ahriman323
28-12-2008, 14:40
سلام دوستان
من در ارتباط پرسرعت ADSL كه دارم الان تقريبا دو ماهه كه مشكلي عجيب دارم اين مشكل اينه كه مثلا دارم از اينترنت استفاده مي كنم يه دفعه چراغ ACT قطع ميشه و انگار ADSL من هم قطع شده
انگار سرعت اينترنتم Freez ميشه و بعد چند دقيقه دوباره وصل ميشه

چراغ act که مربوط میشه به کارت شبکه یا اگه از usb استفاده کنی به usb
که اگه از کارت شبکه استفاده کنی مشکل یا از ویندوز هست یا کارت شبکه یا مودم از مورد اولی شروع کن و بررسی کن.یعنی اول ویندوز عوض کن اگه نکردی
اگه مشکل از نویز باشه که چراغ لینک از ثابت بودن خارج می شود
من خودم مشکل خارج شدن از ثابت بودن لینک را چند ماه پیش پیدا کردم که یه مودم دیگه داشتم از اون استفاده می کنم که مشکلم حل شده
از مودم fiberhome an1020-01t استفاده می کنم که به گفته پشتیبانی امین نت این مودم نویز گیر داره ولی از شاتل اکانت دارم
مشکل من هم از زمانی شروع شد که این مخابرات لعنتی نمیدونم برای چی امد و سیم های تلفن داخل کوچه که به کافو میرسه را عوض کردم و نویز افتاده روی خطکه باید برم پیگیری کنم بیان عوضش کنن

alraz
29-12-2008, 22:30
مشكل قطع شدن لينك adsl يا همون چراغ act صدرصد مخابراتيه يه يه علتي روي خط شما نويز افتاده ربطي هم به ويندوز نداره
در واقع زماني كه لينك adsl روي خط شما فعال باشه فقط اگر مودم را به خط تلفن وصل كنيد (به كامپيوتر هم نيازي نيست) بايد لينك ثابت بشه و قطع و وصل هم نشه در غير اينصورت يه مشكل مخابراتي روي خط شما وجود داره

ahriman323
30-12-2008, 01:30
مشكل قطع شدن لينك adsl يا همون چراغ act صدرصد مخابراتيه يه يه علتي روي خط شما نويز افتاده ربطي هم به ويندوز نداره
در واقع زماني كه لينك adsl روي خط شما فعال باشه فقط اگر مودم را به خط تلفن وصل كنيد (به كامپيوتر هم نيازي نيست) بايد لينك ثابت بشه و قطع و وصل هم نشه در غير اينصورت يه مشكل مخابراتي روي خط شما وجود داره

link که با act جداست !!
لینک برای ارتباط با مخابراته ولی اکتیو ارتباط با کارت شبکه و سیستم هست.

sarveboland
30-12-2008, 11:03
.
4 تا کابل اصلی فیبر نوری تو مدینه ترانه قطع شد و اینترنت تو فرانسه..ایتالیا و خاورمیانه مشکل پیدا کرد ..