PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best Games of 2008 - بخش دوم

havas_1980
28-12-2008, 11:06
P 3 0 W O R L D
Best Games of 2008
بــهتــریــن بــازیــهــای 8 0 0 2

بـخـش دوم

سلام

به پایان سال رسیدیم و وقتش رسید که بهترین بازیهای سال 2008 رو انتخاب کنیم... بر خلاف پارسال که حدودا 30 بازی در نظر سنجی قرار گرفته بود و تعدادی از کاربران, از نبود بازی مورد علاقه شان در لیست نظر سنجی, که جز بازیهای خوب سال بودند گله داشتند, و به این دلیل که همچنین امکان لیست کردن بازی های امسال به 30 بازی ممکن نبود بلکه لیست بازیها فراتر از این تعداد بود, تصمیم گرفتم که 60 بازی رو در لیست نظر سنجی قرار بدهم که نیاز به تاپیک دومی هم شد. امیدوارم این نظرسنجی که نصف لیست بازیهاست, کامل و دقیق بوده و بازی مهم از قلم نیفتاده باشه.

نکته:

- 60 بازی در نظر سنجی بهترین بازیهای 2008 قرار گرفته که 30 بازی دوم در این تاپیک و 30 بازی اول در تاپیک "Best Games of 2008 - بخش اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" قرار گرفته اند.

- بازی ها به ترتیب ژانر و بازیهای هر ژانر هم به ترتیب الفبا لیست شده اند.

- طبقه بندی ژانرها با توجه به طبقه بندی موجود در سایت معتبر Game Rankings انجام شده است.

- در این تاپیک, بازیهای ژانر Driving این 8 مورد هستند که در ردیفها ی 1 تا 8 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Burnout Paradise ... پلتفرم X360 و PS3

Gran Turismo 5 Prologue ... پلتفرم PS3

Grid ... پلتفرم PC و X360 و PS3 و DS

Midnight Club: Los Angeles ... پلتفرم X360 و PS3

MotorStorm: Pacific Rift ... پلتفرم PS3

Need for Speed: Undercover ... پلتفرم PC و X360 و PS3 و WII و PS2 و DS

Pure ... پلتفرم PC و X360 و PS3

WipEout HD ... پلتفرم PS3

بازیهای ژانر Music این 2 مورد هستند که در ردیفها ی 9 تا 10 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Guitar Hero World Tour ... پلتفرم X360 و PS3 و WII و PS2

Rock Band 2 ... پلتفرم X360 و PS3 و WII و PS2

بازیهای ژانر Puzzle این 2 مورد هستند که در ردیفها ی 11 تا 12 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Professor Layton and the Curious Village ... پلتفرم DS

World of Goo ... پلتفرم PC و WII

بازیهای ژانر Role-Playing این 7 مورد هستند که در ردیفها ی 13 تا 19 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Fable II ... پلتفرم X360

Fallout 3 ... پلتفرم PC و X360 و PS3

Mass Effect ... پلتفرم PC

The Lord of the Rings Online: Mines of Moria ... پلتفرم PC

Valkyria Chronicles ... پلتفرم PS3

Warhammer Online: Age of Reckoning ... پلتفرم PC

World of Warcraft: Wrath of the Lich King ... پلتفرم PC

بازیهای ژانر Sports این 4 مورد هستند که در ردیفها ی 20 تا 23 نظر سنجی قرار گرفته اند:

FIFA Soccer 09 ... پلتفرم PC و X360 و PS3 و WII و PS2 و DS

NBA 2K9 ... پلتفرم PC و X360 و PS3 و PS2

NHL 09 ... پلتفرم PC و X360 و PS3 و PS2

Pro Evolution Soccer 2009 ... پلتفرم PC و X360 و PS3 و PS2

بازیهای ژانر Strategy این 7 مورد هستند که در ردیفها ی 24 تا 30 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Command & Conquer: Red Alert 3 ... پلتفرم PC و X360

Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor ... پلتفرم PC

King's Bounty: The Legend ... پلتفرم PC

Sid Meier's Civilization Revolution ... پلتفرم X360 و PS3 و DS

Sins of a Solar Empire ... پلتفرم PC

Spore ... پلتفرم PC

Tom Clancy's EndWar ... پلتفرم X360 و PS3 و DS

- ملاک قرار گرفتن بازیها در نظر سنجی, میانگین امتیازاتشان از سایتها و مجلات بازی بوده است. تنها یک استثنا وجود دارد که Need for Speed: Undercover با وجود پایین بودن میانگین نمراتش, در نظر سنجی قرار گرفت.

- اين نظر سنجی به صورت عمومی بوده و سایر کاربران نظر شما را مشاهده می کنند.

- شما این امکان رو دارید که به بیش از یک بازی رای بدید.

- نظرسنجی تا 60 روز باز خواهد بود.

- بعد از پایان مدت نظر سنجی, نتیجه کلی هر دو تاپیک, آخر هر تاپیک اعلان خواهد شد.

موفق باشین!

اعلام نتایج نظر سنجی - بـخـش دوم

- بازیهای ژانر Driving

مقام 01 - Grid .................................................. ....................ا045 رای

مقام 02 - Need for Speed: Undercover .........................................ا043 رای
مقام 03 - Burnout Paradise .................................................. .....ا019 رای
مقام 04 - Pure .................................................. ....................ا012 رای
مقام 05 - Midnight Club: Los Angeles ............................................ا009 رای
مقام 06 - Gran Turismo 5 Prologue ..............................................ا00 8 رای
مقام 07 - MotorStorm: Pacific Rift ...............................................ا0 01 رای

مجموع .................................................. ............................. 137 رای

- بازی ژانر Music

مقام 01 - Guitar Hero World Tour ...........................................ا001 رای

- بازی ژانر Puzzle

مقام 01 - World of Goo .................................................. ........ا015 رای

- بازیهای ژانر Role-Playing

مقام 01 - Fallout 3 .................................................. ..............ا065 رای

مقام 02 - Mass Effect .................................................. ............ا026 رای
مقام 03 - World of Warcraft: Wrath of the Lich King ..........................ا023 رای
مقام 04 - Fable II .................................................. .................ا018 رای
مقام 05 - The Lord of the Rings Online: Mines of Moria .......................ا004 رای
مقام 06 - Warhammer Online: Age of Reckoning ..............................ا001 رای

مجموع .................................................. .............................. 137 رای

- بازیهای ژانر Sports

مقام 01 - Pro Evolution Soccer 2009 .........................................ا056 رای

مقام 02 - FIFA Soccer 09 .................................................. .........ا040 رای
مقام 03 - NBA 2K9 .................................................. .................ا012 رای
مقام 04 - NHL 09 .................................................. ...................ا001 رای

مجموع .................................................. ............................... 109 رای

- بازیهای ژانر Strategy

مقام 01 - Spore .................................................. ...................ا029 رای

مقام 02 - Command & Conquer: Red Alert 3 .....................................ا019 رای
مقام 03 - Tom Clancy's EndWar .................................................. ..ا017 رای
مقام 04 - Sins of a Solar Empire .................................................. ..ا003 رای
مقام 05 - King's Bounty: The Legend ..............................................ا00 2 رای
مقام 05 - Sid Meier's Civilization Revolution ......................................ا002 رای

مجموع .................................................. ............................... 072 رای

اعلام نتایج نظر سنجی - کل

مقام 01 - Grand Theft Auto IV ................................................. 124 رای

مقام 02 - Call of Duty: World at War .............................................ا100 رای
مقام 03 - Fallout 3 .................................................. .................ا065 رای

havas_1980
28-12-2008, 11:09
عکسهای ضمیمه - بخش دوم

ali_ranger22
29-12-2008, 19:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Burnout Paradise

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Grid

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] World of Goo

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fable II

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fallout 3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mass Effect

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] World of Warcraft: Wrath of the Lich King

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tom Clancy's EndWar

امير موسر
29-12-2008, 20:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Grid واقا فوق العاده بود ! من بش راي دادم ...

EHHASSATNI
29-12-2008, 22:03
نه به اون لیست نه به این
اینجا فقط Grid

hosseincode2008
29-12-2008, 22:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Burnout Paradise
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fallout 3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mass Effect

Scary Feelings
29-12-2008, 23:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Command & Conquer: Red Alert 3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] World of Warcraft: Wrath of the Lich King

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Spore

Masoud King
29-12-2008, 23:51
سلام اول از هومان عزیز بابت زحمتی که برای تهیه این نظر سنجی کشیده تشکر می کنم!
من به اینا رای دادم! سعی کردم تو هر ژانر فقط به یکی رای بدم!

Grid
Fallout 3
FIFA Soccer 09
World of Goo
Sins of a Solar Empire

Oracle_Eldorado
30-12-2008, 00:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_hitman47
30-12-2008, 00:21
Midnight Club: Los Angeles [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FIFA Soccer 09 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_sad
30-12-2008, 01:02
اینم انتخاب های من :
------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FIFA Soccer 09

MohammadZero
30-12-2008, 02:39
دنیا فقط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Midnight Club: Los Angeles

m2stech
30-12-2008, 11:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A A M
30-12-2008, 12:56
تو این قسمت

فقط این دو بازی از نظر من عالی بودن!

Mostafa NBA
30-12-2008, 13:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NBA 2K9

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Pro Evolution Soccer 2009

resident_evil
30-12-2008, 15:27
منم به fable و چندتا بازيه ديگه راي دادم!!!

shahramcat
30-12-2008, 15:37
Fall out 3 که امسال حداقل در یکی از 3 موضوعی که نامزد شده برنده میشه ....... واقعا متفاوته !

sasanjfr
30-12-2008, 15:38
بهترین بازی ها از نظر من

*بهترین بازی نقش آفرینی

Fallout 3

*بهترین بازی اکشن

Dead Space

*بهترین بازی اکشن ادونچر

Grand Theft Auto IV

*بهترین بازی ادونچر

Strong Bad's Cool Game for Attractive People

*بهترین بازی puzzle

World of Goo

*بهترین بازی ورزشی

NBA 2K9

*بهترین بازی استراتژیک

King's Bounty: The Legend

***بهترین بازی سال***

با تمام علاقه ای که به RPG دارم و علیرغم تمام احترامی که برای Fallout 3 قائلم ولی Grand Theft Auto IV رو انتخاب می کنم.GTA IV یک کلاس آموزشی کامل هست البته نه از نظر اخلاقی!! بلکه از نظر بازیسازی.جزئیاتی که راک استار برای ساخت بازی به اون دقت کرده به مراتب بیشتر از سایر بازی هاست و معتقدم در حال حاضر راک استار تنها شرکتی هست که به نظر میرسه بتونه تحول بزرگی رو در بازی های ویدئویی به وجود بیاره.البته شرکت های خوب بسیاری هستند که بازی های بسیار مهیج و سرگرم کننده ای رو بر اساس چارچوب های موجود خواهند ساخت اما در نهایت تحول بازی های ویدئویی رو در دستان راک استار می بینم و به تمامی منتقدانی که برای GTA IV نمره های بسیار بالا حتی %100 در نظر گرفتند حق میدم.

havas_1980
30-12-2008, 15:40
و اما بازیهای انتخاب شده (PC) در این لیست از دید من:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] World of Goo
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اCommand & Conquer: Red Alert 3

google_boy07
30-12-2008, 23:17
متاسفانه کا شناخت زیادی نسبت به بازیهای شرکت های کوچک نداریم........

کمتر بازی ....

METAL GEAR SOLID 4 تونسته از سایت gamespot نمره کامل رو بگیره 10/10.........کافیه یه بار اونو تو PS3 بازی کنین .......

Gran Turismo 5 Prologueساخت شرکت polyphony ژاپن
به جرئت میتونم بگم واقعی ترین بازی ماشین ....که دارای بیشترین و بیشترین جزییات است....

.......Pro Evolution Soccer 2009
این دیگه نیازی به معرفی نداره ........یکی از شاهکارهای شرکت کونامی

mosolim
31-12-2008, 14:09
سلام
ما pc بازها تو این لیست زیاد دست و بالمون باز نبود. من که همون grid و fallout3 , pes2009 همین. البته تو این لیست

Havoc
08-01-2009, 01:15
من Mass Effect رو بازی باز و زیبایی میدونم.
از میان تمام بازیهایی که تاحالا انجام دادم (تقریباً 5-94 درصد بازیهای PC ++) فقط توی این بازی بود که احساس فرمانده بودن رو واقعاً درک کردم.

a.salireza
08-01-2009, 12:27
سلام
ما pc بازها تو این لیست زیاد دست و بالمون باز نبود. من که همون grid و fallout3 , pes2009 همین. البته تو این لیست
کاملآ موافقم.
این هم رای من :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joey jordison
09-01-2009, 18:35
تو این قسمت با تمامی احترام به سلیقه و انتخاب سایر دوستان و اساتید !!

Fallout 3

از نظر من برای عنوان برترین بازی سال 2009 شایسته ترین هست!!!!!!!

EASPORTS-FIFA
11-01-2009, 14:50
دیگه بازیه خاصی ندیدم

saman-youngwriter
12-01-2009, 11:44
فقط fifa manager ولی حیف که تو لیستتون نبود

Sam Fisher 11
12-01-2009, 15:58
سلام
مرسی هومان جان...با اجازه ما هم رایمون رو دادیم...

تو این تاپیک من به این سه تا رای دادم:
Burnout Paradise
Grid
FIFA Soccer 09

Burnout Paradise به خاطر هیجان فوق العاده و اقای حس سرعت و کرش های بی نظیر در کنار گرافیک معرکه اش

Grid به خاطر هندلینگ عالی و بسیار نزدیک به واقعیت و صداگذاری حرفه ای و دقت و وسواس زیاد در طراحی ماشین ها چه به لحاظ کارایی و گیم پلی و چه به لحاظ بصری

FIFA Soccer 09 به خاطر پیشرفت خوبش نسبت به 08 و قابلیت ها و امکانات جدیدش. رفلکس فوق العاده دروازبان ها و حرکات نرم و بسیار شبیه به واقعیت بازیکنها. به خاطر منیجرش و سیستم ادیت تاکتیک تیم ها و همچنین گرافیک فوق العاده زیبای استادیوم ها و بازیکنها. به خاطر توپ معرکه اش و چمن زیباش و شادیهای بعد از گل و فیزیک باور پذیرش

به بعضی بازیها هم که سال قبل برای 360 ریلیز شده بودن رای ندادم چون قبلا دادم مثل مث افکت و...
موفق و شاد باشید...

Oracle_Eldorado
12-01-2009, 16:25
سلام
مرسی هومان جان...با اجازه ما هم رایمون رو دادیم...

تو این تاپیک من به این سه تا رای دادم:
burnout paradise
grid
fifa soccer 09

burnout paradise به خاطر هیجان فوق العاده و اقای حس سرعت و کرش های بی نظیر در کنار گرافیک معرکه اش

grid به خاطر هندلینگ عالی و بسیار نزدیک به واقعیت و صداگذاری حرفه ای و دقت و وسواس زیاد در طراحی ماشین ها چه به لحاظ کارایی و گیم پلی و چه به لحاظ بصری

fifa soccer 09 به خاطر پیشرفت خوبش نسبت به 08 و قابلیت ها و امکانات جدیدش. رفلکس فوق العاده دروازبان ها و حرکات نرم و بسیار شبیه به واقعیت بازیکنها. به خاطر منیجرش و سیستم ادیت تاکتیک تیم ها و همچنین گرافیک فوق العاده زیبای استادیوم ها و بازیکنها. به خاطر توپ معرکه اش و چمن زیباش و شادیهای بعد از گل و فیزیک باور پذیرش

به بعضی بازیها هم که سال قبل برای 360 ریلیز شده بودن رای ندادم چون قبلا دادم مثل مث افکت و...
موفق و شاد باشید...

به به !
سلام آقای مدیر :31:
کم پیدا شدی دوست عزیز ؟

hosiyar
13-01-2009, 09:53
gta iv که نیست !

a.salireza
13-01-2009, 18:29
gta iv که نیست !
برو به این لینک :
بخش اول Best Games Of 2008

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3Dmajid
13-01-2009, 21:12
Grid واقعا محشر بود ...
UnderCover هم به نظرم نسبت به نسخه های قبلیش خیلی خوب بود.
Pure برای چند بار بازی کردن خوب بود ولی بعدش خسته کننده میشد، ولی واقعا به جزئیاتش توجه کرده بودن ... من با موتور سازیش خیلی حال کردم.
FallOut3 یک بازی واقعا وسیع و گسترده ... گرچه ضعف زیادی داشت.
MassEffect به نظر من خسته کننده بود ولی چون roll playing هم بود خیلی دوست داشتم.
FIFA Soccer09 اصلا خوشم نیومده .. ولی از نسخه قبلی بهتر بود.
Pro Evolution Soccer2009 واقعا عالی ساختن ... فقط نمیدونم چرا انتخاب داور توش نزاشتن.

neiden
14-01-2009, 13:41
به نظرم fallout 3 واقعا محشر بود....علاوه بر داستان زیباش ، نقشه بسیار بزرگی داشت .. ادم یاد Oblivion می افته..

*Ali*
14-01-2009, 14:46
من :
ONLY << WOW Wrath of the lich king

arashbi2
15-01-2009, 15:18
Only world of warcraft چرا :چون
1-بیشترین بازی کننده انلاین دنیا رو داره (بیش از 20 میلیون نفر هر روز)
2-بیشترین فروش تاریخ در روز اول انتشار lich king (طبق نوشته روزنامه جام جم کلیک
3-بیشترین فروش تاریخ در ماه اول انتشار lich king طبق نوشته روزنامه جام جم کلیک
4-خودم دوست دارم بازی رو

arashbi2
15-01-2009, 15:19
Only world of warcraft چرا :چون
1-بیشترین بازی کننده انلاین دنیا رو داره (بیش از 20 میلیون نفر هر روز)
2-بیشترین فروش تاریخ در روز اول انتشار lich king (طبق نوشته روزنامه جام جم کلیک
3-بیشترین فروش تاریخ در ماه اول انتشار lich king طبق نوشته روزنامه جام جم کلیک
4-خودم دوست دارم بازی رو:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0:

a.salireza
15-01-2009, 18:11
من :
Only << wow wrath of the lich king
یه سوال :
مگه این بازی فقط آنلاین نیست ؟:18:

arashbi2
15-01-2009, 19:39
اره میشه انلاین هم بازی کرد

a.salireza
16-01-2009, 00:24
اره میشه انلاین هم بازی کرد
یعنی آفلاین میشه بازی کرد ؟ به صورت مرحله ای ؟

*Ali*
16-01-2009, 13:29
یعنی آفلاین میشه بازی کرد ؟ به صورت مرحله ای ؟
آفلاین میشه ولی 1% بازی آنلاین حال نمیده این تاپیک جای اینجور بحثا نیست.

ه.و.س شما نمیتونی یه تاپیک هم برا ما آنلاینی ها بزنی بهترین بازیمونو انتخاب کنیم؟

samaras23
19-01-2009, 17:36
اين ليست با ليست قبلي قابل مقايسه نيست
به نظر من اگه قراره بهترين انتخاب بشه بايد از ليست قبلي انتخاب بشه
اينجا فقط ميشه گفت كدوم بهتره نه اينكه بهترينه
Pro Evolution Soccer 2009 و Grid از بقيه بهترن

Need for Speed: Undercover كسل كننده بود
FIFA Soccer 09 نميدونم چرا 36 راي اورد واقعا در مفابل PES‌ هيچي نداشت

mohsen.esf
23-01-2009, 00:21
fallout3 v grid

my life is barca
29-01-2009, 12:32
world of gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

google_boy07
08-02-2009, 14:33
از بین بازیهای انتخابی در بخش اتومبیل رانی چندین بازی کاندید رای دادن وجود داره کهgrid بیشترین امتیاز رو برده ......

این خیلی برای من جالبه ........؟؟؟!!!!
کسی هست اینجا GRAN TURISMO رو بشناسه ؟؟

دوستان برین و یه تحقیق در مورد این بازی (GRAN TURISMO ) بکنن و بعد بیان نظر بدن ...

saeed_cpu_full
08-02-2009, 15:46
از بین بازیهای انتخابی در بخش اتومبیل رانی 4 بازی برای رای دادن وجود داره کهgrid بیشترین امتیاز رو برده ......

این خیلی برای من جالبه ........؟؟؟!!!!
کسی هست اینجا GRAN TURISMO رو بشناسه ؟؟

دوستان برین و یه تحقیق در مورد این بازی (GRAN TURISMO ) بکنن و بعد بیان نظر بدن ...

GT 5 یک بازی عالی هست ... اما اینجا چون اکثریا PC باز هستن و بازی های X360 و PS3 رو بازی نکردن زیاد اطلاعات
در مورد اون بازی ندارن مثلا Burnout Paradise هم یه شاهکار بود اما رأی کمی آورده ... grid هم یک بازی عالی هست
چیزی که من رو در عجب گذاشته اینه که NFS: UC با همه ی کم و کاستی هاش و با همه ی ضعف هاش و با اون گیم پلی
داغون بی سر و ته که به نظرم تکرار MW بود چجوری 39 رأی آورده ؟!! بعدش شاهکاری مثل GT5 هشت رأی و
Burnout Paradise شانزده رأی آورده !! Guitar Hero World Tour و Rock Band هم که اوج هیجان هستن به ترتیب 1 و 0
رأی کسب کردن !! حالا بگذریم ... ولی به نظرم بازی های X360 و PS3 رو هم تجربه کنید :46:

ŽA1ONEŽ
21-02-2009, 17:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gran Turismo 5 Prologue
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for Speed: Undercover

Jocker
26-02-2009, 18:10
Warhammer Online: Age of Reckoning
Fable II
Grid

mehdi30nema
27-02-2009, 09:36
یه سوال دارم :
چه طور تو این لیستتون و لیست قسمت اول هیچ اسمی از بازی patapon برده نشده . ؟
سایت gamespot جایزه بهترین طراحی هنری رو به این بازی داد بعد شما هیچ اشاره ایی بهش نکردید .

omid.k
02-03-2009, 18:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاید همه ی انتظارات رو براورده نکرد ... ولی هنوز دوست داشتنی بود .....

musi
02-03-2009, 21:05
چطوره که Burnout Paradise که تو Gamespot نمره ی 9 گرفته از Grid و حتی NFS که 6 گرفته کمتر رای آورده؟

maHsa akBarI
05-03-2009, 21:25
نظرات من Pro Evolution Soccer 2009 Tom Clancy's EndWar

omid.k
06-03-2009, 00:58
چطوره که burnout paradise که تو gamespot نمره ی 9 گرفته از grid و حتی nfs که 6 گرفته کمتر رای آورده؟
چیز عجیبی نیست ...
کمتر بازی شده ....

R.P.G
09-03-2009, 18:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gran Turismo 5 Prologue
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Need for Speed: Undercover
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Command & Conquer: Red Alert 3

toorajjj
15-03-2009, 17:23
شما حالتون خوبه پس cod world at war کجاست؟

ali_ranger22
15-03-2009, 17:34
شما حالتون خوبه پس cod world at war کجاست؟

یه کم دقت می کردی می دیدی که این تاپیک دو قسمت داره ..

Turok-71
21-03-2009, 23:16
Pro Evolution Soccer 2009 بازیه خدا. هر چی بازی می کنی خسته نمیشی مخصوصا شرطی.

M A X I M U M
22-03-2009, 01:27
انتخاب هاي من از سري دوم :

Fallout 3[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Mass Effect[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Pro Evolution Soccer 2009

Fate2646
24-03-2009, 22:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Burnout Paradise [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mass Effect [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Pro Evolution Soccer 2009
اینم انتخابای من از سری دوم

*Necromancer
07-04-2009, 03:41
شاهکار بازی سازی امسال:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Spore

اینم یه اثر هنریه که زیبایی رو در ویرانی به نمایش گذاشته!

honura
25-04-2009, 16:39
شاهکار بازی سازی امسال:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] spore

اینم یه اثر هنریه که زیبایی رو در ویرانی به نمایش گذاشته!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fallout 3

من هم موافقم...

Sam Fisher 11
02-05-2009, 01:49
تاپیک از حالت مهم خارج شد!

از زحمات هومان جان متشکریم...

از همه عزیزانی که در این نظرسنجی شرکت کردند هم ممنونم.