PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قابل توجه تمامی دوستانی که اخیرا با مشکل استفاده از اینترنت مواجه شدن

StormWielder
27-12-2008, 14:10
من امروز با رئیس بخش روابط عمومی شرکت زیرساخت تماس گرفتم ، گفتم از وقتی که مشکل قطعی فیبر نوری پیش اومده ،بخش پشتیبانی isp هر دفعه یه چیزی به ما میگن و سرویس درستی ارائه ندادن و میگن هنوز مشکل حل نشده .

جوابی که به من داده شد این بود که مشکل تقریبا از طریق مسیرهای پشتیبان حل شده ، و قطعی فیبر نوری بعدی که رخ داد و ارتباط چندین کشور آسیایی رو با اروپا و مناطق دیگه با مشکل مواجه کرد ، بر کشور ما تاثیر چندانی نداشته چون ما از اون کانال ها استفاده نمیکنیم . و دقیقا گفت isp ها در حقیقت دارن " کم لطفی میکنن " .

حالا شما خودتون قضاوت کنید . میتونید با بخش روابط عمومی شرکت زیرساخت تماس بگیرید و دلایلی رو که isp شما برای عدم ارائه سرویس خوب عنوان میکنه بهشون بگید ، تا ببینید چه جوابی میدن .

StormWielder
28-12-2008, 06:57
خبر دو هفته قبل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و خبر جدید :

alraz
29-12-2008, 22:23
دوست عزيز متاسفانه كاملا دروغ ميگن
من خودم مسؤل يه ISP هستم و گرافهاي شبكه براحتي نشون ميده كه مشكل رفع نشده
الان در حال حاضر ارتباط اينترنتي از مسير تركيه برقراره ولي احتمالا بدليل كم بودن پهناي باند اين موضوع علي الخصوص در ساعت پرترافيك كاملا مشهوده و شبكه با مشكل paket loss روبرو ميشه سرعت انتقال اطلاعات را پايين مياره

StormWielder
29-12-2008, 23:02
ممنون از اطلاعاتی که در اختیار گذاشتین ، میتونم بپرسم شما در کدوم ISP فعالیت میکنید ؟ براتون امکان داره که اطلاعات بیشتری در اختیار دوستان قرار بدید ؟

در مورد جوابتون ، باید بگم که متاسفانه تو این مملکت نمیشه گفت کی دروغ میگه کی راست بنابراین من هم قضاوت نمیکنم که بگم حتما حق با شرکت زیرساخت هست . خدا میدونه پشت پرده خود این شرکت چی میگذره .

ولی خود من که از داتک سرویس میگیرم ، متاسفانه در این مدت چند بار جواب های کاملا غیرقابل قبولی از پشتیبانی شنیدم .

در ضمن من بیش از یک سال هست که از داتک ADSL میگیرم و در این مدت واقعا از سرویس راضی بودم ، الان هم این مشکلات تقریبا برطرف شده و من هم این قضیه اخیر رو مبنای قضاوت خودم از هیچ ISP قرار نمیدم .

ولی در هنگام بروز این قبیل مسائل ، برخی ISP ها حداقل مشکلات رو داشتن ، برخی دیگه حداکثر مشکلات رو ، پس نشون میده که خود ISP ها هم بی تقصیر نیستن . در غیر این صورت چه دلیلی داره که جوابهای عجیب و ضد و نقیض تحویل User ها بدن ؟

alraz
29-12-2008, 23:27
دوست عزيز من در تهران نيستم البته ميشه گرافهاي paket loss رو اينجا گذاشت
در مورد پاسخ شركتها هم شايد بشه گفت كه بستگي به نفري داره كه به شما جواب ميده بعضي اوقات افراد پاسخ دهنده اطلاع كامل و دقيقي ندارن
البته شدت مشكل در مورد isp هاي مختلف بدليل تفاوت ip هاشون و اينكه قبلا از كدام گيت وي ارتباطشون برقرار بوده و همچنين ميزان پهناي باندشون ميتونه متفاوت باشه البته در مورد شهرهاي مختلف هم ممنكه متفاوت باشه