PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Konami : Metal Gear Solid Cracked-BiNPDA

Legend
26-12-2008, 10:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين بازي كه ديگه نيازي به معرفي نداره...و همه ميشناسنش....:46:

عكس از محيط بازي:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشيد:40:

MRTZ HSV
26-12-2008, 11:00
آخجووووووووووووووووون
نمی دونید چقدر خوشحالم!!!

Majid-6120
26-12-2008, 11:00
:8:اینم از متال گیر:8:
فقط دوستان حجم بازی شده 3مگابایت(که اونم مربوط به دستکاری های BiNPDA هستش نه مربوط به کامل شدن بازی)
حالا دیدین حجمش زیاد نشد:27:!

Oracle_Eldorado
26-12-2008, 15:08
دمت گرم بابا !
عجب چیزی .......
در امضا قرار میدهیم !!!

ویرایش »
میشه یه لینک مستقیم بزارید ؟
هیچکدوم رو نمیشه دانلود کرد .

Legend
26-12-2008, 15:29
براي دانلود با لينك مستقيم به اين پست ها مراجعه كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد تمام فايل ها : Legend@P30World.COM

Arshia001
26-12-2008, 18:40
یونس دوست دارم!یونس خیلی دوست دارم!BinPDA هم خیلی دوست دارم!الآن کلا فقط دوست دارم!همه ی دنیا رو دوست دارم!مخصوصا کونامی و کوجیما رو!خیلی دوسشون دارم!

ahmad72
26-12-2008, 21:20
ممنون یونس جان
دارم می میرم از خوشحالی
یعنی واقعا می تونیم متال رو فول بازی کنیم ؟باورم نمی شه ...
خداییش از اون 3 تا بهتره.
به نظر من از همه ی بازی های N.Gage بهتره.حتی ONE

Legend
26-12-2008, 23:05
به نظر من از همه ی بازی های N.Gage بهتره.حتی ONE

خب هر كس سليقه اي داره ديگه...مثلا" واسه من Dirk Dagger شيرينترين بزي بود...خيلي بهم چسبيد..بازي فوق العاده اي بود..:40::40::40:

ahmad72
26-12-2008, 23:12
خب هر كس سليقه اي داره ديگه...مثلا" واسه من Dirk Dagger شيرينترين بزي بود...خيلي بهم چسبيد..بازي فوق العاده اي بود..:40::40::40:
منم اگه دایل آپ نداشتم و دانلود می کردم اون Dirk Dagger رو شاید بازی مورد علاقم می شد:31:
ولی خداییش عجب بازی هست ای متال...
محشره...

mahdi_ctr
26-12-2008, 23:39
اوووووووووووووووففففففففف ففففففف
فکر نکنم یه تشکر برای این زحمتهایی که میکشی کافی باشه!
پس
تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر و ...........

Legend
26-12-2008, 23:43
:16:
بابا مهدي جلو خودتو بگير...بيخيال...:31::31: من نوكرتم..بيكاري...بشين از دونه دونه پستام تشكر كن...:27::31:
دوستان اسپم نديد لطفا"...:11::31:

S0R3N4
26-12-2008, 23:52
آقا
تو یه این 4 بازی آخری که معرفی کردی یه فایل Tools.NGAGE.rar بود همراهشون!
چی هست؟

Legend
26-12-2008, 23:59
آقا
تو یه این 4 بازی آخری که معرفی کردی یه فایل Tools.NGAGE.rar بود همراهشون!
چی هست؟

همون secman و پچ مربوط به كلاينت 1318 هست...

MRTZ HSV
27-12-2008, 11:04
متال اصلا رو 78 اجرا نشد چه برسه به تریال...
افتضاحات 78 تکمیل شد...

Majid-6120
27-12-2008, 15:15
دوستان این بازی بالاخره تموم کردم!:5:
خیلی سخت بود.چقدر در و پیکر داره بابا!کفر آدم رو در میاره!:19:
پس بگو چرا حجم بازی اینقدر کمه.تمام مراحل بازی رو تویه همون جا تموم میکنی و جای جدیدی نداره!:27:
عجب چیزیه این nikita luncher دخل هرچیزی رو میاره.تازه میشه کنترلش هم کرد!:18:
این اسلحه که رنگ لباس رو عوض مینه هم خیلی باحاله.میتونی با دوربین گوشی هر رنگی رو خواستی انتخاب کنی!:8:

Legend
27-12-2008, 16:05
دوستان این بازی بالاخره تموم کردم!:5:
خیلی سخت بود.چقدر در و پیکر داره بابا!کفر آدم رو در میاره!:19:
پس بگو چرا حجم بازی اینقدر کمه.تمام مراحل بازی رو تویه همون جا تموم میکنی و جای جدیدی نداره!:27:
عجب چیزیه این nikita luncher دخل هرچیزی رو میاره.تازه میشه کنترلش هم کرد!:18:
این اسلحه که رنگ لباس رو عوض مینه هم خیلی باحاله.میتونی با دوربین گوشی هر رنگی رو خواستی انتخاب کنی!:8:

مباركه...من اون سه تا رو تموم كردم اينو تازه شروع كردم...اين رنگ لباس رو چجوري ميشه عوض كرد؟؟؟ يه راهنماي كن..:31:

انگيج پوينت چقدر گرفتي تو همين متال؟

Majid-6120
27-12-2008, 16:30
مباركه...من اون سه تا رو تموم كردم اينو تازه شروع كردم...اين رنگ لباس رو چجوري ميشه عوض كرد؟؟؟ يه راهنماي كن..:31:

انگيج پوينت چقدر گرفتي تو همين متال؟
سلام داش یونس گلم
وقتی که به اون مرحله رسیدی که رنگ لباست بنفش شد از اون موقع به بعد دیگه میتونی رنگ لباست رو عوض کنی.برای این کار حین بازی کردن Equip رو بزن واز بین تفنگ ها Camouflage رو انتخاب کن.بعد دکمه 0(صفر) رو بزن تا اول شخص بشه.اونوقت دکمه 5 رو بزن یه کادر بزرگ وسط صفحه و یه کادر کوچیک بالا سمت چپ میاد.کادر وسط رو هر جا حرکت بدی کادر کوچیک به رنگ جدیدی تبدیل میشه که رنگ لباست بازدن دکمه 5 به همون رنگ تغییر پیدا میکنه.
نکته:اگر در این حالت دکمه * رو بزنی کادر وسط میشه تصویر دوربینت واون موقع میتونی هر رنگی رو انتخاب کنی.
تغییر رنگ صرفآ برای سرگرمی نیست و تویه بعضی مراحل مثلآ برای رد شدن از یک درباید رنگ قرمز رو انتخاب کنی.
در باره پوینت بازی ها بگم که خیلی سخته!:19:مثلآ باید مراحل رو بدون کشتن حتی یک نفر تموم کنی:18:
من خودم فقط 450 تا پوینت گرفتم که تازه 140 تاش ماله تمرین و آموزش بازیه!:31:
امید وارم همه ی پوینت های بازی رو بگیری!:11:
تازه بازی چیزهای جالبتری هم داره.مثلآ میتونی یه کارتون رو بذاری روی خودت و با اون حرکت کنی تا کسی تو رو نبینه!
یه دوربین هم داری که میشه باهاش عکس بگیری و ...
موفق باشی:11::40:

Legend
27-12-2008, 19:26
سلام داش یونس گلم
وقتی که به اون مرحله رسیدی که رنگ لباست بنفش شد از اون موقع به بعد دیگه میتونی رنگ لباست رو عوض کنی.برای این کار حین بازی کردن equip رو بزن واز بین تفنگ ها camouflage رو انتخاب کن.بعد دکمه 0(صفر) رو بزن تا اول شخص بشه.اونوقت دکمه 5 رو بزن یه کادر بزرگ وسط صفحه و یه کادر کوچیک بالا سمت چپ میاد.کادر وسط رو هر جا حرکت بدی کادر کوچیک به رنگ جدیدی تبدیل میشه که رنگ لباست بازدن دکمه 5 به همون رنگ تغییر پیدا میکنه.
نکته:اگر در این حالت دکمه * رو بزنی کادر وسط میشه تصویر دوربینت واون موقع میتونی هر رنگی رو انتخاب کنی.
تغییر رنگ صرفآ برای سرگرمی نیست و تویه بعضی مراحل مثلآ برای رد شدن از یک درباید رنگ قرمز رو انتخاب کنی.
در باره پوینت بازی ها بگم که خیلی سخته!:19:مثلآ باید مراحل رو بدون کشتن حتی یک نفر تموم کنی:18:
من خودم فقط 450 تا پوینت گرفتم که تازه 140 تاش ماله تمرین و آموزش بازیه!:31:
امید وارم همه ی پوینت های بازی رو بگیری!:11:
تازه بازی چیزهای جالبتری هم داره.مثلآ میتونی یه کارتون رو بذاری روی خودت و با اون حرکت کنی تا کسی تو رو نبینه!
یه دوربین هم داری که میشه باهاش عکس بگیری و ...
موفق باشی:11::40:
ممنون مجيد عزيز...ايشالله امشب تمومش ميكنم...ولي اويل يه چيز ديگه بود...

Majid-6120
27-12-2008, 19:57
دوباره تویه این بازی به ایرانیها فکر کنم تیکه انداختن!
تو یه مرحله باید لباستون رو رنگ یه تروریست در بیارین که پشت شیشه تو یه اتاقه.اپراتور به اسنیک میگه باید لباست رو رنگش رو عوض کنی.اسنیک میگه چه رنگی؟ اپراتور دقیقپآ این کلمه رو میگه: Khaki
اسنیک میپرسه Khaki دیگه چیه؟ اپراتور میگه:رنگ لباس تروریست پشت پنجره به اصطلاح خودشونه.
و دوستان واقعآ هم رنگ لباس تروریسته خاکی بود!:19:
تویه بازی هم دست از کاراشون بر نمیدارن!:13:

Legend
27-12-2008, 21:04
اوه اوه...چقدر تو هم تو هم...:19: از هر دري ميري يه راه هست...گيج شدم..ميزارم واسه فردا صبح..:31:

PLAΨMID
27-12-2008, 21:25
اوه اوه...چقدر تو هم تو هم...:19: از هر دري ميري يه راه هست...گيج شدم..ميزارم واسه فردا صبح..:31:

یونس جون ، به جون تو منم قاطی کردم . تصمیم گرفتم یکم درس !!! بخونم . ارشد نخواستیم بابا . لاقل درسای این ترمو پاس کنیم !!

راستی ، ممنون واسه بازیا . این 4 تای آخری ترکوندن !!

Solid_Snake
28-12-2008, 11:15
اي كاش شماره يك متال رو هم براي n-gage ريليس مي كردند.اي كاش...اي كاش...

Solid_Snake
28-12-2008, 11:36
تو یه مرحله باید لباستون رو رنگ یه تروریست در بیارین که پشت شیشه تو یه اتاقه.اپراتور به اسنیک میگه باید لباست رو رنگش رو عوض کنی.اسنیک میگه چه رنگی؟ اپراتور دقیقپآ این کلمه رو میگه: Khaki
اسنیک میپرسه Khaki دیگه چیه؟ اپراتور میگه:رنگ لباس تروریست پشت پنجره به اصطلاح خودشونه.

حالا چرا شما از اين ديد نگاه مي كني؟

آخه كوجيما توي شماره هاي قبلي هم چند تا كلمه ي فارسي رو تو بازيش به كار برده بود.

تو شماره ي 3 بعد از مبارزه با The Sorrow تو منطقه اي كه اسنيك به هوش مي اومد چند تا گوزن بودند وقتي اونها رو مي كشتي توي منوي غذا ها به جاي اسم گوزن Mar Khor نوشته بود(در ضمن اسم بازي هم Snake Eater بود)

تو شماره ي 4 همينجور كه خودت هم مي دوني لباس اسنيك به صورت خودكار تغير رنگ مي داد ولي جليقه تغير رنگ نمي داد و براي همين بايد خود بازيكن به منو ي مربوطه مي رفت و رنگ جليقه رو با رنگ لباس يكي مي كرد.تو همون منو يه رنگي بود كه اسمش بود Khaki.

مثل اينكه آقاي كوجيما به زبان فارسي علاقه ي خاصي داره.:5::20::8::21::27::46:

Legend
28-12-2008, 12:27
سلام
دوستاني كه VR Training رو تموم كردند..تو قسمت Sneaking Mode لول 4 رو چجوري بايد رد كرد؟

ويرايش : آقا رد كردم...:31:

Majid-6120
28-12-2008, 13:26
حالا چرا شما از اين ديد نگاه مي كني؟

آخه كوجيما توي شماره هاي قبلي هم چند تا كلمه ي فارسي رو تو بازيش به كار برده بود.

تو شماره ي 3 بعد از مبارزه با the sorrow تو منطقه اي كه اسنيك به هوش مي اومد چند تا گوزن بودند وقتي اونها رو مي كشتي توي منوي غذا ها به جاي اسم گوزن mar khor نوشته بود(در ضمن اسم بازي هم snake eater بود)

تو شماره ي 4 همينجور كه خودت هم مي دوني لباس اسنيك به صورت خودكار تغير رنگ مي داد ولي جليقه تغير رنگ نمي داد و براي همين بايد خود بازيكن به منو ي مربوطه مي رفت و رنگ جليقه رو با رنگ لباس يكي مي كرد.تو همون منو يه رنگي بود كه اسمش بود khaki.

مثل اينكه آقاي كوجيما به زبان فارسي علاقه ي خاصي داره.:5::20::8::21::27::46:
شاید حق با تو باشه دوست عزیز:10:
من هم فقط نظر خودم رو گفتم و ادعای این که درست میگم رو هم ندارم!:20:
موفق باشی:11:

nima912
28-12-2008, 15:20
دوست خوب من! خاکی Khaki یه لغت وارد شده از زبان فارسی به انگلیسی هستش و اصلا طرف نگاه نکرده که این ریشش فارسیه! برای روشن شدن موضوع به لینک زیر یه نگاهی بنداز:

MRTZ HSV
28-12-2008, 15:24
رو 78 ارور kern-exe3 میده

...هیچی نمی تونم بگم....

nima912
28-12-2008, 15:28
خوب اول از یونس تشکر کنم به خاطر زحماتش!
این بازی نسبت به اویل منطقی تر ساخته شده اما به خاطر دنگ و فنگ الکی و زیاد به جای داشتن هیجان حوصله آدم رو سر میبره! (مثلا هی باید بری منو واسه تعویض رنگ یا انتخاب اسلحه و ... یا اون یارو عینکیه و زنه دم به دقیقه پا برهنه میان تو بازی!) کلا میتونست گرافیک و گیم پلی بهتری داشته باشه!نمره من به این بازی 8/20 این جور بازیا فقط ارزش یه بار بازی رو دارن.(بازی مثل dirk dagger هم اینجوری بود ولی اون گرافیک و ابداعاتش تا یه سال تو ذهن آدم میمونه!)

Majid-6120
28-12-2008, 15:31
دوست خوب من! خاکی khaki یه لغت وارد شده از زبان فارسی به انگلیسی هستش و اصلا طرف نگاه نکرده که این ریشش فارسیه! برای روشن شدن موضوع به لینک زیر یه نگاهی بنداز:

دوستان
ببخشید.غلط کردم.اشتباه کردم.به خدا من اول اون پست این کلمه رو گفتم:"فکر کنم" یعنی مطمئن نیستم.:42::37:

nima912
28-12-2008, 15:44
دوستان
ببخشید.غلط کردم.اشتباه کردم.به خدا من اول اون پست این کلمه رو گفتم:"فکر کنم" یعنی مطمئن نیستم.:42::37:
دوست خوب من! چرا زود ناراحت میشی! واسه منم حرف شما جالب بود و موجب شد برم تو نت و جستجو کنم و به اطلاعات خودم اضافه بشه!اگر جسارتی به شما کردم منو ببخشید:10::11::40:

metaler-soad
28-12-2008, 18:26
اینم بازی خوبی هست

البته وقتی متال رو بازی کردم سبک دوربینش منو یاد یه بازی انداخت اگه گفتین؟؟؟ :31:

gta (البته توی ps1) :46:

Legend
28-12-2008, 23:18
لينك مستقيم بازي از رپيدشير با قابليت ريسوم به پست اول اضافه شد...:20:

punisher 007
29-12-2008, 12:01
سلام ، خطای kern-exec3 چیه؟؟؟؟؟؟ اگه میشه یه نفر لینک دانلود c++ carbide رو برامون بذاره تا یه فکری به حال ان78 بکنیم

Legend
29-12-2008, 12:05
سلام ، خطای kern-exec3 چیه؟؟؟؟؟؟ اگه میشه یه نفر لینک دانلود c++ carbide رو برامون بذاره تا یه فکری به حال ان78 بکنیم

دلايلش ميتونه جاگذاري غلط فايل txt باشه...
يا كمبود رام...
يا ايراد از نصب بازي و كلاينت...
بازي رو پاك كنيد و كلاينت رو هم دوباره نصب كنيد...

++C هم تو سايت نوكيا هست...

only4you_mehr
30-12-2008, 17:49
منم این بازی رو تموم کردم
فقط با دوربینش نتونستم خوب کار کنم چون با 5700 بازیش کردم :دی

feryshad
31-12-2008, 12:34
آقا این نیکیتا رو چجوری باید گرفت؟
تو اون اتاقی که از پشت شیشه نیکیتا معلومه و جلوی در اتاق هم لیزرهای سه تایی هست چجوری باید رد شد؟
از اون سوراخ رو دیوار هرکاری کردم نشد.
اونقدر هم فک میزنن با هم که حوصله نمیکنه بشینه همه رو بخونه ببینه چی میگن!

Legend
31-12-2008, 12:37
آقا این نیکیتا رو چجوری باید گرفت؟
تو اون اتاقی که از پشت شیشه نیکیتا معلومه و جلوی در اتاق هم لیزرهای سه تایی هست چجوری باید رد شد؟
از اون سوراخ رو دیوار هرکاری کردم نشد.
اونقدر هم فک میزنن با هم که حوصله نمیکنه بشینه همه رو بخونه ببینه چی میگن!

بايد با همون نيكيتا كه دستته اون كنترل ها رو از تو همون كانال بزني...3 يا 4 تا بود فكر كنم...

feryshad
31-12-2008, 12:44
بايد با همون نيكيتا كه دستته اون كنترل ها رو از تو همون كانال بزني...3 يا 4 تا بود فكر كنم...
مرسی سرعت عمل
کدوم نیکیتا؟
من هنوز نیکیتا رو نگرفتم.
اونجایی که از آسانسور میاد بالا. یه دری هست که جلوش لیزر داره از کنار در از پشت شیشه توی اتاق معلومه.
کنار شیشه هم یه کمد داره که توش تیر نیکیتا هست ولی چون هنوز نیکیتا ندارم نمیگیردش. کنار کمد هم یه سوراخی داره که هرکاری میکنم نمیره توش

Legend
31-12-2008, 12:58
مرسی سرعت عمل
کدوم نیکیتا؟
من هنوز نیکیتا رو نگرفتم.
اونجایی که از آسانسور میاد بالا. یه دری هست که جلوش لیزر داره از کنار در از پشت شیشه توی اتاق معلومه.
کنار شیشه هم یه کمد داره که توش تیر نیکیتا هست ولی چون هنوز نیکیتا ندارم نمیگیردش. کنار کمد هم یه سوراخی داره که هرکاری میکنم نمیره توش

الان چون لول كارتت رفته بالا بايد برگردي تو يكي از اون در هاي لول 2 يا 3 هست...اونجا بت نيكيتا ميده...

feryshad
31-12-2008, 13:03
الان چون لول كارتت رفته بالا بايد برگردي تو يكي از اون در هاي لول 2 يا 3 هست...اونجا بت نيكيتا ميده...
بازم مرسی

ولی در کل با اویل بیشتر حال کردم.
بازی ای که توش کشت و کشتار و سلاح های زیاد نباشه اصلا حال نمیده :دی

Legend
31-12-2008, 13:16
بازم مرسی

ولی در کل با اویل بیشتر حال کردم.
بازی ای که توش کشت و کشتار و سلاح های زیاد نباشه اصلا حال نمیده :دی

اويل زود تموم ميشه..حال نميده..باز متال يه كم بيشتر فكر ميخواد...كاش يه سايلنت هيل تپل هم ريليز شه....من 4 تا شو تموم كردم تو ps ها...:40:

feryshad
31-12-2008, 15:31
اويل زود تموم ميشه..حال نميده..باز متال يه كم بيشتر فكر ميخواد...كاش يه سايلنت هيل تپل هم ريليز شه....من 4 تا شو تموم كردم تو ps ها...:40:
اینم تموم شد.
هواستم بدوئم برم تفنگ این یارو آخریه رو بگیرم که نشد :دی

من هر دوتا رو واسه بار اول 2 ساعت و نیمه تموم کردم. اینو دیگه دوباره نمیرم. ولی اویل رو تو هر سه تا سختیش رفتم و بازم واسه سرگرمی میرم. که آخرش هم زیر یه ساعت رسید. ولی کاش تو اویل هم بیشتر شخصیت داشت واسه کشتن :دی

only4you_mehr
31-12-2008, 20:22
می گم دورینش رو گوشی های دیگه روونه ؟
اون عنکبوت های آبی رو باید چی کار کرد ؟

Legend
31-12-2008, 20:40
می گم دورینش رو گوشی های دیگه روونه ؟
اون عنکبوت های آبی رو باید چی کار کرد ؟

بايد ازشون عكس بندازيد...

ahmad72
31-12-2008, 22:49
منم تمومش کردم.همین که تو بازی راه نمی رفت و می دوید خیلی ارزش داشت.فقط نمی دونم چرا 160 پوینت بیشتر بهم نداده با اینکه هم خودش و هم تمرین هاشو تموم کردم؟!
اگه کمتر می خواست از در ها بگذری خیلی بهتر بود.
ولی در کل فوق العادست این متال...
راستی خداییش با تمرین هاش حال کردین چقدر منطقی بود؟کدوم بازی تمرین های به این منطقی (منطقیی!)داره؟

metana
11-01-2009, 12:19
من 5700 دارم. راهی هست که با دوربین درست کار کنه؟
چون دوربینش کنارشه، چپو راست که میبرم، بالا پایین میره.

Arshia001
11-01-2009, 15:38
نه جیگر جون منم با 5700 همین مشکلو داشتم هیچ راهیم نداره!

IPHONE 3g
12-01-2009, 14:24
سلام تو اونجا که اموزشی (اسمش یادم رفته).

یه جا چند تا دیوار رنگی جلومه و یه تفنگ دارم و روی بعضی دیوار ها عکس های رنگی هست باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Majid-6120
12-01-2009, 14:45
سلام تو اونجا که اموزشی (اسمش یادم رفته).

یه جا چند تا دیوار رنگی جلومه و یه تفنگ دارم و روی بعضی دیوار ها عکس های رنگی هست باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

باید با توجه به رنگه دری که میخوای ازش رد شی باید یکی از عکس هارو انتخاب کنی تا لباست اون رنگی بشه.
برای این کار Equip رو بزن و Camouflage رو انتخاب کن.بعد روبه روی رنگ مورد نظر وایسا و کلیک کن تا یه کادر بیاد ونشون بده که لباست چه رنگی میشه.دوباره کلیک کن تا رنگ لباست عوض بشه تا بتونی از در رد بشی.

موفق باشی

Legend
17-01-2009, 14:24
سلام
بچه ها كسي امتياز هاي hardcore رو گرفته؟ اگه آره يه توضيحي بديد...

Majid-6120
17-01-2009, 14:35
سلام
بچه ها كسي امتياز هاي hardcore رو گرفته؟ اگه آره يه توضيحي بديد...
من فقط very long time... رو گرفتم که تقریبآ 1.5ساعت مدام بازی کردم.

Legend
17-01-2009, 14:51
من فقط very long time... رو گرفتم که تقریبآ 1.5ساعت مدام بازی کردم.

خيلي ستمه كه...ولي اين بار ميگيرمش...واسه جمع كردن اون سوسكها هم خوبه...:27:

Aseman e ghermez 2
24-02-2009, 23:37
واقعا بازی توپی بود تموم کردمش (البته ماهی یه بار بازی میکردم)(شوخی)
خیلی بی نقص بود و شباهت فراوانی با بقیه بازی های متالگیر داشت یکیش که خیلی جالب بود لباس تغییر رنگش بود .
با تشکر "خش خش خشی"

omid king
26-02-2009, 03:17
دوستان من اینجا گیر کردم.

وقتی میرم جلو در پوشیده میشه hlp me plz

Legend
26-02-2009, 17:24
دوستان من اینجا گیر کردم.

وقتی میرم جلو در پوشیده میشه hlp me plz
اینجا باید بری...رنگتو مثله لباس اون تروریست ها کنی...یعنی خاکی...

شاد باشی:40:

omid king
26-02-2009, 19:27
من اینبار اینجا گیر کردم=

هر چی میکنم وارد اون سوراخه نمیشه یونس کمک

Legend
26-02-2009, 19:34
من اینبار اینجا گیر کردم=

هر چی میکنم وارد اون سوراخه نمیشه یونس کمک
گیر واگیریه...:31:
باید برگردی تویه قسمتی که اسمش یادم نیست...فکر کنم Armory بود..اونجا یه اسلحه بت میده...باش از تو این کانال باید کنترل لیزر ها رو بزنی...

omid king
28-02-2009, 15:42
به کمک اقا یونس تمومش کردم:11:

ولی اینبار در قسمت vr training در قسمت sneaking mode livel level 04 گیر کردم:31::31: یونس help

Legend
28-02-2009, 15:52
به کمک اقا یونس تمومش کردم:11:

ولی اینبار در قسمت vr training در قسمت sneaking mode livel level 04 گیر کردم:31::31: یونس help
عکس بزار...من یادم نیست کدومه...:31:

omid king
01-03-2009, 15:06
عکس بزار...من یادم نیست کدومه...:31:

چطور باید از جلوی این اقا پسره گذشت؟؟؟؟

Legend
01-03-2009, 15:09

چطور باید از جلوی این اقا پسره گذشت؟؟؟؟
من اين مرحله رو خارج از قواعد رد كردم..بعد فهميدم چجوري بده و من چجوري رفتم...:31:

بايد بري كنارش بعد از اين لبه ديوار آويزون شي و تا اون ور بري و بياي بالا...البته حدس ميزنم...چون من زدمش و رفتم...:27:

omid king
01-03-2009, 15:16
بايد بري كنارش بعد از اين لبه ديوار آويزون شي و تا اون ور بري و بياي بالا...البته حدس ميزنم...چون من زدمش و رفتم...:27:

منم همین طور سرم رو انداختم پایین رفتم:31::31::31: یونس thanks

ahmad72
01-03-2009, 20:00
بايد بري كنارش بعد از اين لبه ديوار آويزون شي و تا اون ور بري و بياي بالا...
آره.باید همین کارو بکنی...

البته حدس ميزنم...چون من زدمش و رفتم...
من که هرطور زدمش باختم!!!!

Viren
19-03-2009, 13:47
چقدر سخته
راهنمای مراحل نداره؟؟!

IPHONE 3g
19-03-2009, 14:46
نه فعلا.

شما هر جا موندی عکس بزار یا توضیح بده کجا موندی تا کمکت کنن.

ali_ranger22
14-05-2009, 14:48
بچه ها بازی واسه من اجرا نمیشه ! ارور میده
encrypted assets cannot be loaded

Legend
14-05-2009, 17:05
بچه ها بازی واسه من اجرا نمیشه ! ارور میده
encrypted assets cannot be loaded
یه ارور انقلابی...:o
اعتراف میکنم تا حالا مشابهشو ندیدم..: دی
خودت باهاش ور برو...نصب دوباره بازی...نصب مجدد کلاینت و ...

ali_ranger22
14-05-2009, 17:11
بازی رو دوباره نصب کردم ولی بازم همینو میده !! :31:

Legend
14-05-2009, 17:19
بازی رو دوباره نصب کردم ولی بازم همینو میده !! :31:
گوشیو ریست کن...خیلی کارا میشه کرد..همرو انجام بده...پشتکار داشته باش علی...: دی

ali_ranger22
14-05-2009, 19:15
نمیشه :31: همون بی خیالش شم بهتره ! :دي

king-hitler2
26-06-2009, 17:53
یه ارور انقلابی...:o
اعتراف میکنم تا حالا مشابهشو ندیدم..: دی
خودت باهاش ور برو...نصب دوباره بازی...نصب مجدد کلاینت و ...

اقا برا منم همین پیغام رو داد
بازی رو پاک کردم
کلاینت رو همینطور فایده ای نداشت

Legend
26-06-2009, 18:22
اقا برا منم همین پیغام رو داد
بازی رو پاک کردم
کلاینت رو همینطور فایده ای نداشت
رو گوشی شما که اجرا نمیشه دوست عزیز...! یعنی اگرم بشه تریل میشه..!

miladddd
28-08-2009, 16:10
سلام

ببخشید که این تاپیک قدیمی رو بالا آوردم

آخه 6220 رو تازه هک کردم ذوق دارم!

این بازی رو گوشی من نصب میشه، تا مرحله لود داخل بازی هم میره ولی ارورkern exec 3. رو میده و بیرون میاد

3 تا بازی دیگه نصب کردم مشکلی نداشتن و اجرا شدن

راهنمایی میکنید؟

*M!L4D*
28-08-2009, 23:20
سلام

ببخشید که این تاپیک قدیمی رو بالا آوردم

آخه 6220 رو تازه هک کردم ذوق دارم!

این بازی رو گوشی من نصب میشه، تا مرحله لود داخل بازی هم میره ولی ارورkern exec 3. رو میده و بیرون میاد

3 تا بازی دیگه نصب کردم مشکلی نداشتن و اجرا شدن

راهنمایی میکنید؟

سلام ...
این بازی با FP2/6220 مشکل داره ... یعنی کرکش مشکل داره و اجرا نمیشه ...! برای اینکه وقتتونو الکی صرف دانلود بازی های ناسازگار نکنید به تاپیک مخصوص FP2 مراجعه کنید

mohamadreza666
08-09-2009, 18:55
من هز کاری کردم این فایل extract نشد به کوچکی و بزرگی حروف پسورد هم توجه کردم کپی پیست هم کردم نشد!!!
نمیدونین باید چی کار کنم؟؟؟!!!

Legend
08-09-2009, 19:11
من هز کاری کردم این فایل extract نشد به کوچکی و بزرگی حروف پسورد هم توجه کردم کپی پیست هم کردم نشد!!!
نمیدونین باید چی کار کنم؟؟؟!!!
از کدوم لینک دانلود کردی؟ پست 1 که پسورد نداره!

mohamadreza666
08-09-2009, 20:17
از کدوم لینک دانلود کردی؟ پست 1 که پسورد نداره!

از این
سبز باشی...!!!:10:

Legend
08-09-2009, 21:24
از این
سبز باشی...!!!:10:
پسوردش تو پست اول تاپیکش هست.

Legend@P30World.COM

mohamadreza666
08-09-2009, 22:49
پسوردش تو پست اول تاپیکش هست.

Legend@P30World.COM

مرسی یونس جون اما بازم هر کاری کردم نشد...!!!
بازم تشکر!!!:11:
از یه جا دیگه دانلود کردم وقتی روی new game کلیک میکنم این ارور رو میده چی کار کنم؟؟؟!!!
metal gear solid mobile exited with an eror
سبز باشی...!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

*M!L4D*
08-09-2009, 23:39
مرسی یونس جون اما بازم هر کاری کردم نشد...!!!
بازم تشکر!!!:11:
از یه جا دیگه دانلود کردم وقتی روی new game کلیک میکنم این ارور رو میده چی کار کنم؟؟؟!!!
metal gear solid mobile exited with an eror
سبز باشی...!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
این بازی با گوشی های FP2 مشکل داره ...!
گوشیه شما چیه ؟

aban366
09-09-2009, 10:35
دوستان من این بازی رو نصب کردم اما موقعی که وارد میشه میاد بیرون و نمیتونه اجرا کنه.گوشیمم n86 هستش؟

mohamadreza666
09-09-2009, 14:11
این بازی با گوشی های FP2 مشکل داره ...!
گوشیه شما چیه ؟
6220 دارم میلاد جان!!!
راه نداره درستش کنیم؟؟؟
مرسی!!!

*M!L4D*
09-09-2009, 15:31
6220 دارم میلاد جان!!!
راه نداره درستش کنیم؟؟؟
مرسی!!!
نه محمد رضا جان ... متاسفانه راهی نداره ...! باید سوخت و ساخت

aban366
09-09-2009, 21:23
اقا میلاد عزیز جواب من چی؟رو n86 کار نمیکنه؟من نصب کردم اما وارد بازی میخواد بشه صفحه سیاه میاد که ارور نوشته؟

*M!L4D*
09-09-2009, 22:03
اقا میلاد عزیز جواب من چی؟رو n86 کار نمیکنه؟من نصب کردم اما وارد بازی میخواد بشه صفحه سیاه میاد که ارور نوشته؟

نه ... رو N86 هم جواب نمیده .. به طور خلاصه بگم رو Symbian 9.3 /FP2 جواب نمیده ...!

xlife
26-04-2010, 13:07
سلام یونس جان من رو حواله نکن جایی دیگه زمین گیرتم این بازی رو می زنم میگه باید پاکش کرد عیب از کجاست راهی هست که بتونم انجام بدم خاک زیر پاتیم بابا

Majid-6120
23-09-2010, 22:17
سلام

امروز میخوام روشی رو بگم که بتونین این بازی رو روی گوشی های FP2 به صورت فول اجرا کنید!

اول طبق معمول که گوشیتون رو هـــک می کنید و کلاینت ریپک شده رو دانلود می کنید (تویه انجمن همش هست) و بعد از نصب این مراحل همیشگی این کار ها رو به ترتیب انجام بدید:

1 - نسخه تریل این بازی رو از سایت N-Gage و یا از توی انجمن بگردید و پیدا کنید.

2 - بعد از نصب ، همه پچ های رام پتچر رو غیر فعال کنید و بازی رو اجرا کنید.

3 - بعد از اجرا بازی به منوی بازی که رسیدید دکمه منوی گوشی رو بزنید و بدون خارج شدن از بازی به منو برید.

4 - در رام پتچر ، open4all رو فعال کنید و با برنامه X-Plore به حافطه ای که بازی رو نصب کردید(C یا E ) برید و توی پوشه Private ، پوشه 20010925 v رو پیدا کنید و فایلی که توی لینک زیر گذاشتم رو به اونجا انتقال بدید!

- حالا برنامه x-plore رو ببنید و همه پچ هارو غیر فعال کنید و به بازی برگردید و از فول بودن بازیتون لذت ببرید!

فایل مورد نیاز :

zehneziba11
13-01-2011, 19:07
سلام

فایل مورد نیاز :

من با دانلود فایل مشکل دارم
میشه خواهش کنم جای دیکه قرار بدبد
راستی دوست عزیز کلایت من فکر کنم n-gage_1.40_1557 باشه به نظرتون مشکل نداره ...؟
راستی بازی با این شیوه تست شده..؟ مشکلی نداره..؟

با تشکر:40: