PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اورکلاک CONNECT3D 4670 ac

D_z_z
25-12-2008, 00:54
سلام
من میخوام این کارتو اور کنم ! ولی نمیدونم حد اکثر تا چقدر اور میشه فقط اینو میدونم که خیلی بیشتر از 4670 معمولی اور میشه! دمای عادیش 40 درجه هست هر چی core و memory رو میبرم بالا دما تغییری نمیکنه!
میزان دما باید واسه این کار در حالت عادی بعد از اور کلاک تا چقدر برسه ؟؟ دما از چه حدی بره بالاتر به کارت فشار میاره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با توجه به این عکس چقدر دیگه میتونم ببرم بالا؟
راستی اونی که با فلش مشخص کردم دمای چیه؟

mhv_kntu
25-12-2008, 05:01
اورکلاک که همه چیزش دما نیست.
این کارت قدرتش تا یه حدی بالا میره و بعد اون دیگه بیخودی core و memory رو بالا بردی.
توانایی این کارت با اور حداکثر 5 درصد بالا میره.
خودت کم کم core و memory رو بالا ببر و بعد از هر بالا بردن یه تست 3dmark06 ازش بگیر ببین تا چه حدی مفید بالا میره.

Mahdi_Moosavi
25-12-2008, 20:44
سلام
من میخوام این کارتو اور کنم ! ولی نمیدونم حد اکثر تا چقدر اور میشه فقط اینو میدونم که خیلی بیشتر از 4670 معمولی اور میشه! دمای عادیش 40 درجه هست هر چی core و memory رو میبرم بالا دما تغییری نمیکنه!
میزان دما باید واسه این کار در حالت عادی بعد از اور کلاک تا چقدر برسه ؟؟ دما از چه حدی بره بالاتر به کارت فشار میاره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با توجه به این عکس چقدر دیگه میتونم ببرم بالا؟

دمای حالت IDLE همیشه پایینه ، چون بیشتر قسمت 2D GPU فعال هست . برای تست حرارتی و پایداری می تونید از برنامه OcctGPU استفاده کنید .

لینک دانلود برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه رو اجرا کنید و تیک Error Check رو بزنید و برنامه رو با انتخاب GO ران کنید . بعد از گذشت 300 ثانیه ، به حذاکثر حرارت رسیده اید . همچنین در حالی که برنامه در حال اجراست به عدد جلوی Error توجه داشته باشید ، در صورتی که عدد مورد نظر هر عددی غیر از صفر ( 0 ) باشد ، اورکلاک شما ناپایدار است .

نکته : دراین برنامه با استفاده از تکنیک های خاص ، بیشترین فشار به GPU کارت گرافیک شما وارد می شود ، به همین دلیل این برنامه دمای GPU را معمولا حدود 5 الی 10 درجه بیشتر از Game ها بالا می بره ، حداکثر دمای کاملا safe برای کارت گرافیک شما می نونه حدود 85 درجه باشه .

Memory Clock Defult کارت شما چند هست ؟ اگه 1000mhz هست ، می تونید تا 1100Mhz اورکلاک کنید .

GPU Clock هم من با برد Refrence که تست کردم تا 810Mhz پایداری کامل داشتم . شما با خنک کننده غیر مرجع احتمالا بتونید بیشتر هم Set کنید .

Core Temp #1 : GPU Display I/O

دمای کنترلر ورودی و خروجی تصویر GPU هست .

===============

Core Temp #2 : GPU Memory I/O

دمای کنترلر ورودی و خروجی حافظه GPU هست .