PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سه تا از پارتیشن هام نیست !!؟؟

kharazmii
24-12-2008, 15:47
سلام
دوستانی که می تونند کمکم کنند
MBR هاردم صدمه دیده و از شش تا پارتیشنی که داشتم سه تای آخر حذف شده و نیست و در Device Manager فضای اون سه تا پارتیشن رو خالی می زنه
چطوری می تونم اطلاعات اون سه تا پارتیشن رو بارگردونم لطفا کمکم کنید چون اطلاعاتش رو لازم دارم

ممنون

avecina.ir
24-12-2008, 16:03
سلامم منم با یک سیستمی مشکلی به مراتب بدتر داشتم:کل پارتیشن ها پرید و یک فضای Unallocate یعنی فرمت نشده!! :18:بوجود اومده بود درست مثل یک هارد نو!!:31:
ولی توی همین فروم مطرح کردم و دوستان متبحر در امر ریکاوری٫ برنامه ی کم حجم اما فوق العاده قدرتمند و معجزه گر GetDataBack رو معرفی کردن و با اون تونستم همه ی اطلاعات رو برگردونم!!!!!!!!:18: فقط با همین برنامه کار کن و بقیه ی برنامه ها رو بریز توی سطل زباله:2:
توی فروم یا گوگل جستجو کن پیداش میکنی.سعی کن نسخه ی همراه با کرکش رو دانلود کنی.ضمنن دو نسخه داره:یکی واسه بازیابی پارتیشن ها با فرمت فایل FAT و یکی واسه بازیابی NTFS
اینم یک لینک که توی گوگل یافتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kharazmii
24-12-2008, 16:30
آقا avecina.ir مرسی
نصبش کردم ولی 2 ساعت می شه که داره هارد رو سکتور به سکتور می خونه هنوز 50% مونده
امیدوارم که جواب بده وگر نه خیلی بد می شه

kharazmii
24-12-2008, 17:58
بالاخره بعد از 2 ساعت تونستم تمام پارتیشن ها و اطلاعات رو مثل روز اول مرتب و دست نخورده بازیابی کنم
خوب اگر کسی هم مشکل من رو داشت می تونه با نرم افزار PTDD_Partition_Table_Doctor_3.5 به راحتی پارتیشنهای از دست رفته رو بازیابی کنه دقیقا مثل روز اول
خدا رو شکر داشتم سکته میزدم آخه 120 گیگابایت اطلاعات شرکتها داشت می پرید :31: