PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چي پيشنهاد مي كنيد واسه كاراي معمولي ؟!؟

J A V I D
24-12-2008, 12:12
سلام

از همه بگم من از سخت افزار سررشته اي ندارم !

اينكه يه چيز خر كار مي خوام به این زودی ها امکان تعویض ندارم ! برا كارم مي خوام يعني نمي خوام بشينم تو خونه يا واسه كلاس گذاشتن ازش استفاده كنم ! دائم اين ور اون ورم و طبيعتا بايد اينم با خودم بكشونم اينور اون ور ! توجه داشته باشيد زياد مسافرت مي ره اين لب تاپ اونم با اتوبوس!!

چه برندي رو پيشنهاد مي كنيد ؟!؟ خواهش دعوا نكنيد كه كدوم بهتره نمي دونم من فلان چيزو دارم پس اين بهتره اينا نباشه ! مثل انجمن گوشي ها ! ترجيح مي دم كسايي كه كارشون اينه يا زياد برندهاي مختلف عوض كردن در اين مورد بيشتر كمك كنن !

نهايت بودجه 1200 بتركون 1300 هزار تومنم بالاتر يا پايين تر نمي تونم بدم ! ظاهر و زيباييشم اصلا برام مهم نيست !

صد در صد بشه روش ويندوز ويستا اولتيميت رو نصب كرد ! ويندوز قانوني دارم .....! نمي خوام خيلي باهاش بازي كنم ولي گاهي بيكار شديم شايد يه روز در هفته بتونم باهاش يه چيزايي بازي كنم ! در ضمن مودم هم داشته باشه !

شيش با توجه به نكات بالا تو بازار اكثر مغازه دار ها بهم vostro 1510 پيشنهاد دادن ! اچ پی 1135 هم بهم پیشنهاد دادن !!

J A V I D
27-12-2008, 16:37
من نمی دونم چرا تو انجمن هر سایتی تاپیک باز می کنم کسی جواب نمی ده !!! سوال سختی پرسیدم چیه جریان !