PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Battlefield 2 آنلاین

blackfox
24-12-2008, 11:45
خیلی وقته Battlefield 2 بازی می کنم . گذاشته بودم کنار و الان دوباره شروع کردم ( البته آنلاین ) . ولی یه مشکلی دارم .
مشکل اینه وقتی بازی رو single و آفلاین بازی می کنم هیچ مشکلی ندارم ولی وقتی آنلاین می خوام بازی کنم و به سرور وصل میشم ، بعد از مدتی که بازی می کنم یهو بازی گیر میکنه و بسته میشه :41: .
بارها و بارها این اتفاق افتاده و کلافم کرده . معمولا از پله که میرم بالا وقتی به ته ش می رسم یهو خارج میشه و یا بی دلیل وسط بازی ! مشکل از کرک نمی تونه باشه چون آفلاین راحت میشه بازی کرد .

اگه اطلاعاتی دارین دریغ نکنید :11:

ممنون

blackfox
25-12-2008, 23:37
21 نفر تا حالا به این تاپیک سر زدن ، حتی یه نظر خشک و خالی هم ندادند !!

فک کنم برم تو فروم های خارجی سوالم رو مطرح کنم زودتر جواب میگیرم .

منون از کمکتون !

bersam
26-12-2008, 00:13
خب اصولا همه که اومدن از این بازی سر در نیاوردن و نمی تونستن کمکی بکنن !!!!! وگرنه کسی دریغ نمی کنه که !!!!!!

blackfox
26-12-2008, 07:32
خب اصولا همه که اومدن از این بازی سر در نیاوردن و نمی تونستن کمکی بکنن !!!!! وگرنه کسی دریغ نمی کنه که !!!!!!

یعنی می خوای بگی نمی دونن Battlefield 2 چیه ؟ بازی از این تابلو تر ؟

AHMAD FEAR
26-12-2008, 12:56
عزیزم اینجا اکثرشون جوجه بازی خورن و دنبال عروسک بازی هایی مثل وار کرافت و wow هستن کسی بازی کن حرفه ای نیست اگه سوالی در مورد cod4 و cod5 داشتی از من بکن حیف که خیلی وقته بتلفیلد رو گذاشتم کنار

m110_110
27-12-2008, 14:26
سلام
ما که هر کار می کنیم نمی تونیم شبکه کنیم
می شه بگید اصلا چه طور می شه شبکه کرد؟

blackfox
28-12-2008, 15:16
سلام
ما که هر کار می کنیم نمی تونیم شبکه کنیم
می شه بگید اصلا چه طور می شه شبکه کرد؟

اگه اینترنتی بخوای بازی کنی باید یه اکانت گیم اسپای داشته باشی و با اون کانکت شی .
برای شبکه تو گیم نت هم از گزینه لوکال استفاده کن .
البته یه سرور تحت داس هم می تونی راه بندازی که معمولا فایل هاش همراه بازی نصب میشه . اسم فایل BF2ServerLauncher.exe هست که کار باهاش یه کم حرفه ایه و می تونی حتی سرور تحت اینترنت راه بندازی به طوری که اسم سرورت تو لیست سرورای بازی لیست بشه ولی خوب باید اینترنتت خیلی خیلی پر سرعت باشه :)

sub-black
04-01-2009, 13:40
only BF2
ان هم از نوع انلاین من که برای bf2 رفتم سرعتم 256 کردم

jeny
06-01-2009, 17:57
من هم همين مشگل رو داشتم خيلی اعصابمو خورد کرده بود
مشگل از کرک بازيه
بايد سی دی شو بخری بعد ازش ايميج بگيری
بعد بيا سرور German FunKillaz

vendee
09-01-2009, 19:01
blackfox میتونی توضیح بدی چگونه میشه انلاین بازی کرد.

البته خودم یه نقشه مخصوص داشته باشم و اسم من تو لیست باشه

blackfox
13-01-2009, 17:07
بالاخره موفق شدم !!
bf2 ورژن اولیه ش وقتی بخواید انلاین بازی کنید ، به محضه این که یه نفر دیگه با سی دی کی ای که شما استفاده می کنید شما آنلاین بشه ، از بازی پرتتون می کنه بیرون و به اصطلاح crash to desktop میشید . راه حل مشکل اینه که پچ 1.41 رو دانلود کنید و نصب کنید ( تقریبا 550 مگ ) که بعده نصب اون پچ و کرک مناسب ، میشه آنلاین بازی کرد ( تو سرور های کرک شده که تعدادشون خیلی زیاده ! ) و بدون ترس از این که به خاطر سی دی کی پرت بشید بیرون بازی رو ادامه بدید ولی مشکل اینه که پانک باستر به محض این که بفهمه فایل exe لانچ بازی کرک شده ست ، خوده پانک باستر کیکتون می کنه !! راه حل خیلی ساده ست . کافیه بازی رو از اول نصب کنید ، پچ رو نصب کنید و دقت کنید که بازی نباید کرک بشه . به جاش باید از یه مینی ایمیج استفاده کنید که در واقع کار دی وی دی اصلی رو براتون انجام بده و بازی پیغام مربوط به "سی دی اصلی رو در درایو قرار بدید" رو دیگه نده .
خیلی دنبال یه مینی ایمیج مناسب گشتم تا یکی پیدا کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیدوارم دیگه همه بتونن راحت باتلفیلد 2 رو آنلاین بازی کنن .
نکته مهم اینه که این میسی ایمیج برای تمام نسخه ها ( از ورژن اصلی تا پچ 1.41 ) کاربرد داره .

به امید روزی که سرورای باتلفیلد هم تو ایران راه بیفته ;-)

aram24
23-01-2009, 15:34
سلام دوست عزیز من میخوام بتلفیلد 1942 رو آنلاین بازی کنم میتونی کلی و از اول راهنماییم کنی
اگه راهکاری هم برای بازی panzers 1 داری ممنون میشم کمکم کنی ..