PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون در مورد Toshiba G900 چیه دوستان ؟!

M.C.
23-12-2008, 11:07
سلام دوستان
میخواستم ppc بگیرم اولن میخواستم نظرتون رو در مورد Toshiba G900 بدونم و قیمت کنونیش رو بدونم و دومن
اگر ppc دیگه ای رو در نظر دارید که زیر 500 دلار هست مطرح کنید ممنون میشم...

{ از اینجا نمیخوام بگیرم }

ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

XFACTOR
23-12-2008, 14:29
این مدل توشیبا دو تا مشکل داره یکی خیلی سنگینه دوم رمی که به شما ارائه میده فقط 40 مگه که خیلی کمه که مطمئنا دچار مشکل خواهید شد با این مقدار . ولی در کل به نظر من به جز مشکل رم دشتگاه خوبیه و عیبی بهش وارد نیست البته از نظر من ... گرچه شنیدم که کاربرای این دیوایس از رسپانس کند و ضعیف دستگاه می نالن ولی خودم کار نکردم نمی تونم اظهارنظر درستی بکنم.

به اینجا یه سریبزنین بد نیست : portegeclub.com

متاسفانه من قیمتای خارج ازکشور رو ندارم تا کمکی بهتون بکنم ... شرمنده ...
ولی از مدلای دیاموند و تاچ پرو غافل نشن ... البته اگه دستگاه رو بیشتر برای مولتی مدیا می خواین امنیا هم بد چیزی نیست

M.C.
23-12-2008, 20:40
این مدل توشیبا دو تا مشکل داره یکی خیلی سنگینه دوم رمی که به شما ارائه میده فقط 40 مگه که خیلی کمه که مطمئنا دچار مشکل خواهید شد با این مقدار . ولی در کل به نظر من به جز مشکل رم دشتگاه خوبیه و عیبی بهش وارد نیست البته از نظر من ... گرچه شنیدم که کاربرای این دیوایس از رسپانس کند و ضعیف دستگاه می نالن ولی خودم کار نکردم نمی تونم اظهارنظر درستی بکنم.

به اینجا یه سریبزنین بد نیست : portegeclub.com

متاسفانه من قیمتای خارج ازکشور رو ندارم تا کمکی بهتون بکنم ... شرمنده ...
ولی از مدلای دیاموند و تاچ پرو غافل نشن ... البته اگه دستگاه رو بیشتر برای مولتی مدیا می خواین امنیا هم بد چیزی نیست
ببخشید اما internal memory ی این ppc تا اونجائی که در جریان هستم 40 مگ هست و حافظه ی MiniSD هم تا 2 گیگ پشتیبانی میکنه !
و RAM & ROM این مدل توشیبا 128 هست...
و به پردازنده ی اینتل با سرعت 520 مگاهرتز مجهز هست...
{ نمیدونم دقیقا ولی 520 مگاهرتز ضعیفه میون ppc ها؟ }

وزن این مدل از توشیبا رو دقیقا نمیدونم ولی نزدیک 190 گرم هست و HTC Touch HD {Weight: 146.4 grams}1 هست...

به نظر من که ضعف های این ppc نداشتن GPS , FM Radio , TV Reciver و وزن نسبتا بالاشه...
---
و اینجا چندتا سوال هم برام پیش اومده...
- این ppc مجهز هست به ویندوز موبایل 6.0 قابلیت آپدیت به 6.1 و در آینده به نسخه های بالاتر وجود داره ؟!
- حجم صدای گوشی ظاهرا Volume 140cc هست...و نسبت به خیلی از پاکت پی سی و گوشی ها بالاتر هست ، ظاهرا...میخواستم بدونم دقیقا CC اینجا به چه معنیه و مخفف چه کلماتی هست ؟!
و چندتا اسپیکر داره !؟

- قیمت داخل رو دارین ؟!
مرسی از توجه و راهنمائیت دوست عزیز :11::20:

M.C.
24-12-2008, 12:52
دوستان اگر ممکن هست یکم زودتر جواب بدن...یک هفته بیشر وقت ندارم...
و میخوام تصمیم بگیرم برای خرید این گوشی قبل از سال میلادی...

مرسی

XFACTOR
24-12-2008, 15:39
بله درسته 128 مگ رم داره ولی اگه دقت کنی 40 مگ بیشتر یوزر مموری نداره و نمیده !

در مورد پردازنده هم بحثی نیست و مشکلی نداره .

در مورد اون سوالتون اطلاعی ندارم.

به اینجا یه نگاهی بندازین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعدشم در مورد ویندوز 6 یا 6.1 اطلاعی ندارم که رام افیشال براش راوه شده یا نه اگرم نشده باشه مطمئنن نسخه کوک شدش هست . تو همون سایتی که بهتون دادم وینهای 6 و 6.1 ر. براش کوک کردن .

میشه رم بیشتر از 2 گیگ رو هم روش ریخت اگه وینش 6 یا 6.1 باشه یا پچ لازم براش روی وین 5 نصب شده باشه ... شایدم روش خاصی رو بخواد که من از جزئیاتش خبر ندارم .

نظر کلی به نظر من دستگاه خوبیه اسکرین 3 اینچ واید وی جی ای هم داره . اگه با قیمت مناسبی بتونین تهیه کنین خوبه . تو داخل من که ندیدم

بایییییییییییییییییییییی

XFACTOR
24-12-2008, 15:40
دور و ور 500 قیمت معقولیه برای دستگاهی با این مشخصات و قابلیت .

راستی یه چیزی که شاید براتون جالب باشه اینه کیفیت ساخت این دستگاه بسیار بالاست .... یه چیز دیگه اونم اینکه ساخت japan هستش

M.C.
24-12-2008, 16:59
بله درسته ساخت ژاپن هست و باید همون طور که فرمودی کیفیت بالائی داشته باشه ، یعنی امیدوارم : دی
و در مورد آپگرید کردن وین موبایل و پچ برای ساپورت بیشتر مموری کارت رو میشه بیشتر توضیح بدی اگر میتونی ؟

من زیاد وارد نیستم با مباحث گوشی... : دی

مرسی از کمکت... ;)

XFACTOR
26-12-2008, 14:39
در مورد رم باید بگم که ساپورت sdhc یه امکان نرم افزاریه نه سخت افزاری و می تونی با پچی که تو نت هست اگه ویندوز موبایل دستگاهت 5 هست بوسیله این پچ این قابلیت رو بهش بدی البته اگه وین 6 یا 6.1 داشته باشه که دیگه مشکلی نیست چون تواین نسخه از ویندوز به صورت پیش فرض از sdhc پشتیبانی میکنه !

milad_Z
28-12-2008, 15:27
فکر میکنم گوشی خوبی باشه.....ولی بذار یه مدت بگذره دست این و اون ببین بعد بخر...