PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار جهت تبدیل فیلمها ی دایویکس و زیرنویسشان به فرمت دی وی دی

hajikhan
22-12-2008, 10:20
سلام
میخواستم دوستان لطف کنند اگر نرم افزاری جهت تبدیل فیلم و زیر نویس به دی وی دی میشناسند معرفی فرمایند
بیشتر برای فیلمهایی که به صورت دایویکس هستند و زیر نویسشان سوا هست میخوام که تبدیل کنم به دی وی دی های بازار که زیر نویس در دی وی دی پلیر خونگی قابل مشاهده باشه
پیشاپیش ممنون

huti_421
22-12-2008, 14:43
درخواست کانورتور های صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا همون جا درخواست کنید ، از همه مهم تر اینکه چندین بار درخواست شده یه سرچ بکنید به راحتی تاپیک های مربوطه رو پیدا می کنید ...

با تشکر ... هومن :40:

hajikhan
22-12-2008, 15:29
درخواست کانورتور های صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا همون جا درخواست کنید ، از همه مهم تر اینکه چندین بار درخواست شده یه سرچ بکنید به راحتی تاپیک های مربوطه رو پیدا می کنید ...

با تشکر ... هومن :40:
دوست عزیز اتفاقا اون تاپیک رو دیدم! منتها در پست اول فقط اسم نرم افزار رو اوردن و توضیحی در باره کارش ندادن
من اگر میدونستم که چه نرم افزاری میخوام که دانلودش میکردم

huti_421
22-12-2008, 16:21
نگفتم که از همون نرم افزار ها استفاده کنید حتما ، گفتم که تو اون تاپیک درخواست بدید ( پستی مبنی بر نیاز به نرمافزار مورد نظر )