PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ۵ بازي برتر ۲۰۰۴ از نگاه پي. سي. ورلد ( البته اون پی سی ورد )

mahan
05-01-2005, 10:22
۵ بازي برتر ۲۰۰۴ از نگاه پي. سي. ورلد )

برترين بازي هاي ويديويي امسال معرفي شدند؛ بنابه نظر كارشناسان مؤسسه پي.سي.ورلد، پنج بازي Orbz، راكت بولينگ، گيش، بدموجو و كاتاماري داماسي جزو برترين هاي امسال شناخته شدند.
اين در حالي است كه Doom3 و Halflife ۲ توانسته بودند در سال ۲۰۰۴ عنوان پرفروش ترين بازي ها را به خود اختصاص دهند، اما متخصصان بي سي ورلد معيار اصلي انتخاب خود را پيشرفت در موفقيت بازي هاي كوچكتر عنوان كرده اند. :Orbz اين بازي كه ساختار نسبتاً ساده اي دارد به علت هيجان و فعاليت زيادي كه در كاربر برمي انگيزد توانسته طرفداران زيادي را به خود جلب كند.
در اين بازي كاربر يك سري طعمه هايي را در فضا نشانه مي گيرد و به آنها شليك مي كند. وجود موانع ريز و درشت و شناور بودن اين طعمه ها كار را براي كاربر سخت تر مي كند. دموهاي كوتاه اين بازي به صورت رايگان بر روي وب سايت ها موجود است اما اين بازي در بازار ۲۰ دلار قيمت دارد. orbz بر روي سيستم عامل هاي ويندوز مكينتاش و ليندكس قابل اجراست.
راكت بولينگ: در اين بازي مانند بولينگ معمولي كاربر بايد سعي كند توپ هاي بولينگ را به نشانه هاي مربوطه پرتاب كند. شايد اين بازي به نظر بسيار ساده بيايد اما طراحان راكت بال توانستند با بازي گرفتن ميدان ديد كاربر وي را به زحمت بيندازد. اين بازي نيز ۲۰ دلار قيمت دارد و قابل اجرا در كامپيوترهاي شخصي كه با سيستم عامل هاي معتبر كار مي كند است.
گيش: گيش يك شيء دوراني است كه كاربر بايد آن را هدايت كند. اين موجود در مراحل گوناگون هدايتش سخت تر و غيرقابل كنترل تر مي شود. گيش در حال حركت مجبور است از سراشيبي هاي تندي بالا و پايين برود و يا به خاطر موجودات عجيب و غريبي كه به بدنش مي چسبند از حركت بازمي ايستد و زمان را از دست مي دهد اين بازي حدود ۴۰ دلار قيمت دارد.
بدموجو: در اين بازي كاربر عجيب ترين سواري زندگيش را تجربه مي كند چرا كه اكنون او نه سوار بر موتور يا دوچرخه است نه پشت يك ماشين مسابقه يا سواري، بلكه اين بار كاربر سوار بر يك سوسك بايد مراحل بازي را طي كند.
كاربر با مسايلي مواجه مي شود كه در حالت عادي به آنها وقعي نمي گذاشت؛ مانند يك حوضچه آب كوچك و يا يك سنگ اما اكنون چون كاربر در هيات يك سوسك درآمده، مجبور است از اين موانع به نظر كوچك عبور كند. اين بازي نيز ۲۰ دلار قيمت دارد و برروي كامپيوترهاي شخصي قابل اجراست.
كاتاماري داماسي: نام اين بازي كه يك نام ژاپني است داستان فرمانرواي ستارگان است كه باعث مي شود تمام ستاره هاي شب ناپديد شوند و براي اين كار شاهزاده شجاع و كوچكي به نام كاتاماري را با يك سلاح چسبناك به زمين مي فرستد تا ستارگان گمشده را بيابد.
اين بازي كه به خاطر كيفيت صدا و تصوير بالايش حائز اهميت است، ۳۰ دلار قيمت دارد و با Play Station2 قابل اجراست.

m_amin
05-01-2005, 13:27
ماهان جان ببخشیدا اما اینایی که تو فتی یا از سایت گفتی خیلی الکی بود چون من خودم خوره بازیم بهترین بازی های امسال اینا نبودن البته بجز هالف لایف که گفتی بقیش الکلی بود

mahan
05-01-2005, 15:31
امین جان
خبر از سایت الکی یعنی چی این حرفت رو نشنیده میگیرم ( چون اونو به عنوان یه احترامی تلقی میکنم )
متاسفانه ما نتونستیم اینجا جا بندازیم که هر چیزی که با نظر شما موافق نیست رو الکی و فاقد درجه اعتبار ندونید . گرچه بارها در موردش بحث شده .

سایتی که این انتخاب رو انجام داده یکی از تخصصی ترین سایتهای کامپیوتر در جهانه (Pcworld ) منتها در زمینه بازی جور دیگه ای فکر کرده ( که شما فکر نکردی )
خبر رو خوندی اما دقت نکردی اونها معیار انتخاب شون این نبوده که من وشما از بازی ها خوشمون اومده باشه یا گرافیک عجیب و غریبی داشته باشه
دلیل انتخاب شون پیشرفت در موفقیت بازی های کوچک تر بوده ( که تو متن خبر عینا ذکر شده ) نه چیزهائی که شما ملاک قرار میدی

همینطور که سایت گیم اسپات امسال انتخاباتش اصلا چیزی نبود که همه توقع داشتن
مثلا اینکه Underground 2 برخلاف تمام سر و صداهائی که کرده تو هیچ رشته ای برنده نشده ( حتی در بعضی موارد جزء بدترینها بوده ) که خبرش رو برای اطلاع شما و سایر دوستان خواهم نوشت

البته اگه از نظر شما سایت گیم اسپات درپیت و الکی نباشه

m_amin
08-01-2005, 15:20
ماهان جان ببخشید اگه ناراحت شدی
اما نه نیید فور اسپید 2 اصلا موفق نبوده خوده خود ای ای اعلام کرد و گفته در قسمت 3 جبران میکنه در نوامبر 2005
واسه همینم امتیاز خوبی نگرفت اما بقیه بازیهای که امتیاز بندی کرده منظورم گیم اسپات من کاملا موافقم
اما ایت سایتی که شما گفتی اونقدر هم سایت بزرگی نیست ldhdn

Amir_P30
08-01-2005, 22:37
چرا اتفاقا من از چند سايت ديگه هم شنيدم كه آندرگروند 2 موفق بوده.

اند بازيه ماشين سواري

حرف نداره

mahan
09-01-2005, 09:22
خبر گیم اسپات رو هم نوشتم

m_amin
11-01-2005, 17:37
ببینید خود مسئولان شرکت
ea
اعلام کردند که موفق نبوده حتی امتیاز کمی هم گرفت