PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در stand by

skaviani
21-12-2008, 23:58
سلام
سيستم من در حالت stand by خاموش مي شود نه shut down كامل(يعني به نظر سيستم داره برق مصرف ميكنه) ولي براي روشن شدن مجدد بايستي كليد پاور را بزنيم ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد
با تشكر skaviani

shahramcat
22-12-2008, 03:04
سلام
سيستم من در حالت stand by خاموش مي شود نه shut down كامل(يعني به نظر سيستم داره برق مصرف ميكنه) ولي براي روشن شدن مجدد بايستي كليد پاور را بزنيم ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد
با تشكر skaviani

شما جدیدا به کانکتورهای درون کیس که وصل به مادربورد هستن دست نزدی ؟ چک کن یکبار .

تنظیمات رو در ویندوز قسمت کنترل پنل / پاور منیجر هم یک بار چک کن .

نشد در ستاپ بایوس وارد بشو و تمام تنظیمات رو در حالت DEfaults در بیار .

mohsen_sir
27-12-2008, 12:51
سلام
با تشكر skaviani

اين مشكلي نيستش!
به خاطر قديمي بودن پاور شماو جديد بودن مادر برد شماست.
با يه پاور ديگه چك كن احتمالاً حله!

Farnia
30-12-2008, 20:51
دوست عزیز یک گزینه ای در تنظیمات بایوس مادربورد است که فکر کنم در قسمت power management باید نوع suspend را به s3 تغییر بدی.البته الآن یادم نیست که دقیقا چی رو باید به s3 تغییر بدی. ولی توی پاور منیجمنت بگرد و یک کدوم از اونها که که s3 دارند رو فعال کن. من هم همین مشکل رو داشتم و همینطوری حل شد.

pc_hex
04-02-2009, 21:13
سلام دوست عزیز
اگه سیستم شما 64 بیتی باشه این امری عادیه
استندبای اکثرسیستم های جدید مثل shutdown
مشکلی که نداره

smfr
05-02-2009, 00:01
سلام
با تشكر skaviani

سلام
آقا این اصلا مشکلی نیست!
خب برای منم هم اینجورریه!
Main: Asus P5qE
Power: Green 530
با مین گیگابایت : p35 ds3l
, p965 s3
و پاور کولر مسترهم دقیقا همینطوریه
سیستمهای جدید اینطورین!
خیلی هم باهاله شما در نظر بگیر چقدر سریع سیستمی که نصفه خاموشه بالا میاد!
تویه این حالت برق تو مین بورد میمونه ولی مصرف اینقدر پایینه که حتی لازم به روشنن شدن فنها هم نیست!
شما اگه ناراحتی میتونی حالت Hibernate رو فعال کنی و سیستمرو کامل خاموش کنی

mostafashoenz
08-02-2009, 20:35
اگر تازگی این مشکل واسط پیش اومده و قبل از اون با stand byکردن سیستمت روشن بوده احتمالا نرم افزاریه
در ضمن ویندوزتو عوض کن این مشکل برطرف میشه اینم بگم که سیستمای جدید با stand byکردن به همین طریقی که گفتی stand byمیکنن