PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کتاب یا مقاله در رابطه با سبک های سینمایی و معرفی آن ها...

Rude Boy
21-12-2008, 17:45
سلام !
دوستان من یه کتاب می خوام درباره ی سبک های سینمایی (نه ژانر های سینمایی)که 100 البته به زبان فارسی نوشته شده باشه . مرسی

GoldenDragon
25-01-2009, 11:02
سلام، امیدوارم موجود باشه، کتاب هنر سينما نوشته ي ديويد بوردول ، کريستين تامسون ترجمه ي فتاح محمدي از نشر مرکز، بخش 5 فصل 11 درباره ي سبکهاي سينمايي هستش، در اصفهان یه کتابفروشی بزرگ که اسمش رو یادم نمیاد از دروازه دولت رو به ميدان انقلاب و در تهران انتشارات پارت در انقلاب روبروي در دانشگاه تهران ابتداي فخر رازي، کتابفروشي نشر مرکز هم در خيابان دکتر فاطمي، روبروي هتل لاله خيابان باباطاهر، شماره ي 8 هست، موفق باشی

H I D D E N
27-01-2009, 14:43
آقا می شه بگی قیمتش چقدره؟
منم دنبال یه همچین چیزی هستم ....
فقط بگو که سبک ها را کامل معرفی کرده؟

GoldenDragon
29-01-2009, 08:12
آقا می شه بگی قیمتش چقدره؟
منم دنبال یه همچین چیزی هستم ....
فقط بگو که سبک ها را کامل معرفی کرده؟

سلام، کل کتاب پنج بخش هستش که بخش آخر رو به سبکها اختصاص داده، تا اوجا که من دیدم همه ی سبکها توش بود، سال 81 قیمتش بود 7900، این کتاب خیلی خوبیه بطوری که یکی از اساتید برجسته ی رشته ی سینما که دکتری از آمریکا داره اون زمان این رو درس میداد و من بعداً که کتاب رو اتفاقی خریدم متوجه شدم مطالبش دقیقاً گفته های اون استاد هستش، سبکها توی سینما زیاد نیستن و گمان نمیکنم الان رایج باشن، مثل سبک اکسپرسیونیسم که با به حکومت رسیدن هیتلر در آلمان پایان یافت چون هیتلر یه نقاش سبک کلاسیک بود و از سبکهای جدید شدیداً بدش میومد، سایر سبکهای سینما هم کمابیش به همین سرنوشت دچار شدن و عمر زیادی نداشتن، موفق باشید