PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Nucleo.pro 2

sajad_n90
21-12-2008, 12:40
سلام
کسی از دوستان تنظیمات این پلاگین رو بلده؟؟؟

من این سایت رو پیدا کردم که تنظیمات رو گفته ولی من نتونستم تو محیط افتر پیداش کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی افتر رو باز میکنم به این صورت میاد بالا.

rbg
21-12-2008, 19:41
سلام عزیز....اولا که خیلی خوشحالم که اصلا یه همچین چیز حرفه ای رو می شناسین و برای آموزش هم من از تور های خود سایت بهتر ندیدم......
اینم آدرسش عزیز:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sajad_n90
22-12-2008, 10:56
سلام
خیلی ممنون

sajad_n90
22-12-2008, 16:27
سلام
من این پلاگین رو نصب کردم ولی نمی دونم چرا دیزیبل هستش و هر کار میکنم اینیبل کنم نمی تونم.

arash_irani
23-12-2008, 03:49
سلام
من این پلاگین رو نصب کردم ولی نمی دونم چرا دیزیبل هستش و هر کار میکنم اینیبل کنم نمی تونم.
سلام دوست من
شما چند گيگ رم و سي پي يو تون چند هسته اي هستش ؟ يا چند تا سي پي يو رو سيستم دارين ؟
بعد شما از كدوم لينك دانلود كردين ؟ ورژن افتر افكتتون چنده ؟

من از لينكهاي زير خيلي وقت پيش هم آموزشهاش و همينطور نرم افزار رو دانلود كردم كه روي نسخه CS3 هم جواب ميده كه در ضمن كرك شده هم هستش :

تا اونجايي كه يادم مياد اون سه تا لينك آخري رو دانلود كني هم نرم افزاره و هم يه آموزش توشه كه بدردت ميخوره

اين هم براي نسخه مكينتاشش:

ممنون و موفق باشيد
يا حق

sajad_n90
23-12-2008, 14:17
سلام
سی پی یو 2 هسته ای و 4 گیگ رم .
ورژن cs3

از سایتی که دوست عزیزم بالا گفت تمام آموزش ها رو دانلود کردم و عالی بودن.

(اين هم براي نسخه مكينتاشش) این برای چه ورژنی؟؟؟؟؟؟؟

این ورژن رو هم دارم:
GridIron.Nucleo.Pro.v2.0.0.Retail.Win.for.After.Ef fects.Incl.License.INTERNAL-VR

sajad_n90
23-12-2008, 14:37
برای کرک کردنش هم از این استفاده میکنم آیا به نظر شما درست کرک میشه(install8.exe)
فایل دانلود حجمش 5 کیلو بایت هست.

ولی از سایتش که دانلود میکنی کرک نیست و پولی

Hulk 2
23-12-2008, 14:54
سلام خدمت دوستان . خب اگه یه مطلب میزنین چی میشه در موردش یه توضیحی هم بدین تا تازه کارایی مثل ما بدونن که جریان از چه قراره !
ممنون
میشه در مورد پلاگین یه دوسه کلمه توضیح بدین یاکه اگه جای دیگه توضیحش هس لینکشو بدین؟

arash_irani
24-12-2008, 02:59
برای کرک کردنش هم از این استفاده میکنم آیا به نظر شما درست کرک میشه(install8.exe)
فایل دانلود حجمش 5 کیلو بایت هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی از سایتش که دانلود میکنی کرک نیست و پولی

سلام
ببين دوست من اون لينكي كه گذاشتم رو دانلود كن چون من اون موقع اينقدر ازش لينك پيدا كردم و هي دانلود كردم و ديدم هيچ كدوم كار نكرد - در مورد كركش هم فكر كنم يه تروجان باشه -

سلام خدمت دوستان . خب اگه یه مطلب میزنین چی میشه در موردش یه توضیحی هم بدین تا تازه کارایی مثل ما بدونن که جریان از چه قراره !
ممنون
میشه در مورد پلاگین یه دوسه کلمه توضیح بدین یاکه اگه جای دیگه توضیحش هس لینکشو بدین؟
ببينيد دوست من
افتر افكت در حالت ويندوز 32 بيتي نميتونه از 2 گيگ رم به بالا رو ساپورت كنه (البته من تا نسخه cs3 اينو ديدم) و همينطور مثل خيلي از برنامه هاي ديگه در هنگام رندر كردن و يا رم پرويو از يك هسته استفاده ميكنه و هسته ديگر سي پي يو بلااستفاده ميمونه براي همين اين پلاگين براي اون دسته از دوستاني كه سيستمشون امروزي هستش بسيار كارامد هستش گرچه من يه مدتي هستش ديگه ازش استفاده نميكنم چون ويندوز 64 بيتي استفاده ميكنم و براي رمم مشكلم حل شده (البته نه زياد ) و يه كاراي ديگه هم كردم

حالا اين پلاگين در نسخه 2 هم در افتر افكت ميتونه كارامد باشه و هم در هنگام لود شدن در افتر افكت ميتونه ساير نرم افزارهاي سه بعدي رو هم ساپورت كنه و فايلهاشون رو رندر كنه

ممنون و موفق باشيد
يا حق

sajad_n90
25-12-2008, 16:05
وقتی تو نوار ابزار روی ایکون این پلاگین کلیک میکنم و گرینه اینایبل رو انتخاب میکنم این هشدار رو میده و دوباره دیزیبل میشه؟؟؟؟؟؟؟
حجم عکس 110 کیلو بایت

hamidbn
26-12-2008, 12:50
سلام آرش جان
گفتی که الان از 64 بیتی استفاده می کنی
می گم در 64 بیتی برنامه افترافکت رم 4 هم کامل میشناسه یا نه ؟
خود ویندوز را می دونم ولی فکر نکنم افتر کامل با 4 گیگ کار کنه
آره ؟

sajad_n90
27-12-2008, 12:08
ای بابا ،هیچ کس راه حلی برای این مشکل نداره؟؟؟؟؟؟

arash_irani
27-12-2008, 22:39
وقتی تو نوار ابزار روی ایکون این پلاگین کلیک میکنم و گرینه اینایبل رو انتخاب میکنم این هشدار رو میده و دوباره دیزیبل میشه؟؟؟؟؟؟؟
حجم عکس 110 کیلو بایت

سلام دوست من
حدس ميزدم اينكارو كرده باشين
ببينيد شما در برنامه افتر اكفت بايد در تنظيماتتون در پروفرمانسس تيك گزينه Multi-Processing رو برداريد
مطمين نيستم ولي از نسخه CS3 براي چند هسته اي بودن اين قابليت به افتر اضافه شده كه شما تيك اون گزينه رو زدين
ميخواين كرك برنامه رو براتون آپ كنم ؟؟
دقيقا نسخه شما چيه ؟ 2.0.138 هستش؟

سلام آرش جان
گفتی که الان از 64 بیتی استفاده می کنی
می گم در 64 بیتی برنامه افترافکت رم 4 هم کامل میشناسه یا نه ؟
خود ویندوز را می دونم ولی فکر نکنم افتر کامل با 4 گیگ کار کنه
آره ؟
بله در حالت 64 بيتي (ويندوز) افتر افكت هم 4 گيگ رم رو كه من دارم كاملا ساپورت ميكنه
براي اينكه رم كم نياريد و يا در صورت كم آوردن ميتونيد از هارد اسكازي استفاده كنيد و براي افتر يك محل براي كش گرفتن استفاده كنيد (البته هارد اسكازي به دليل سرعتش گفتم وگرنه فرقي نميكنه )

ممنون و موفق باشيد
يا حق

sajad_n90
28-12-2008, 09:14
سلام
خودم دیشب بالاخره پیداش کردم.درست همینی که شما میگین هستش اون تیک رو برداشتم درست شد و پلاگین اینیبل شد اما چه فایده با هزارو یکی ارور مواجعه شدم من جمله اینکه برنامه اعلام میکرد که رم و سی پی یو شما پایین هستش یه چیزی نوشته بود و بعدشم cashe تو این مایه ها .
ویندوز من 32 بیتی هستش و با اون مقاله استفاده بیش از 2 گیگ رم تونستم 3 گیگ از رم رو به افتر اختصاص بدم.
نسخه برنامه من cs3 هستش .
سی پی یو دو هسته ای :
intel(R) pentium (R) Dual cpu E2160 @ 1.80 GHz
یه چیز تعجب آور و اون هم اینکه من 4 گیگ رم گذاشتم روی کامپیوترم ولی کامیپوترم 3 گیگ اون رو بیشتر نمی شناسد. نرم افزار cpu z رو که اجرا میکنم اطلاعاتی که میده از رم 4 گیگ هست ولی پروپرتیس مای کامپیوتر 3 گیگ مینویسه :
ram: 1.80 GHz , 3.00GB of RAM
آپدیتی هم که تو لینک دانلود گذاشته بودین ویروسی بود و سایمانتیک بلافاصله بعد از اکسترا کردن پاکش میکنه.
نسخه که من دارم فکر کنم pro 2هستش از همون لینکی که دادین دانلود کردم. این هم اطلاعات کامل:

hamidbn
28-12-2008, 10:44
سلام
خودم دیشب بالاخره پیداش کردم.درست همینی که شما میگین هستش اون تیک رو برداشتم درست شد و پلاگین اینیبل شد اما چه فایده با هزارو یکی ارور مواجعه شدم من جمله اینکه برنامه اعلام میکرد که رم و سی پی یو شما پایین هستش یه چیزی نوشته بود و بعدشم cashe تو این مایه ها .
ویندوز من 32 بیتی هستش و با اون مقاله استفاده بیش از 2 گیگ رم تونستم 3 گیگ از رم رو به افتر اختصاص بدم.
نسخه برنامه من cs3 هستش .
سی پی یو دو هسته ای :
intel(R) pentium (R) Dual cpu E2160 @ 1.80 GHz
یه چیز تعجب آور و اون هم اینکه من 4 گیگ رم گذاشتم روی کامپیوترم ولی کامیپوترم 3 گیگ اون رو بیشتر نمی شناسد. نرم افزار cpu z رو که اجرا میکنم اطلاعاتی که میده از رم 4 گیگ هست ولی پروپرتیس مای کامپیوتر 3 گیگ مینویسه :
ram: 1.80 GHz , 3.00GB of RAM
آپدیتی هم که تو لینک دانلود گذاشته بودین ویروسی بود و سایمانتیک بلافاصله بعد از اکسترا کردن پاکش میکنه.
نسخه که من دارم فکر کنم pro 2هستش از همون لینکی که دادین دانلود کردم. این هم اطلاعات کامل:
سلام
برای کسب اطلاعات کامل به اینجا برو

sajad_n90
28-12-2008, 11:35
این جای که شما معرفی کردین
خیلی وقت پیش خوندم . خودم هم اونجا تایپیک زدم .
بازم از راهنمایتون ممنون

sajad_n90
28-12-2008, 11:39
چه جور میشه اینجا مثل مجید آنلاین عکس یا فایل دیگری پیوست کرد .
من نمی دونم باید کجا عکس آپلود کنم تا اینجا بتونم ازش استفاده کنم. با رپیدشر این کار رو میکنم خوب نمیشه.