PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نظر در مورد طرح

s_r_asadiyan
21-12-2008, 00:31
با سلام به دوستای خوب و اساتید خودم
این یکی از طر ح های من هست که قراره به صورت پوستر چاپش کنم لطفا اگر نکته ای به نظر تون می رسه راهنمایی کنید خیلی ممنون می شم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن دوستان عزیز ببخشید که من نتونستم درست این عکس رو اپلودکنم چون همیشه از تینی پیک استفاده می کردم و از اخرین ادرسی که به من می داد کپی و داخل فروم استفاده می کردم اما توی سایتای دیگه اپلود سنتر هر چی گشتم نتونستم درست لینکی رو بدست بیارم که توی فروم استفاده کنم و مرتب باشه پست بالا رو همکه دیدید چه قدر لینک اضافه برام اورد
اگه کسی می تونه توی این قضیه هم من کمک کنه
لینک بالا مخصوص فروم هست اما....

اینم فایل عکس زیپ شده با حجم 400 کیلو بایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Libra
21-12-2008, 14:35
دوست عزیز برای گذاشتن عکس در فروم لازم نیست لینک فروم رو داشته باشی حتما

شما لینک مستقیم رو (( همونی که با http شروع میشه و با فرمت عکس تموم میشه )) کپی کن ؛ توی فروم کد تگ عکس وجود داره ؛ (( عکس کوه و خورشید )) اون رو بزن و بعد آدرس لینک عکس رو وارد کن ، بعدا عکس خودش فراخوانی میشه

این کار شما هم قشنگه

فقط به نظرم 2 تغییر ایجاد کنی بهتر میشه

1 : رنگ فونت زرد رو عوض کن ((مشکی بزار با دورخط ))

2 : اون حرم رو بزرگ کن و فقط گنبدش توی کادر باشه (( ساختمونش دیده نشه ))

DreaMaryam
29-01-2009, 01:03
سلام دوست عزیز
ای کاش ساده تر به قضیه نگاه می کردید. شاید بکارگیری درست یک المان تصویری به مراتب تاثیرگذارتر از استفاده از چندین المان باشد.

موفق باشید

hamed9
02-02-2009, 23:42
یا حسین روی پرچم جالب هست
در کل کار خیلی شلوغ هست...

omid2020-com
28-02-2009, 01:48
سلام
من خودم یه کار بنر مشابه کردم
تجربه کردم دیدم جواب میده
توی کارهای مذهبی اگه داری یه مسجد یا بارگاه یا هر چیز مشابه کار می کنی هر چی تصویر بسته تر باشه بهتره
یعنی اگه بجای کل حرم فقط یه گنبد با مناره باشه تو تصویر هم خودش رو بهتر نشون می ده هم قشنگتره
اگه اشتباه میگم دوستان اصلاح کنن