PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوري:دي وي دي رايتر خوب تا سقف 60 تومن تو بازار ؟؟

Babak_King
15-01-2006, 22:36
دوستان مي خوام دي وي دي رايتر بخرم
يه مارك خوب با كيفيت خوب و گارانتي و تا سقف 60 تومن معرفي كنين
ممنون و منتظر

sub-zero
15-01-2006, 22:59
دوستان مي خوام دي وي دي رايتر بخرم
يه مارك خوب با كيفيت خوب و گارانتي و تا سقف 60 تومن معرفي كنين
ممنون و منتظر
سلام.

آقا من خودم Teac رو امتحان کردم....خوب بود....چه از لحاظ رايت cd و dvd و همچنين خوندن cd و dvd.
گارانتی تعمير داره....اسم گارانتيش رو يادم نيست...قيمت تو پايه 52 يا 53 تومان

asus رو هم تست کردم....از لحاظ رايت dvd مشکلی نداشت ولی تو خوندن dvd تقريباً جون ميکنه...
تو رايت cd وقتی تکی cd رايت کنی مشکلی نداره....ولی وقتی بخواهی Multiple record بزنی بعضی وقتا قات ميزنه.
cd خوندنش هم مشکلی نداره.... چند وقت پيش تو مايه های 58 59 تومان بود.

اما ميرسيم به LITEON ...که خيلی ازش تعريف ميکنن...يکی از بچه ها هم داره خيلی ازش تعريف ميکنه...من هم سه چهار تا
dvd باهاش زدم راحت و بی دردو سر بود...بی سرو صدا هم هست...
در ضمن يه خوبی هم که داره اينه که اگه با گارانتی فاره بگيری يه سال گارانتی تعويض داره....
ديگه چی از اين بهتر؟قيمت هم نهايت 52 يا 53 تومان.

LG تعريفش رو شنيدم....ولی قيمتش تو پايه های 60 تومنه. يعنی تا چند روز پيش که بود الان نميدونم.

Plextor هم که خداست....ولی قيمتش هم خداست....

در نتيجه liteon با گارنتی فاره رو بگير با خيال راحت که يه سال گارانتی تعويض داره.
اما اگه نشد Teac بگير.
راستی اينا که گفتم همشون double layer هستن.

Sadjad Sharifian
15-01-2006, 23:17
سلام.

آقا من خودم Teac رو امتحان کردم....خوب بود....چه از لحاظ رايت cd و dvd و همچنين خوندن cd و dvd.

asus رو هم تست کردم....از لحاظ رايت dvd مشکلی نداشت ولی تو خوندن dvd تقريباً جون ميکنه...
تو رايت cd وقتی تکی cd رايت کنی مشکلی نداره....ولی وقتی بخواهی Multiple record بزنی بعضی وقتا قات ميزنه.

اما ميرسيم به LITEON ...که خيلی ازش تعريف ميکنن...يکی از بچه ها هم داره خيلی ازش تعريف ميکنه...من هم سه چهار تا
در ضمن يه خوبی هم که داره اينه که اگه با گارانتی فاره بگيری يه سال گارانتی تعويض داره....

LG تعريفش رو شنيدم....ولی قيمتش تو پايه های 60 تومنه. يعنی تا چند روز پيش که بود الان نميدونم.

در نتيجه liteon با گارنتی فاره رو بگير با خيال راحت که يه سال گارانتی تعويض داره.
اما اگه نشد Teac بگير.

آقا سلام...دمت گرم از این همه اطلاعاتی که دادی...یه چیزی...این مارکه که خیلی تعریف میکردی : LITEON
نمایندگی فروشش جای خاصی نیست تو بازار دزدا...ببخشید..رضا!! :blush:
بعد یه چیز دیگه...قیمت Plextor که میگی خداس...تو چه مایه هاییه؟!
نوکرم..یا علی.

sub-zero
15-01-2006, 23:40
آقا سلام...دمت گرم از این همه اطلاعاتی که دادی...یه چیزی...این مارکه که خیلی تعریف میکردی : LITEON
نمایندگی فروشش جای خاصی نیست تو بازار دزدا...ببخشید..رضا!! :blush:
بعد یه چیز دیگه...قیمت Plextor که میگی خداس...تو چه مایه هاییه؟!
نوکرم..یا علی.
عزيز جون خدايی....اين Plextor رو قيمت ندارم.... ولی dvd رايتر Sata اون رو ميدونم تو پايه 73 يا 74 تومنه.
قيمت مال يکی دو هفته پيشه....ولی IDE اون ارزون تر از Sata هست.
اما اين liteon رو راحت تو بازار رضا يا ايران يا کلاً اون ترفا گير مياری....ولی با گارانتی فاره رو يادت نره.!

masoud8606
15-01-2006, 23:47
اقايي من حدود 5 ساله كه تو كاره فروش قطعات هستم تعريفم نباشه ولي هم فني خوبم هم شناخت
تو اين مورد بهترين انتخاب همون Liteon هست. ماشالا دیگه همه کف قیمت هم دارن ولی قیمت اصلیش هم 50 هزار تومان هست البته در تهران امیدوارم که فیلمایه توپ رایت کنی

sub-zero
15-01-2006, 23:57
اقايي من حدود 5 ساله كه تو كاره فروش قطعات هستم تعريفم نباشه ولي هم فني خوبم هم شناخت
تو اين مورد بهترين انتخاب همون Liteon هست. ماشالا دیگه همه کف قیمت هم دارن ولی قیمت اصلیش هم 50 هزار تومان هست البته در تهران امیدوارم که فیلمایه توپ رایت کنی
ايول اين هم قيمت اصليش که masoud8606 جان گفتن.

R e Z a
16-01-2006, 00:08
سلام
الان بهترين مارك dvd-writer چيه ؟؟ از همه لحاظ . سرعت , صدا , کيفيت , گارانتي , .....
مرسي

eslamy
16-01-2006, 00:22
Plextor PX-716a بهترین و جدیدترین هست که با گارانتی سریر 108 دیروز قیمت کردم

این مدل ساتا هم داره ولی حتی خود سریر هم نداره Plextor PX-716s

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساتاش گیرت نمی آد پس همینو بخر؟

تا حالا کسی نبوده بگه Plextor مشکل داره؟

اگرم قیمت بین 50-60 میخایی بهترین انتخاب LG 4167B هست

Babak_King
16-01-2006, 13:04
سلام.

اما اگه نشد Teac بگير.

ممنون از همه دوستان علل الخصوص مرتضا جان عزيز

چند تا سوال يه مدل nec هم شنيدم خوبه در مورد اون چي ميگين

آخرش كدومو پيشنهاد ميكنين liteon بگيرم از لحاظ خوندن ديوي ديم رديفه سرعت رايتش چقدره

آيا اين لايت ان نمايندگي معتبر كرمانم داره كه بريم بخريم

بعد از اون بهترين مارك دي وي دي خام چيه و ارزون ترين و بهترينش به صورت فله اي چيه و چنده

اين Plextor رو قيمت ندارم.... ولی dvd رايتر Sata اون رو ميدونم تو پايه 73 يا 74 تومن

اين راسته يعني با ساتا اين قيمته ؟ اسم مدلش چيه مي توني عكس ازش بزاري با مشخصات

در مورد liteono و lg هم ممنون ميشم :blink:

ببخشيد خيلي پرسيدم شير فهمم كنين

ممنون از همه ;)

reza12100
16-01-2006, 13:52
benq

Honradez
16-01-2006, 19:03
ببخشيد اين سوال رو ميپرسم:

آيا dvd رايتر، cd هم رايت ميكنه؟

Babak_King
16-01-2006, 21:30

آره رايت مي كنه

دوستنا سخت افزار جواب منو تو صفحه قبل بدن ممنون

sub-zero
16-01-2006, 21:49
ممنون از همه دوستان علل الخصوص مرتضا جان عزيز

چند تا سوال يه مدل nec هم شنيدم خوبه در مورد اون چي ميگين

آخرش كدومو پيشنهاد ميكنين liteon بگيرم از لحاظ خوندن ديوي ديم رديفه سرعت رايتش چقدره

آيا اين لايت ان نمايندگي معتبر كرمانم داره كه بريم بخريم

بعد از اون بهترين مارك دي وي دي خام چيه و ارزون ترين و بهترينش به صورت فله اي چيه و چنده

اين راسته يعني با ساتا اين قيمته ؟ اسم مدلش چيه مي توني عكس ازش بزاري با مشخصات

در مورد liteono و lg هم ممنون ميشم :blink:

ببخشيد خيلي پرسيدم شير فهمم كنين

ممنون از همه ;)
سلام.

بابک جان اگه منظورت از مرتضی من هستم....بايد بگم که اسم من مرتضی نيست!
اون مرتضی هم که ميبينی تو امزم نوشتم واسه يه قضيه ديگه است.بنده کوچيک شما SUB-ZERO هستم.

اما NEC رو بيخيال شو....اون اوائل بد نبود....
اگه ميخواهی بگيری همون لايتون رو بگير....يا اگه گارانتی فاره رو گير نيوردی Teac هم خوبه.
در مورد گارانتی هم من از کجا بدونم که آيا تو کرمان نمايندگی داره يا نه!
ولی 100% يه نفر پيدا ميشه تو کرمان dvd رايتر لايتون بفروشه ديگه....
بعدش شما بپرس با گارانتی کجاست....
در مورد مشخصاتشون هم همين رو بگم که مشخصاتشون يکيه...
شايد حالا يکی ُسرعت رايت cd اش کمتر يا بيشتر باشه.يا همين طور خوندن cd اش.

اما اين مدل Plextor که من گفتم....No software هست...يعنی نرم افزاری مثل NERO همراه پک نيست.
بعدش هم Duble layer نيست . با اين وجود قيمتش تو پايه های 70 تا 73 تومنه...پکش هم مثل يه کارتن معمولی هست.
و رنگی نيست....هيچ عکس مکسی هم نداره...ولی آخرشه....
اسم مدلش هم : px-712sa هست.
اين هم عکس....

بله يه dvd رايتر....cd و dvd ميخونه....و cd و dvd هم رايت ميکنه.

Babak_King
16-01-2006, 22:03
ممنون از راهنمايياي خوبت جناب sub zero

ممنونم ولي راجع به دي وي دي خام فله اي ارزون خوب نگفتي ممنون

sub-zero
16-01-2006, 23:28
حقيقتش من تا حالا فقط data life استفاده کردم...
dvd های خوبيه....رو پک 25 تايی اين دفعه آخری گرفتم....دونه اي 340 .
تو اين مورد زياد خبر ندارم....چی خوبه يا بد.

mohammad hamed
17-01-2006, 10:22
اگر از DVD رایتر در بعضی یا اکثر مواقع رایت cd یا به جای cd رام استفاده کنیم برایش مشکلی پیش می آید.

amd>intel
20-01-2006, 01:22
lg 4167b با يكسال گارانتي تعويض ماد ايران

aria irani
29-07-2007, 13:59
سلام

من موندم لایتون با کدوم گارانتی بگیرم؟ میگن سریر بگسیر زنگ زدم سریر کالا میگه ما سوزوکی داریم. مگه سریر با سریر کالا فرق داره 118 بهم اون شماره رو داد.

solo_88
29-07-2007, 14:42

Princo=190-210

حقيقتش من تا حالا فقط data life استفاده کردم...
dvd های خوبيه....رو پک 25 تايی اين دفعه آخری گرفتم....دونه اي 340 .
تو اين مورد زياد خبر ندارم....چی خوبه يا بد.

data life کمترین پرت کاری رو داره.:5:
خوبم جواب داده....ولی قیمتش رو 230-260
البته من قیمت رو روی پک 100 تایی گفتم....
ببین کلا پک ها یا 10 تایی اکبند هستن یا 100 تایی...این یکیارو خودشون بسته بندی میکنن....بسته ها هم جنسای مختلف دارن از 200-300 به بالا...یه دستگاهم هست که دورشون وکییوم میزنه...اکثر کارگاهای cd دارن._بعضا پک های 50 تایی اک هم میاد_زیاد به بستش توجه نکن

اگر از DVD رایتر در بعضی یا اکثر مواقع رایت cd یا به جای cd رام استفاده کنیم برایش مشکلی پیش می آید.

نه عزیز...ولی اگه رایت سیدی بالا داری یه رایتر بگیر(دست دوم 8 تومن هم گیر میاری!!!)و بزار لنز دی وی دی رایترت زور و کیفیتشو نگه داره برا خوندن و رایت دی وی دی.....ولی مشکل پیش نمیاد.

سلام

من موندم لایتون با کدوم گارانتی بگیرم؟ میگن سریر بگسیر زنگ زدم سریر کالا میگه ما سوزوکی داریم. مگه سریر با سریر کالا فرق داره 118 بهم اون شماره رو داد.

سلام.موندن نداره عزیز!شما بیشتر کیفیت برات مهمه یا گارانتی؟؟؟؟من نمیگم گارانتی مهم نیس اما زیادم حساس نشو....اگه گارانتی فاره پیدا کردی بگیر..اگه نه چیزی که تو بازار زیاد بود(گارانتی)اون رو بگیر......سراغ suzzuki هم اصلا نرو چون من 11 تا داشتم!!!اگه بدونی با چه مصیبتی ردشون کردم....

aria irani
29-07-2007, 19:01
سلو عزیز دستت طلا

ممنونتم

فقط یک چیزی می مونه پس همین لایتون ok هست برایمندیگه چون مادربردم ide ولی ایسوس 1814blt رو تو سایتش دیدم خوشم اومد منتها باید یک مبدل هم بگیرم که 10 تومنه قیمت اونه برای اینکه بشه رو مادربردم وصل کنم. در ضمن بچههای می گفتم تو بازارتهران گیر نمیاد .؟

در این مورد چی نظرت چیه؟قیمت و گارانتی ایسو س چی؟

یکی دیگه پایونییر بود r200 رو تو سایتش دیدم لایت اسکریب هست و بلو ری هم می خونه ولی نمیدنم اصلا تو تهران هست یا نه؟

در ین مورد هم یه راهنمایی بکنی ممنون میشم. که گارنتی پایونییر کیه؟زنگ بزنم یکم اطلاعات بگیرم؟

راستی گارنتی سریر رو نمدونی با سریر کالا فرق داره یا نه؟

پس با فاره بگیرم ؟شمار شرکتش رو داری؟

آخ که چقدر سوال پرسیدم حالا هر کدوم رو خاستی جواب بده :31:

ممنون

solo_88
29-07-2007, 22:29
سلو عزیز دستت طلا

ممنونتم

مخلصیم

فقط یک چیزی می مونه پس همین لایتون ok هست برایمندیگه چون مادربردم ide ولی ایسوس 1814blt رو تو سایتش دیدم خوشم اومد منتها باید یک مبدل هم بگیرم که 10 تومنه قیمت اونه برای اینکه بشه رو مادربردم وصل کنم. در ضمن بچههای می گفتم تو بازارتهران گیر نمیاد .؟

دنبال چیزی باش که تو بازار موجود باشه و گارانتی داشته باشه و مستقیم وصل بشه به مادر برد....تبدیل چیز جالبی نیس...:13:

من به شخصه با asus سرو کار نداشتم(بجز 5 سال پیش سیدی رام:31:) ولی دوستانی که استفاده کردن راضی بودن.در این مورد میتونی از ACTROS بپرسی چون شام و نهار ایسوس میخوره:5:

یکی دیگه پایونییر بود r200 رو تو سایتش دیدم لایت اسکریب هست و بلو ری هم می خونه ولی نمیدنم اصلا تو تهران هست یا نه؟

شما بلو ری بیار من دستگاهشو میارم!!!!چند هفته پیش پسر عموی مارو جو گرفت رفت یه بلو ری فیلیپس خرید 1.200....الان مثل س گ پشیمونه!!!!چون استفاده نمیده!!!!
ممکنه تو تهران باشه اما چون مشتریای خودشو داره قیمت عشقی بهت میدن!

در ین مورد هم یه راهنمایی بکنی ممنون میشم. که گارنتی پایونییر کیه؟زنگ بزنم یکم اطلاعات بگیرم؟

اینو نمیدونم...بعهده بچه های گل تاپیک!

اینم دست بروبکس رو میبوسه

فاره خوبه/118 پاسخ گوی شماست!

ممنون

در اخر یه چیزی بگم...تصمیمت رو بگیر و برو برای خرید...این کارو نکنی تو بازار هر کی جنس خودشو تبلیغ میکنه!!!!مثلا میری میگی اقا ایسوس دارین؟؟ طرف:نه نداریم...راستی چرا میخوای ایسوس ببری؟؟ من برا خونه ایسوس گرفتم اصلا کار نمیکنه!!!! شما:پس چی خوبه؟؟ طرف:یه نیگا به ویترینش میکنه و بهت جواب میده!!!!:31:

aria irani
30-07-2007, 17:59
سلو عزیز دستت طلا

ممنونتم

مخلصیم

دنبال چیزی باش که تو بازار موجود باشه و گارانتی داشته باشه و مستقیم وصل بشه به مادر برد....تبدیل چیز جالبی نیس...:13:

من به شخصه با asus سرو کار نداشتم(بجز 5 سال پیش سیدی رام:31:) ولی دوستانی که استفاده کردن راضی بودن.در این مورد میتونی از ACTROS بپرسی چون شام و نهار ایسوس میخوره:5:

شما بلو ری بیار من دستگاهشو میارم!!!!چند هفته پیش پسر عموی مارو جو گرفت رفت یه بلو ری فیلیپس خرید 1.200....الان مثل س گ پشیمونه!!!!چون استفاده نمیده!!!!
ممکنه تو تهران باشه اما چون مشتریای خودشو داره قیمت عشقی بهت میدن!

اینو نمیدونم...بعهده بچه های گل تاپیک!

اینم دست بروبکس رو میبوسه

فاره خوبه/118 پاسخ گوی شماست!

ممنون

در اخر یه چیزی بگم...تصمیمت رو بگیر و برو برای خرید...این کارو نکنی تو بازار هر کی جنس خودشو تبلیغ میکنه!!!!مثلا میری میگی اقا ایسوس دارین؟؟ طرف:نه نداریم...راستی چرا میخوای ایسوس ببری؟؟ من برا خونه ایسوس گرفتم اصلا کار نمیکنه!!!! شما:پس چی خوبه؟؟ طرف:یه نیگا به ویترینش میکنه و بهت جواب میده!!!!:31:

سلو عزیز
واقعا ازت ممنونم

در ضمن من سریر کالا زنگ زدم گفتن لایتون کار نمی کن. پس دوستان چی میگن لایتون با گارانتی سریر بگیرید!!!!

ولی به سازگار ارقام زنگ زدم گفتن لایتون دارن.

فقط یک چیزی این مورد گارانتی رو وضعیتش رو برام مشخص کنید که با جه گارنتی بگیرم.

و اون چندتاسوال باقی مونده که سلو گلمون جوابی براش نداشتن.

بازم ممنونم ازتون:11:

doyenboof
30-07-2007, 23:59
با سلام
خدمت دوست عرض کنم من حدود یک سال است که 2 تا دی وی دی رایتر دارم یکی سونی و یکی اسوز
باید بگم تو رایت سونی حرف اول رو می زنه اما وقتی که بخواد یک دی وی دی که خش داره رو بخونه حسابی اذیت می کنه
تو خوندن دی وی دی ایسوز عالی

poyul
01-08-2007, 20:02
سلام.من Sony مدل 830a رو پیشنهاد می کنم.

ADSL+2
06-05-2011, 15:15
Delet Shod.